Martin Leasing Jobs

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martin Leasing Jobs

Ryszard

Jak zachowuje się firma kiedy pracownik jest już na wyjeździe? Można na nich liczyć?

Jarek

Witam, jak są wyplacane wypłaty, jako tygodniowo, czy miesiecznie, i czy można wsiąść zaliczke Pozdrawiam

@Jarek

Witam, wypłaty są miesięczne, wypłacane do 15-tego kolejnego miesiąca na konto. Zaliczki są możliwe co tydzień, po wcześniejszym przedstawieniu godzin pracy z zeszłego tygodnia. Pozdrawiam :)

pomocnik

Witam. Jestem chętny do wyjazdu w charakterze pomocnika budowlanego do Austrii i szukam kompana, który również chciałby wyjechać, ale samemu słabo to widzi, we 2 zawsze raźniej :) najlepiej z małopolski. Ja 29 lat.

@pomocnik

Witam :) Zachęcamy do przesłania CV na maila. Nasi specjaliści postarają się zaproponować odpowiednią ofertę dla Pana jak i znaleźć drugą osobę, z którą będzie możliwy wyjazd do Austrii. Pozdrawiam!

pomocnik
@Martin Leasing Jobs

Wysłałem właśnie dziś pełny kwestionariusz i kopie dokumentów. Pozdrawiam:)

@pomocnik

Dziękujemy nasz specjalista na pewno się z Panem skontaktuje. :)

Pomocnik

Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy na terenie Austrii w charakterze pomocnika budowlanego. Szukam kompana który również chciałby wyjechać, zawsze we dwoje to raźniej :) najlepiej z Małopolski. Ja 29lat. Może ktoś pracuje w takim charakterze i podzieli się swoimi odczuciami co do samej pracy? Pozdrawiam.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Martin Leasing Jobs? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik samochodowy/ciężarowych/ lakiernik?
Siwyyy

Może ktoś napisać o srednich zarobkach w firmie

@Siwyyy

Zarobki są głównie uzależnione od wykonywanego zawodu ale średnio oscylują one w granicach 1800 - 2400 euro/miesięcznie plus premie w postaci 13 i 14 pensji. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie. Pragniemy przedstawić Państwu warunki pracy oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Jesteśmy młodą firmą, którą cechuje zapał do pracy i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i profesjonalne podejście. Z tego powodu przedstawiamy tylko sprawdzone i w pełni bezpieczne oferty pracy.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego cenimy konstruktywną krytykę oraz wszelkie sugestie, z których możemy wyciągać cenne wnioski. We wszystkich tych kwestiach prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@leasingjobs.pl lub nr tel. 604 635 143

Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które znajdą Państwo pod- https://leasingjobs.pl/praca/.

Pozdrawiamy,
zespół Martin Leasing Jobs
Jakub

Super firma godna polecenia

@Jakub

Dziękujemy za miłe słowa. :)

Danuta

Opinie znajdujące się na tym forum są jak najbardziej ważne i potrzebne jednak w większości nie na temat. Celem tego miejsca jest zbieranie uwag i spostrzeżeń dotyczących Martin Leasing Jobs Marcin Bzdek jako pracodawcy, a nie firmy świadczącej usługi. Zachęcam pracowników odwiedzających ten wątek o rozpoczęcie merytorycznej dyskusji na temat tego pracodawcy.

Krzysztof

Firma super POLECAM.

Arek

Super współpraca zawsze można liczyć na rozwiązanie problemów w trudnych sytuacjach . Polecam

Grzegorz

Współpraca z biurem godna polecenia, zawsze łatwo jest się skontaktować, w trudnych sytuacjach można liczyć na rzetelną radę i szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.

Dobra współpraca jak najbardziej Polecam!!

Tomasz

@Tadeusz Powiesz może w takim razie jaką formę zatrudnienia oferuje firma Martin Leasing Jobs swoim pracownikom? Nie zostało do tej pory to uwzględnione. @Mateusz Może wiesz w takim wypadku czy firma poszukuje teraz nowych pracowników? Jeśli masz taką informację to podziel się nią proszę.

Mateusz
@Tomasz

Z tego co wiem to aktualnie pilnie poszukują pracowników budowlanych ale z językiem niemieckim

Tadeusz
@Tomasz

Austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony

Tadeusz

Bardzo miła współpraca, brak jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecam, nie zawiedziecie się.

Mateusz

Firma jest rzetelna, kontakt z biurem szybki i wygodny. Szefostwo dba o osoby pracujące, każdy problem zawsze zostaje rozwiązany bez napięć. Polecam!

Zbyszek

Firma jak najbardziej godna polecenia. Pracuje już jakies pół roku i jestem bardzo zadowolony. Super kontakt z biurem, kazdy problem pomagają rozwiązać. Czekaliśmy troche długo na prace ale jak najbardziej warto bylo!

ciekawy

Witam. Czy ktoś coś wie o tej agencji? Jakieś szczegoly, ktoś pracowal? Zlozylem tam CV i cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o Martin Leasing Jobs - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Martin Leasing Jobs?

Zobacz opinie na temat firmy Martin Leasing Jobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martin Leasing Jobs?

Martin Leasing Jobs