Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Cześć.

PANIE TOMASZU JEST PAN DYREKTOREM TEGO ZAKŁADU MOŻE JUŻ CZAS ZAKONCZYC FARSĘ NA TYM FORUM ZAPOCZĄTKOWANĄ ZA PANOWANIA PANA POPRZEDNIKA .W CZASIE SZUKANIA OSZCZĘDNOŚCI MARNUJE SIĘ PIENIĄDZE NA WYNAJMOWANIE OSÓB DO PISANIA KOMENTARZY KTÓRE OBRAŻAJĄ PRACOWNIKÓW A NIEJEDNOKROTNIE WSZYSTKICH POLAKÓW I NIE MAJA POJĘCIA O NASZEJ FIRMIE I PRZYNOSZA WIECEJ SZKODY NIŻ ZYSKU .SAMA TREŚĆ ICH KOMENTARZY OPATRZONA NICKAMI POKAZUJACYMI JAKIE STANOWISKO ZAJMUJA W ZAKŁADZIE MOŻE BYC TYLKO LISTĄ WSTYDU . Inżynierka Dozorowiec Pani liderka Dora itd. CZY PAN PANIE TOMASZU NADAL BĘDZIE POZWALAŁ NA TAKIE MARNOTRAWSTWO FUNDUSZY ? Z POWAŻANIEM PRACOWNIK ZWIĄZANY Z FIRMĄ OD KILKUDZIESIĘCIU LAT.

Dora
@Cześć.

Nie medrkuj kolo teraz bardzo trudno o tak dobrze płatną pracę na rynku. Według statystyk FCA stoji na pierwszym miejscu pod wzglenden zatrudnienia pracowników. Statystyki potwierdzają że 80%pracowników jest zadowolona z FCA i wiąże się z nim

Dozorowiec
@Cześć.

Gdyby nie FIAT to byś był związany kilkadziesiąt lat z obornikiem i wypasem krów więc dziękuj dyrekcji tej obecnej i poprzedniej że pozwalają ci tu pracować. Fiat ci życie uratował.

Cześć
@Cześć.

Pracowników firmy proszę powstrzymanie od komentowania pod tym wpisem .Zostawmy tu miejsce dla pseudo pracowników posługujących się setką nicków.Dziekuje.

monter
@Dora

nie pisze się "stoji" tylko stoi.Nie piszemy rownież "wzglendem" tylko względem...

@Cześć

Dyrektor chyba nigdy tutaj nie zagląda .

etwertwr
@Paweł

Mysle ze gdyby wiedział że jest takie miejsce gdzie moze sobie poczytać prawdy i jakie maja zdanie pracownicy zakładu którego jest szefem to z zainteresowaniem by tu zaglądał.

dejavu
@Cześć.

dyrcio zajety pracami nad nowymi modelami do wdrożenia do produkcji.najpierw musi sobie wyrobić renomę w stellantis u zarzadu a dopiero potem może podyskutować o jakiś zmianach w naszej firmie.wiem wiem zaraz mnie zlinczujecie po tym wpisie .ale tak jest..widziałem go na wlasne oczy i wiem ze to czlowiek o dobrym sercu dla zwykłego robotnika.jest tu zbyt krótko aby tę firmę ucywilizować do 21 wieku. dla mnie liczą się chęci a ten dyro to ma.

@Cześć.

Panie dyrektorze to będą duże (usunięte przez administratora)!!! A przecież szukacie gdzie się da oszczędzić .

Błażej
@Dozorowiec

panie to wy przyjmujecie obornik do utyllizacji za darmo.podano mi panskie namiary .w ogloszeniu bylo ;przyjme gnojownik tylko w duzych ilosciach.panie z z nieba mi pan spadl.mam jeszcze 3 wywrotki gruzu to tez wezmieta.mogę byc ciągłym dostawcą tego cennego produktu.dajta znać bo inaczej wylewam wszystko do jeziora.

@Dora

19.66 brutto/h po 15 latach to dobre warunki? Zmień dealera, albo bierz połowę tego co Ci daje.

@Dora

Jakie statystyki? Skąd te dane, może jakieś szczegóły, kto robił badanie zadowolenia pracowników z pracy w FCA i kiedy? Proszę konkrety, czyżby te badania były prowadzone jak wybory w Rosji czy też Białorusi? Stąd te wyniki?

Jestem za

W związku z sytuacją ,proponuję zeby trole z go worka przekazały swoje 60 gr za wpis na pomoc dla Ukraińców którzy uciekają przed wojną. Cel jest szlachetny,a trole go workowe zrobią coś w końcu pożytecznego. Trole go workowe,apel do Was,przekażcie pieniądze z waszych trolowych wpisów, dla osób potrzebujących.

polka

W związku z sytuacją na Ukrainie razem z z koleżankami z działu złożyłyśmy petetycje rzeby pomóc uciekinierom z których nie jeden tu pracował. W petycji chcemy żeby wszystkie premie, dodatki i nadgodziny pracowników przeznaczyć na pomoc dla tych ludzi. Jesteśmy im to winni.

Mis

Zatrudniaja nowych pracownikow i znowu z 100 zostanie 1 :-) jak zobaczą jak wygląda tu praca:-)a ten 1 co zostanie to tylko dlatego że nie będzie wiedział gdzie wyjść na brame:-)

@Mis

To pokolenie Płatków Śniegu. To pokolenie nierobów i pasożytów, a politycy tylko potęgują to zjawisko. Mamusia z tatusiem bobaskowi poda na tacy i bobasek tylko przy tablecie siedzi. Oni żyją według zasad idż na zasiłek, zostań gwiazdą na fejsbuku albo Tik - toku, oni nie wiedzą skąd się biorą pieniądze ? Im się wydaje że założą strone w internecie albo profil na Instagramie i już zostaną wielkimi gwiazdami i milionerami. Potem się bardzo boleśnie zderzają z rzeczywistością że pieniądze biorą się z pracy a nie z leżenia (usunięte przez administratora)do góry. Ale tak właśnie ich wychowaliście wy drogi misiu.

Dora
@Cześć.

Bardzo dobrze napisane teraz zbliża się wojna ciekawe co zrobią te chłoptasie w rurkach skoro dnia w pracy nie wytrzymują. Marny nasz los.

@Dora

Ja się nie boję bo jestem solidnie wyćwiczony w zadowoleniu męskich ogarów z baru tyłeczkowego. Będę tańczył nagiego kowboja przed armią rosyjską

Facet w rurce
@Dora

Ja nie mam zamiaru nic robić ewentualnie uciekać ale ty w ramach równouprawnienia idź pierwsza na front. Panie przodem

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Cześć.

Bardzo fajna praca dużo można zarobić i ogromny rozwój w firmie

monter były
@Cześć.

Dokładnie lepszego miejsca nie ma do pracy

Cześć.

Niestety wielu troli atakuje porządnego człowieka w postaci admina bo jest obiektywny. Smutne to jest.

Mam pytanie co do tych norm idzie je spokojnie wyrobić czy jednak zapiernicz taki że nie idzie nawet chwilki dychnac?

Cześć...

Ale głupoty praca jak praca fajna przyjemna. Można się spocić ale to dla naszego zdrowia

bez nazwy

Jak wam się wpoi ze trzeba pracować jak na Słowacji i sto razy to będzie powtarzane przez firmę to będziemy tak pracować Ten zakład istnieje prawie 50 lat i pracownicy wywalczyli sobie przywileje co pracuja niektórzy do dziś a przynajmniej czterdzieści lat. co kraj to obyczaj np .włosi dostają premię 1400 euro i pracują lżej bo sobie to wywalczyli..jak damy sobie narzucić brak praw to będziemy pracować po dziesięć godzin a za kilka lat po dwanaście godzin dziennie.morał tej bajki jest taki nie pozwólmy sobie odebrać wszelakich przywilejów bo załoga na to pracowała od początku istnienia tego zakładu nikt tego wam nie odbierze chyba że sami na to pozwolicie bo wam wmówią że tak trzeba..jak sobie chcą to mogą wprowadzać zmiany dla nowo zatrudnionych lub obcokrajowców.Nic nam nie zabiorą to tylko strach i dezinformacja prowadzona jak przez Putina.

He
@bez nazwy

I myślisz że ktoś się postawi? Chłopie a gdzie związki zawodowe i solidarność? Jakoś ich nie widać czy ukryli się gdzieś czy co?

MiłyPan
@He

Będą przedłużać rozmowy do chwili aż zrobi się trochę cieplej i będzie można odstawiać szopy na zakładowym parkingu, wmawiając ludziom że walczą, blokując wyjeżdżające autobusy i zmęczonych ludzi chcących wrócić do domu jak najszybciej. Zobaczcie sobie filmiki z tych pożal się wiejskich "pikiet" W naczepie (usunięte przez administratora) a osoby które wysłuchują tych bredni to 90% ludzie odciągnięci od pługu, którzy żyją w świecie baśni i fantazji jak fanatycy (usunięte przez administratora) Rok temu związki usilnie walczyły o 1000zł podwyżki, tak usilnie że nawet nie wywalczyli połowy. Od ostatnich x lat w zasadzie nic nie wywalczyli, i nie było z nich żadnego pożytku, jedynie pobierają od frajerów pieniądze z wypłat i zachęcają do zapisywania się by mieli tych pieniędzy jeszcze więcej. Oni, nie Wy! Jeśli byłyby jakiekolwiek efekty, na pewno poparcie załogi byłoby większe, ale liczą się konkrety i czyny a (usunięte przez administratora)

Gienia
@MiłyPan

Wanda i banda dbają tylko o swoje wille auta i Malediwy. A skąd na to mają? No pomyślcie...

@He

No i co ? Jednak sie postawiliśmy przeciwko 10 godzinnym drugim zmianom! Szacun panowie cos jednak pękło w załodzie!

Za adminem

Panie administratorze niech Pan nie przejmuje się wpisami nienawistnych ludzi. Robi PAN dobrą pracę.

poster

Dziękuję adminowi za to że jest tolerancyjny i nie usuwa wpisów i stosuje wolność słowa. Dobrze jest być tu na forum, a do(usunięte przez administratora)mam jedno zdanie: odwalcie się od admina

@poster

Ja też dziękuję. Dzięki temu mamy rzetelne informacje

Spawalniczy

Staż pięć lat. Zawód spawalniczy szkieletów samochodowych drzwi przednich i tylnych oraz ram pensja 5800 netto.

@Spawalniczy

Potwierdzam fajna i dobrze płatna praca.

monter były
@Cześć.

Dokładnie lepiej nie można było trafić

@monter były

Pracuję już długo i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać na tak dobre zarobki

Dostałem SMSa przypominającego że mam dziś ostry występ w barze tyłeczkowym. Już nie mogę się doczekać litrów alko i macanek opasłych i upitych związkoli. Będę ostro wywijał swoją dupcią przed publicznością na rurze

Pracownik z lini

Skąd oni chcą wziąść ludzi na trzecią zmianę, Ukraińców nie ma, będzie jakieś wsparcie z innych fabryk?

Gienia
@Pracownik z lini

Niech nierobów z solidarności rzuca na linie to będzie obsada

Adam1980
@Pracownik z lini

Witam Mam pytanie na linii montażowej jako zielony ile można zarobić,?

@Adam1980

4000,- Brutto właśnie ruszają przyjęcia

@Adam1980

Jak masz szkolenia to nawet 7 tysięcy netto

Spawalnik

Jestem pracownikiem spawalni z 11-letnim stażem spawam elementy karoserii. Mam około 5000 netto bez nadgodzin. Fca najlepsza firma w jakiej pracowałem.

lilaróż

Chyba za 2 miesiące

Lozano

To musisz mieć stawkę 26 zł na god

Lozano
@Lozano

Ja też zarabiam ponad 3 jako męski Żigolo

@Spawalnik

(usunięte przez administratora) na spawalni nadwozia nie są spawane ,ale za kasę to się pisze co ślina na język przyniesie.Prawda adminie???? Czytaj "trollu"piszący bajki na zlecenie.

Hej

(usunięte przez administratora) Co się stało z tymi trzema dyrektorami których rzekomo zwolniono. Różne chodzą ploty dotyczące ich zwolnienia, ale nikt nie jest niczego pewien i ludzie boją się mówić

@Hej

Czy się boją mówić? Bez przesady , poprostu nie wiedzą o co w tym chodzi.

Mario zwany koniem
@Hej

Słyszałem wersje o tym że szefowie spawalini lakiernii i montazu sami zrezygnowali z funkcji po tym jak Pan dyrektor nowy zarządał od nich kolejnych 10 % oszczedności na wydziałach. Poniewaz to w juz w tej chwili niewykonalne bo nie da się już uzyskać takich oszczedności w nieskończoność, normy i tak sa już (usunięte przez administratora) w kosmos to dyrektorzy Ci sami rzucili papierami. Pisze to co słyszałem czy to prawda pewności nie ma ale cos musi byc na rzeczy skoro taka sytuacja miała miejsce... W ogóle to czuje po kościach że będą próbowali zrobic tu w Tychach taki sam kierat jaki jest w Trnawie na Słowacji . Jak tam jest to juz wiemy z informacji od chłopaków którzy pojechali i gorzko tego załują. A wiec wszelkie mozliwe cięcia kosztów i zwiekszanie wydajności kosztem pracowników. Max roboty / min płacy,

Hej
@Mario zwany koniem

Ja też słyszałem taką wersję, ale z tym że jeżeli dyrektorzy nie przerobią tego na tą modłę to oni też dostaną po kieszeni i może to była też ta druga główna przyczyna. Obawiam się, że możesz mieć rację. Jak zrobią tak jak na Słowacji to będzie drama. Czasem zastanawiam się czy oni celowo nie chcą tego zakładu wykończyć.Dobrze że odpisałeś, bo widzę, że tu grasuje (usunięte przez administratora) zboczeniec podssywajacy się pod innych i wypisuje ciągle o jakichś męskich tyłeczkach i dupciach oraz porno klubach.

@Hej

Wreszcie jacyś normalni ludzie. Mnie zastanawia jedna rzecz. Co ze związkami? Co one robią? Dlaczego nie reagują tylko godzą się na takie poniżanie pracowników?

@Dąbrowa

Mnie zastanawia dlaczego jeszcze nie dostałem kieratu. Marzy mi się praca nago w kieracie jeżdżąc pochylony klepany solidnie w tyłeczek i co godzinkę na chwilę posuwany w dupeczke

Hartas
@Dąbrowa

Chłopie jakie związki? Przecież to jest jedna wielka ściema. Oni mają nas gdzieś.

@Hartas

Ja się zastanawiam czy znowu nie zrobią postojowego w styczniu. Teraz w to już nic nie wiadomo.

@Hartas

Hmmmm ...po części sie z Toba zgadzam chociaz wydaje mi sie że jest jeden związek w zakładzie na sześć istniejących który stara się cos zrobic dla ludzi. Problem w tym że ludzie nie chca dac mu szansy czyli ze poprostu ma zbyt mała liczbe członków co bardzio cieszy dyrekcje.

związkowiec S
@Mario zwany koniem

polska to nie Słowacja i naród dumny i waleczny.sami widzicie ze obostrzenia covida nalozone na Europy są dosyc drastyczne a u nas najbardziej poluzowane. dlaczego bo rząd poprzez nakazy i drastyczne obostrzenia straci elektrolat.ludzie wyjdą na ulicę i sie zacznie.teraz trzecia dawki szczepionki i ma byc ich wiecej. Niemcy juz planują czwartą szczepionkę na wiosne.a jeżeli chodzi o szefow wydzialow to idą do IZERA fabryki aut w Jaworznie.ci co pracuja na Słowacji gorzko tego żałują ale to panstwo kolonialne to zapieprz zrozumialy.a we Francji mają się dobrze nasi oddelegowani.przyjmijmy wariant francuski a nie jakiś tam slowacki.jak tam lubią to niech (usunięte przez administratora)..my przyjmiemy warunki placy i pracy państw zachodnich a nie obozow pracy z europy wschodniej

Matołusz M
@związkowiec S

Będzie milion elektrycznych izer tylko musimy mieć dużo długich kabli

Hm

To skoro jest 6 związków zawodowych i tylko jeden aktywny a ludzie nic z tym nie robią to sami są sobie winni. Naprawdę nie możecie się jakoś zgrać.

Hartas
@Hm

A z kim się niby zgrać? Wszyscy kozacza w internecie, a co do czego przychodzi to spuszczają głowy i grzecznie wykonują swoje obowiązki podpierdalajac kolegów i koleżanki. Mój znajomy który już nie pracuje chciał coś zrobić dla ludzi, ale ludzie go sprzedali. Najlepsze jest to że liczyli że im to się opłaci. (usunięte przez administratora)

Do pozerów
@Hartas

W Solarisie protestują już 3 tydzień o podwyżki a u nas? Jakby jeszcze pensje obniżyli to ludzie na to by przystali.

Karamba
@Hej

Podobno uciekli na samochód Izera :)

Ciekawa

I jaki jest wynik porozumienia w sprawie strajku w Solarisie?

Mario zwany koniem
@Ciekawa

Solaris miało około 340 mln strat w 2020 roku. W 2021 roku zysku 111 mln. Firma jest zadłużona. Mimo tego, że wypisuje tu pełno glupoli i spamerów to z jednym się z nimi zgodzę. Związkowcy dogadają się z kierownictwem dostaną swoją gaże, a pracownicy dostaną nowe kieraty czyli nowe wyższe normy. Krótko mówiąc zostaniemy my zwykli robole w ciemnej (usunięte przez administratora)

Dozorowiec

Jak dla ciebie praca w FCA jest bardzo ciężka i sporym wysiłkiem to nic o życiu nie wiesz o ciężkiej pracy. Zapraszam na budowę... Dowiesz się co to znaczy bardzo ciężka praca w zimnie, upale, deszczu, słońcu... Doceniasz swój,, kieracik", wymagania typowego polaczka że wsi wam nigdy nie będzie dobrze...

Longraf
@Dozorowiec

Pan się myli. Byłem ostatnio na budowie u brata. Pracowali Ukraińcy. Na wolnych obrotach bez stresu i powoli. Nigdzie się nie spieszyli. Chyba Pan dawno na montażu nie pracował. Zapraszam na pierwszy odcinek. To jest wyścig szczurów nie praca.

Zaintrygowany

Szykują się Walentynki w barze tyłeczkowym? Podobno zwiazkole mają dawać laurki i całusy pracownikom.

Specjalista

Firma szuka dużych oszczędności.Każdy dział ma wykazać oszczędności.Może podwyżki będą ale nie pokryją inflacji.Będziecie chcieli zarobić to będziecie robić soboty i po 10 godz.A najlepiej to po 16 godz i z niedziela.Ludzie obudźcie się i szanujcie się.Mi to już obojętne bo jestem na wypowiedzeniu.W nowej firmie zarobię tyle ile tu bym do emerytury nie dostał takie stawki.Wieździe się w garść bo roboty jest pełno.A najlepiej jakiś kurs na wózki lub spawacza i macie wypłatę x2 to co w FCA taka prawda.

WolnyCzłowiek

Czy to prawda że pracodawca robi sobie z was jaja, proponując 250zł podwyżki, a Wy jako pracownicy tej firmy zostajecie codziennie nadgodziny po drugich zmianach, udowadniając sobie i innym że nie jesteście nic warci???

Prawda to że planuje się zwolnić około 30% załogi? Starszy wyjadacze z kilkunastoletnim stażem uciekają bo mają dosyć. Wygląda na to że ci co zostaną będą musieli robić za dwóch. To już porażka.

Pankracy
@Marek

Marku ja się nawet nie zdziwię że tym co zostali podniosą normy za tych co się zwolnili i to za tą samą stawkę. Ja się zwolniłem. Mam już robotę gdzie indziej. Trzeba się szanować, a nie szmacić za gówniane pieniądze. Szukajcie a znajdziecie nie ma co się poddawać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.