Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

@pracownik

kasa się zgadza

@@pracownik

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

@Krak
@@pracownik

Na nadgodzinach można sobie dorobić też sporo

Maja

Pracowałam w Niemczech w czasie wakacji i wszystko było ok

@Maja

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

@Krak
@Maja

Ja też i wszystko było jak w ogłoszeniu.

@sasha

Mają bardzo miłą obsługę.

@@sasha

Dziękujemy za opinię :)

@Gracjan

Przelew zawsze przed 10, dziewczyna co przeprowadza rozmowy symaptyczna.

@@Gracjan

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Terapeuta SPA?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Polecam. Pracowałam przez PowerJobs przez rok i zawsze miałam wypłatę na czas. Koordynatorka też ok.

@Ania

Bardzo dziękujemy za opinię, pozdrawiamy!

Ja również pracowałem przez firmę power Jobs. Uważajcie na nich jak będą chcieli was naciągać żeby zapłacić im za rozliczenia podatkowe wstecz które mieli zrobić za poprzednie lata. Pierwszy raz spotkałem się z takimi (usunięte przez administratora). Nie wspominam dobrze współpracy z nimi. Patrzcie co podpisujecie i żądajcie wszystkim dokumentów od nich. Radzę zaraz szukać sobie dobrego prawnika.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, proszę o przesłanie zgłoszenia na adres rzecznik@powerjobs.pl wraz z opisem sytuacji. Zależy nam na wyjaśnieniu opisanej przez Pana sytuacji.

Na początku wszystko wygląda cacy, fajna oferta, porządne zakwaterowanie ze znajomymi. Na miejscu okazuje się, że miejsce gdzie mam spać to jakaś totalna zapchlona, śmierdząca ruina w której mieszkają stare pijaczyny. Dodatkowo dostajemy informację, że jednak rozdzielają nas ze znajomymi do ,,mieszkań” oddalonych od siebie o paredziesiąt km. Nie polecam. Co innego obiecują, co innego na miejscu. Tylko szkoda wydanych pieniędzy na dojazd i inne… (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jaki kraj?

@Ciekawy

Niemcy, byłem tam miesiąc

Rzecznik PowerJobs

Ze względu na trwający remont w mieszkaniu docelowym faktycznie w początkowym okresie panowie nie mieszkali w jednym miejscu, ale na ten czas zapewnione były pokoje dwuosobowe z dostępem do kuchni i łazienki. Docelowo otrzymali Panowie do użytku duże mieszkanie czteroosobowe (po remoncie), gdzie przebywali do końca swojej pracy. Od właściciela mieszkania otrzymaliśmy zdjęcia, jakie zostały zrobione po opuszczeniu przez Panów zakwaterowania. Wymagane było gruntowne sprzątanie i czyszczenie wielu powierzchni, dodatkowo konieczna była wymiana zamków, ponieważ klucze nie zostały przez Panów zwrócone. Zachęcam do publikowania komentarzy zgodnych ze stanem faktycznym.

Bernarybianka

Cześć. Ja też dostałem dokument francuski z podatkiem do rozliczenia chociaż cały rok nie byłem z nimi na kontrakcie. Ktos coś wie? Idzie coś ugrać na tym?

Arekon

(usunięte przez administratora) ta agencje dadzą wam umowę na 2 tygodnie i jak im cos nie będzie pasować to was (usunięte przez administratora) z pracy i nikt wam straconego czasu ie odda ani za przejazdy w obie strony . Taagencja to dno Osz.uk.kuja na wypłatach pracowałem to wiem a jak się dopominasz o swoje to cie zwalniają zgłaszam ten (usunięte przez administratora) do PIP w Polsce. Ludzie oni sami sobie dodają pozytywne opinie ie przejzyjcie na oczy od 2 lat mają opinie na 2,7 to jest (usunięte przez administratora) dziwne moim zdaniem .

@Arekon

Dziękujemy za ponowne dodanie komentarza o (usunięte przez administratora), niskiej ocenie i dodawaniu przez nas pozytywnych opinii. Żaden z przedstawionych zarzutów nie jest prawdziwy - kiedy prosimy o przedstawienie konkretów, Pan już nie odpisuje. Dlatego w żaden sposób nie możemy odnieść się do Pańskich zarzutów. Pozdrawiamy!

Niedawno wróciłem z około dwumiesięcznego kontraktu z agencją pracy PowerJobs. Była to dla mnie świetna możliwość wykorzystania w produktywny sposób wolnych wakacji miedzy semestrami na studiach. Agencja pracy jest bardzo profesjonalna, indywidualnie podchodzą do pracownika, pomagają w transporcie i przede wszystkim są zawsze pod telefonem w razie potrzeby. Warunki pracy są zgodne z przedstawionymi przed wyjazdem. Dyrekcja i kierownicy w hotelu dobrze traktują pracowników i we właściwy sposób tłumaczą czego wymagają. Zakwaterowanie komfortowe, dwupoziomowy apartament dla dwóch osób, gdzie częścią wspólną jest kuchnia. Uczciwie polecam pracę z agencją PowerJobs.

@Piotr

Bardzo dziękujemy za opinię! Życzymy zadowolenia z dalszej współpracy. Pozdrawiamy :)

Hutnik

Witam serdecznie, bardzo polecam firmę jak i współpracę z każdym z oddziałów. Bardzo profesjonalne podejście do pracownika, rzetelna i transparentna propozycja współpracy. Pracę zacząłem we wrześniu i jestem bardzo zadowolony. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi za opiekę :) . P O L E C A M.

@Hutnik

Dziękujemy za opinię, życzymy zadowolenia z dalszej współpracy!

P

Polecam. Wyjechalem ponad 6 miesiecy temu przez firme do pracy w Niemczech z zona jestem bardzo zadowolony. Wyplata na czas. Zadnych problemow. Polecam P.

@P

Dziękujemy za opinię, życzymy zadowolenia z dalszej współpracy!

Bella

Nie polecam ! Praca BARDZO CIĘŻKA ,kobieta , mężczyzna musi załadować na rolke po 40 skrzyń z woda w szklanych butelkach lub piwem, z 1300 obiecanych zrobiło się 1150 , będąc na zwolnieniu , firma próbowała pominąć zwolnienie i wypowiedzieć umowę z dniem 16 , kiedy przedłużyła umowę 18 CYRK!!

Grzegorz
@Bella

Agencja jawnie (usunięte przez administratora) pracowników przy wypłatach.

@Bella

Dzień dobry, Wykonywana praca jest zawsze zgodna z normami BHP. W trakcie zatrudnienia nie zgłaszała nam Pani, że przenoszony towar jest zbyt ciężki. Przebywała Pani na zwolnieniu lekarskim, dlatego wynagrodzenie było niższe i wynosiło 80% stawki podstawowej. Ze względu na częste przebywanie na zwolnieniu lekarskim podjęliśmy decyzję o wypowiedzeniu umowy o pracę.

Robert Szczepanowski

Ja mam jechać do pracy w opiece w domu seniora i rozmawiałem z panią Stępień ona mi mówi że mam dietę w wysokości 45 € i że to oni pokrywają koszta zakwaterowania ale na umowie nie jest to napisane więc co robić

Robert Szczepanowski

Dziękuję za twoją radę to proszę cię podaj mi parę nazw agencji w miarę normalnych

@Robert Szczepanowski

Panie Robercie, Pana wpis nie dotyczy agencji pracy PowerJobs. Nie oferujemy pracy w opiece nad osobami starszymi, a wśród pracowników PowerJobs nie ma pani Stępień, o której Pan wspomina. Proszę o zweryfikowanie nazwy firmy, która zaoferowała Panu pracę.

Tomasz
@Rzecznik PowerJobs

Ale agencja płaci 1300 miesięcznie netto za pracę na magazynach itp . Z tego 150 minimum urwie sobie jeszcze i zostaje wam 1150 euro netto .zabierają wasze diety i niby macie mieszkanie za darmo .Ta agencja nie powinna istnieć w ogóle tak kręcą ludzi na wyplatach .

@Tomasz

I za ile godzin pracy to jest wypłata?

Jakub

Bardzo polecam firmę PowerJobs.Wszystkie sprawy związane z podjęciem pracy we Francji załatwione jak trzeba.Na miejscu natychmiastowa pomoc ,wypłata przed czasem.Mieszkanie i wszystko co było w ogłoszeniu zgodne z opisem.Polecam Panią Aśię i Magdę pomagają błyskawicznie.Jakub.

@Jakub

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Życzymy zadowolenia z dalszej współpracy. Pozdrawiamy! :)

@Rzecznik PowerJobs

Szanowny panie rzeczniku skoro oferujecie 45 € diety i na słowo mówicie że zakwaterowanie jest darmowe to proszę mi to napisać Czarno na białym bo ja mam jechać do opieki w domu seniora i na razie po tym jak poczytałem opinie o waszej firmie chciałbym mieć pisemne zapewnienie Pozdrawiam

@Robert Szczepanowski

Panie Robercie, Pana wpis nie dotyczy agencji pracy PowerJobs. Nie oferujemy pracy w opiece nad osobami starszymi, a wśród pracowników PowerJobs nie ma pani Stępień, o której Pan wspomina w innym komentarzu. Proszę o zweryfikowanie nazwy firmy, która zaoferowała Panu pracę.

Pytający

Witam. Interesuje mnie oferta chłodnia obst/frisch pod Hamburgiem. Jakie zakwaterowanie? Warunki dobre? Jak praca i sama wypłata?

Rekrutacja PowerJobs
@Pytający

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nasi pracownicy są zakwaterowani w pełni wyposażonych pokojach 2-osobowych. Koszt zakwaterowania jest po naszej stronie. Pracownik magazynowy zajmuje się rozładunkiem/załadunkiem towaru, obsługą skanera i wyszukiwanie towaru na półkach. Zarobki - w zależności od ilości wypracowanych godzin, sięgają nawet 1900 euro/m-c brutto. Zapraszamy do aplikowania!

@Rekrutacja PowerJobs

Nawet 1900 euro brutto czy państwo z rekrutacji Power Jobs żeście się z (usunięte przez administratora) na głowie zamienili 1900 brutto to jest jakieś 1300 netto to ja tyle zarabiałem z godzinami nadliczbowymi na wózku widłowym w Legnicy w Gates

Zainteresowana

Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda praca specjalisty ds administracji? Jaka jest atmosfera w biurze?

@Zainteresowana

Do zadań specjalisty ds. administracji należy m.in. obsługa sekretariatu, przyjmowanie gości, monitorowanie stanu zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze i biurowe oraz rejestracja i opis merytoryczny faktur kosztowych. W naszej firmie pracują osoby z dużym doświadczeniem, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i darzą wzajemnym szacunkiem. Możemy pochwalić się niską rotacją i życzliwą atmosferą. Pozdrawiamy serdecznie!

@Rzecznik PowerJobs

Witam panie rzeczniku ja mam wyjechać do pracy w opiece w Niemczech W rozmowie ustnej rekruterka twierdzi że zapewniacie mieszkanie i że będę miał dietę 45 € dziennie dla mnie Ale nie chcę tego napisać na umowie dlaczego skoro zapewniacie mieszkanie to czemu nie piszecie tego Proszę mi wyjaśnić

Przepracowałem 9 miesięcy jako komisjoner w niemczech i na prawdę nie ma na co narzekać. Wypłaty zawsze na czas. Nigdy nie dostałem przelewu później niż 8go każdego miesiąca. Ze wszystkich agencji które były na tym projekcie my zarabialiśmy najwięcej. Stali pracownicy po odliczeniu swoich kosztów mieszkania mieli czasem mniej niż my. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem Panem Tomaszem oraz Panem Krystianem. Bardzo rzetelni ludzie teraz mój drugi wyjazd i również jestem zadowolony. Nie wiem dlaczego ludzie piszą ze czują się (usunięte przez administratora) Ani ja ani koledzy nigdy nie odnieśliśmy takiego wrażenia. Polecam ludziom, którzy wyjeżdżają do pracy za granicę poraz pierwszy. Nie polecam osobą ktore myślą że za 7 godzin dziennie prostej i nie wymagającej pracy dostaną miliony (trochę realizmu). Zamierzam współpracować dalej i napewno nie skorzystam z ofert innych agencji. Pozdrawiam.

MS
@Marek

Witam Czy mógłbym jakiś kontakt do Pana. Będę jechał 1 raz do Niemiec. Chciałbym zapytać o kilka spraw. Pozdrawiam Michal

@Marek

Panie Marku, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się z udanej współpracy. Pozdrawiamy!

SłaEK

Lepiej brać i pamiętać, niż obudzić się w szpitalu wyciągniętym z rowu :)

GrzegorzK

Współpracuje z firmą kilka miesięcy to z polecenia znajomego się tutaj znalazłem. Jestem zadowolony z kontaktu z firmą, a w szczególności z Panem Krystianem przez którego zostałem zatrudniony. Dostałem wszystkie najpotrzebniejsze i przede wszystkim rzetelne informacje współpracy i miejsca pracy. Również wszystkie moje pytania nie za bagatelizowane i wprost natychmiastowo dostaje odpowiedz. Nawet jeśli biuro jest nieczynne. Kontakt można ująć że jest 24/7.W porównaniu do innych agencji przez które pracowałem to tutaj czas pracy zgadza się co do minuty . Nie ma (usunięte przez administratora) na godzinach i na wypłatach. Jednym słowem wszystko jest tak jak być należy. W kwesti mieszkaniowej nie ponoszę kosztów, warunki są dobre. Polecam a człowiek sie nie zawiedzie firma z uczciwym podejściem.

@GrzegorzK

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszy nas zadowolenie ze współpracy :) Pozdrawiamy!

Oliwka

Bardzo szybko i sprawnie. Polecam

@Oliwka

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy. :)

Marek K.

Szybko fajnie i rzeczowo. Zatrudnilem się w 2020 roku na magazynie Edeki. Polecam rekrutera Krystiana. Wyplaty na czas

@Marek K.

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy. :)

Ewelina

Mam wrażenie, że są tu komentarze wyłącznie ludzi zrekrutowanych. A chodzi o pracowników. Rekruterów. Jak się pracuje w HR agencji, ktoś oceni, czy warto aplikować??

adek

są dużo lepsze agencje do niemiec polecam mg solutions pracuje tam i jest ok zarobki miedzkanie praca

@adek

Z tej strony Adrian K. pracowalem w mg solutions w. Prosze przestac podrzywac sie podemnie i pisania do innych agenci jako ja.

Mieczysław

Ale przecież Adrianów może być co najmniej dwóch w jednej firmie, nie jest tak? :p

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 69 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.