Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Monter beż doświadczenia

Pracuję prawie miesiąc. Jestem monterem bez doświadczenia. Praca lekka przyjemna. Czas szybko leci. Nie ma rutyny. Bardzo byłem mile zaskoczony kiedy dostałem na umowie 6.500 brutto. Co jeszcze fajniejsze jak się spiszę to umowa na stałe już w 3 miesiącu. Super zakład.

Yebać pic

A gdzie jest NSZZ "Solidarność"i jej wielki wódz piotr duda?! NIE ISTNIEJE!!! Kiedyś podwyżka cen cukru i maki spowodowała masowy sprzeciw społeczny a dziś DROŻEJE WSZYSTKO i nikt, ale to nikt sie nie rusza!!! Gdzie jest związek, który z założenia ma bronić interesów LUDZI PRACUJĄCYCH?! Broni interesów milionerów a z drugiej strony interesów nierobów i patologii!!! Czyli gdzie zwiazek zawodowy ma ludzi pracujących na utrzymanie państwa? Ano ma ich głęboko w dudzie!!!

Matołusz M
@Yebać pic

W tym roku wprowadzę podatek nosowy, kto ma dłuższy nos niż ja ten zapłaci. Wrowadze też mózgowykrywacze, kto nie ma mózgu będzie zwolniony z podatków bo to wyborca pić.

Rozsądny
@Yebać pic

Najdroższy długopis w polin A. Juda zakażony ale pełną opiekę zdrowotną a ty szaraku wis na teleporadzie i czekaj na cud.

Mario zwany koniem

Proponujemy dla relaksu wizytę w barze tyłeczkowym. Mocne klapsiory na twoją dziewiczą dupcię spowodują spadek negatywnych emocji.

Cześć...

To w takim razie będzie rozkoszna zabawa w barze tyłeczkowym. Męskie orgie jak marzenie bóstw.

Cześć...

Dokładnie. Wandzia odpowie na wszystkie pytania.

Adres Baru

Adama Asnyka 19, 43-300 Bielsko-Biała

Wiarygodny monter

Przeczytałem całe forum i jestem zdumiony opiniami. Jest to mój pierwszy post, więc napiszę bez spamu i wiarygodnie z mojej strony. W zakładzie pracuję już 7 lat przygotowując szkielety aut do produkcji. Uzbrajam, maluję farbami i spawam jeśli wymaga tego potrzeba. Jako, że mam stażowe za 7 lat pracy wynoszący 700 brutto jest to spory comiesięczny zastrzyk do pensji. W zeszłym miesiącu z trzema sobotami czyli nadgodzinami zarobiłem 6100 netto. Wiadomo, że były też bony. Zastanawiam się czy nie jechać na delegację do Włoch albo Francji. Jestem doświadczonym pracownikiem i wiem że moja praca jest dobrze doceniana. Wiadomo, że nowi zaczynają od najniższej krajowej bez dodatków, więc nie ma co się dziwić. Trzeba nabyć doświadczenia i wprawy żeby dostać docenionym.

Miś

Tak. W sylwestra na pewno tam będziecie bo tylko to wam zostało. Wasze śmieszne bary tyłeczkowe i ekipa z solidarności i z jakaś Wandzią. Wyobraźnia ponosi. Trzeba się leczyć.

Aga
@Wiarygodny monter

Jest to okropne kłamstwo, po 20 latach pracy dodatek stażowy to 500 zł brutto sobót płatnych nie było tylko na odróbkę. Jak można tak kłamać

Technik
@Wiarygodny monter

Taaaa jasne 6100 netto. Ja mam ledwo 3 tysiące netto i chodzę w porwanych portkach i dziurawej bluzie, bo przy takich zarobkach nie stać mnie na godne życie.

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Miś

Czy to prawda, że firmowe szychy też mają być na Sylwestra w barze tyłeczkowym? Ostatnio widziałem jednego w barze tyłeczkowym. Rozkoszne pieszczoty dupciowe. Liczę na powtórkę i mocne klapsiory na moją brzoskwinke.

Mario zwany koniem

Zastanawiam się co za błazny i przygłupy podszywają się pode mnie...

sławek tychy

Ja napiszę książkę "historia pewnego chorego psychicznie Misia". Będzie naprawdę bardzo poczytna.

Mario zwany koniem

Akurat z tą fatamorgana to trafiłeś w sedno...

Miś

Bar tyłeczkowy Solidarność codziennie napaleni zwiozkole na męskie przygody. Polecam

Podwyżki

Czy są przewidziane podwyżki w roku 2022?

@Podwyżki

Tak będą podwyżki i nadgodziny.

martin
@Cześć...

czy są pszyjęćia do pracy

Cześć...

Co z tymi biletami na bal? Trzeba się przebrać?

sławek tychy

Dzisiaj chciałem porozmawiać w oborze ze zwierzętami. Słowa nic nie dały więc wylałem na siebie wiadro z fekaliami. Zwierzęta mnie chyba zrozumiały, bo poruszały nosem, a niektóre złapały się za głowę.

Zadowolony
@sławek tychy

Wspaniała praca i wysokie zarobki. Praca marzeń i trzeba pracować. Ogromne możliwości rozwoju i awansu dla każdego. Ja widzę same plusy. Pyszne zdrowe restauracyjne obiady za grosze. Możliwość brania nadgodzin miesięcznie 6 na rękę można wyrobić.

Cześć...

Tu prawdziwy cześć. Jak widać nawet trole nie mają wytchnienia i w święta wypisują głupoty. Nie ma żadnych nadgodzin. Teraz czekam na pokaz półgłówków podszywających się pod mój nick.

Miś

Oczywiście musiałeś odpisać, ale trzeba być niezłym zjebem żeby śledzić cały czas czyjeś posty i się podszywać. Biedny człowieczku chyba ty życia nie masz poza netem

????????????

Tegorocznym laureatem roku zostaje kierownik z linii AB z pierwszego odcinka. dziekujemy za wkład oraz poswiecenie.na wniosek zalogi mu podległej. jego entuzjazm do pracy oraz zarażanie podległym mu liderom dokonaly radykalnych i pełnych zmian za co wszyscy mu dziekujemy. aby wiecej takich to zakład będzie rozwijał o parę dekad szybciej.powodzenia może nawet przyszłym szefie montazu- to odglosy pracowników oddelegowanych ze spawlni

Cześć.

Przestańcie w końcu robić spam na tej stronie. Goła wypłata na rękę za cały miesiąc, bez nadgodzin, dodatków, premii itd to około 3 tysiące. Jak ktoś klepnie jakieś nadgodziny, dostanie premie, dodatek zmianowy, stażowy i teraz ten świąteczny idzie spokojnie na rękę dostać 4,5 tysiąca. Niech ktoś mi pokaże gdzie indziej tyle płacą niewykwalifikowanym pracownikom. I nie piszcie tutaj o Niemczech czy Holandii gdzie koszty utrzymania się są większe i jest zupełnie inna specyfika życia

@Cześć.

Dokładnie. Poza tym po świętach firma zaprasza na nadgodziny tyle jest teraz pracy.

@Dozorowiec

Dokładnie kolego są nadgodziny bo dużo pracy. Są już zapisy.

slawek tychy
@Cześć.

a od kiedy to są zapisy na nadgodziny ???

@slawek tychy

Jest lista gdzie można się zapisać.

@Cześć.

Chłopie o nadgodziach to już mówili parę dni temu. Ty chyba tam nie pracujesz bo siejesz zamęt

@Cześć.

Za dwa i pół tysiąca pracownicy będą orać i jak nawet obniży sie o 20 procent etat tob itak będą szczęśliwi ze mają prace.dla tej pracy by zabili lub zostali (usunięte przez administratora) by tylko zostać w firmie

Miś

Jeżeli ktoś ma na mnie smaki to zapraszam na moje sympozjum zapoznawcze 8 stycznia hala montażu kibelek męski w godzinie 10;00-10;30 kabina numer 2 hasło niezły numerek.zapukać 2 razy plus hasło podać.

@Miś

Najbliższe WC od REPO. ZAPOMNIAŁEM dodać sorki

Dozorowiec

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ZAŁODZE CZY TYCH OD PŁUGA ZE WSI ODERWANYCH ORAZ WYŻSZEGO SZCZEBLA ŻYCZY PRACOWNIK DOZORU.I ABY WAS W PRZYSZŁYM ROKU BYŁO STAĆ NA ŚWIĘTA BO IDĄ GORSZE CZASY.TO MOŻE WASZA OSTATNIA WIECZERZA DLA WIELU Z WAS NA GARNUSZKU FIRMY. MIŚ DOPISZĘ RESZTĘ.

Dozorowiec

gdzie co i jak? bo sylwestra jeszcze niazaplanowalem. czy będą lateksowe dziewczyny? mnie kręcą te laski po 65 plus bo to doświadczone babki i sprostają moim oczekiwaniom a te 20 tki to istne przedszkole.

Cześć.

To prawda że zwionzkole solidaruchy szykują bankiet w Sylwestra dla każdego pracownika na otarcie łez? Co z tym balem? Ile trzeba zapłacić za wstęp?

Gienia
@Cześć.

Trzy tazy tyle ile gdzie indziej tak samo jak alkopielgrzymki w porównaniu z innymi wycieczkami. Oczywiście to dla szeregowych członków bo wierchuszka nawet na Malediwy jedzie darmo.

Cześć.

To spoko. Będziemy się razem tyłeczkować i dupciować. Mam nadzieję że będzie Miś pragnę gorącego pieszczotliwego spotkania.

Cześć.

Ja będę siedział przy stole z gumowymi dmuchanymi lalami w postaci kowbojów. Te męskie frykasy wielkim gumowymi pałami będą penetrować moją dupcie i buzię. A zaznaczam że najlepiej najpierw w dupcie a potem w buzię, bo lubię nietuzinkowe smaki.

To, że zapłacicie za wstęp nic Wam nie daje. Trzeba znać jeszcze hasło. Wandzia z Beti będzie na ochronie żeby was wpuścić.

Bartosz

Jakie hasło?

Cześć.

To nie to hasło. Miś je zna i dozorowiec, ale czy powiedzą to nie wiem

Cześć.

Pytałem się Wandzi to nie to hasło

Ten który coś wie

Już to pisałem kiedyś, więc napiszę. W firmie dzieje się źle, a może być jeszcze gorzej. Podniesienie norm może świadczyć o tym żeby pracownicy sami się zwalniali, bo dla firmy to lepsze niż masowe wypowiedzenia. Na górze jest ogólnie chaos i tak naprawdę nie wiadomo do końca o planach produkcji. Zastoje niestety świadczą o tym. Dlatego też nie ma podwyżek, bo trzeba zoochydzic życie pracownikom. Jeżeli macie okazję mieć inną lepszą pracę to nawet się nie zastanawiajcie. A co do tych delegacji to powiem krótko łagr. Każdy pracownik pewnie by chciał żeby w pracy się polepszyło, ale na razie nic dobrego się nie dzieje. Gdzie są związki? Smutne to jest bo odeszło z firmy wielu dobrych pracowników i będą odchodzić nadal.

gość
@Ten który coś wie

Bo prawdziwa.

Miś

Zaczęło się. Ktoś napisze rozsądnego posta i rzuca się zgraja (usunięte przez administratora) którzy i tak są (usunięte przez administratora) usiłując innych zniżyć do swojego poziomu. Wymyślcie coś innego bo piszecie w kółko to samo.

KASIA

SŁUCHAJ PSEUDONIM MIŚ NIE WSTYD CI WYPISYWAĆ TAKIE GŁUPOTY. TUTAJ MAJĄ BYĆ OPINIE,,,TEMPAKU A NIE TWOJE BREDNIE. NIKOGO NIE INTERESUJĄ TWOJE GŁUPOTY. TAKIE TREŚCI ŚWIADCZĄ O TYM,ŻE JESTEŚ BARDZO BARDZO PRYMITYWNY. A NAWET JAK JESTEŚ (usunięte przez administratora) TO JEST TWOJA SPRAWA!! A NAS TO NIC NIE INTERESUE,NAPRWDĘ.

Robert
@Ten który coś wie

Sama prawda o całej sytuacji w fabryce Fca Tychy

dejavu

FCA to jedyny zakład gdzie można się rozwijać i zarabiać godnie. Według statystyk jest to najlepiej wypłacalny zakład w Polsce dający zatrudnienie tysiącom osób. Chylę czoła przed takimi ludźmi którzy stworzyli ten zakład pracy godnie traktujący człowieka.

@dejavu

Godny zarobek ....2200zł na reke za taki (usunięte przez administratora) buhahahahaha

Bolo

Miałeś na mysli że za taki (usunięte przez administratora) taka marna kasa? (usunięte przez administratora) Zgadzam się z Tobą w 100% .....nigdy niepozwolimy na wprowadzenie takich warunków pracy jak w Trnawie mozecie o tym żabojady zapomnieć! Omijac z daleka tą dziadowską firme!!!

Pamiętam.

Byłem w tej wiosce. Kartofli tam nie było. Ale zadziwiające jest to że uwierzyła w to osoba która Prawdę miała przed nosem. Siła perswazji. Tymbardziej było mi szkoda....

Harry
@Pamiętam.

Zaklęte koło. Ktoś to musiał przerwać.

Znaczy brudny.
@Harry

Zgadza się. Nie można czerpać korzyści na niewinnych ofiarach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.