Opinie o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PowerJobs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PowerJobs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PowerJobs Sp. z o.o. w Katowice

Daniel

Polecam firmę PowerJobs ,pracowałem tam przez 3 miesiące ,byłem już w pary miejscach za granica ale nie w tak dobrych warunkach mieszkaniowych jak i również w pracy . Jeśli chodzi o koordynatora oraz współpracę z firma agencyjna nie mam żadnego „ALE” wypłaty na czas / pomoc koordynatora zawsze można zadzwonić .Polecam !!

@Daniel

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy! :)

KamMro

Sprawny proces rekrutacji, praca zgodna z opisem (pokojowy w hotelu), pieniądze na czas. Nic dodać, nic ująć- godne polecenia biuro

@KamMro

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię, życzymy dalszego zadowolenia ze współpracy! :)

Witam, czy wypłaty z tytułu umowy o prace są zawsze 10tego? Czy zdarza się że wcześniej są wypłacane? Np za miesiąc kwiecień teraz w maju będą 10tego czy wcześniej? Pozdrawiam.

Rzecznik PowerJobs

Dzień dobry, wynagrodzenie przelewane jest najpóźniej do 10. dnia każdego miesiąca.

Czy PowerJobs Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Rzecznik PowerJobs

W PowerJobs nie organizujemy staży dla studentów.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PowerJobs Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Terapeuta SPA?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Potencjalny pracownik

Jak wygląda zakwaterowanie i kwestie formalne ? Meldujecie Państwo swoich pracowników, podobno w de meldunek jest wymagany. Jesteśmy z partnerem zainteresowani podjęciem pracy natomiast nie mamy ochoty być przypisani do 6 klasy podatkowej za brak meldunku czy w rozliczeniu rocznym nadplacac kilka tysięcy podatku

@Potencjalny pracownik

Naszym pracownikom tymczasowym organizujemy dokumentację z ZUS-u (A1 i kartę EKUZ) oraz meldunki przy udziale koordynatora w niemieckim urzędzie (tak, meldunek w Niemczech jest obowiązkowy). Jednak ze względu na ok. miesięczny czas oczekiwania na wizytę w urzędzie pracownicy przez pierwszy miesiąc najczęściej otrzymują wynagrodzenie zgodnie z 6 klasą podatkową, a następnie zgodnie z 1 klasą podatkową (przy drugiej wypłacie wyrównujemy wynagrodzenie z pierwszego miesiąca). Zakwaterowanie jest w pełni darmowe, w pokojach dwuosobowych, z dostępem do łazienki i wyposażonej kuchni.

@Rzecznik PowerJobs

Przepracowałam 9 miesięcy i kilkukrotnie pytałam o meldunek to koordynator odpowiedział, ze meldować się nie musimy, bo mamy już 1 grupę podatkowa. Klasę podatkowa mieliśmy z poprzedniej pracy.

Andrzej L.

Polecam tą firmę. Bardzo miłe panie pracujące w biurze, które wszystko załatwiają. Pomoc ze strony pracodawcy jest na każdym etapie. Praca jest ok. w ciepłej i nowoczesnej hali. Wypłata na czas, płacone wszystkie składki i ubezpieczenie.

@Andrzej L.

A jak wygląda przeszkolenie do pracy na takiej hali? Ten czas szkolenia wlicza się jako praca i jest normalnie płacone? Dacie jakieś info o tym?

@Weronika

To praca dla spawaczy w okolicy Lyonu. Na tym stanowisku odbywa się szkolenie dla nowych pracowników, które wlicza się do czasu pracy.

Darek P

Pierwszy raz dostałem pracę za pośrednictwem PowerJobs 5 miesięcy temu. Nie dałem rady w tamtej firmie ale mimo to dostałem kolejną szansę w innej. Pisząc ten test jestem przekonany, że mogę polecić Power Jobs. P.S. pozdrawiam Panią Patrycję oraz Panią Magdę.

@Darek P

Bardzo dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)

Jar

Mam pytanie czy faktycznie tak jest że przy zawarciu umowy podpisuje się wypowiedzenie proszę o rzetelne opinie . Dziękuję

edek
@Jar

TAK. podpisujesz przy umowie. Wypowiedzenie jest in blaco wiec nie wiesz do kiedy pracujesz. jezeli jestes fachowcem to nie z tej agencji

M

Zakwaterowanie, wynagrodzenie, wyżywienie wszystko się zgadzało jak i pozostałe punkty kontraktu. Gorąco polecam! ;)

@M

Dziękujemy za pozytywną opinię! Życzymy dalszego zadowolenia ze współpracy :)

@M

Super, a czy poza tymi punktami jak jedzenie i zakwaterowanie, to są jakieś dodatki? Pakiet opieki medycznej? Albo pakiet na siłownie i inne takie?

@Weronika

Pracownikom back office oferujemy kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie. Pracownicy tymczasowi zatrudnieni w Polsce otrzymują benefity w zależności pracodawcy użytkownika, u którego wykonują swoją pracę. Pracownicy tymczasowi zatrudnieni za granicą otrzymują dodatki płacowe m.in. za przejazd do kraju docelowego i znajomość języka obcego.

Beata

Bardzo proszę, może ktoś mi podpowie jedną rzecz odnośnie oferty Pracownik nowej linii produkcyjnej. Tam jest w ogłoszeniu sugestia, że można sobie wybrać etap produkcji, przy którym będzie się pracowało. Powie ktoś, jakie są działy do wyboru? I czy faktycznie w praktyce jest ten wybór?

@Beata

Informacje o działach produkcji i możliwości wyboru są przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikowania!

Marzena

Witajcie , czy ktoś z Was pracuje bądź pracował we Francji jako pokojówka i może podzielić się wrażeniami ? Pozdrawiam

@Marzena

Pani Marzeno, zachęcamy do zapoznaniem się z wywiadem z pokojówką, która pracuje w PowerJobs i opowiada o swojej pracy: https://www.powerjobs.pl/poradnik-pracownika/pokojowka-praca-ktora-pozwoli-ci-zwiedzic-swiat/. Opinie pracowników znajdzie Pani również na naszej stronie z ofertą pokojówki: https://www.powerjobs.pl/praca-w-hotelu-we-francji-dla-pokojowek-i-pokojowych/. Pozdrawiamy!

Marzena
@Rzecznik PowerJobs

Zapoznałam się z wywiadem i wypowiedziami Pani Urszuli z których wynika ,że miała ona problemy by porozumieć się w języku angielskim bo w hotelu nie było anglojęzycznych pracowników ,a nie znała języka francuskiego. W ofercie podają Państwo ,że angielski wystarczy. Dodzwoniłam się do Państwa biura i pracownica udzieliła mi odpowiedzi , że Pani Urszula płynnie mówi w języku francuskim, więc trochę niejasna sytuacja. Mam obawy czy aby język angielski wystarczy... Pozdrawiam.

@Marzena

Pani Marzeno, nie ma tu żadnej niezgodności. Pani Urszula udzieliła wywiadu pod koniec 2021 roku. Na początku swojej pracy we Francji (gdy pracowała z inną agencją) znała jedynie angielski, a w trakcie pracy nauczyła się języka francuskiego – fragment z wywiadu: „Miałam koleżankę, która pracowała w recepcji i mówiła po angielsku. Przez 2 sezony to ona uczyła mnie podstaw języka francuskiego – nie pisać i czytać, tylko mówić. Teraz potrafię się porozumiewać w tym języku i nie stanowi to dla mnie problemu. Nie mówię perfekcyjnie, ale mogę się dogadać i rozumiem, co Francuzi do mnie mówią. Jestem też w stanie pomóc koleżankom, które nie znają dobrze francuskiego np. tłumacząc, czego ktoś od nich wymaga.” Pani Urszula cały czas pracuje we Francji i przez ten czas nauczyła się języka francuskiego. Taką też odpowiedź uzyskała Pani telefonicznie. Prowadzimy rekrutację do różnych hoteli, w tym do takich, w których wystarczy znajomość języka angielskiego. Nie wysyłamy do pracy osób, które mogłyby mieć na miejscu problem z komunikacją.

Krzysztof

Pracowałem u nich w zeszłym roku i.szczerze polecam wypłata na czs itp jesli nadarzy się okazja to z przyjemnością podejmę z nimi współpracę na nowo

@Krzysztof

Dziękujemy za pozytywną opinię i również mamy nadzieję na kontynuacji współpracy. Pozdrawiamy!

Palmowy

Pracowałem z dziewczyna w Berlinie w 2022 roku. Dobry kontakt z rekruterem Krystianem. Wracam w tym roku i polecam znajomych

@Palmowy

Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się na dalszą współpracę. Pozdrawiamy!

Olczi
@Palmowy

A przy czym pracujecie ?

@Olczi

Praca w Berlinie to komisjonowanie (magazyn spożywczy). W tym roku również planujemy zatrudnianie do tego magazynu – zachęcam do przeglądania ofert pracy na www.powerjobs.pl.

Kornel

Jest to moja pierwsza i na pewnie nie ostatnia współpraca z PowerJobs. Pani Joanna jest osobą bardzo komunikatywną i pomocną, Przebieg rekrutacji był bardzo przyjemny i sprawny. Podczas naszej podróży do FR cały czas byliśmy w kontakcie naszym koordynatorem. Mamy za sobą już pierwsze dwa miesiące i nie możemy na nic narzekać. Szczerze polecamy tą agencje pracy.

@Kornel

Mogłabyś napisać jak z zakwaterowaniem? Firma zapewnia? Jakie to warunki i czy dużo osób mieszka? Będę wdzięczna za informacje

@Beata

Pani Beato, zapewniamy pracownikom bezpłatne zakwaterowanie, najczęściej w pokojach dwuosobowych w wyposażonych mieszkaniach lub kwaterach. Przed wyjazdem informujemy pracowników o warunkach zakwaterowania. Pozdrawiamy!

@Kornel

Panie Kornelu, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy zadowolenia z dalszej współpracy. Pozdrawiamy!

@Rzecznik PowerJobs

Świetna wiadomość! Czy w sytuacji kiedy zakwaterowanie nie odpowiada pracownikowi istnieje możliwość zamiany?

@Beata

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Zawsze staramy się rozwiązywać ewentualne problemy na bieżąco, by nie było konieczności zamiany zakwaterowania. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy możliwość zmiany mieszkania.

W PowerJobs pracuję od kilku miesięcy i jak dotąd jestem bardzo zadowolona z współpracy. Sam proces rekrutacyjny przebiegał od początku w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, wszystkie dokumenty do zatrudnienia jak i narzędzia pracy były przygotowane na czas, a także przejrzysty zakres obowiązków jak i warunki dotyczące wynagrodzenia Jednak to, co dla mnie okazało się bardzo ważne, to świetna atmosfera w miejscu pracy i przyjaźnie nastawieni ludzie i to właśnie odnalazłam w PowerJobs. Bardzo polecam!

Bella
@Kasia

Polecam, fajni ludzie.

Dark

Gdzie można składać CV?

@Bella

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy!

@Dark

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@powerjobs.pl z informacją, na jaką ofertę pracy Pan aplikuje (stanowisko i miasto). Zachęcamy również do przejrzenia aktualnych ofert pracy na www.powerjobs.pl i przesłania CV poprzez przycisk "Aplikuj", przy interesującej Pana ofercie pracy. Pozdrawiamy!

Lidia
@Kasia

Brzmi dobrze :) a na jakim stanowisku pracujesz? Możesz opisać proces rekrutacji, z ilu etapów się składał? Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z rekrutacja tutaj, zawsze jest tak super?

Rzecznik PowerJobs

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy!

Krysia

Czy szukacie kogoś do biura?

@Krysia

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska wewnętrzne. Zachęcamy do przesłania CV na adres praca@powerjobs.pl lub przez stronę https://www.powerjobs.pl/kariera/. Jeśli pojawi się oferta pracy, w pierwszej kolejności będziemy rozpatrywać wcześniejsze nadesłane kandydatury. Pozdrawiamy!

Praca w firmie PowerJobs Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 5300 PLN. Czy to prawda?

Rzecznik PowerJobs

Tak, mamy oferty pracy, w których możliwe jest otrzymanie wynagrodzenia w wysokości 5300 zł. Wszystkie oferty pracy wraz z podanym wynagrodzeniem są dostępne na stronie www.powerjobs.pl.

Jak dużo osób pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Rzecznik PowerJobs

W PowerJobs pracuje niemal 50 osób. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach (ul. Ściegiennego 3), mamy oddziały również w Katowicach (ul. Opolska 17), Gliwicach ul. Dubois 8) i Dąbrowie Górniczej (Kołłątaja 24), gdzie można nas spotkać i porozmawiać o aktualnych ofertach pracy.

@Rzecznik PowerJobs

A to pracownicy firmy kursują między tymi oddziałami? Widziałam że firma szukała jakiś czas temu w internecie kogoś jako Pracownik biurowy z językiem francuskim. To praca w jednej z tych placówek czy jak?

@Weronika

Nie, każdy pracownik ma przypisane swoje miejsce pracy. W ostatnim czasie nie szukaliśmy pracownika biurowego z j. francuskim.

Ja robię na 2 zmiany i jest git. Robotę dostałeś bez problemu.

Robert
@Tomek

Rozumiem że umowę masz przez agencje. Bardzo się różni od tej którą mają ludzie pracujący pod firma w której się zatrudniłeś? Masz zlecenie czy uop?

Zostaw merytoryczną opinię o PowerJobs Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PowerJobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PowerJobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PowerJobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 69 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PowerJobs Sp. z o.o.