Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Weryfikujcie

No tak, całkiem na skraju zdarza się trafić na urodziny jakiegoś patusona. W tych okolicznościach spoktya się jakiegoś gościa od Dory który leczy złamane życie wypowiadając w przestrzeń słowa do których się nie przyznaje. Później spotykasz taka Gaide i dowiadujesz się ze to nigdy nie było zweryfikowane i tak naprawdę nikt o tym nie słyszał od niego , ale sądaże pogrążyły tą osobę podobnie jak później innych. Anonimowe wiadomości ostrzegające w środowisku mało przyjaznym nigdy nie wskażą jednoznacznie swoich zamiarow, bo mogą być autorstwa zazdrości służącej do likwidacji konkurenta, anonimowo nie mają mocy. Bar ten wskazywał na różnoraką przynależność i ewidentnie wskazywał na obce wpływy. Cała historia która została wcześniej na kreślona miała wymierny wpływ, a jedyny morał wskazuję ciągle na korzystną pozycje gościa i jak łatwo można podrazyc taka dore i wiele innych doór, bo pozycja gościa okazała się trudna do odwrócenia.

Mario zwany koniem

Ihaaha. Przekazałem plany kieratow do produkcji oczywiście zwionzkole podziękowali mi wypieszczeniem w dupcie i solidnymi klapsami w biurze aż zrobiłem kloca z podniecenia. Ihaaha

Ciekawa

Co ja tu czytam? Jeden kretyn pisze ciągle o jakichś barach tyłeczkowych i sexie inni się wyzywają od (usunięte przez administratora) a o firmie zero informacji. Napiszcie lepiej czy produkcja w przyszłości nie zostanie ograniczona ze względu na samochody elektryczne

@Ciekawa

Szczerze to ja się cieszę, że mam pracę i mam zawsze wypłatę. Uważam że widziwiacie z podwyżką pensji która jest wysoka jak na europejskie standardy.Ja mogę się nawet zrzec 20 procent pensji bylebym mogła pracować. Praca to w dzisiejszych czasach przywilej.

Dora

Przestań narzekać. polacy wiecznie narzekają i wiecznie im źle i mało. Powinniście siedzieć w zimnym lesie jak ci biedni (usunięte przez administratora) na granicy. Oni marzą o lepszym zyciu i pracy jaką wy macie.

polka

Ci ludzie uciekają przed wojną i chronią swoje dzieci a polacy to uciekają przed komornikiem do monopolowego a dostają plusy. Wstyd mi ze jestem polka ty też się wstydź

anononim
@polka

Komu te kity wciskasz POpaprańcu? Przed wojna uciekają ? np. w Iraku jest wojna??? To zwykłe nieroby które chcą na socjal by nic nie robić. i być utrzymywanym. Trzeba by być ostatnim idiotą by przyjmowac kogos kto chce wejśc do kraju witając się z gospodarzem rzucaniem kamieni i inną agresją.

anonimka
@polka

Jak ci wstyd ze jestes polką/polakiem to woon za Don,,,,tam skąd pochodzi twoja familia przywieziona tu na ruskim czołgu po wojnie przez stalina.

@polka

Pilnuj lepiej swojej doopy a nie wszystkich dookoła!

Pytanko

Jeszcze jedno. O co biega z tymi zwionzkolami i kieratami?

Abc
@Pytanko

Nic takiego co by było w zainteresowaniu internetowego trolla na stawce 60 gr za wpis . Zrozumiał?

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Miś

Przypomniało mi się. Ten bar nazywa się "OGNISTA KNAGA". Przy barze są siedzenia ze sztucznymi pytkami. Siada się gołą dupcią i jeździ jak na byczku na jeźdźca popijając piwo. Na weekend tam się wybieram na ciekawe spotkania tyłeczkowe.

@Miś

Wiedziałem że się odezwiecie. Nie możecie beze mnie wytrzymać. Jaka wyobraźnia. Leki już wzięte?

To co piszesz to sa pomówienia za które możesz zostac pociagniety do odpowiedzialności karnej dzbanie.

Bujaj sie ty buraczany trollu ze wsi ze swoimi mądrymi inaczej pytaniami. Ty i dociekanie prawdy dobre sobie buhahaha.

polka

Jestem wdzięczna Ukrajnicom że z nami pracują. Dzięki nim gospodarka jest w dobrej kondycji. Nie mam nic przeciwko żeby mojim menadżerem był Pan Ukrajiniec. Powinni oni otrzymać obywatelstwo polskie oraz pomoc od polskiego rządu w postaci dofinansowania do mieszkania. Ukrajincow jest dużo w polsce dlatego język Ukrajinski powinien być obowiązkowy obok polaskiego w szkołach. W FCA też powinny być kursy na ten piękny język Ukrajinski. Jestem polka i wstydzę się że Ukrajincow nie traktuje się na równo z polakami w polszy.

@polka

Ja też im dziękuję za pomoc i współpracę tyłeczkową wspólnotę też

@polka

Dlaczego Ukraińcy nie nauczą się języka polskiego.W żadnym cywilizowanym kraju pracownicy którzy chcą pracować to muszą się umieć dogadać- bo to oni tam przyjechali pracować.A po drugie to niech pani nauczy się pisowni.

zxc
@polka

To co jest potrzebne z języka ukraińskiego to znamy. "Do paszczu piediesat,do dupu sto"

@zxc

Typowa polska odpowiedź za którą się wstydzę. Wstydzę się że jestem polka. Jak można tak oceniać dobrych pracowników z Ukrajiny. Przypomnę wam tylko z historji Ukrajina. Powstała wcześniej niż Polska i była to Ruś Kijowska gdzie ludność miała świadomość swojej etnicznosci ukrajinskiej. My polacy nie mielimy swojego państwa i skakaliśmy na drzewach przy cywilizowanej Ukrajinie. Przepraszam Wszystkich Ukrajincow za polske

Cześć.

Spoko praca. Pracuję już 8 lat w tej firmie i jest dobrze. W tym roku każdy pracownik dostał 500 brutto podwyżki. Polecam każdemu.

Niki

Dziękuję że mnie zwolnili, to najlepsza nie oficjalna decyzja w moim życiu :D

Cześć...

Dobrze zarobiłem. Na rękę dużo wychodzi 5600 netto. To jest sporo.Jestem w barze tyleczkowym gdzie będę ostro ruchany w (usunięte przez administratora)

Cześć.

Tak moi mili 5600 właśnie ta kwota zasili moje konto w po pracy za grudzień. Oczywiście będzie trochę nadgodzin ale da się!! Takze tak , FCA płaci i to nie są małe pieniądze- za podobne stawki robią przeciez Polaki w Deutschland. I co można żyć dobrze w Polsce ? Można.

Cześć...
@Cześć.

Ale pajacu prawie trafiłeś tylko że jest to kwota brutto razem z premią świąteczną, nie za grudzień tylko listopad i nie ma żadnych nadgodzin. Po odliczeniu premi świątecznej pozostanie trochę powyżej minimalnej krajowej. A teraz goworkowidebile zaprezentują swoją ynteligencje a raczej brak.

Bolo
@Cześć.

Świete słowa .....potwierdzam że wypłata nędzna jak nie wiem co.....gdyby nie premia świąteczna nie podwyższana od kilkunastu już lat pracownik bez dodatku stażowego którego doliczanie rozpoczyna się od 5 roku zatrudnienia,wział dzis na reke w granicach 2200 zł. Takie są zarobki w tym świetnym koncernie światowym operującym na terenie PL. Nie ma się co oszukiwac , sa tu tylko dlatego by golić roboli ile się da. Tak jak ktoś tu napisał juz ...max. roboty min. pieniedzy.

Elektryk
@Bolo

To ciekawe bo ja dostałem 4700 na rękę jako zwykły elektromonter

@Elektryk

Jesteś tylko trollem piszącym tu kłamstwa za kase na róznych nickach n/t tej dziadowskiej firmy a nie żadnym elektrykiem. Z daleka od tej dziadowskiej firmy!!!

Elektryk

To że mi zazdrościsz sukcesu w pracy to twój problem.Zlozylem petycję o likwidację bonów świątecznych innych dodatków.Dobrze zarabiamy.

domel

Koledzy wiadomo czy pracujemy po świętach? Czy może mamy postój?

He

A czego się spodziewałeś? Tu nikt nic konkretnego nie pisze na temat firmy to przynajmniej można się pośmiać. Wynika to z tego, że nikt nic nie wie. Niewiadomo kto i gdzie pojechał na delegację. Francja Włochy Słowacja Kanada? Ludzie może i coś wiedzą ale boją się pisać bo to parowy.

Muszę iść do baru tyłeczkowego tam wyładuje swoje gorące emocje oddając się puszystym misiom swoim wygolonym tyłeczkiem.

Sasza

Prawda jest taka, że gdyby nie FCA to tynk byście jedli i asfalt zrywali by coś do garnka włożyć. Skąd w waszym narodzie taka roszczeniaowość? Skoro jest wam tak źle, to czemu się nie zwolnicie? Ustąpcie zróbcie miejsce innym co chcą tutaj pracować. Ja dziękuje Panu Bogu za FCA i to że mogę tutaj z wami pracować. Nie miałbym nic przeciwko aby FCA rozbudował się w moim w kraju w każdym większym mieście. FCA to synonim godności człowieka.

Waldek
@Sasza

Zgadzam się, dla wielu osób, rodzin Fca to było wybawienie, dużo okolicznych wsi zamieniło się w male miasteczka, ziemianki w domu piętrowe, bryczki w samochody, tylko ludzką mentalność trudna do zmiany....

Pytacz

Co słychać? Ano dużo, ludzie jak zwykle narzekaja na pracę, że niby małe zarobki, że święta o trzeba dużo kupić prezentów, zatem moja rada, z uwagi na fakt że praca w Fiacie to praca pewna, dobrze pełna i prestiżowa, prowadzi to do wniosku że się źle rządzicie budżetem domowym. Kupujecie ekspres do kawy za całe wypłaty. Jak robicie zakupy to walicie do koszyka ile fabryka dała zamiast kupować to co potrzebne i na promocjach. Tak tego kraju nie odbudujemy. Na Święta bierzecie chwilówki na wysoki procent a potem lament. Z Waszym nastawieniem żadne zarobki Wam nie pomogą. Więc skonczcie narzekać. Dozur nie zarabia dużo więcej a użerac się musi na każdym kroku.

Gość87
@Pytacz

Mało tego, kolejne grzechy pracowników: kupno samochodu na kredyt bo kolega też kupił i trzeba się pokazać, droga komórka za całą wypłatę zamiast zwykły budzetowiec 8 razy tańszy, kupowanie jedzenia bez opamiętania i wyrzucanie na smietnik niedojedzonego, robienie przelewów w okienku zamiast samodzielnie, ludzie nauczcie się oszczędzać, narzekać każdy umi

Gosikersik

Ubiorę się w lateksie i wpadnę stringach na bal tyłeczkowy będę robił striptiz w stroju kowbojskim lateksie

sławek tychy

misiaczku jesteś żałosny jak twojemu ojcu przykro że spłodził takiegoTrola i zboczeńca

@Gosikersik

Panie misiu nich pan się nie podszywa pod mój nick.Myślę że pan powinien iść się przebadać u specjalisty bo jest p.(usunięte przez administratora).Wypisuje pan same głupoty .Brak w panu inteligencji.Jest p.po prostu dostatkiem jak się wypisuje takie rzeczy

Piotruś pan
@Gosikersik

Ja mam ksywę w klubie Piotruś pan i chodzę z gołym tyłkiem w pogrzebaczem w (usunięte przez administratora)

Niuniek

Ja śnię o wszystkich aniołkach Prezesa Wszystkich Prezesów: Krystynie- żarłoku, tłuste włosy Kempa, o tej doktor z KUL-u doradzającej min. Czarnkowi -tej niepodmywającej się, bo to grzech, Gosiewskich - wszystkich, sołtysowej-Szydło, ... ile mam wyliczać - o WSZYSTKICH! Ale kiedy śnię? Zawsze po dużej flaszce - przed rzyganiem, lżej idzie!

Zdegustowany

Ludzie, pomijając obraźliwe i skrajne wpisy, mamy tu do czynienia z całym stekiem kłamstw, pomówień i nieprawdy. Praca w FCA to moze nie ziemia obiecana ale warunki finansowe, zaplecze jest naprawdę ok. Z tego co wiem co rok są podwyżki, proporcjonalne do stanowiska pracy, dodatek za lata, wiele osób które pracuje więcej, i bierze dodatkowa praca stawia domy, kupuje świetne samochody, utrzymuje całe rodziny (te co zostały na wsi), jednym słowem mówiąc skończcie pisać bzdury.

monter były
@Zdegustowany

Najlepsza firma w której pracowałem

@Zdegustowany

Masz rację to nie jest praca.To zabawa i żadne obciążenie. Dla nas polakow to dar

nick

DENSO cześć w naszym zakładzie przechodzi pod fiata.już pozbyto sie kilka osób na najwyższych stanowiskach pod jakiś pretekstem złego zarządzania podobne firmy moga stracić prezesów aby wchłonąć firmy..

Pytacz

Jeżeli narzekacie na zarobki to odpowiedzieć na pytania: - czy kupujecie czasem niepotrzebne rzeczy skuszeni promocjami ? Czy naprawdę potrzebny Wam nowy laptop, lodowka, a nawet samochód jeżeli stary jeszcze działa, czy musicie kupować kolejną parę butów (to szczególnie kobiety), paznokcie można teraz robić samemu w domu, mężczyźni mogą kupić golarki i sami ścinać się na 0, nie jeść słodyczy zaoszczędzicie na dentyście, ograniczycie ryzyko cukrzycy, nie bierzcie kredytów żeby spłacać później grube odsetki, prezenty kupujcie praktyczne, czekajcie na promocję sezonowe z.kupnem kurtki, macie masę możliwości żeby zaoszczędzić ale Wam jest lepiej narzekać na niskie pensje,.nawet gdybyście zarabiali po 10 tysięcy na miesiąc to by było Wam mało, nie potraficie się rządzić z budżetem, a powinno być tak: - opłacić podstawowe rachunki, - założyć budżet na jedzenie - założyć budżet na potrzebne rzeczy (buty, żelazko w danym miesiącu) - resztę odłożyć na oko do banku na procent, niech rosnie, będzie na wakacje, studia dla dziecka, ogarnięcie się i dyscyplinę włączcie w swoich mózgach

Inżynierka
@Pytacz

Dokładnie i dotego widzę jak robole złopia piwo na parkingu i papieros za papierosem a potem narzekają. Rzućcie nałogi to zobaczycie ile zaoszczędzicie.

@Inżynierka

To już się rozumiem samo przez się, o podwyżki rozumiem jak wnioskują niepalący i niepijacy, ktoś kto tyle zlopie o wypala to znaczy, że aż ma za dużo pieniędzy, jeżeli ktoś zabarwia 5000 na rękę, to jak ograniczyć nałogi może odłożyc np 2000 na miesiąc, w rok 24 000, co trzy lata fajny samochód można kupić, ale lepiej odłożyć i żyć z procentów

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.