Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Ja również pracowałem przez firmę power Jobs. Uważajcie na nich jak będą chcieli was naciągać żeby zapłacić im za rozliczenia podatkowe wstecz które mieli zrobić za poprzednie lata. Pierwszy raz spotkałem się z takimi (usunięte przez administratora). Nie wspominam dobrze współpracy z nimi. Patrzcie co podpisujecie i żądajcie wszystkim dokumentów od nich. Radzę zaraz szukać sobie dobrego prawnika.

Bogdan

Firma Power Jobs jest bardzo dobra. Uczciwi i rzetelni ludzie. Pracowałem we francji na początku 2019 i jedyny problem jaki wystąpił to współpacwnicy z Polski, po zakończeniu pracy wypłatę otrzymałem w terminie. W 2020. zgubiłem dokumenty do rozliczenia pit i zamówiłem przez internet rozmowę, oddzwonili w kilka sekund i konsultantka obiecała załatwić wysłanie nowych. chwilę później zadzwonił konsultant który mnie wysłał do pracy i obiecał przyśpieszyć sprawę, bo nie zostało wiele czasu. firmę Power Jobs mogę polecić z czystym sumieniem.

Łukasz

Współpracę z firmą PowerJobs zacząłem w 2021 roku jako komisjoner na magazynie Edeki i bardzo polecam osobom które wyjeżdżają do pracy za granicę. Za mieszkanie nie ponosiłem kosztów, warunki były dobre. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem Panem Tomaszem oraz Panem Krystianem. Wypłata zawsze na czas i wszystko się zgadzało. Nie było też problemów jak ktoś chciał wyjechać na urlop. Jest również możliwość przejścia po 9 miesiącach na umowę stałą pod Niemiecką firmę z której skorzystałem. Jeszcze raz polecam.

Asia

Pracę w PowerJobs rozpoczęłam w październiku tego roku. Na tą chwilę mogę śmiało firmę polecić. Osoby, które tu pracują są rzetelne, z doświadczeniem, uczciwe i przyjazne. Atmosfera w pracy sprawia, że chce się tu przychodzić !

Łukasz

@Łukasz

Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się z udanej współpracy. Pozdrawiamy!

@Rzecznik PowerJobs

Panie rzeczniku właśnie jeszcze raz sprawdziłem maile i te maile są od Power Jobs Freshen podpisane Ewa Stępień a pan mi mówi że nie ma czegoś takiego A jeszcze jedna rzecz te wasze tak zwane potrącenia niby banku za zaliczki pokazałem bankierowi który jest sąsiadem tutaj gdzie ja pracuję w Mainz on powiedział że jeszcze takich potrąceń to w życiu nie widział a jest wiceprezesem banku i że to jest szwindel 20 € za 250 euro 36,5 euro za 500 € i 42,5 euro za ponad 500 € zaliczki Nie wiem skąd wy te sumy bierzecie Ale jeżeli się podszywacie pod Bank ja to sprawdzę na policji i w urzędzie skarbowym niemieckim oczywiście tutaj w Mainz Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Rzecznik PowerJobs

Przepraszam panie rzeczniku to jest pani Bożena Stępień ale nie w tym rzecz oferujecie 45 euro diety i na słowo darmowe zakwaterowanie ale w umowie tego nie ma a te potrącenia za zaliczki Nie wiem skąd je bierzecie ale widzę prezes Banku który jest sąsiadem tych moich dziadków którymi się tu opiekuje powiedział że w życiu czegoś takiego nie widział w Niemczech

@Robert Szczepanowski

Podpisał Pan umowę z inną firmą, z którą nie mamy nic wspólnego. Pisze Pan komentarze na profilu firmy PowerJobs Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Ks. P. Ściegiennego 3, o numerze NIP 644-32-86-429 i numerze KRAZ 11749. Proszę jeszcze raz o sprawdzenie umowy. Nie mamy ofert pracy w opiece nad osobami starszymi i nie pracuje u nas p. Stępień.

@Rzecznik PowerJobs

Piszę komentarze na stronie Power Jobs bo umowę którą mi przysłano jest z Power Jobs A jak pan wie lepiej ode mnie Co ja mam u siebie w domu No to co ja panu mogę powiedzieć Niech pan zmieni dilera bo to po co pan pali lub wącha jest niedobre Power Jobs GmbH Gottlieb daimer Strasse 17 50-226 Freshen wystarczy panu Czy mamy przeliterować czy mam przesylabować

@Robert Szczepanowski

Podpisał Pan umowę z firmą Power Jobs GmbH z siedzibą w Frechen. My jesteśmy firmą PowerJobs Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Jeśli ma Pan uwagi dotyczące swojego zatrudnienia w Power Jobs, to proszę je pisać na profilu firmy Power Jobs GmbH. To są dwie różne firmy. Nie mamy nic wspólnego z firmą Power Jobs GmbH z siedzibą w Frechen.

Robert Szczepanowski Nowy wpis
@Rzecznik PowerJobs

Panie rzeczniku jak wchodzę na profil Power Jobs GmbH No to wasz mi wyskakuje to nic na to nie poradzę W każdym razie te potrącenia za zaliczki to niemiecki Bankier mi powiedział że to jest szwindel i żeby trzymać się od tego z daleka

Rzecznik PowerJobs Nowy wpis
@Robert Szczepanowski

Na GoWorku jest profil firmy Power Jobs GmbH i tam można zamieszczać komentarze dotyczące współpracy z tą firmą. Pana komentarz nie dotyczy współpracy z PowerJobs Sp. z o.o.

ikonka

Sprawdź 7 opinii klientów firmy PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice.

Sprawdź
P Nowy wpis

Polecam. Wyjechalem ponad 6 miesiecy temu przez firme do pracy w Niemczech z zona jestem bardzo zadowolony. Wyplata na czas. Zadnych problemow. Polecam P.

Rzecznik PowerJobs Nowy wpis
@P

Dziękujemy za opinię, życzymy zadowolenia z dalszej współpracy!

Bella

Nie polecam ! Praca BARDZO CIĘŻKA ,kobieta , mężczyzna musi załadować na rolke po 40 skrzyń z woda w szklanych butelkach lub piwem, z 1300 obiecanych zrobiło się 1150 , będąc na zwolnieniu , firma próbowała pominąć zwolnienie i wypowiedzieć umowę z dniem 16 , kiedy przedłużyła umowę 18 CYRK!!

@Bella

Agencja jawnie (usunięte przez administratora) pracowników przy wypłatach.

@Bella

Dzień dobry, Wykonywana praca jest zawsze zgodna z normami BHP. W trakcie zatrudnienia nie zgłaszała nam Pani, że przenoszony towar jest zbyt ciężki. Przebywała Pani na zwolnieniu lekarskim, dlatego wynagrodzenie było niższe i wynosiło 80% stawki podstawowej. Ze względu na częste przebywanie na zwolnieniu lekarskim podjęliśmy decyzję o wypowiedzeniu umowy o pracę.

Zainteresowana
Kandydat

Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda praca specjalisty ds administracji? Jaka jest atmosfera w biurze?

@Zainteresowana

Do zadań specjalisty ds. administracji należy m.in. obsługa sekretariatu, przyjmowanie gości, monitorowanie stanu zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze i biurowe oraz rejestracja i opis merytoryczny faktur kosztowych. W naszej firmie pracują osoby z dużym doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i darzą wzajemnym szacunkiem. Możemy pochwalić się niską rotacją i życzliwą atmosferą. Pozdrawiamy serdecznie!

@Rzecznik PowerJobs

Witam panie rzeczniku ja mam wyjechać do pracy w opiece w Niemczech W rozmowie ustnej rekruterka twierdzi że zapewniacie mieszkanie i że będę miał dietę 45 € dziennie dla mnie Ale nie chcę tego napisać na umowie dlaczego skoro zapewniacie mieszkanie to czemu nie piszecie tego Proszę mi wyjaśnić

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Spawacz MAG 135?
logo firmy Praktykant/ka w dziale HR
Katowice
LeasingTeam Sp. z o.o.
(457 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR CNC / LASERA
Katowice
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(36 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marek

Przepracowałem 9 miesięcy jako komisjoner w niemczech i na prawdę nie ma na co narzekać. Wypłaty zawsze na czas. Nigdy nie dostałem przelewu później niż 8go każdego miesiąca. Ze wszystkich agencji które były na tym projekcie my zarabialiśmy najwięcej. Stali pracownicy po odliczeniu swoich kosztów mieszkania mieli czasem mniej niż my. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem Panem Tomaszem oraz Panem Krystianem. Bardzo rzetelni ludzie teraz mój drugi wyjazd i również jestem zadowolony. Nie wiem dlaczego ludzie piszą ze czują się (usunięte przez administratora) Ani ja ani koledzy nigdy nie odnieśliśmy takiego wrażenia. Polecam ludziom, którzy wyjeżdżają do pracy za granicę poraz pierwszy. Nie polecam osobą ktore myślą że za 7 godzin dziennie prostej i nie wymagającej pracy dostaną miliony (trochę realizmu). Zamierzam współpracować dalej i napewno nie skorzystam z ofert innych agencji. Pozdrawiam.

MS
Klient
@Marek

Witam Czy mógłbym jakiś kontakt do Pana. Będę jechał 1 raz do Niemiec. Chciałbym zapytać o kilka spraw. Pozdrawiam Michal

@Marek

Panie Marku, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się z udanej współpracy. Pozdrawiamy!

SłaEK

Lepiej brać i pamiętać, niż obudzić się w szpitalu wyciągniętym z rowu :)

Pelina
@SłaEK

Lepiej brać i (usunięte przez administratora)rodaków z wypłaty tak jak to robi agencja okrążenia ludzi (usunięte przez administratora) jobs i każdemu z wypłaty pi 200 euro albo 300 A później oddają jak ktoś straszy ich prawnie ale wiadomo agencja z Katowic tam gdzie jest taka bieda że muszą kraść węgiel z wagonów.

GrzegorzK

Współpracuje z firmą kilka miesięcy to z polecenia znajomego się tutaj znalazłem. Jestem zadowolony z kontaktu z firmą, a w szczególności z Panem Krystianem przez którego zostałem zatrudniony. Dostałem wszystkie najpotrzebniejsze i przede wszystkim rzetelne informacje współpracy i miejsca pracy. Również wszystkie moje pytania nie za bagatelizowane i wprost natychmiastowo dostaje odpowiedz. Nawet jeśli biuro jest nieczynne. Kontakt można ująć że jest 24/7.W porównaniu do innych agencji przez które pracowałem to tutaj czas pracy zgadza się co do minuty . Nie ma (usunięte przez administratora) na godzinach i na wypłatach. Jednym słowem wszystko jest tak jak być należy. W kwesti mieszkaniowej nie ponoszę kosztów, warunki są dobre. Polecam a człowiek sie nie zawiedzie firma z uczciwym podejściem.

Pelina
@GrzegorzK

Każdy wie ,że Pan Krystian lubi chłopaków i to bardzo najchętniej to by z wami wszystkimi chłopcy tam zamieszkał ,sprzątał gotował i nie tylko Krzystek czy pamiętasz te nasze wspólne dni w Zakopanem ojoj to były czasy aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypomnę okruszku . Grzegorz on jest mój.

@GrzegorzK

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszy nas zadowolenie ze współpracy :) Pozdrawiamy!

Oliwka

Bardzo szybko i sprawnie. Polecam

@Oliwka

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy. :)

Marek K.

Szybko fajnie i rzeczowo. Zatrudnilem się w 2020 roku na magazynie Edeki. Polecam rekrutera Krystiana. Wyplaty na czas

@Marek K.

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy. :)

Ewelina

Mam wrażenie, że są tu komentarze wyłącznie ludzi zrekrutowanych. A chodzi o pracowników. Rekruterów. Jak się pracuje w HR agencji, ktoś oceni, czy warto aplikować??

Asia

@Asia

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

@Asia

Pewnie zarabiasz 5 tyś netto jakby się dało tu wstawić paski wypłat to bym udowodnił ile płacą i nie tylko ja i jak (usunięte przez administratora) ludzi .

@Arek

Proszę o informację, na jakim stanowisku Pan pracował, w jakiej lokalizacji i w jakim okresie. Chcemy zweryfikować informacje, które Pan publikuje.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, nasza agencja jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749. Oferujemy legalne zatrudnienie w Polsce, Niemczech oraz Francji. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia do współpracy z naszą agencją, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Pracowałaś za 1200 w Malchow może i nawet 1100

@Rzecznik PowerJobs

Pracowałem w Malchow na magazynie gdzie wypłaty były nie większe niż 1000 euro bo nie było godzin do tego trzeba było dojechać 35 km w jedną stronę a to co zarobiłem poszło na mandaty praca na 2 zmiany a miała być jedna na q3 co się okazało doszła jeszcze jed a zmiana na 4 rano ???? pozdrawiam zło..dzie..ja i Osz..,us,ta Krystiana tego pedała i jego (usunięte przez administratora) kordynatora co mu obciaga

PowerJobs Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Cieśla. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

adek

są dużo lepsze agencje do niemiec polecam mg solutions pracuje tam i jest ok zarobki miedzkanie praca

@adek

Z tej strony Adrian K. pracowalem w mg solutions w. Prosze przestac podrzywac sie podemnie i pisania do innych agenci jako ja.

Mieczysław
@Były pracownik

Ale przecież Adrianów może być co najmniej dwóch w jednej firmie, nie jest tak? :p

@Były pracownik

Dzień dobry, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Zależy nam na wyjaśnieniu opisanej przez Pana sytuacji.

@Były pracownik

Na początku wszystko wygląda cacy, fajna oferta, porządne zakwaterowanie ze znajomymi. Na miejscu okazuje się, że miejsce gdzie mam spać to jakaś totalna zapchlona, śmierdząca ruina w której mieszkają stare pijaczyny. Dodatkowo dostajemy informację, że jednak rozdzielają nas ze znajomymi do ,,mieszkań” oddalonych od siebie o paredziesiąt km. Nie polecam. Co innego obiecują, co innego na miejscu. Tylko szkoda wydanych pieniędzy na dojazd i inne… (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jaki kraj?

@Ciekawy

Niemcy, byłem tam miesiąc

@Były pracownik

Ze względu na trwający remont w mieszkaniu docelowym faktycznie w początkowym okresie panowie nie mieszkali w jednym miejscu, ale na ten czas zapewnione były pokoje dwuosobowe z dostępem do kuchni i łazienki. Docelowo otrzymali Panowie do użytku duże mieszkanie czteroosobowe (po remoncie), gdzie przebywali do końca swojej pracy. Od właściciela mieszkania otrzymaliśmy zdjęcia, jakie zostały zrobione po opuszczeniu przez Panów zakwaterowania. Wymagane było gruntowne sprzątanie i czyszczenie wielu powierzchni, dodatkowo konieczna była wymiana zamków, ponieważ klucze nie zostały przez Panów zwrócone. Zachęcam do publikowania komentarzy zgodnych ze stanem faktycznym.

Bernarybianka
@Były pracownik

Cześć. Ja też dostałem dokument francuski z podatkiem do rozliczenia chociaż cały rok nie byłem z nimi na kontrakcie. Ktos coś wie? Idzie coś ugrać na tym?

Arekon
@Były pracownik

(usunięte przez administratora) ta agencje dadzą wam umowę na 2 tygodnie i jak im cos nie będzie pasować to was (usunięte przez administratora) z pracy i nikt wam straconego czasu ie odda ani za przejazdy w obie strony . Taagencja to dno Osz.uk.kuja na wypłatach pracowałem to wiem a jak się dopominasz o swoje to cie zwalniają zgłaszam ten (usunięte przez administratora) do PIP w Polsce. Ludzie oni sami sobie dodają pozytywne opinie ie przejzyjcie na oczy od 2 lat mają opinie na 2,7 to jest (usunięte przez administratora) dziwne moim zdaniem .

@Arekon

Dziękujemy za ponowne dodanie komentarza o (usunięte przez administratora), niskiej ocenie i dodawaniu przez nas pozytywnych opinii. Żaden z przedstawionych zarzutów nie jest prawdziwy - kiedy prosimy o przedstawienie konkretów, Pan już nie odpisuje. Dlatego w żaden sposób nie możemy odnieść się do Pańskich zarzutów. Pozdrawiamy!

Bogdan

Rzecznik PowerJobs

Powyższa opinia, ani żadna inna nie jest opłacona przez PowerJobs – nie stosujemy takich praktyk. Mogę również potwierdzić, że pan Bogdan był pracownikiem PowerJobs i za naszym pośrednictwem wyjechał do pracy we Francji. Jeśli ma Pan jakieś uwagi dotyczące współpracy z PowerJobs, zachęcam do przesłania maila na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Siasin
@Bogdan

Agencja płaci za wystawienie pozytywnych komentarzy .

@Bogdan

Jak ktoś lubi pracować za 5 tys netto miesięcznie i daje się (usunięte przez administratora) w tylek bo to lubi to niech pracuje .

Izabela
@Arek

A te 5 tys to jest na start czy to stała stawka? Można a ogóle w jakiś sposób więcej zarobić? Nie wiem. Więcej płatne nadgodziny, premie awane?

Rzecznik PowerJobs

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wynagrodzenie zostało prawidłowo naliczone. Pracownicy otrzymują również paski wynagrodzeń z informacją o liczbie przepracowanych godzin, stawce i odprowadzonych składkach. W razie jakichkolwiek niezgodności wyjaśniamy je i wyrównujemy wynagrodzenie. W przypadku dodatkowych pytań proszę o przesłanie maila na adres rzecznik@powerjobs.pl.

dan
@Bogdan

tak bardzo dobra umowy pierwsze na dwa tygodnie okres próbny nie ma czegoś takiego jak można wysyłać za granicę i dawać umowę na dwa tygodnie pracowałem w kilku agencjach pierwszą umowe dostałem na pół roku w innej nawet na 9 miesięcy ta agencja to (usunięte przez administratora)

@dan

śmieszne
Kandydat

umowy na dwa tygodnie jadąc do Niemiec niby okres próbny nie ma czegoś takiego w prawie pracy także nie spodobasz się i do domu po dwóch tygodniach to nie jest poważne.już mi się odechciało jechać

@śmieszne

Dzień dobry, Z nowo zatrudnionym pracownikiem zawieramy pierwszą umowę na okres próbny, co jest powszechnym rozwiązaniem stosowanym przez wielu pracodawców. Po okresie próbnym umowę przedłużamy o kolejny okres, jeśli pracownik jest zainteresowany kontynuacją współpracy a my, jako pracodawca nie zgłaszamy zastrzeżeń do wykonywanych obowiązków. W PowerJobs zależy nam na długoterminowej współpracy z pracownikami, dlatego nie odsyłamy nikogo po dwóch tygodniach tylko ze względu na kończącą się umowę. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania czy wątpliwości, proszę o ponowny kontakt z rekruterem, który przedstawił Panu ofertę lub z Rzecznikiem (mail – rzecznik@powerjobs.pl).

Beata
@śmieszne

Skąd masz taką informację, że faktycznie tak jest?

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące współpracy z PowerJobs, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy.

pracownik Niemcy

Jestem w Niemczech od miesiąca. Z pracą jest różnie. Próbują z ciebie wycisnąć 200% normy. Wszędzie drożyzna. Miesiąc utrzymuję się za swoje. Nie jest lekko. Pytałem o wypłatę kiedy będzie. Nie mam odpowiedzi. Konsultantka z firmy nie interesują się. Im więcej pytam tym mniej odpowiadają. Na większość pytań nie odpowiadają. Mój tak zwany pracodawca użytkownik Niemiec zaproponował mi pomoc jeśli się okaże ze nie wypłacicie w terminie tej głodowej pensji albo robią jakieś machloje z klasami podatkowymi lub z dietą. Nie będzie żartów.

max
@pracownik Niemcy

Co masz na myśli, że z pracą jest roznie? Gdzie pracujesz?

@pracownik Niemcy

Dzień dobry. Każdy pracownik ma do wyrobienia normę, która dotyczy wszystkich zatrudnionych. Nikt nie „próbuje wycisnąć 200% normy” z pracowników. Na aktualne ceny towarów nie mamy wpływu. Wynagrodzenie przelewane jest do 10. dnia każdego miesiąca – taką informację znajdzie Pan na umowie o pracę, taka informacja podawana jest również na etapie rekrutacji. O jakiej konsultantce Pan pisze? W PowerJobs osoby odpowiedzialne za rekrutację i koordynację pracowników niemieckich odpowiadają mężczyźni. Na jakie pytania nie uzyskał Pan odpowiedzi? Diety nie wypłacamy, ponieważ nie jest to praca w delegacji – jest to również informacja, którą przekazujemy przed zatrudnieniem. Odnośnie klas podatkowych i odprowadzonego od wynagrodzenia podatku informujemy ponownie, że podatek, do momentu uzyskania numeru podatkowego, jest liczony po 6 klasie podatkowej z sumowanej kwoty brutto wypracowanej danego miesiąca. Po otrzymaniu numeru podatkowego i 1 klasy podatkowej robiony jest zwrot nadpłaconego podatku. Następuje to przeważnie w kolejnym miesiącu, po którym przeszło się na 1 klasę podatkową. Średnia wysokość pobranego podatku wg 6 klasy podatkowej za pełny przepracowany miesiąc wynosi około 400 euro. Po otrzymaniu 1 klasy podatek za pełen przepracowany miesiąc wynosi około 200 euro. Przed rozpoczęciem współpracy rekruter zawsze o wszystkim informuje. Wypłacane wynagrodzenie jest zgodne z informacjami, jakie przekazujemy w procesie rekrutacji i przed podpisaniem umowy. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące współpracy z PowerJobs, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl.

Beata

O co chodzi z tą kradzieżą? Wypłaty się nie zgadzaja? Jak to tłumaczą?

@Beata

Normalnie na wypłatach tobie 200 lub więcej euro i dziesiątki innym i można żyć. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego od kilku lat firma power jobs ma 2,7 pozytywnych opinii komentarzy (usunięte przez administratora)

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia do współpracy z naszą agencją prosimy o przesłanie wiadomości na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, powyższy komentarz zawiera nieprawdziwe informacje. Liczba godzin pracy zależna jest od pracodawcy użytkownika, czyli firmy, w której wykonywana jest praca. Dane historyczne wskazują, iż jest to przeważnie 8 godzin dziennie, natomiast w początkowej fazie pracy, kiedy pracownik musi się wdrożyć, czas pracy może mieć wymiar podstawowy zgodnie z umową o pracę tymczasową. Zawsze, jeżeli jest taka możliwość, zachęcamy do zostawania w pracy dłużej - każda wypracowana godzina jest oczywiście zapłacona. Podatek, do momentu uzyskania numeru podatkowego, jest liczony po 6 klasie podatkowej z sumowanej kwoty brutto wypracowanej danego miesiąca. Po otrzymaniu numeru podatkowego i 1 klasy podatkowej robiony jest zwrot nadpłaconego podatku. Następuje to przeważnie w kolejnym miesiącu, po którym przeszło się na 1 klasę podatkową. Średnia wysokość pobranego podatku wg 6 klasy podatkowej za pełny przepracowany miesiąc wynosi około 400 euro. Po otrzymaniu 1 klasy podatek za pełen przepracowany miesiąc wynosi około 200 euro. Przed rozpoczęciem współpracy rekruter zawsze o wszystkim informuje. Zachęcamy do zadawania jak największej liczby pytań i dokładnego słuchania przekazywanych informacji, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Kandydat

Mam pytanie dotyczące wynagrodzenia. Ile firma oferuje na stanowisku młodszego specjalisty ds. kadr i płac?

@anonim

Stawka jest zależna od doświadczenia kandydata. Szczegółów udzielamy podczas rozmowy. Zachęcamy do aplikowania!

Kandydatka
@Rzecznik PowerJobs

Czy wyniki rekrutacji zostały już ogłoszone? Nie dostałam informacji zwrotnej o wynikach.

@Kandydatka

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z rekruterem, który na pewno odpowie na wszystkie pytania dotyczące statusu procesu :)

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia do współpracy z naszą agencją, prosimy o przesłanie wiadomości na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Niestety nie jesteśmy w stanie się odnieść do Pana opinii, ponieważ nie podaje Pan żadnych konkretów.

giray

Praca fajna, jak są jakieś drobne problemy w pracy to z przyczyn niezależnych ode mnie. Mam tylko zastrzeżenie co do obiegu informacji, gdyż umowę mam do końca lipca, wiem, że będzie aneks do 5 sierpnia, ale żadnego infa co dalej. I nie wiem czy mam szukać czegoś nowego, bo na szybko znalazłem ok 10 ofert pracy :)

@giray

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią :) Pierwsza umowa jest zawierana z pracownikiem tymczasowym na 2 tygodnie, druga na miesiąc, kolejna do końca zatrudnienia (do upływu 9 miesięcy pracy u danego pracodawcy użytkownika). Jeżeli współpraca układa się pomyślnie, to umowy są przedłużone automatycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 27 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy PowerJobs Sp. z o.o., to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 63 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PowerJobs Sp. z o.o.