EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Ja tam nie wiem co wy chcecie od tej firmy. Znalazłam ofertę wysłałam CV, szybko się odezwali przedstawili dokładniej warunki i pojechałam. Nie wiem o co tyle szumu. Kwatera jak kwatera. We Francji spałam pod namiotem tyrając w polu i jakoś żyję. Negatywne opinie grubo przesadzone, a większość informacji wyssana z palca. Pracuję od końca września i jestem zadowolona.

Zanah
@Adrian

U mnie wszystko się zgadzało, ogólnie wyjazd udany a kilka miesięcy tam spędziłem

Zbychu

Zostałem zatrudniony w zeszłym roku i robię. To moje trzecia firmę bo raz skończyła się praca aw drugiej ktoś się zaraził covidem i nas odesłali. Mi agencja dała inne miejsce pracy teraz robię na magazynie ma paczkach. Przez ten czas widziałem kilku takich co nie wiem po co w ogóle wyjeżdżają do roboty. Przyjezdzaha i chleja naprzyklad . Ale takich szybko wyrzucają.

Olaf
@Zbychu

no wiadomo ze jak ktoś chleje to dlugo miejsca nie zagrzeje, ja bylem w tym roku u nich w pracy i bylo ok, ciagle bylem w jednym miejscu pracy

Witam, firma Edwork pomaga znaleść pracę w Niemczech. Współpracują z agencją/agencjami w Niemczech. Pani która mnie rekrutowała odpowiedziała na milion pytań, które miałam. Wyjechałam i wszystko okazało się dokładnie tak jak pani mi powiedziała. Jesten w Niemczech od 4 miesiecy. Na zakladzie, w ktorym pracowalam zamkneli linie przez covid, wiec stracilam prace, ale agencja za 2 dni znalazla mi nowa prace. Na kwaterach jest roznie, bo niekturzy nie rozumieją, że po sobie trzeba sprzatac. Ale jak mieszkali normalni ludzie to bylo super. Polecam i pozdrawiam panie z Edwork!

Beata

Zamowilysmy busa do wyjazdu i zyczelysmy sprawdzac opinie i sie zalamalysmy... ale postanowilysmy sprobowac. Dojechalysmy na miejsce w weekend, bylismy w kontakcie z koordynatorem w Niemczech i ktos po nas przyjechal pod biuro i zabral na kwatere. W poniedzialek podpisalysmy umowe i firma pomogla nam w zameldowaniu. Warunki mieszkaniowe: - nowa kuchnia, z wielka dwudrzwiowa lodowka - wyremontowane lazienki - pokoje skromnie wyposazone ale jest ok Nie wiem kto pisze te komentarze. Prace zaczelysma wczoraj przy pakowaniu kosmetykow - robota swietna!

Ilona
@Beata

Witam Czy dalej pracujecie w tej pracy ? Jakie są stawki ? Macie może kontakt do firmy ?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w EdWork Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

A.s Nowy wpis

Proces rekrutacji był transparentny, a agencja dostarczyła mi jasne informacje na temat oferty pracy.

Olszewski Nowy wpis

Agencja zna rynek pracy w Niemczech doskonale i pomogła mi znaleźć pracę odpowiadającą moim umiejętnościom.

neon Nowy wpis

Szybki proces rekrutacji przez Acando pozwolił mi rozpocząć pracę w Niemczech w krótkim czasie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Loczek

Agencja dbała o moje potrzeby, zarówno podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu.

Ian

Z ich pomocą miałem pewność, że praca, którą znalazłem, jest legalna i bezpieczna.

wrona

Ta agencja to klucz do sukcesu w pracy za granicą. Zawsze dostarczają dobre oferty.

morfeusz

Moje doświadczenia z tą agencją są bardzo pozytywne. Dzięki nim, praca w Niemczech staje się znacznie bardziej komfortowa

tereneusz

Warunki pracy, jakie mi zapewnili, są po prostu fantastyczne. Dodatkowo, ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, co sprawia, że zawsze wiem, że mogę na nich polegać

zuch

Agencja ta to nieocenione wsparcie w rozwoju zawodowym

kondi

Dzięki tej agencji, miałem okazję pracować w Niemczech i to było naprawdę świetne doświadczenie. Warunki były super, a wynagrodzenie zawsze zgodne z umową

bona

szybka rekrutacja, naprawdę wszystko kulturalnie i sprawnie załatwione.

Alan

Dzięki tej agencji, praca w Niemczech nie jest tylko pracą – to wyjątkowe doświadczenie życiowe. Dostaję dostęp do różnorodnych ofert pracy i cieszę się wsparciem agencji na każdym kroku.

Luks

Agencja ta przewyższa moje oczekiwania – zapewniają doskonałą obsługę klienta i dbają o pracowników na każdym etapie. Warunki pracy są dla mnie idealne, a płaca zawsze zgodna z umową.

Julian

Współpraca z Acando to dla mnie gwarancja, że zostanę zatrudniony w miejscu, które oferuje stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

Filus

Dzięki agencji, praca w Niemczech stała się rzeczywistością. Pensja naprawdę spoko, a zakwaterowanie wygodne.

Kamaz

Dobre warunki,dobra pensja, ja polecam

Rafał

Agencja pracy zrozumiała moje aspiracje zawodowe i pomogła mi znaleźć pracę, która była idealnym krokiem naprzód w mojej karierze.

iciek

Zakwaterowanie dostarczone przez agencję przeszło moje oczekiwania - było wygodne, dobrze położone i dostosowane do moich potrzeb.

Tom

Agencja pracy była kluczem do mojego sukcesu w znalezieniu idealnej pracy w Niemczech. Ich wsparcie i fachowa wiedza umożliwiły mi osiągnięcie moich zawodowych celów.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.