EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Ludiwk

Dobre oferty pracy, szybko dostałem oferte. Trochę bałem się wyjezdzac bo to pierwszy mój wyjazd do niemiec, ale wszystko zostało wytłumaczone przez pracownika. Praca też jest ok

karmazyn

Współpracuje z agencją od niedawna. Na chwile obecną, co mogę powiedzieć todobry i szybki kontakt

Mingo

Solidna firma, kontakt dobry, pieniądze na czas i umowy ok.

donnar

Wypłaty zawsze w terminie lub przed, dużo godzin, zarobki całkiem dobre tak samo jak warunki zamieszkania

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Edwin45

Współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu, nie było żadnych problemów. To co mi się podoba to punktualne płatności i dobry kontakt z koordynatorem i rekruterką.

Emil

Dostałem dokładnie takie pieniądze jak miałem. Wreszcie uczciwa agencja

Laura

Odpowiedzialna agencja, można liczyć na ich pomoc. Warunki przedstawione przed wyjazdem nie ulegają zmianie. Wszystko tak jak było umawiane

Pele

Jedna z najlepszych agencji pracy! Mnóstwo ofert, uczciwe warunki, atrakcyjne zarobki i profesjonalna obsługa :)

Kroszczak

Wreszcie agencja która nie kombinuje, nie (usunięte przez administratora) i nie próbuje wrobić człowieka. Jasno, przejrzyście, warunki znane przed wyjazdem

Witam, czy ktoś tam pracował na fabryce pieczywa czy warto jechać i czy ktoś mieszkał na tych kwaterach Andreas 59 320 Ennigerloh?

Wyjazd

Właśnie jadę w ciemno ofertę znalazłem na olx

Wyjazd

Chciał by wszystkie informacje uzyskać na temat tej firmy czyli dobre przeczucie mam

Kamos
@Wyjazd

Agencja pracy godna polecenia, szybko i skutecznie można znaleźć zatrudnienie na godziwych warunkach.

Kamos

Firma godna polecenia, bardzo dobre warunki pracy, świetna atmosfera. Pieniązki na koncie oczywiście bez zadnego opoznienia!

Barbos

Serdecznie polecam współpracę z tą firmą - pełen profesjonalizm i nie trzeba się o nic martwić bo trzymają ręke na pulsie

Witek

Trafiłem do agencji z polecenia znajomego. Obecnie pracuje już 3 miesiąc i wszystko jest ok

Ivo

Myśle, ze mało jest teraz takich rzetelnych agencji! Wypłaty na czas, zakwaterowanie super, kontakt z opiekunem również bez zastrzeżen. Bardzo kulturalne podejście do pracownika

Bogdan

Polecam współpracę jak najbardziej. Zakwaterowanie bardzo dobre warunki i blisko miejsca pracy. Dobry kontakt z agecja

Lukas

Firma godna polecenia, polecam pomagają we wszystkim naprawdę jeszcze raz polecam!!!

Marian

Ja mimo dlugiej wspolpracy z nimi nie mam żadnego zlego doświadczenia, wręcz przeciwnie, to wlasnie z tej agencji jestem najbardziej zadowolony

Majkel

Agencja naprawdę profesjonalna i rzetelna! polecam bo wspolpraca z nimi to przyjemnosc

Dariusz

Najlepsza agencja z którą do tej pory przyszło mi wyjeżdzać, wszystko dopilnowane, dobra opieka, wszystkie informacje mam wczesniej. extra

Przemysław

To była pierwsza firma z jaką wyjechałem do niemczech i ogolnie za granice i po czasie powiem, że żałuję że tak późno zdecydowałem się wyjechać

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.