Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

TO nie jest mobbing!~Bo zawsze zwracają się do ciebie z prośbą a że jeste (usunięte przez administratora) i nie umiesz odmówić to już co innego.Nikt nigdy nie karze i nie zmusza cię żeby przyjść,zawsze decyzja należy do ciebie,i naiwniaki przychodzą.

@takie tam...

Powyzszy wpis to jest przecież jawny i otwarty mobbing i wy nic z tym nie robicie?.Dziwni ludzie tam pracują, przeciez na to są paragrafy.

takie tam....

A tak a propo tego SS najbardziej boli mnie to,że tutaj osoby,ktore są zaradne , szybkie i daja sobie radę w kazdej sytuacji są "karane" przez nich (zmianowych).W jaki sposob?, a taki ,że jak tylko zobacza taką osobe, że jest dobra to nie dadza jej tak długo spokoju, aż wykończą ja psychicznie i fizycznie.Będą ciagłe nadgodziny, zmuszanie do zostawania i wczesniejszego przychodzenia,wykonywania róznych prac na róznych stanowiskach i to wszystko dotyczy tylko i wyłacznie jednej osoby.Będa tak długo Cię wykorzystywać,aż nie wytrzymujesz psychicznie i się zwalniasz no bo ile może wytrzymać jeden człowiek?.A oni jak gdyby nigdy nic szukaja następnej ofiary i tak w kółko.Tutaj najlepiej nie wychylać się ponad szereg i udawać niedojdę, bo takie osoby mają tutaj najlepiej ich nikt nie rusza, bo sa mało wydajne, a przecież jakąś pensję dostają.Bez urazy dla tych osob,ale one maja jednak najlepiej.Nie wiem,czy istnieje jeszcze gdzies taka druga firma jak tutaj,że zamiast doceniać dobrego pracownika, bynajmniej finansowo,żeby miał jakąkolwiek satysfakcję, to się go gnębi....gnębi...gnębi, aż się zwolni.Ile już dobrych ludzi odeszło z tego powodu.Jedni cie gnębia,a inni nie płacą i tak w tobie poteguje się złość i niska samoocena.

JoB

O kurcze od miesiaca nie pracuje a tu taki szok czytam ze najfajniejszy( i najmilszy z ktorym wszystko szlo zalatwić) gosciu sie zwolnil, Maciuś niewytrzymał rządów SS tyle lat lubiłam swoja prace ale SS mnie do niej zniechęcał.

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
zzzzzz

Całkowicie popieram twoje zdanie @xyz,taka jest prawda jak napisałes,a @TRC ma widocznie inną wiedzę na temat zwolnienia p.Maćka jest chyba lepiej poinformowany.Bo moja to była tylko taka sugestia,że chodziło o pieniądze (nie wiem jak było naprawdę) i dalej tak sądzę, ale inni jednak wiedzą lepiej:).To był jednak człowiek z zewnątrz i nas nie znał, więc oceniał nas w/g wyników, a nie znajomości.Chociaż niektóre nazwiska na górze tej listy też byly pewnym zaskoczeniem, nagle stały się bardzo wydajne:).Ale to już przeszłość, teraz bieda-system,będzie królował:)I mamy tak funkcjonować, szczegolnie w tych warunkach pracy, gdzie nie można się już ruszyć normalnie tak jest zawalone, a teraz jeszcze mamy palety na środku magazynu!.Ciekawe, czy to jest twórczy pomysł na stałe, czy chwilowy, miejmy nadzieję ,że to drugie, bo tutaj nie da się już żyć:ciasno,brak leków, niewygodnie, bałagan na półkach, innymi słowy horror w biały dzień!

xyz

Każdy pisze to co chce więc ja tez,p.Maciek pokazał ze mozna więcej zarobić, pewnie i zabrał jednym żeby dać innym ale dał tym co im się należało a nie jak do tej pory lizusy zarabiały dobrze a ci co uczciwie pracowali a nie byli najgorsi wręcz dobrzy tylko że nie byli lizusami dostawali resztki.Ja bardzo żałuję że odszedł p.Maciek bo wiele mógł zrobić dobrego dla firmy i ludzi.A teraz niestety wrócimy do starego systemu jak to :ZZZZZZ określił "bieda-system" i tak już to zostanie.Więc i my musimy się dalej z tym męczyć.

TRC

zzzzzz - nie bredź. Jednym zabrał (i to sporo), żeby innym dać. I nie było to przyczyną zwolnienia, więc nie opowiadaj bzdur. Z dwoma sprawami masz rację - potrzebne są inwestycje i wróci stary, "bieda - system", a PGF Wroc. dalej będzie tkwić w marazmie bez pomysłu na samą siebie.

ciekawy

Ciekawe jakie teraz będą zarobki?

zzzzzz

Dlaczego abdykował nasz król Maciuś I?,ponieważ odważył się dac wypłatę wieksza niz norma przewiduje.A to jest tutaj niedopuszczalne.Ale zeby ten magazyn ruszył z tego marazmu to potrzeba zainwestować jakieś pieniądze, ale nie tutaj.Teraz wrócimy do starego systemu biedy, a wy będziecie bić brawo:).

rewelka

to nad czym się zastanawiasz ? Zdobędziesz doświadczenie w jeździe wózkiem niezbędne przed świętami w hipermarkecie

mmm

jestem po rozmowie kwalif. Firma wygląda na porządną, ale zarobki są malutkie, niecałe 1.800 zł brutto. To jest tylko 1200 na rękę. Hmmm, trochę mało.

zorro

Tak to ma wyglądać, 6zł brutto za godzinę plus 7 groszy od linijki ,plus kara 2zł za błąd.

Święta

Oczywiście ze sie pracuje, tylko nie myśl,ze za jakąś dodatkową opłatą:), dostaje sie za to wolny dzień.A jak wygląda wtedy grafik?, ulubienice dyrekcji (co roku te same) dostaja zawsze wolne Świeta, a pozostali do roboty!.Chociaz też nie wszyscy bo ci co są w miarę dość szybcy i ogarnięci to w nagrodę co roku idą do pracy, a ci co są wolniejsi to w prezencie dostaja wolne Święta i tak to wygląda, ale co się dziwić skoro pracują tutaj osoby przez lata, a nigdy w życiu np. jeszcze w ręku nie mieli "sklejarki", bo cały czas te same osoby pracują, a pozostałe są "pod ochroną" i są nietykalne, ale pieniądze dostaja takie same jak pozostali, wiec o czym tutaj mówić:)

kawosz

Jak wyglądają tutaj święta (Wigilia, 11.11, Nowy Rok, Sylwester) itp. Też się pracuje?

pig

Ze jak? jak te umowy niby maja wygladac? 6zl na umowie + dodatek od linijki (czyli srednio 1000linijek dziennie daje 70zl dziennie brutt) ? No to zacznie sie oszukiwanie na sprawdzaniu :D

abc

@Zorro, tzn że lepiej było przedtem czy jest teraz?

Zorro

Ludzie wchodzą nowe aneksy do umów 6 zł brutto plus za linijkę 7 groszy brutto Maciuś szaleje!

obcy

@tutejszy, akurat mylisz się bo pracuję już tutaj dłuższy czas :P a po drugie to pomylić się każdy może :P

tutejszy

@obcy.Po pierwsze tutaj nie ma zastępowych, bo to nie jest harcerstwo:-),tylko zmianowi, a po drugie najgorzej to być wścibskim i ciekawskim, szczególnie jak się dopiero przyszło do nowej pracy.

obcy

ciekawe co wczoraj robiła ta nowa dziewczyna (blondynka na czarno ubrana) przy stanowiska zastępowych przy komputerze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.