EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Jadwig

pracujac w tej firmie otrzymujesz wsparcie i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą w Niemczech, co ułatwia życie za granicą.

Arek

Acando to agencja pracy tymczasowej, która zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro swoich pracowników.

Jarek

Acando to profesjonalna agencja pracy tymczasowej, która oferuje pracę w Niemczech.

BUrzon

Bardzo dobra współpraca i przed wszystkim podejście do swoich klientów. Praca jak i zarobki zawsze na czas

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Bośka

Wszystko super Pewnie na początku przyszłego miesiąca znowu pojadę.

Sebastian

Jeśli chodziło o prace , to nie ma lepszego biura, profesjonalne podejście, jasne warunki i zawsze wszystko na czas

ewka

Super podejście do kandydata, otwarcie na jego sugestie. To mi się podoba. No i wszystko dokładnie wyjaśnione przed wyjazdem

zac

Polecam profesjonalna obsługa wszystko jak ustalane polecam gorąco

borro

Wszystko zgodnie z umową. Rzetelni i sprawdzeni. Nie kręcą tylko rzeczywiście ogarniają bardzo dobrą robotę.

Julia

Jasne zasady i kontakt w razie czego zawsze bez problemów. Widać, że firma ze ma doświadczenie nie małe.

Dawid

Praca znaleziona, pieniążki na czas. A panie w biurze bardzo sympatyczne. Polecam.

Płaski

to fakt, nie zostawiają człowieka samego sobie tylko pomagają a to duża zaleta

vitek

Dobra solidna firma, wypłaty na czas. Polecam współpracę.

Mir0

Polecam! Pełen profesjonalizm i totalnie bezproblemowy kontakt

kamil

Serdecznie polecam! Świetna współpraca i pełen profesjonalizm!

Godna polecenia agencja. Rzetelność i profesjonalne podejście do pracy.

Filip

Bardzo dobra agencja. Wszystko sprawnie załatwiają i o wszystkim się jest informowanym regularnie

Koral

Dobre możliwości zarobkowe, mieszkania są ok, mają wszystko co potrzeba. Ja polecam wyjazd

Kaszmir

Warunki pracy są jasno określone i szczegółowo wyjaśnione przez Koordynatora. Wyplata uczciwia i nigdy nie ma opoznien w platnosciach

Ahson

Pieniądze zawsze na czas, warunki mieszkaniowe naprawdę dobre. Osobiście polecam tą agencje pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.