Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

piko

to te dwie jeszcze są ? tyle ludzi już odeszło a te dalej są ??????? (usunięte przez administratora).same niestety nie odejdą bo niby dokąd ? co innego potrafią w życiu robić ? po prostu nic. tu maja niestety pewny grunt.

Obserwator X6

Wiem,że (usunięte przez administratora) zmiany na innych tam pracujących.Wiecznie są niezadowolone prawie ze wszystkiego.A zwłaszcza oskarżają innych pracowników za to,że nie pracują w takiej ilości nadgodzin co one.Widocznie uważają,że skoro one mogą pracować po 10 lub 11 lub 12 godzin na każdej zmianie nocnej,to inni też powinni tak pracować!Moim zdaniem,to w ten sposób chcą zwrócić na siebie uwagę kierownictwa,aby przez to więcej zarobić.One dobrze kombinują na swój sposób.(usunięte przez administratora)

Osoba

Kto za tym stoi? >Za zmuszaniem pracowników do ciągłej pracy z dużym bagażem nadgodzin zwłaszcza w czasie zmian nocnych?Np osoba pracująca na nocną zmianę,która jej przypada w godzinach od 18 do 2 musi pracować nie do godziny drugiej,ale do 5,30 lub jeszcze dłużej.A w ciągu miesiąca wypada prawie każdemu pracownikowi magazynowemu według grafiku 12-14 nocnych zmian. >Za zmuszaniem pracowników do przychodzenia do pracy np na zmianę nocną pół godziny lub godzinę wcześniej przed rozpoczęciem pracy,a kazanie wpisywania godziny przyjścia do pracy nie np 17.30,ale 18?Wtedy w liście obecności widnieje zapisana godzina 18,a nie rzeczywista godzina wejścia na magazyn np.17.30? >Za wypłacaniem bardzo niskich wynagrodzeń za trud i poświęcenie się w tej ciężkiej pracy(usunięte przez administratora)a rękę(na pełny etat)? >Za wykańczaniem pracowników ciężką pracą fizyczną z bardzo licznymi nadgodzinami?

A co cie obchodzą czujeś wypłaty????????????/

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
ktoś

luuuuudzieeeee..................jak wypłaty ? jest tu ktoś ?

(usunięte przez administratora) komórkami przy uszach.na każde wezwanie dniem i nocą czuwają(usunięte przez administratora) telefon jak kiedyś zdążyła zauważyć jedna z nadgorliwych,he,he,he

murzyn

cisza- a to oznacza że wszyscy zadowoleni.chociaż niezadowoleni to udają zadowolonych bo nie chcą być w tej grupie niezadowolonych bo to obciach byc (usunięte przez administratora)

po pierwszym donosie he,he,he

jak wypłaty? jesteście zadowoleni bo ja chyba zbyt krótko pracuje. po jakim czasie można liczyć na premie?

totu

i ja pozdrawiam tych wszystkich biednych umęczonych/ale tych porządnych/ ludzi(usunięte przez administratora). niewielu już zostało z tych uczciwców. (usunięte przez administratora)iech napierdalają linijki do końca świata albo i dłużej

ktoś

pewnie masz rację ale skoro wykształcenie zdobyło się za pieniądze a nie za wiedzę to niech się cieszą że tutaj pracują a nie muszą kopać rowów w temperaturze -10(żadna praca nie hańbi) i nie obrażaj ludzi którzy nie mają wyższego,a skoro są tacy dobrzy to niech idą pracować w swoim zawodzie po studiach:) nikt za nimi nie będzie płakał (jeżeli ktoś ich w ogóle zatrudni)(usunięte przez administratora)nnych to się (usunięte przez administratora) mam większy szacunek do tych z niższym wyksztłaceniem niż do tych po niby studiach za kase, jak coś tobie nie pasuje to (usunięte przez administratora) z tej firmy" NIBY GENIUSZU"

murzyn

no bo komputerowe ..... myslą ,że są oświecone bo "pracują na komputerze" he,he,he ,co prawda bardzo zawężona umiejętność w tym ich wydaniu,biorąc pod uwagę możliwości wykorzystania komputerów w życiu.ale stojąc po drugiej stronie lady wydaje im sie ,że magazynowy ciemnogród to coś gorszego,he,he,he.kasjerki w hipermarkecie mają większą wiedzę i pracują przynajmniej na siedząco ,he,he,he a tym pot z dupy I dźwigają te pojemniory ale PRACUJĄ NA KOMPUTERZE i uważają się za coś lepszego !!! i okroić można bliźniego dlatego tak się kurczowo trzymają tamtej strony lady. jak sie koszyk nie podoba to cie pogonią a pieluchy też nie wszystkie damy przyjmują.bo nie udźwigną...Ale jest dobrze he,he,he

nikt

chyba przesadzacie,tak naprawde to do wszystkich by można było się przyczepić:ten za wolno chodzi,tamten za szybko i po piętach jeżdzi,a jeszcze ktoś inny wózek zostawia na środku i przejechać się nie da,bądżmy milsi dla siebie wystarczy że sama praca jest ciężka i nie czepiajmy się innych lepiej nam się będzie współpracować,pozdrawiam wszystkich:)

stary dobrze gada.zawsze jak zrobisz więcej to ci (usunięte przez administratora)fakturę tak żebyś nie miał wiecej niż zwykle ,każdemu po jednej i na swoje konto lecą linjki.I to nie (usunięte przez administratora).Magazynowe(usunięte przez administratora) wtedy maja (usunięte przez administratora)

PRACOWNIK

Ej "stary pracowniku",może i masz rację w sprawie tej kobiety (usunięte przez administratora)Ciebie kiedyś dopadnie poważniejszy wiek i kto wie czy wtedy będziesz tak sprawny jak ona.Jeśli jesteś młody,to powinieneś mieć trochę szacunku do osób starszych,bo ja taki szacunek posiadam. Odnośnie sprawdzania na komputerze (zebranego towaru przez pracowników),to między innymi i ja tak uważam,że DYREKCJA powinna wyznaczyć TAJNE OSOBY ,które by sprawdzały pracowników komputerowych,czy nie przypisują sobie lub swoim najlepszym koleżankom często"bardo ciężko zebranych linijek". Ja również tą w/w osobę od jakiegoś czasu też o to podejrzewam,ale mam również spore wątpliwości co do innych osób sprawdzjących. PROSZĘ DYREKTORÓW PGF-u O SPRAWDZENIE PRZEDSTAWIONEGO PRZEZ NAS PROBLEMU.

jelen

WITAM.CO MYSLICIE O PRACY OCHRONY TAM CO CHWILE NOWI LUDZIE,CI (usunięte przez administratora)BEDZIE WESOLO.POZDRO DLA (usunięte przez administratora) DECYZJE DOTYCZACE ZWALNIANIA LUDZI,NOWI BEDA LEPSI W JEJ MNIEMANIU ZEBY SIE TYLKO NA TYM NIE PRZEJECHALA.

anty-maruder

Dziękuję za zaproszenie, ale poczekam :-) Czytałem niedawno artykuł na Wirtualnej Polsce o jakiejś ustawie, która wejdzie w życie w nowym roku. Gość pisał, że wszyscy dostaną (usunięte przez administratora) którym obetną urzędową marżę (cokolwiek to znaczy). To oznacza mocne cięcia kosztów .... czyli zwolnienia ludzi ! Poczekam zatem do nowego roku, co nie oznacza że nie będę tu zaglądał ;-)

murzyn

dziekuję ale nie lubie gniazd szerszeni...

anty-maruder

... wyjaśniam moje zainteresowanie. To nie obsesja ale opcja tego portalu, który informuje mailowo o nowych wpisach :-) Poza tym, rozglądam się za pracą w branży leków bo to pewny chleb. Ludzie nie przestaną chorować nawet jak będzie piąta fala kryzysu. Gorzej z innymi firmami - znam takie, które w chwili kryzysu czy innej okazji zaczynają od wypłaty swoich pracowników. I nie że ją zmniejszają, po prostu na nią nie mają kasy ! Wiem bo nieraz czekałem na nią miesiąc. Ot przyczyna !

jeleń

JESLI CHODZI O (usunięte przez administratora)TO NIE MOGE ZLEGO SŁOWA O NIEJ POWIEDZIEC.DOBRA KOLEŻANKA.CHODZI MI TYLKO O SAMA GORE ONI RZĄDZĄ PGF A LUDZI MAJĄ ZA (usunięte przez administratora) NORMALNOŚCI (usunięte przez administratora)PO 24 A NAJLEPIEJ JAKBY WOGULE NIE WYCHODZILI Z PRACY.(usunięte przez administratora) TO OSOBA FALSZYWA(usunięte przez administratora)POZDRO DLA LUDZI Z DOSTAW TRZYMAJCIE SIĘ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.