Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Pozytywny

Witam.Pracjue w Fca 15 lat i po tych latach dałem wypowiedzenie bo zarobkami zrównaliśmy się albo zarabiamy mniej niż w dyskontach.Szkoda mi tylko ludzi bo fajna ekipa.Ale firma idzie w złym kierunku.Tylko oszczednosci a zyskami nie chcą się podzielić z pracownikami.Tylko nadgodzinami jakos ta wypłata jakoś wygląda.Bez tego płaca minimalna.Tragedia

@Pozytywny

Ja prawie trzydzieści lat pracy w fiacie i też złożyłem wypowiedzenie i jeszcze w kolejce trzeba było czekać ,tylu chętnych !!!

spore podwyżki

Nieoficjalnie jest szansa na podwyżki nawet 1400-1500 złotych ze strony dyrekcji w pakiecie na trzy lata.ale trzeba zaakceptować warunki dyr1. Zawarcie pakietu na trzy lata. 2. Zwiększenie czasu rozliczeniowego do 12 miesięcy. 3. Długość przerw 4. Zmiany systemy płac na system miesięczny. 5. wprowadzemie systemu pracy 18\20 ???????/ podwyżki będą systematycznie przez trzy lata podwyższane czyli w tym roku jakieś 500 złoty brutto i w następnych latach podobnie w pakiecie trzy letnim. czy inflacja nas nie wydyma?

Misio

Ja już się (usunięte przez administratora) i będę nago wygolony oddawał się otyłym zwiazkolom którzy będą zarośnięci i spoceni.

Misio

Brawo ty:-) ale wiem że takich jak ty jest mnóstwo tylko w firmie się o tym nie mówi .pracy za tą kasę jest teraz dużo i w dodatku spokojnej

@Misio

Wpis do pankracego który złożył wypowiedzenie bo poznał że pracy jest dość nawet więcej teraz niż przed covidem:-)mówili w radiu ze bezrobocie jest tak niskie ze sa problemy z znalezieniem pracowników zresztą widać to na ulicach reklamy na autobusach i banerach

Pytanie o zarobki

Rozglądam się za nową praca, jestem po studiach, czy jest szansa na zarobki 6000 zł na rękę w FCA ? Jakie kwalifikacje są wymagane ? Czy w tym roku są podwyżki ? Czy jest dodatek za wysługę lat ? Ile zarabiacie ?

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Dzisiejsza propozycja dyrekcji zmotywowała pracowników.... do składania wypowiedzeń, gratuluje dyrekcji poczucia humoru.

Hahaha

Jak tam trole? Co tak słabo z wpisami? Inflacja już was zjadła, że nie opłaca się pisać?

Hahaha

Sakiewka pusta to i niestety nie ma co pisać. Trole będą szukać innej pracy.

Pracownik spawalni
@Hahaha

A jak stoją metalowcy? Dalej ręka w rękę z dyrekcją

Zbycho

Pracuję w terenie. Jeżdżę tu i tam w pocie czoła żeby firma była dobrze reklamowana. Byłem na spotkaniach firmowych gdzie szukaliśmy klientów dla firmy. Logistyka pełną gębą.

Zbycho

Najlepsze są knagi zwiozkoli solidarnych oddaje im usteczka i pupcie w barze tyłeczkowym u Wandzi

Cześć.

Tu nikt nikomu nie płaci bo i za co? Nie bądź śmieszny

Jakosciowiec

Pracuję jako kontroler jakości. Sprawdzam blachy i ogumienie opon. 2 lata stażu i 5700 netto miesięcznie bez nadgodzin.

Idiotka

KTO karmi te wszystkie durne związki my co to w ogóle jest OPINIE dajcie spokój

Olo

Żądania pracodawcy na ostatnim spotkaniu bez propozycji finansowej są żenujące ...podwyżka typu 500 czy 800 zł czy na wet 1000 na 3 lata będzie śmieszna ...i jest nie do przyjęcia ...za rozbiór układu zbiorowego ...Lepiej żeby już nic nie dawali bo z tego zakładu zrobią (usunięte przez administratora) z którego to się wypisuje ...

@Olo

Lolki i bolki z pewnością już doszły do porozumienia z dyrekcją tylko jeszcze pewnie będą udawać że "walczą ". Ja już szukam nowej pracy bo tu są potrzebni (usunięte przez administratora) a nie pracownicy (10,soboty, kosmiczne normy)

Monter

Jestem monterem z 11 letnim stażem. Mam około 30 zł brutto stawkę plus 1000 zł stażowego. Na święta dali premię 2500 plus bony. Zamierzam jechać na Słowacje bo tam można zarobić i odłożyć kilka tysięcy euro. Fiat to najlepsza firma w jakiej pracowałem.

Nowa
@Monter

Ja zarobiłam przez 20 dni pracy ponad 3000 netto. Bardzo dużo jak na takie warunki

MiłyPan

Wy tak na poważnie będziecie robić 10 godzin w dzień w dzień, godząc się na to? Zwalacie winę na związki które głównie was (usunięte przez administratora) a sami nic nie robicie. Każą zostać 10 godzin? Grzecznie zostajecie, każą robić sobotę? Grzecznie robicie. Kazaliby zrobić loda? Grzecznie zrobicie a po wszystkim dostajecie jałmużnę w postaci kilku groszy "podwyżki" do wypłaty. Co roku jest to samo! Dobrze wam się tak pracuje, wiedząc że nie jesteście nic warci? Nie jest wam wstyd spojrzeć rodzinie w oczy? Pracodawca może na was wymusić co mu się podoba narzucać normy jakie chce, a wy zamiast pokazać że zasługujecie na coś więcej, godzicie się na wszystko. Podwyżek brak od x lat, bo to co podpisują nawet dobrze nie pokrywa rosnącej inflacji, premie te same od x lat a nawet bywały wyższe, dodatek 50zł za włoską sobotę? Jakieś żarty. Sami jesteście sobie winni. Udanej pracy, jak największej liczby nadgodzin, by was za często w domu nie było dla rodziny i oczywiście zwiększenia normy wszystkim życzę bo tylko na to zasługujecie śmiecie.

@MiłyPan

Ja robię nadgodziny w barze tyłeczkowym u Wandzii siadam na knagach związkoli i je poleruje mniam

@MiłyPan

A co twoim zdaniem powinniśmy zrobić geniuszku?

@MiłyPan

Skąd ty bierzesz te brednie. Jakie 10 godzin jak nie ma nadgodzin?

Dozorowiec

Mario jak tam kieracik?

@Dozorowiec

A bardzo dobrze. Obracam się wokół coraz szybciej w kieracie i dostaję podziękowania w postaci siarczystych klapsów od zwiazkoli na moją tłustą dupcię ihahaaha

@Mario zwany koniem

Nie godzić się, nie przychodzić na nadgodziny/soboty robocze do czasu aż zostaną podpisane konkretne podwyżki, których nie było od ładnych kilku lat. Takie to proste a jednak takie geniuszki jak ty nie potrafią tego pojąć

@MiłyPan

Myślisz, że to jest takie proste? hahaha chłopie już to widzę jak wszyscy pracownicy się buntują i nie przychodzą. To jest nierealne w tym zakładzie.

Pracownica
@MiłyPan

Ja się pytam gdzie są związki? To one powinny stanąć w naszej obronie i walczyć o te podwyżki. Jakoś ich nie widać...

Hm
@Pracownica

A są w ogóle u nas jakieś związki?

Byly pracownik FCA
@Mario zwany koniem

TERAZ to juz NIC nie zrobicie.Wasz czas na dzialanie minal dawno temu[strajk].No,ale do tego potrzeba miec jaja..,a z tego co pamietam,to wiekszosc goniacych karoserie,bala sie wlasnego cienia i na slowo:>STRAJK

Byly pracownik FCA
@Byly pracownik FCA

Ja swoje jaja już oddałem do macania w barze tyłeczkowym napalonym solidaruchom i zwiazkolom zarazem. Wypieszczono mnie od stóp do głów. Dostałem również solidarne klapsiory jak wspomniałem o strajku.

Stefan
@MiłyPan

Brawo prawda każdy wie że właśnie tak jest brawo

Pan tyłeczek
@Stefan

Jestem atrakcyjną sunią w barze tyłeczkowym. Oddaję się zwiazkolom bez reszty.

Związkowiec solidaruch

Wasze wpisy są takie żenujące, że się tego czytać nie idzie. Nasmiewacie się ze związkowców, a to dzięki nim macie zawsze płacone pensje na czas. To te solidaruchy wywalczyli wam wolne soboty. Powinniście nas całować po renkach niegodziwcy.

Terefere

Nie mogę się doczekać widoku napalonych na męskie pracownicze tyłeczki i spoconych zwiazkoli spożywających piwo, siedzących przy barze tyłeczkowym i ten niepisany widok kiedy z wycieruchow wylewają im się tłuste spocone niedomyte i owłosione zady.

Mario zwany koniem

Jakie atrakcje są przewidziane na dzisiaj i jutro w barze tyłeczkowym?

Olo

To jak tak to idę na tę zabawę.

Cześć.

Misiu jak tam impra? Byli zwiazkole?

Cześć.

Z najnowszych nieoficjalnych informacji wynika, że od marca mają być podwyżki około 500 zł dla każdego kto przepracował rok. Będą też delegacje zagraniczne płacone w euro. Lista niedługo będzie. Więcej chętnych niż miejsc na Słowację.

Powaga

Co z podwyżkami? Słyszeliście coś na ten temat? Za takie pensje jakie są w obecnym stanie nie da się żyć...

@Powaga

Mają być od marca. Słyszałem pogłoski, że 30% wiencej

Stały

Szykujcie się na wyższe normy i brak premi. O nadgodziach też będzie można zapomnieć, bo trzeba będzie się wyrabiać, więc nic nie zarobicie chyba że własną (usunięte przez administratora)

@Stały

Ja to już kiedyś pisałem. Ten zakład powoli chyli się ku upadkowi. Sami wprowadzają te chore normy żeby ludzie na stałych umowach sami się zwalniali. Przy kolejnych wzrostach cen wypłata to po prostu jałmużna żeby tylko przeżyć.

@Olo

Szykują się bardziej wyuzdane klapsy od solidaruchów w barze tyłeczkowym u Wandzi

Rozsądny
@Olo

Spokojnie wejdzie nowy wał to nawet takie korpo jak FCA się stąd zwiną i wrócisz za...ć w pole sądząc ryż żeby mieć co do michy włożyć jak pinokio nakazał

Jozef

Co to za pajac...wypisuje coś takiego i dlaczego... co On z tego ma ??? to nie do przyjęcia. Daje się swobodę różnym dziwakom na pisanie po prostu "GŁUPOT".

Jozef
@Jozef

Oczywiście chodzi mi o gościa MIŚ

To prawda, że z pensji odprowadzamy składki na związki zawodowe?

Miś
@Nowy

A za co bawiłeś się na suto zakrapianej imprezie w barze tyłeczkowym w Sylwestra?Co nie pamiętasz?

Miś
@Nowy

Bar tyłeczkowy u Wandzi pełen ciągle napaloch na męskie dupcie solidaruchów ostre imprezy tyłeczkowe polecam mniam

nn
@Nowy

jak sie zapisales do zwiazku to CI potracaja z wyplaty na zwiazek zawodowy do ktorego jestes zapisany a jak nie jestes zapisany do zadnego zwiazku to nie potracaja nic

nn

a to taka sytuacja ze ktos odpowiada tylko poprostu daje nick tego komu odpowiada WIDOCZNIE JEST ZA GLUPI BY WYMYSLEC SWÓJ. A jeszcze tak z ciekawosci , jak byles przebrany za tego smoczka to zionoles ogniem XD ?

Olo

W Bielsku na silniku narzekali na Włochów..Teraz co tam się dzieje ludzi zwalniają , przenoszą do Tychów na silnik ..Wygląda to na początek końca tego zakładu...Francja elegancja.

Ala

Olo myślałam, że byłeś z Wandzią na alko pielgrzymkach w Częstochowie. To w góry też jeździcie ze zwiazkolami?

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.