Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

śmieszne

umowy na dwa tygodnie jadąc do Niemiec niby okres próbny nie ma czegoś takiego w prawie pracy także nie spodobasz się i do domu po dwóch tygodniach to nie jest poważne.już mi się odechciało jechać

@śmieszne

Dzień dobry, Z nowo zatrudnionym pracownikiem zawieramy pierwszą umowę na okres próbny, co jest powszechnym rozwiązaniem stosowanym przez wielu pracodawców. Po okresie próbnym umowę przedłużamy o kolejny okres, jeśli pracownik jest zainteresowany kontynuacją współpracy a my, jako pracodawca nie zgłaszamy zastrzeżeń do wykonywanych obowiązków. W PowerJobs zależy nam na długoterminowej współpracy z pracownikami, dlatego nie odsyłamy nikogo po dwóch tygodniach tylko ze względu na kończącą się umowę. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania czy wątpliwości, proszę o ponowny kontakt z rekruterem, który przedstawił Panu ofertę lub z Rzecznikiem (mail – rzecznik@powerjobs.pl).

@śmieszne

Skąd masz taką informację, że faktycznie tak jest?

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące współpracy z PowerJobs, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy.

pracownik Niemcy

Jestem w Niemczech od miesiąca. Z pracą jest różnie. Próbują z ciebie wycisnąć 200% normy. Wszędzie drożyzna. Miesiąc utrzymuję się za swoje. Nie jest lekko. Pytałem o wypłatę kiedy będzie. Nie mam odpowiedzi. Konsultantka z firmy nie interesują się. Im więcej pytam tym mniej odpowiadają. Na większość pytań nie odpowiadają. Mój tak zwany pracodawca użytkownik Niemiec zaproponował mi pomoc jeśli się okaże ze nie wypłacicie w terminie tej głodowej pensji albo robią jakieś machloje z klasami podatkowymi lub z dietą. Nie będzie żartów.

max
@pracownik Niemcy

Co masz na myśli, że z pracą jest roznie? Gdzie pracujesz?

@pracownik Niemcy

Dzień dobry. Każdy pracownik ma do wyrobienia normę, która dotyczy wszystkich zatrudnionych. Nikt nie „próbuje wycisnąć 200% normy” z pracowników. Na aktualne ceny towarów nie mamy wpływu. Wynagrodzenie przelewane jest do 10. dnia każdego miesiąca – taką informację znajdzie Pan na umowie o pracę, taka informacja podawana jest również na etapie rekrutacji. O jakiej konsultantce Pan pisze? W PowerJobs osoby odpowiedzialne za rekrutację i koordynację pracowników niemieckich odpowiadają mężczyźni. Na jakie pytania nie uzyskał Pan odpowiedzi? Diety nie wypłacamy, ponieważ nie jest to praca w delegacji – jest to również informacja, którą przekazujemy przed zatrudnieniem. Odnośnie klas podatkowych i odprowadzonego od wynagrodzenia podatku informujemy ponownie, że podatek, do momentu uzyskania numeru podatkowego, jest liczony po 6 klasie podatkowej z sumowanej kwoty brutto wypracowanej danego miesiąca. Po otrzymaniu numeru podatkowego i 1 klasy podatkowej robiony jest zwrot nadpłaconego podatku. Następuje to przeważnie w kolejnym miesiącu, po którym przeszło się na 1 klasę podatkową. Średnia wysokość pobranego podatku wg 6 klasy podatkowej za pełny przepracowany miesiąc wynosi około 400 euro. Po otrzymaniu 1 klasy podatek za pełen przepracowany miesiąc wynosi około 200 euro. Przed rozpoczęciem współpracy rekruter zawsze o wszystkim informuje. Wypłacane wynagrodzenie jest zgodne z informacjami, jakie przekazujemy w procesie rekrutacji i przed podpisaniem umowy. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia dotyczące współpracy z PowerJobs, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl.

Beata

O co chodzi z tą kradzieżą? Wypłaty się nie zgadzaja? Jak to tłumaczą?

Grzegorz
@Beata

Normalnie na wypłatach tobie 200 lub więcej euro i dziesiątki innym i można żyć. Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego od kilku lat firma power jobs ma 2,7 pozytywnych opinii komentarzy (usunięte przez administratora)

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia do współpracy z naszą agencją prosimy o przesłanie wiadomości na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, powyższy komentarz zawiera nieprawdziwe informacje. Liczba godzin pracy zależna jest od pracodawcy użytkownika, czyli firmy, w której wykonywana jest praca. Dane historyczne wskazują, iż jest to przeważnie 8 godzin dziennie, natomiast w początkowej fazie pracy, kiedy pracownik musi się wdrożyć, czas pracy może mieć wymiar podstawowy zgodnie z umową o pracę tymczasową. Zawsze, jeżeli jest taka możliwość, zachęcamy do zostawania w pracy dłużej - każda wypracowana godzina jest oczywiście zapłacona. Podatek, do momentu uzyskania numeru podatkowego, jest liczony po 6 klasie podatkowej z sumowanej kwoty brutto wypracowanej danego miesiąca. Po otrzymaniu numeru podatkowego i 1 klasy podatkowej robiony jest zwrot nadpłaconego podatku. Następuje to przeważnie w kolejnym miesiącu, po którym przeszło się na 1 klasę podatkową. Średnia wysokość pobranego podatku wg 6 klasy podatkowej za pełny przepracowany miesiąc wynosi około 400 euro. Po otrzymaniu 1 klasy podatek za pełen przepracowany miesiąc wynosi około 200 euro. Przed rozpoczęciem współpracy rekruter zawsze o wszystkim informuje. Zachęcamy do zadawania jak największej liczby pytań i dokładnego słuchania przekazywanych informacji, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Mam pytanie dotyczące wynagrodzenia. Ile firma oferuje na stanowisku młodszego specjalisty ds. kadr i płac?

Rzecznik PowerJobs

Stawka jest zależna od doświadczenia kandydata. Szczegółów udzielamy podczas rozmowy. Zachęcamy do aplikowania!

Kandydatka
@Rzecznik PowerJobs

Czy wyniki rekrutacji zostały już ogłoszone? Nie dostałam informacji zwrotnej o wynikach.

@Kandydatka

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z rekruterem, który na pewno odpowie na wszystkie pytania dotyczące statusu procesu :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Terapeuta SPA?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, jeżeli ma Pan zastrzeżenia do współpracy z naszą agencją, prosimy o przesłanie wiadomości na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Niestety nie jesteśmy w stanie się odnieść do Pana opinii, ponieważ nie podaje Pan żadnych konkretów.

giray

Praca fajna, jak są jakieś drobne problemy w pracy to z przyczyn niezależnych ode mnie. Mam tylko zastrzeżenie co do obiegu informacji, gdyż umowę mam do końca lipca, wiem, że będzie aneks do 5 sierpnia, ale żadnego infa co dalej. I nie wiem czy mam szukać czegoś nowego, bo na szybko znalazłem ok 10 ofert pracy :)

@giray

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią :) Pierwsza umowa jest zawierana z pracownikiem tymczasowym na 2 tygodnie, druga na miesiąc, kolejna do końca zatrudnienia (do upływu 9 miesięcy pracy u danego pracodawcy użytkownika). Jeżeli współpraca układa się pomyślnie, to umowy są przedłużone automatycznie.

śmieszne

wydacie około 2000 na wyjazd a po dwóch tygodniach was odeślą to jest chore

Kamil
@śmieszne

Skąd wiesz, że po dwóch tygodniach by Cię odesłali, skoro napisałeś, że odechciało Ci się jechać? Z czego zatem wynika Twoja opinia?

Megi

Agencje polecam gorąco.po raz drugi jestem we Francji. Za każdym razem firma staje na wysokości zadania,żeby ułatwić pobyt i sam wyjazd. Pieniądze takie na jakie się zgadzam.pani Joanna bardzo pomocna i życzliwa osoba. Serdecznie pozdrawiam również panią Magdalenke. Jesteście B rzetelni.dziekuje.

@Megi

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy zadowolenia z dalszej współpracy. Pozdrawiamy! :)

Szybki

polecam, prace w niemczech. Pracuje w okolicach hamburga i jest całkiem ok. szybka rekrutacja i pomoc w zdobyciu numeru podatkowego. polecam K. SZ.

@Szybki

Dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy dalszego zadowolenia ze współpracy. Pozdrawiamy!

Jonatan

Gorąco polecam ,wszystko zgodnie z umową,terminowe wypłaty oraz wsparcie i pomoc na miejscu. Francja na stanowisku monter fasad.

@Jonatan

Panie Jonatanie, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy!

Maciek

Jestem zadowolony. Przez tą agencję wyjechałem do pracy do Francji jako Kucharz. Wypłaty są terminowo. Wszystko tak jak w umowie. Polecam.

@Maciek

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy! :)

@Rzecznik PowerJobs

Skoro już odpowiadacie to może powiecie czy znajda się wolne miejsca teraz?? I na jakie stanowisko jeśli tak

@Beata

Cały czas rekrutujemy na różne stanowiska do pracy w Polsce, Francji i Niemczech. Aktualne oferty można znaleźć na stronie internetowej www.powerjobs.pl. Pozdrawiamy!

Grzegorz
@Beata

Ta agencja ma zawsze 2 ,7 z opinii już tak od kilku lat i nie zastanawia nikogo dlaczego tak się dzieje .

Jsjsffw

Polecam, fajne mieszkanie i praca, rzetelni ludzie. Zobaczymy co dalej :)

@Jsjsffw

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy! :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PowerJobs Sp. z o.o.?

Rzecznik PowerJobs

Organizujemy tego typu spotkania (dla poszczególnych działów lub dla całej firmy). Ze względu na pandemię zmuszeni byliśmy do ograniczenia takich imprez, jednak mamy plany, by powrócić do spotkań integracyjnych. Pozdrawiamy!

K.K.

Polecam firmę Powerjobs i Panią Katarzynę Nowak. Dzięki tej firmie szybko znalazłam satysfakcjonującą pracę. Pani Katarzyna podczas rekrutacji przekazała rzeczowo wszystkie informację i zorganizowała spotkanie z firmą na rozmowę kwalifikacyjną. Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

@K.K.

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy! :)

im152

Cześć zastanawiam się nad podjęciem pracy jako szlifierz w okolicach Lyonu czy ktoś był tam wie coś na ten temat co to za pracą itd z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

@im152

230 H pracy za 1500 euro jeśli Ci odpowiada bo tak płacą. Ogólnie tą agencje powinni dawno zamknąć za te wszystkie (usunięte przez administratora) na wyplatach.

im152
@Arek

Dzięki za odp ale piszesz to na podstawie tego kontraktu czy pracowałeś w innym zakładzie

@Arek

Chcesz to jedz zobaczysz jak każda wypłata będzie się nie zgadzać . Pracowałem to wiem i nie tylko że mną tak było.

@im152

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową i stawkę 2000 euro netto za pełny etat (152 godziny), z nadgodzinami wynagrodzenie wynosi 2200-2300 euro netto. Praca jest w okolicy Lyonu, zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora i darmowe zakwaterowanie. Więcej informacji o ofercie udziela rekruter w rozmowie telefonicznej.

@Arek

Na żadnym oferowanym przez nas stanowisku pracy nie ma podanej przez Pana liczby nadgodzin. Wśród ofert pracy nie mamy takich, w których wynagrodzenie wynosi 1500 euro/miesiąc. Proszę o przesłanie maila na adres rzecznik@powerjobs.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

@im152

Wysłać ci pasek wypłat albo kilka ?

Beker
@im152

Też się nad nią zastanawiam ???? we esz coś już?

@Arek

Bardzo proszę o informację dotyczącą tego, na jakim stanowisku i w jakim okresie Pan pracował. Proszę również o podanie lokalizacji. Najniższe wynagrodzenie w pracy we Francji to 1900 euro netto za pełny etat.

Gosc

Zastanawiam się nad ofertą montera ociepleń ale czytam te opinie to nie wiem sam. Wogule jaka to jest umowa polska czy Francuzka wie ktoś cos

@Gosc

Oferta na montera ociepleń jest na polską umowę. W każdym ogłoszeniu o pracę informujemy, czy zatrudnienie jest na polską czy zagraniczną umowę o pracę.

Radek

Super agencja , super praca , zawsze idzie się dogadać , super ludzie. Gorąco polecam

@Radek

Jak ktoś w życiu nie widział nigdy więcej niż 5 tyś za pracę zagranica to super dla tej osoby ????

Oktawia

Na tą chwilę mogę śmiało firmę polecić. :) Osoby, które tu pracują są rzetelne, z doświadczeniem, uczciwe i przyjazne. Bardzo polecam, pieniążki na czas, Pani Asia jest bardzo bardzo pomocna - zawsze mogę na Niej liczyć. Jeśli chodzi o agencje jak najbardziej na plus.

Siwy
@Oktawia

Weź człowieku przestań ktoś ci za to płaci ????

@Oktawia

Dziękujemy za pozytywną opinię, życzymy zadowolenia z dalszej współpracy!

@Siwy

Nie stosujemy praktyki opłacania komentarzy. Wśród naszych pracowników jest duże grono zadowolonych osób i bardzo nam miło, że wyrażają pozytywne opinie o firmie.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry. Panie Łukaszu, przed wyjazdem każdy rekruter zobligowany jest do przedstawienia oferty pracy, która zawiera wszystkie informacje – warunki finansowe, warunki dotyczące zakwaterowania, godziny pracy, etc. Zarzuca Pan niezgodność oferty ze stanem faktycznym – czego dokładnie dotyczy ta niezgodność? Jeśli zakończył Pan szybciej pracę – czy napisał Pan wypowiedzenie? Proszę o przesłanie maila z opisem sytuacji na adres rzecznik@powerjobs.pl. Postaramy się wyjaśnić wszelkie sporne kwestie.

@Rzecznik PowerJobs

Ale to prawda. Miałem u was identyczną sytuację. Wysyłacie zdjęcia normalnego zakwaterowania a na miejscu okazuje się, że to zupełnie inne miejsce i zwykły (usunięte przez administratora)

Rzecznik PowerJobs

Ze względu na trwający remont w mieszkaniu docelowym faktycznie w początkowym okresie panowie nie mieszkali w jednym miejscu, ale na ten czas zapewnione były pokoje dwuosobowe z dostępem do kuchni i łazienki. Docelowo otrzymali Panowie do użytku duże mieszkanie czteroosobowe (po remoncie), gdzie przebywali do końca swojej pracy. Od właściciela mieszkania otrzymaliśmy zdjęcia, jakie zostały zrobione po opuszczeniu przez Panów zakwaterowania. Wymagane było gruntowne sprzątanie i czyszczenie wielu powierzchni, dodatkowo konieczna była wymiana zamków, ponieważ klucze nie zostały przez Panów zwrócone. Zachęcam do publikowania komentarzy zgodnych ze stanem faktycznym.

Jaka atmosfera panuje w firmie PowerJobs Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 18 grudnia. Czy jest rotacja?

Rzecznik PowerJobs

W naszej firmie pracują osoby z dużym doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i darzą wzajemnym szacunkiem. Publikacje ogłoszeń na stanowiska wewnątrz firmy wiążą się z utworzeniem nowych miejsc pracy. Możemy pochwalić się niską rotacją i życzliwą atmosferą. Pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 69 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.