EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Oskar

Mam pytanie mam wyjechać do pracy na produkcję do piekarni do miejscowości Lippstadt lub Rietberg może ktoś pomoc jak tam jest zarobki warunki mieszkaniowe z góry dzięki

Darek
@Oskar

Witam.I Jak praca bo też mam tam jechać?

Witam, firma Edwork pomaga znaleść pracę w Niemczech. Współpracują z agencją/agencjami w Niemczech. Pani która mnie rekrutowała odpowiedziała na milion pytań, które miałam. Wyjechałam i wszystko okazało się dokładnie tak jak pani mi powiedziała. Jesten w Niemczech od 4 miesiecy. Na zakladzie, w ktorym pracowalam zamkneli linie przez covid, wiec stracilam prace, ale agencja za 2 dni znalazla mi nowa prace. Na kwaterach jest roznie, bo niekturzy nie rozumieją, że po sobie trzeba sprzatac. Ale jak mieszkali normalni ludzie to bylo super. Polecam i pozdrawiam panie z Edwork!

Cześć, mieszkał ktoś z was w Am Anger? Wybieram się tam i poszukuje opini

Anonim321

Witam. Czy mogłabym prosić opinie osób które pracują przy produkcji bulek ? Oraz jakie są warunki mieszkalne? :)

Jack
@Anonim321

Mój koleżanka pracuje jest ok tylko traspor s Polski samemu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Beata

Zamowilysmy busa do wyjazdu i zyczelysmy sprawdzac opinie i sie zalamalysmy... ale postanowilysmy sprobowac. Dojechalysmy na miejsce w weekend, bylismy w kontakcie z koordynatorem w Niemczech i ktos po nas przyjechal pod biuro i zabral na kwatere. W poniedzialek podpisalysmy umowe i firma pomogla nam w zameldowaniu. Warunki mieszkaniowe: - nowa kuchnia, z wielka dwudrzwiowa lodowka - wyremontowane lazienki - pokoje skromnie wyposazone ale jest ok Nie wiem kto pisze te komentarze. Prace zaczelysma wczoraj przy pakowaniu kosmetykow - robota swietna!

@Beata

I takich komentarzy się szuka wszędzie :) Też planujemy jechać i dam znać na pewno jak to wygląda :)

@Loren

Bylismy w tym samym mieszkaniu nawet chyba... Opinie dałem wyzej.

@Beata

Witam Czy dalej pracujecie w tej pracy ? Jakie są stawki ? Macie może kontakt do firmy ?

Dariusz

Pracuję pod agencją EdWork kilka tygodni. Ogólnie nie ma do czego się doczepić. Jeżeli miałem jakieś wątpliwości odnośnie pracy, otrzymywałem zawsze rzeczowe wyjaśnienia. Kontakt z biurem w Katowicach jest bardzo przyjemny i sympatyczny.

nervousx

Mam pytanie co do pracy w Telgte przy komisjonowaniu??

pytajnik
@nervousx

To je proszę zadać ;)

Aras

Witam ... W dniu dzisiejszym o godz 15 mam wyjazd Chorzowa do DE ( Westfallen ) planowany przyjazd godz z 4,5 rano ... Skorzystalem z oferty tej Agencji bo warunki pracy wydaja sie nawet wpozadku ... Jade jako operator wozka widlowego ( Wysoki Sklad ) stawka 13€B/h ( 10,4€N/h ) Przy 180 godz - 1872€N jezeli oplata kwaterunku wyniesie 11€N/dzien czyli 340€N/miesiecznie to powinienem bez nadgodzin na czysto wyciagnac 1440€ na reke ... Pracowalem 3lata w NL oraz 3lata w GB i wiem jak podejsc do spraw zwiazanych z kwaterunkiem bo nie ktorzy mysla ze jada na wakacja mieszkac w hotelu 5 * ... Na chwile obecna jestem osoba neutralna ktora szczerze wyrazi swoja opinie po tygodniu przepracowanym ... Mam nadzieje ze sympatyczna pani Aleksandra z ktora zalatwialem wszystkie sprawy zwiazane z wyjazdem i warunkami dotrzyma slowa ... EdWork jest firma ktora poleca pracownikow innej firmie .. I to wlasnie ta inna firma zapewnia kwaterunek ... Jakie bede warunki mieszkaniowe i spoleczne okaze sie za jakis czas ... Oczywiscie jesli nie bedzie warunjow godnych mieszkania mobbing czy wymuszanie niezwlocznie poinformuje o tym agencje w PL .. Nie dajmy sobie w kasze dmuchac ale zrozummy tez to ze to nie wakacje ... Licze ze dostane lozko hahah oraz nie bedzie mi kapac na glowe i czas na odpoczynek miedzy zmianami zostanie zachowany .. Licze ze bede mogl ze szczerym sercem pochwalic te agencje i zaklad pracy ... Nizej wysylam tresc oferty jaka zaakceptowalem i mam nadzieje sie nie sparzyc Praca dla Operatorow Wozkow Widlowych Wysokiego Skladowania (Reach Truck) Oferujemy: * legalne zatrudnienie na Niemieckich warunkach * niemiecka umowe o prace na pelen etat z niemieckim pracodawca * stawka na poczatek 13 EUR brutto/h * terminowe wyplaty i mozliwosc pobierania zaliczek * ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania skladek * zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce (koszt 11 euro/dzien). Kwatery pracownicze sa dobrze wyposazone (duze lodowki, plyty grzewcze, wifi, etc.) Pokoje glownie 2/3 osobowe. *pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia Wymagania: * uprawnienia na wozki widlowe (warunek konieczny)- glownie teraz szukamy osob na wozki wysokiego skladowania z widlami bocznymi * doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku * odstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny !) * mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na wyjazd *dojazd do Niemiec we wlasnym zakresie Miejsce pracy: Okolice Warendorf (Nadrenia Polnocna - Westfalia) Praca jest w zasadzie od zaraz Co nas nie zabije to nas wzmocni Aras Chorzow 2020

Otoon

A ilu geazkowy hotel by sobie panienka życzyła? Są kuchnie z garkami, pralki. U nas stojom trzy lodówki!!! W pokoju łóżka i szafa, a co ja więcej chxe?! Jest internet. kilka kroków do sklepu! Ci co tu wypisujom to nieroby i księzniczki!! Pozdrawiam moich z olde!!

Droga Pani Bezrobotna, proszę pamiętać, że rekrutacja składa się z kilku etapów, najwyraźniej nie przeszła Pani całego procesu. Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, oraz nie udzielaniu informacji co do przebiegu rekrutacji. Rozumiemy Pani obawy związane z wyjazdem za granice w celu szkolenia pracowników, lecz jest ono bardzo ważnym elementem pod względem jakości przy dalszej współpracy. Wszelkie zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią zostały zachowane i bardzo skrupulatnie przestrzegane. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół EdWork.

Pinio

Jesdną wielką pomyłką jest ta agencja pracy znajomi pojechali na pakowanie mięsa z tego co rozmawiali z osobą która ich tam skierowała mieli mieć w ten sam dzień przyjazdu szkolenie za które mieli zapłacić po (usunięte przez administratora)euro, i podpisać umowę bo strasznie zależało tej osobie na tym by tylko podpisali ja,pewnie jak się każdy domyśla wie z jakiego powodu $$$. Gdy skierowano ich na park okazało się że przybywające tam osoby, to samo mieli wcześniej mówione co oni, lecz roznica jest w tym że niektórzy siedzą tam bez pracy od tygodnia, a nawet dwóch tygodni, i ciągle ta sama śpiewka pójdziecie do pracy. Waronki są takie że na paręnaście osób jest jedna lodówka,za zwiększenie siły grzania grzejnika na 5 także się płaci (usunięte przez administratora)euro miesięcznie. i tak jak wcześniej niektórzy pisali za wszystko obojętnie kto coś zepsuje płaci cały domek po (usunięte przez administratora)euro. Więc się pytam po co ta agencja, lub osoby zazadzajace zachęcacie ludzi do przyjazdu? Po to by mieć tylko korzyści dla siebie? Pewnie i tak zostanie szybko usunięty ten wpis ale zależy mi by jak najwięcej osób to przeczytało, i komentowało dalej by przestrzec innych.

@Pinio

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinie. Chcielibyśmy wyjaśnić, że firma nie zarabia na podpisanych umowach, ten zarzut jest absurdalny. Po podpisaniu umowy, pracownik niezwłocznie zaczyna pracę. Jeśli mowa jest o kwaterach, to sprawy związane z wyposażeniem należy zgłaszać bezpośrednio do koordynatora. Zakup dodatkowych lodówek nie stanowi problemu. Każda firma ma swoje warunki i pracownicy są dokładnie poinformowani o takowych. Należy również pamiętać, że korzystanie z kwater udostępnianych przez firmę nie jest obowiązkowe.

Bożena

Od miesiąca pracujemy tu na produkcji, przyjechaliśmy na magazyn, ale po tygodniu okazało się, że nie trzeba tyle ludzi i przenieśli nas na mięso. Praca jest lekka, nie nażekam, mogłaby być wiecej godzin!

Darek

Podpowiedzcie czy trzeba znać język kraju do którego chciałoby się wyjechać do pracy przez agencję?

@Darek

Dzień dobry, mamy różne oferty pracy. Niektóre oferty wymagają znajomości języka niemieckiego.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie EdWork.pl?

Witaj, bardzo prosimy o nie wprowadzanie w błąd. Ilość godzin oraz dni zależą od zakładu pracy. To może być 8,5 godziny wraz z przerwą od poniedziałku do piątku, a może być 6 dni w tygodniu.

Tomasz

Możesz mi powiedzieć na czym polega Twoja praca? Jak firma argumentuje fakt, że pracownik nie może wykonywać swojej pracy? Jestem ciekaw jak EdWork się z tego tłumaczy, liczę na Twoją odpowiedź.

Jakie narzędzia pracy zapewnia EdWork.pl? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Loren

Zalezy jaka praca i gdzie. To posrednik ktory posredniczy w szukaniu pracownikow dla innego posrednika. W Warendorf pakowanie do pracy dojazdy kosztuja 100 euro na msc. Nie daja auta.

malwa

i jak wam praca idzie? dalej zadowolone? jak zarobki? chcialabym z mezem wyjechac ale nie wiem czy warto?

Młoda

Hej, razem z siostrą planujemy wyjazd przez Agencję EdWork 4.11.2019 do Warendorf. Mamy tam pakować itp. Kwatera 330eu/9.96 brutto. Ktoś jakieś opinie ma?

Młoda

A z jakiego powodu odradzasz?

Niki
@Młoda

Na bus można czekać nawet do 2 godzin, w mieszkaniu jeżeli ktoś coś zepsuje to wszyscy płacą po 50 euro, nie można się doprosic o zameldowanie, końszysz pracę o 23 w nocy i na drugi dzień dadzą zmianę na 7 rano bo i tak niektórzy mieli. Ludzie narzekali na warunki w mieszkaniu, brudne materace, kuchnia niby wyposażona w garki czy patelnię a tak naprawdę to takie stare że nie chce się gotować. Wszystko trzeba swoje a jak się zabrać busem żeby wziąć wszystko od a do z

Nowa
@Młoda

Ja tez czekam na opinie . wyjazd na 25.11.19

Tomasz

Powiedz coś więcej na temat przyczyn swojego nie zadowolenia? Co takiego się stało, że poczułeś się wykorzystany?

@Tomasz

Firma edwork tylko przeprowadza rekrutację a jeżeli jest problem oni nic nie mogą.(usunięte przez administratora) Odciagaja pieniądze za klucz do pokoju i za chip a o zwrot nie można się doczekać. To jest wporzadku firma? Mają gdzieś

Ciekawy

Chciałem zapytać o rzetelną opinię kogoś kto naprawdę tam mieszkał i pracował a nie od Admina czy "Pracownik"

@Ciekawy

Mam zatem nadzieję, że ktoś świetnie zorientowany zechce szybko udzielić Ci takich informacji. A praca w jakim charakterze by Cię interesowała?

Zacząłem prace

Trudno mi w to uwierzyc bo mnie zawiezli na kwaterę. Tutaj jest wszystko na miejscu i jak trzeba. Zacząłem tutaj prace i naprawdę się zastanawiam kto pisze takie komentarze. Póki co to jest najlepsza firma w jakiej pracowałem a wyjeżdżam kilka lat.

@Zacząłem prace

To świetnie, że jesteś zadowolony z pracy w EdWork.pl. A co najbardziej podoba Ci się w tym miejscu, za co poleciłbyś firmę? Daj proszę znać.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.