Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Para z Malchow

czy to prawda ze od nowego roku nie zatrudnia Pan Krystian? Jeseli to prawda to wielka szkoda zawsze dbal o pracownikow. w słuchawce ktos powiedzial ze juz nie pracuje….

@Radek

Witam wraz z dziewczyną byliśmy na pierwszym projekcie w Malchow przez PowerJobs byliśmy zadowoleni z pracy jak i warunków mieszkalnych oraz Pana Krystiana rekrutera ktory wszystko nam wytłumaczył oraz pomógł w różnych sprawach zawsze służy nam pomocą . Obecnie pracujemy jako komisjonerzy w Berlinie przez PowerJobsa i znów wszystko jest jak należy koordynator zawsze również służył pomocą.Bardzo polecam ta agencje zasługuje na miano zaufania .

@@Radek

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą agencją :)

To jak to jest w koncu? Bo parka co była przez ta agencje , pojechała gdzieś indziej po 2 tygodniach pracy, przez to ze wypłata za 2 tygodnie była na 500€ .. ogólnie byłaby wyższa ale zabrali jej 500€ na podatek w Niemczech ,dlaczego? Xd Skoro byla na pierwszej klasie podatkowej. I dlaczego zabrali pieniądze do ZUS w pl skoro do 26 roku życia nie płacimy podatku? A No i płacili mieszkanie ,gdzie miało być bezpłatne. Czy może ktoś sie do tego odnieść? Bo coś zaczyna mi sie wydawać,ze tylko kolorowo jest tu w opiniach i przez telefon,a w rzeczywistości jest coś innego :/

@.

Ja zarobiłem max 1000e na miesiąc. Wymyślali jakieś chore zusy po 500e. Gdzie wydaje mi się że to pracowadca placi a nie pracownik. Wydaje mi się że sprawa skończy się w sądzie:

Xyz

Wraz z mężem kolejny raz zaufaliśmy firmie Power Jobs, i się nie zawiedliśmy .Fantastyczny kontakt z koordynatorem Tomaszem S. Również sam proces rekrutacji z Krystianem przeszedł bezproblemowo . Wypłaty na czas , bardzo polecamy tę firmę .

@Xyz

Bardzo dziękujemy za opinię i życzymy zadowolenia z dalszej współpracy :)

Robol

UCIEKAĆ OD TEJ FIRMY Z DALEKA! Perfidni (usunięte przez administratora) Pracowałem miesiąc, chyba jak każdy bo firma się na tym opiera, przyjedzie ktoś na miesiąc zobaczy jak jest i ucieka. Mają swój przelicznik jakiś. Za miesiąc z nadgodzinami 1100e wypłaty. Dojazd 40km w jedną stronę do pracy i brak zwrotu za dojazdy. Tragedia, dla zainteresowanych podeślę kwitki na priv!

Rzecznik PowerJobs Nowy wpis
@Robol

Dzień dobry, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Zależy nam na wyjaśnieniu opisanej przez Pana sytuacji.

Kara Nowy wpis
@Robol

Miesiąc pracowałeś? No to pewnie się nie sprawdziłeś... Ja pracuję ponad pół roku, znam osoby, które kolejny sezon wyjeżdżają z tą agencją i nie ma żadnych problemów.

Nick Nowy wpis

Widzę, że w ogłoszeniu dla Pracownika produkcji i kontroli jakości podkreślają nową linię produkcyjną. Jest przy tym istotna praca w systemie 2-zmianowym po 12 godzin. Na ile oceniacie, że taka praca będzie ciężka?

Kamil Kamil

Niedawno wrocilem z kontraktu z Francji, gdzie bylem zatrudniony przez PowerJobs i z czystym sumieniem moge ta agencje smialo polecic. Kozak warunki mieszkalne, pokoje jednoosobowe, no i najwazniejsze, ze wyplaty na czas, jak wpadala wyplata to przewaznie przed terminem. Ja trafilem na PowerJobs z polecenia, no i rzeczywiscie wszystko gralo. Jak ktos ma w planie sie wybierac przez ta agencje za granice, to smialo mozna leciec????Pozdro

Rzecznik PowerJobs Nowy wpis
@Kamil Kamil

Panie Kamilu, bardzo dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)

@.

Wynagrodzenie zostało naliczone zgodnie z 6. klasą podatkową, dlatego że przed zatrudnieniem i w jego trakcie nie było informacji, że mają Państwo numer ID (taką informację otrzymaliśmy od Państwa dopiero w dniu wypłaty). Pracując na umowie o pracę, należy odprowadzić podatek dochodowy w Niemczech i taki podatek został potrącony z wynagrodzenia – nie obowiązują tu żadne zwolnienia dla osób do 26. roku życia. Odnośnie klas podatkowych i odprowadzonego od wynagrodzenia podatku informujemy ponownie, że podatek, do momentu uzyskania numeru podatkowego, jest liczony po 6 klasie podatkowej z sumowanej kwoty brutto wypracowanej danego miesiąca. Po otrzymaniu numeru podatkowego i 1 klasy podatkowej robiony jest zwrot nadpłaconego podatku. Następuje to przeważnie w kolejnym miesiącu, po którym przeszło się na 1 klasę podatkową. Średnia wysokość pobranego podatku wg 6 klasy podatkowej za pełny przepracowany miesiąc wynosi około 400 euro. Po otrzymaniu 1 klasy podatek za pełen przepracowany miesiąc wynosi około 200 euro. Zakwaterowanie jest bezpłatne – nie było pobieranych z wynagrodzenia żadnych opłat z tego tytułu.

X.
@Rzecznik PowerJobs

A czy w tej ofercie również jest możliwość przejście pod firmę? Po umówię z agencja?

@X.

Tak, jest to kwestia indywidualnych ustaleń z pracownikiem.

Daria
@Rzecznik PowerJobs

A ile trwa umowa z agencja? 18 miesięcy??

@Daria

Maksymalnie umowa może trwać 18 miesięcy w ciągu 36 miesięcy u tego samego pracodawcy użytkownika. Czas trwania umowy jest jednak indywidualny, zależny przede wszystkim od zapotrzebowania pracodawcy użytkownika na pracowników tymczasowych.

Grześ
@Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry. Stwierdzają Państwo w ofercie dla Szlifierza, że wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia i wynosi od 3800 do 5000 zł brutto, a także, że można brać nadgodziny i że są również premie jakościowa i frekwencyjna, wypłacane od pierwszego miesiąca. Jakie to są dodatkowe kwoty z tych premii? I ile wynosi okres próbny, po którym można wedle ogłoszenia ubiegać się o podwyżkę?

@Grześ

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, udzielimy Panu wszelkich informacji dotyczących warunków zatrudnienia (mail: praca@powerjobs.pl, tel. 735 993 313).

@.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Terapeuta SPA?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Polecam współpracę z tą agencją,z wielką chęcią wyjadę jeszcze z nimi do Francji!

@Marta

Dziękujemy za pozytywną opinię i również liczymy na współpracę w przyszłości!

Joanna

Witam. W ogloszeniu do (usunięte przez administratora) na produkcji dla monterek firma napisała, że praca ta jest lekka. Czyli rozumiem, żadnego dźwigania i innych takich ciężkich aktywności nie ma na pewno? Ale stoi się cały czas? Nie pracowałam w tej branży wcześniej, także zielona jestem.

@Joanna

Pani Joanno, jest to praca stojąca (przez 8 godzin), ale nie jest ciężka fizycznie. Nie dźwiga się ciężkich przedmiotów. Zakład produkuje niewielkie elementy dla branży automotive. Kandydatom biorącym udział w rekrutacji zapewniamy możliwość obejrzenia hali produkcyjnej przed zatrudnieniem.

Xxx
@Rzecznik PowerJobs

Witam serdecznie. Po obejrzeniu hali można się zdecydować jeszcze tego samego dnia na podpisanie umowy? czy kandydat na montera ma dowolność co do tego wy wskazać pierwszy dzień pracy od którego ma zamiar być dostępny? zastanawiam się też czy to okres próbny czy raczej normalna umowa okresowa

@Xxx

Dzień dobry. Decyzja o zatrudnieniu może zapaść jeszcze tego samego dnia, ale umowę możemy podpisać po wykonaniu badań wstępnych (a więc najwcześniej kolejnego dnia roboczego). Najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych przekazujemy decyzję o zatrudnieniu – ważna jest również chęć współpracy ze strony kandydata. Nie zatrudniamy na okres próbny – podpisujemy umowę na jeden miesiąc, następnie podpisujemy kolejną 1-miesięczną umowę, itd. Po pół roku zatrudnienia przez PowerJobs i chęci kontynuacji pracy, pracownik przechodzi w struktury firmy, podpisując umowę bezpośrednio z pracodawcą.

Irek

Pracowałem z Powerjobs na kontrakcie we Francji, byłem zadowolony , pieniądze się zgadzały wszystko jak na umowie dodatki za nadgodziny wypłacone, wypłata była na koncie przed czasem, zamierzam dalej wyjeżdzać z nimi. Pozdrawiam całą ekipę w szczególności Panią Joannę oraz Pana Piotra koordynatora.

@Irek

Panie Ireneuszu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Również pozdrawiamy i liczymy na dalszą współpracę :)

No cześć, tak jak napisano kiedyś już tutaj warunki pewnie różnią się od oferty. ja tam bym ciekaw był zdania osób które decydowały się iść na operatora. w którym zakładzie było wam najlepiej i czy są do nich powtarzane oferty?

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, interesuje Pana praca w Polsce czy za granicą? W sprawie ofert pracy za granicą mamy dostępne oferty dla operatorów CNC we Francji. Więcej informacji uzyska Pan pod numerem 735 993 310.

X

Witam, jakie projekty możecie polecić dla par?

@X

Dzień dobry, dla par mamy dwie oferty pracy w Niemczech: https://www.powerjobs.pl/oferty/zbieranie-zamowien-praca-w-magazynie-spozywczym/ i https://www.powerjobs.pl/oferty/praca-dla-komisjonerow-bez-niemieckiego-m-k-pary/. Zachęcamy do przesłania CV :)

Rekrutacja

Jak wyglądają testy, które rozwiązuje się podczas rekrutacji do ngk? Ile jest zadań i czasu?

Kimi
@Rekrutacja

Jak wygląda, całkiem śmiesznie. Dostajesz gotowe odpowiedzi i najprościej w świecie musisz je zaznaczyć

Hmm
@Kimi

A jakieś przykładowe pytania?

@Hmm

Na testach do NGK Ceramics kandydaci otrzymują zadania typu szkolnego, na przykład "znajdź informacje w tekście" i proste zadanie matematyczne nie wychodzące poza ramy dodawania i odejmowania (z dziesiętnymi).

@Rzecznik PowerJobs

Co ma na celu wykonanie tego testu, skoro sami podkreślacie, że jest to wręcz dziecinnie dla was śmieszne? Pracodawca tłumaczy cel?

Rzecznik PowerJobs

W niektórych działach wymagane są konkretne kompetencje, takie jak umiejętność wykonywania prostych obliczeń w pamięci, umiejętność wykonywania pomiarów za pomocą suwmiarki manualnej, czy spostrzegawczość. Aby zbadać wybrane kompetencje przeprowadzane są testy, których wyniki mają na celu pomóc specjalistom z NGK dokonać wyboru odpowiedniego dla kandydata działu.

Napoleon

Witam, a czemu umowy są polskie we Francji ,chodzi o kwestie podatkowe ( by nie odprowadzać do Francji czy jak) ,bo szczerze nie chce wracać do Polski już więc po co mi opłacany ZUS????

@Napoleon

Jesteśmy polską firmą (nie posiadamy oddziału we Francji), dlatego oferujemy pracownikom zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę. Wiąże się to z odprowadzaniem składek do polskiego ZUS-u. Pracownicy zatrudnieni we Francji mają również odprowadzany podatek dochodowy we Francji, który muszą rozliczyć w corocznym rozliczeniu podatkowym.

Pracownik magazynu to ogłoszenie kierowane do mężczyzn tylko czy do wszystkich? Chciałam spytać osoby, które tam pracują albo pracowały, jak się przedstawiają te warunki pracy dokładnie w firmie i czy kobieta też by sobie poradziła, czy nie ma dużo do dźwigania etc.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, mamy wiele ofert pracy na stanowiska magazynowe, każde ma inny charakter pracy i zakres obowiązków. Zachęcamy do przesłania CV na wybraną ofertę, a w kontakcie z rekruterem uzyska Pani więcej informacji na temat konkretnego stanowiska.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, mamy ofertę na ślusarza, szczegóły znajdzie Pan pod tym linkiem: https://www.infopraca.pl/praca/slusarz/okolice-cambrai/17805459. Zachęcamy do przesłania CV poprzez powyższy link lub na praca.francja@powerjobs. Pozdrawiamy!

Czy oferty z takimi dojazdami będą planowane? Mieszkam przy granicy wiec mogłyby mnie zainteresować. Zastanawiam się jak wtedy trasy mogłyby być rozliczane. Czy należałoby to traktować jako koszty zakwaterowania

Patryk

Czy oferta pracy przy światłowodach w Burbach jest nadal Aktualna?

@Patryk

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Zachęcamy do obserwowania ofert pracy na naszej stronie: www.powerjobs.pl.

Hej, powiedzcie kobiety biorą na magazyn? Widziałam ogłoszenie, które wystawili. Mi by pewnie pasowało, widziałam, że jest praca ze skanerem, a już to robiłam w innej firmie. 2 lata łącznie. No ale nie wszędzie chętnie panie przyjmują wiem z doświadczenia, to pytam.

No cześć. W sumie jak czytam to spoko dla mnie, że oferują kwatery dla pomocników prefabrykacji, miałem zamiar aplikować. Ale powiedzcie tak szczerze, warunki jakieś sensowne w ogóle? Ktoś tu już niżej wspominał, ale zabrakło mi konkretu, w ile osób się mieszka? i czy daleko od zakładu?? To najważniejsze

X

Czy PowerJobs wysyła na początku roku Lohnsteuerbescheinigung,ZUS IMIR oraz PIT 11?

@X

Łoo matko a co to za słowo? Ja to bym przede wszytkiem chciała wiedzieć, czy dobrze traktują pracowników w tym hotelu w Alpach, gdzie na sezon zimowy poszukiwanych jest 5 osób na stanowisko pokojówki? Według oferty gwarantują miesięczną stawkę za 152 godziny - 1800 euro netto, tj. 11,84 euro netto/h, a piszą, że może być i 2000 euro netto. Ma też być darmowe zakwaterowanie i wyżywienie oraz 200 euro zwrotu kosztów dojazdu. Kto może coś więcej dać znać i o tym miejscu i samej rekrutacji? Bez roku doświadczenia, jako pokojówka w hotelu nie przyjmą?

@X

Dokument Lohnsteuerbescheinigung jest wysyłany po ustaniu zatrudnienia. Dokument PIT-11 jest tworzony i wysyłany po wysłaniu do Urzędu Skarbowego zgodnie z regulacjami prawnymi. Z racji faktu, że paski płacowe są wysyłane na bieżąco po zakończeniu rozliczeń, ZUS RMUA nie jest dokumentem obowiązkowym.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, wielu naszych pracowników chętnie kontynuuje pracę w hotelach, w których oferujemy pracę, co świadczy o zadowoleniu z warunków zatrudnienia i zakwaterowania. Zachęcam do lektury wywiadu z panią Urszulą, pokojówką, która pracowała w hotelu w Alpach: https://www.powerjobs.pl/poradnik-pracownika/pokojowka-praca-ktora-pozwoli-ci-zwiedzic-swiat/. Więcej informacji o ofercie może uzyskać Pani na naszej stronie: https://www.powerjobs.pl/praca-w-hotelu-we-francji-dla-pokojowek-i-pokojowych/ lub w rozmowie telefonicznej: 735 993 310.

Aga
@Rzecznik PowerJobs

Witam.. chciałabym się dowiedzieć czy możliwa jest praca w hotelach bez doświadczenia? ponieważ jestem zainteresowana agencja, pracą ale nie mam doświadczenia choć sprzątam codziennie i wiem jak to się robi..czy mimo to możliwa jest współpraca?

@Aga

Hotele, z którymi współpracujemy wymagają od naszych pracowników doświadczenia w sprzątaniu w hotelach. Takie doświadczenie jest konieczne do podjęcia pracy.

Para z Malchow

R

Polecam agencje power jobs. Pracujemy w berlinie na zbieraniu zamówień wszystko jest tak jak mówił Pan w biurze, póki co jestesmy zadowoleni.

@R

Dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy zadowolenia z dalszej współpracy!

@R

Pan Mateusz? Tragedia… Pracowaliśmy w ubiegłym roku w Berlinie i nic nam nie przekazał na miejscu zupełnie coś innego. Nie polecamy

@Anna

Jeśli ma Pani zastrzeżenia do niezgodności oferty, bardzo proszę o przekazanie nam informacji drogą mailową: rzecznik@powerjobs.pl. Zweryfikujemy sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 69 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.