ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Opinie o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Danka

Nie polecam ...jest wiele dobrych firm ...

Witold
@Danka

Dlaczego nie polecasz pracy w Aterimie? Co sprawia że Twoje zdanie nie jest najlepsze? Może wymienisz też plusy tej firmy? Bo na pewno się też takie znajdą, prawda? :)

Aga

Mnie chcieli nabic w butelke wszystko bylo ładnie pieknie dopoki nie poszlam na kurs niemieckiego i wypowiedzialam umowy na siłe ze musze podjiąć prace bo inaczej muszę zwrócić za kurs jezykowy na szczescie ma troche znajomych którzy mi pomogli (usunięte przez administratora) i nic wiecej.

Ewela

Czy firma jest wypłacalna bo różne są opinie czy wypłata jest na czas na konto?

ida
@Ewela

ja mam zawsze na czas

Witold
@ida

Fajnie, a powiesz coś o wysokości tej wypłaty? Ile Aterima daje podstawy na start? I czy po jakimś czasie można się ubiegać o jakieś podwyżki? :) Na jakich zasadach są przyznawane?

At

Skąd są dobre oponie? Na pewno nie z działu rekrutacja Niemcy.... w to nie uwierzę. Niskie zarobki, multum pracy, bardzo jednolitej, ze wszystkiego trzeba się tłumaczyć, żadnej decyzji nie podejmuje się samemu. Masakra, nie polecam.

Dorota
@At

Z czego konkretnie trzeba się tłumaczyć? Mógłbyś podać jakiś przykład tych decyzji? Wspomniałeś również o niskich zarobkach. Jak one wyglądają? Jaka stawka jest na starcie w Aterimie i czy jest ona zależna od posiadanego doświadczenia albo od wyrabiania danych norm?

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie online z dwoma osobami + ćwiczenie do wykonania w parze 3. test matryce (w sumie 50 zadań) + rozmowa Zdania testowe są trudne - to trzeba jasno powiedzieć. W ogóle dziwię się, że nikt, pomimo, że HR jest miły, nawet się NIE ZAJĄKNIE, że tego typu zadania będą. Spokojnie ludzie - nie jesteście mało inteligentni, nawet, jeśli tego nie zdacie. Nie każdy musi w analizę i abstrakcję, chociaż teraz to takie typowe z każdego robić analityka :) Następnie rozmowa z kierownikiem. Praca zapowiadała się bardzo dynamicznie i stresująco. Ilość osób do obsługi duża i od niej jest uzależniona nie tylko prowizja, ale i podstawa.

Pytania o doświadczenie

Xxxx

Postaram się, aby opinia była jak najbardziej obiektywna. Pracowałam w Aterimie przez dłuższy okres. Z plusów: - wsparcie na etapie wdrażania do pracy, - brak nadgodzin, - jasny system premiowy. Niestety, ale na tym koniec. Nie wiem, czy takie informacje mogę publikować w internecie, dlatego powiem ogólnie - wynagrodzenie jest naprawdę niskie. Co prawda do podstawy dochodzi uczciwie liczona premia, to trzeba się na nią narobić i to baaaardzo. Do tego w firmie czujesz się jak w domu wielkiego brata. Na każdym kroku kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Żadnej decyzji nie można podjąć samemu, pracujesz na stanowisku specjalisty, a czujesz się jak na stażu, żeby nie powiedzieć gorzej. Pracodawca gdyby mógł, najchętniej zamontował by na Twojej głowie kamerę. Nigdy w życiu w tak krótkim czasie nie doszło u mnie do wypalenia. Tylko patrzyłam, kiedy wziąć urlop. Cały tydzień roboczy z jednym w głowie „byle do weekendu i jak najdalej od tej toksycznej pracy”. Pracownicy są tam jak tania siła robocza, która ma robić i nie zastanawiać się, czy to ma sens. Być może ta branża działa w ten sposób - wtedy odradzam ambitnym rekruterom, którzy cenią sobie rozwój, poważne traktowanie ogólnie pracy w branży opiekunek w de. A firmie radzę zwiększyć wynagrodzenia lub zatrudniać osoby po prostu na konsultanta infolinii, bo do tego praca się sprowadza - unikniecie rozczarowań, bo to naprawdę nie jest poważna posada dla REKRUTERÓW. PS Chce zaznaczyć tylko, ze nigdy NIE doszło w pracy do naruszenia poważnych granic - jak np. (usunięte przez administratora)

Firma staje się coraz bardziej typowym korpo, gdzie nie docenia stałych pracowników. Najczęściej wolą zatrudnić kogoś nowego za najniższą krajową. Ciężko liczyć na premie, podwyżki, itp. Cały czas są jakieś zmiany w procedurach, brak stałości, dużo presji i stresu. Często wpychają dodatkowe obowiązki (bezpłatnie), a nadgodzin nie brakuje (też bezpłatne). Nie polecam, można się bardzo szybko wypalić.

@Ania

Aniu, dziękujemy Ci za opinię na temat pracy w Grupie ATERIMA. Przykro nam, że czas spędzony tutaj kojarzy Ci się z presją i stresem. To niepokojące, bo relacje z Pracownikami staramy się opierać na wzajemnym szacunku i wsparciu. Ale przecież zawsze coś można poprawić! Mamy nadzieję, że wśród Twoich wrażeń i wspomnień są też te dobre - związane ze zdobytym doświadczeniem i atmosferą sprzyjającą rozwojowi. Pozdrawiamy Cię serdecznie.

Czy pracownicy w Grupa Aterima dogadują się między sobą?

Sylwia

Pracowałeś może za pośrednictwem Aterimy we Francji? W jakim zakładzie i mieście? Potrzebuję kilku informacji.

Szymon
@Sylwia

Ale to chyba o Aterima Work Ci chodzi, osobne forum jest na to i tam znajdziesz dużo przydatnych informacji.

@Sylwia

Sylwia, jeśli interesuje Cię praca za granicą, to pomocne będą kontakty dostępne na tej stronie: https://www.aterima-work.pl/kontakt.html#kontakt-dla-kandydatow. Zapraszamy!

Irek

A teraz firma prowadzi rekrutacje? Wiecie coś więcej o ewentualnych zarobkach na początek?

@Irek

Na tej podstronie znajdują się bieżące rekrutacje: https://praca.grupaaterima.pl/ - zapraszamy!

Witek

Grupa Aterima ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Mariusz
@Witek

Co nie zmienia faktu że jest(usunięte przez administratora)pracodawcą :)

@Witek

Bardzo dziękujemy!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grupa Aterima?

Jakiś.

Rozdzielone na 2 zaklady

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 82 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.