Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

pracowałam w PJ

Pracowałam dość długo w PowerJobs. Przez ten okres firma przeszła wiele zmian. Kluczową zmianą jednak była zmiana zarządu w 2019. Czy była to dobra zmiana? Początkowo wydawało się, że tak. Jednak czas pokazał, że niekoniecznie. Nowe władze firmy praktykują zatrudnianie swoich kolegów i koleżanek. W ten oto sposób szefem działu w którym pracowałam został człowiek, który nie miał pojęcia o branży (co było niestety problemem w praktyce). Współpraca z osobą, która jest mało elastyczna i zawsze dąży do tego by postawić na swoim nigdy nie jest przyjemna. Człowiek ten nie dotrzymywał obietnic (tak samo z resztą jak prezes) chociaż oddać mu trzeba dobrą umiejętność negocjacji oraz zmysł marketingowy. Firma miała pieniądze na nowe wypasione biura, na marketing i na inne bajery. Zasadniczo kasa była na wszystko ale nie na pracownika. Firma nie daje możliwości rozwoju. Chyba, że kolegujesz się z szefem lub prezesem. Wtedy od razu zamiast zostać młodszym specjalistą lub specjalistą możesz zostać np. team liderem. Są jednak i plusy pracy w PJ. Biura mają dogodną lokalizacje. Większość pracowników to naprawdę świetne osoby, profesjonaliści z którymi super się współpracuje. Są również działy, w których kierownikami są bardzo fajne osoby. Są też pewne benefity chociaż ' za moich czasów' nie było to coś WOW. Kiedyś mogłam powiedziałabym, że polecam pracę w PJ. Obecnie nie mogę już tak powiedzieć. Wielka szkoda. Kiedyś PowerJobs był miejscem, do którego szło się pracować z przyjemnością. Będę jednak wspominać ten okres dobrze - lubiłam to co robiłam i pracowałam ze wspaniałymi ludźmi.

@pracowałam w PJ

Bardzo dziękuję, za rzetelną opinię. Rekrutują obecnie na stanowisko specjalisty ds. Kadr i płac. Obiecują 3500 netto. Już wiem, że nie skorzystam. Będę szukała dalej

@Ewa

Dzień dobry. Pani Ewo, bardzo nam przykro, że powyższa opinia zniechęciła Panią do aplikowania do PowerJobs. W naszej firmie pracują osoby z dużym doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i darzą wzajemnym szacunkiem. Możemy pochwalić się niską rotacją i życzliwą atmosferą. Pozdrawiamy serdecznie!

@pracowałam w PJ

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że negatywnie ocenia Pani procesy zachodzące w firmie. W PowerJobs nieustannie dążymy do podniesienia jakości naszych usług, wprowadzamy nowe rozwiązania skierowane do kandydatów, pracowników i klientów. Zarzuty o braku rozwoju czy praktyce zatrudniania osób bez kompetencji uważamy za bezpodstawne. Pozdrawiamy serdecznie.

Thx
@pracowałam w PJ

Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu na prace tam.

@pracowałam w PJ

W pełni zgadzam się z tą opinią. Od zmiany zarządu w firmie jest coraz gorzej.

opinia
@123

W ostatnim czasie wiele osób odeszło z PowerJobs. Przypadek? Gratulacje dla przełożonych za "efektywne i skuteczne" zarządzanie zespołem pracowniczym, a także nakłanianie do pisania pozytywnych opinii w sieci nt. PJ. Doszły mnie też słuchy, że dział marketingu nakłaniał swoich znajomych (osoby, które nigdy nie pracowały w firmie) do wystawiania dobrych opinii. Nic tylko pogratulować uczciwości.

M

Pracuje we Francji od pół roku i moja opinia jest jak najbardziej pozytywną. Wypłata zawsze na czas, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, Pani koordynator w porzadku.

@M

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

And

Pracuje w firmie kilka tygodni i nie mogę na nic narzekać , póki co wszystko jest tak jak podawane było na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba , która przeprowadzała rekrutację wykazała się dużą kulturą osobistą oraz duży profesjonalizm. Polecam

@And

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

Beata
@And

Hej, a czy mógłbyś napisać jak przebiega w PowerJobsie rozmowa kwalifikacyjna? Czy rekrutacja składa się tylko z takiej rozmowy czy również z weryfikacji umiejętności/wiedzy kandydata? Jak się dobrze przygotować? :)

@Beata

Pani Beato, Na rozmowie kwalifikacyjnej pytamy m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, umiejętności i kwalifikacje. W przypadku niektórych rekrutacji weryfikujemy również wiedzę i umiejętności kandydata, wykorzystując np. testy kompetencji. Oczywiście pytamy także o oczekiwania kandydata względem nowej pracy. Zachęcamy do lektury artykułu na naszym blogu, w którym zamieszczone zostały porady, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej – https://www.powerjobs.pl/poradnik-pracownika/rozmowa-rekrutacyjna-jak-sie-do-niej-przygotowac/. Pozdrawiamy!

Ktoś

Nie polecam nikomu szczególnie firmy Jourdan i koordynator Magdy nie chce mi się wypisywac bo to i tak zaraz zostanie usunięte ..

@Ktoś

Dzień dobry. Jeśli ma Pan zastrzeżenia do koordynatora lub warunków pracy, to bardzo proszę o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy rzecznik@powerjobs.pl – będziemy reagować na wszystkie sygnały pracowników. Usuwane są tylko wpisy niezgodne z RODO i regulaminem GoWork.pl.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Terapeuta SPA?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Xxx

Jedna wielka tragedia!!!

@Xxx

Dzień dobry, jeśli ma Pan(i) zastrzeżenia dotyczące pracy w PowerJobs. proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Czy w firmie PowerJobs Sp. z o.o. praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Operator, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, Posiadamy różne oferty pracy, które różnią się między sobą warunkami zatrudnienia i wynagrodzenia, a także dodatkami płacowymi i pozapłacowymi. W przypadku tej konkretnej oferty – proszę o podanie linka lub dokładnej nazwy oferty i lokalizacji, przekażę pełniejsze informacje.

Rafal

Jedna osoba zwróciła uwagę koordynatorowi ze dzwoni pod wpływem po ludziach i glupoty wygaduje bełkocze itp.

@Rafal

Dzień dobry, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Ktos
@Rafal

Czy chodzi może o (usunięte przez administratora)... Hahaha

Dawid

Pracuje co prawda kilka dni za pośrednictwem owej agencji ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić że wszystko o czym była mowa na rozmowie rekrutacyjnej jak najbardziej się zgadza. Trafiłem na bardzo sympatycznych i przede wszystkim rzetelnych pracowników, sam proces rekrutacji przebiegł sprawnie i szybko. W firmie do której zostałem skierowany jest kilka agencji więc mam porównanie i powerjobs przodują pod względem warunków jakie oferują, co najważniejsze jako jedyna agencja dali gwarancje godzin i faktycznie je mam.

@Dawid

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

Betty

Praca z fajnymi ludźmi, w dobrej atmosferze. Duże wsparcie ze strony zespołu, ładne biura. Zarobki mogłyby być lepsze. Z benefitów - jest karta sportowa. Ogólnie praca na plus.

@Betty

Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię i miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie!

Ewelina
@Betty

Dziękuję, że dzielisz się informacjami o PowerJobs. Piszesz, że pensje mogłyby być lepsze, a do czego porównałabyś swoje zarobki - raczej najniższa czy średnia krajowa? Osoby, które chciałyby aplikować na stanowiska rekruterów docenią taką wiedzę z pierwszej ręki.

Łukasz

Bardzo spoko agencja, pracowałem w Niemczech i jestem zadowolony

@Łukasz

Dzień dobry, Panie Łukaszu, dziękujemy za pozytywną opinię, dziękujemy za współpracę!

iza

Jak wygląda praca w administracji? Tzn. chodzi mi o wynagrodzenie i atmosferę w pracy?

@iza

Dzień dobry. Proponujemy wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Jest ono przedstawiane indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. W PowerJobs pracują osoby z dużym doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i darzą wzajemnym szacunkiem. Zapraszamy do aplikowania!

Nie polecam nigdy nie wiadomo czy wrócisz na kontrakt.Wieczne ściemy pana Dominika i problem z panią koordynator która ma problem z alkoholem.

Ktos
@Andrzej

Tak to jest problem z panią koordynator

@Andrzej

Dzień dobry, proszę o opisanie swojej sytuacji i przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl. Powroty do pracy we Francji są uzależnione od aktualnego zapotrzebowania francuskiego pracodawcy i nie mamy wpływu na liczbę osób, które możemy ponownie zatrudnić. Pana wypowiedź dotyczącą naszego koordynatora uważamy za bezpodstawną. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące pracy naszych koordynatorów proszę je zgłosić pod adresem rzecznik@powerjobs.pl

@Ktos

Dzień dobry, jeśli ma Pan jakieś uwagi dotyczące współpracy z naszą firmą, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl.

Johnny J

Witam. Czy podzieli się ktoś opinią o pracy w Niemczech, Okolice Hamburga do EDEKA. Jak wyglądają te miesięczne umowy? Czy są nadgodziny i jak warunki mieszkaniowe? Czy firma pomaga w meldunku oraz w urzędzie skarobwym? Proszę o merytoryczną odpowiedź pracowników.

@Johnny J

Dzień dobry! Pierwsza umowa jest umową próbną na 2 tygodnie, kolejne są przedłużane co miesiąc. Zatrudniamy na polską umowę o pracę. Nadgodziny są możliwe, w zależności od zapotrzebowania. Koszt zakwaterowania jest po stronie PowerJobs (wynajmujemy prywatne kwatery). Każdy pracownik jest przez nas meldowany w urzędzie meldunkowym, co również skutkuje nadaniem indywidualnego numeru podatkowego. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do aplikowania!

Eusi

Witam czy ktoś się orientuje jak wyglądają realia w pracy w Alpach francuskich na fasadach można zarobić godziwe pieniądze i warunki na hotelu są normalne?

@Eusi

Dzień dobry! Nasi pracownicy są zakwaterowani w pełni wyposażonych pokojach, koszt zakwaterowania leży po stronie PowerJobs. Praca w godzinach 8-16. Wynagrodzenie wynosi 2200 euro netto miesięcznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do aplikowania!

Johnny J

Lolek

Czy warto pojsc do pracy w Ngk Gliwice przez tą agencje?

Niezodowolnony pracownik
@Lolek

Nie polecam tej agencji pod kątem NGK. Ja osobiście przeszedłem do menpower i nie żałuję. System poleceń działa jak należy i wszystko na czas :D

czes
@Niezodowolnony pracownik

pracowałem i jestem zadowolony a byłem na różnych projektach i polecam

Moto Profil

Nie polecam pracowałem 7dni pod tym (usunięte przez administratora)nie dostałem wynagrodzenia bo stwierdzili że byłem nie obecny przez jeden dzień...

@Moto Profil

Dzień dobry, proszę o przesłanie maila z opisem sytuacji na adres rzecznik@powerjobs.pl. Nikt wcześniej nie zgłaszał nam opisanych w komentarzu problemów z wynagrodzeniem. Czy pracował(a) Pan(i) w Moto-Profil za pośrednictwem PowerJobs? Proszę o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia sprawy.

NGK

Rekrutują do NGK. Wszystko szybko i sprawnie. Od 3 dni pracuje. Polecam.

Jakie wartości są cenione w PowerJobs Sp. z o.o.?

Rekrutacja PowerJobs

Naszą codzienną pracę opieramy o trzy wartości: doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm, które wyróżniają nas na rynku usług rekrutacyjnych. Doświadczenie Posiadamy znaczny dorobek indywidualnych i zespołowych doświadczeń. Tysiące zatrudnionych pracowników, długoletnia współpraca z klientami i obecność w wielu branżach świadczą o efektach naszej pracy. Zaangażowanie Towarzyszymy kandydatom, pracownikom i klientom na każdym etapie współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam projekty i zadania spełniały oczekiwania wszystkich stron. Profesjonalizm Dostarczamy sprawdzone rozwiązania i usługi w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie. Dbamy o to, żeby wszystkie działania nasze i naszych pracowników spełniały najwyższe standardy biznesowe.

tom

witam potrzebuje coś ma temat pracy w orleanie na robotach spawaliczych

@tom

Dzień dobry, Ofertę, o którą Pan pyta można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.powerjobs.pl/oferty/slusarz-monter/. Więcej informacji uzyska Pan również telefonicznie pod numerem 728 591 040.

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 69 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.