Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź

HUNTER

TY TRELEMORELE NIE BADZ TAKI CWANY WIDAC ZE Z CIEBIE (usunięte przez administratora) .TRZEBA DBAC O WLASNY INTERES A NIE DAC SIE WYKORZYSTYWAC.JUZ NIEDLUGO LUDZIE SIE WKURZA I BEDZIE DRUGA GRECJA TO NIE KOMUNA TRZEBA GLOSNO MOWIC O METODACH STOSOWANYCH WOBEC PRACOWNIKOW PRZEZ KIEROWNICTWO PGF .PRAWDA ZWYCIEZY!!

trelemorele

brać się proszę do roboty a nie biadolić tu.jak sie nie podoba to do widzenia.takie życie

Nikt jeszcze nie wzbogacił się na krzywdzie innych!

Reno

Ta strona internetowa jest stworzona wlasnie dla utrzymywania kontaktow- pracownikow z pracownikami , do wyrazania swoich opini ( nie zawsze podobajace sie pracodawcy).To nie dawne czasy ze wszyscy bali sie wyrazic swoje zdanie, mamy demokracje i wolnosc slowa . Jesli przestrzegacie regulaminu i polityki prywatnosci podanej ponizej tej strony internetowej to nie macie czego sie bac .Jedynie na wniosek prokuratury i to z powaznych przyczyn podanych w regulaminie ponizej , pracodawca moze wytoczyc sprawe . Odwagi !!!

Magazynier

na 10 kazdego dnia. Rekrutacja otwarta bo " nie ma ludzi"

ile mozna zarobic ? Kierownik z " akwarium" wyswietla sobie brutto wyplaty ze najlepsi po 3000 i nawet 4000 zarabiaja. Wszystko jedno wielkie kłamstwo

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
byly pracownik

A wiecie ze to jest zwyczajne zastraszanie? Podlegajace karze?

ja - byla

to w tej wspanialej firmie juz wolnosci slowa zabraniaja?

a niech mnie

A pisać na forum ludzie bać sie nie musicie, bo grozby dyrektorki o ujawnieniu waszych numerów ip komputerów to czcze gadanie, na to trzeba miec kochani nakaz prokuratora a nie ze ona sobie pogrozi, że wezmie prawnika i on juz pojdzie do administratora tego forum i ze mu wydadzą wasze ip, ustawa o ochronie danych osobowych mu tego zabrania, tylko prokurator może tego dokonać ale też musi miec podstawy np. grozby karalne, lub publiczne znieważanie a takich wpisów tu nie ma na tym forum. więc chciała was tylko nastraszyć i przestraszyć co po ilości wpisów na tym forum świadczy że ewidentnie jej sie to udało. A jakoś jak na razie nikt nie poleciał za wpisy na forum wiec wniosek ze nie zdobyła ani jednego ip ktoregokolwiek z wpisujących sie tytaj. Nikt nie jest ponad prawem nawet ona. Dziękuję i do widzenia. pomyślcie nad tym, i nie dajcie się zastraszać. grozić to ona sobie może a rzeczywistość to druga sprawa.

ja - byla

Rada i recepta na to jest taka, napisac do PIPu, pozwolic na ujawnienie swoich danych i pozwolic im dzialac. Nawet jak maja znajomosci (w co watpie) to PIP musi sie tym zajac, musi napisac wyjasnienie - OFICJALNE i co najwazniejsze, PGF nie moze takiej osoby zwolnic. Jest tam jakis okres ochrony.

Czyli co,wychodzi na to ,ze nikt juz nie jest w stanie nam pomoc?.Mamy dalej "tyrac" po 12-scie godzin?.Przeciez musi byc jakis sposob zeby w koncu stworzyli ta III nocna zmiane, ale taka "prawdziwa" z odpowiednia iloscia ludzi na zmianie:).Chociaz bardzo w to watpie:D.To jest chyba jedyna firma we Wrocławiu, ktora jest taka "cwana" i ludzmi z II zmian ciagnie III. I albo w koncu wszyscy "popadacie" ze zmeczenia, albo wiekszosc sie zwolni bo zaden normalny czlowiek nie jest w stanie zniesc takiej "tyrani".Ale decyzja nalezy do was,jak dlugo bedziecie dawac na to przyzwolenie tak dlugo ,oni beda to wykorzystywac!.

ja - byla

Jezeli chodzi o ten donos, to bylo ode mnie i tu nie chodzilo o to ze podrobili karty pracy, tylko o to ze wedlug pgf-u ja tam wcale nie pracowalam. Oni maja przygotowany zestaw kart i to nie tylko pracy, ale i osobowych, ktore przedstawiaja w takich sytuacjach. W tych kartach, jak sie okazalo, nie bylo mojego nazwiska, a PIP nie mogl sie upomniec o moja karte, poniewaz nie wyrazilam zgody na ujawnienie moich danych. Dlatego tez, PIP nie mial sie tak naprawde czego czepic. Chcialam ponownie do nich napisac, z tym ze teraz chcialam ujawnic nazwisko, ale wyszlo tak a nie inaczej i juz nie jestem pracownikiem tej firmy, a jako taka nie moge zlozyc donosu. I tutaj taka mala podpowiedz do osoby ktora chce zlozyc taki donos. PIP nie potrzebuje zdjec kart pracy, tylko nazwisko osoby zglaszajacej. Bo to ze oni zobacza to jedno, oni musza przyjsc do firmy i moc zapytac o konkretna osobe, wtedy beda mogli sprawdzic karty pracy, autentycznosc podpisow it (usunięte przez administratora)

do życzliwego

Ja też mam dowody w sprawie kart pracy , sumiennie miesiąc po miesiącu robie zdjęcia swoich kart pracy i tu przed Pipi-em droga [usunięte przez moderatora] sie nie wywiniecie, jesli macie znajomosci w Pip Wrocław to niestety ale sa inne Pip-y któe moga zbadac sprawę po swojemu. A co do podpisanego aneksu do regulaminu który kazaliście pracownikom podpisać w ciemno to niestety ale prawnie nie ma on mocy prawnej gdyż jest w sprzeczości z prawem pracy. A prawo pracy jest nadrzędnym dokumentem i żaden pracodawca nie ma prawa ustalać własnych zasad propo tego co jest zapisane w prawie pracy. taka jest opinia prawnika u którego była zasięgana opinia. Mało tego, ciekawe czy Łódzki oddział i głowny Pan prezes byłyby zadowolny faktem zgłoszenia tego do mediów i telewizji. Efekty łatwo przewidzieć: PGF jako spółka akcyjna jest notowana na giełdzie. Proszę sobie p. Agnieszko teraz wyobrazić debatę w programie i ujawnienie waszych poczynań w Sprawie dla Reportera lub Interwencji. Akcje polecą w dół z czego na pewno prezes główny Pgf nie byłby zadowolony że z Waszego powodu i błędów w zadządzaniu i[usunięte przez moderatora] ludzi firma straciłaby swoje aktywa na giełdzie a w Polskę pójdzie wieść o traktowaniu ludzi przez firmę PGF. Odpływ pieniązków z giełdy dla PGF murowany. Pozdrawiam i życzę przemyślenia sprawy bo koniec udręk pracowników jest już bliski. Nadmieniam że prawo stoi po stronie pracowników w tym przypadku bo nikt nie zabrania pracownikom zgłaszanie sprawy do mediów, oraz mamy silna broń w walce z Wami a mianowicie oryginały naszych kart pracy z magazynu. dodatkowo prokurator może wam się dobrać do tyłka jeśli okaże się ze przedstawialiście przy kontrolach Pip sfałszowane karty pracy proacowników. Moje marzenie: CBŚ w firmie i każdy z was w kajdankach.owocnych przemyśleń Dla wszystkich

życzliwy pracownik

Traktuje się tam ludzi jak robota którego nie trzeba ładować. Fakty są takie że pracujemy po 12 godzin i jeszcze im mało nocna zmiana się zaczyna o 18 kończy o 6 rano bądź później wiele osób pracuje 7 dni pod rząd biorąc pod uwagę że można pracować w tygodniu 48godz. my siłą rzeczy praujemy średnio 65godz. w tygodniu. w trakcie nocek , a mamy je dwa razy w miesiącu po tygodniu mamy blisko 20 nadgodzin na tydzień. Jak by ktoś jednak zechciał wyjść o 2 tak jak to powinna się kończyć jego zmiana to ląduje na dywaniku( ściślej mówiąć jak nie zostajesz do końca, aż zlecenia się skończą wylatujesz!). Co najciekawsze PIP do którego doszedł anonimowy donos i który odwiedził nas w styczniu nic nie mógł zrobić ponieważ jak to było stwierdzone przez Państwową Inspekcję Pracy która miała być niezapowiedziana efekt zaskoczenia się nie udał ponieważ musieli zgłosić swoją wizytę, aby karty pracy mogli sprowadzić z Łodzi głównej siedziby. Na co PGF miał czas żeby podrobić karty pracy w wyszło na to że nie ma żadnych przewinien ze strony pracodawcy.A ze względu na to że donos był anonimowy nie mogli inaczej zweryfikować jak naprawdę jest. Ale niestety tu mamy haka na swojego pracodawcę zdjęcia kart pracy które robimy i tu jesteśmy wygrani. Pytanie tylko czy Łódź o tym wszystkim wie? Jak nie wie to się szybko dowie. A do PIP-u zostanie złożone kolejne zgłoszenie o przekrętach jakie się dzieją w tej wspaniałej firmie! Tym razem z dowodami.Ciekawe jak teraz się usprawiedliwią? Więc drogi pracodawco zacznij nas szanować i traktować jak ludzi!!!

eM

cześć! widziałam ogłoszenie do pgfu w szczecinie ale z tego co tu czytam to lepiej je zignorować. napiszcie jak się tam pracuje- jeżeli ktoś wie.

takitam

czy jest tu ktoś ?

jaja

to w firmie jest aż tak źle że już prad wyłaczają ?

uwazny obserwator magazynowy

Dajcie spokoj , pani dyrektor jest kasa potrzebna , znowu jej prad wyloncza i jak tu swieta bez pradu ??? a tak z dodatkowa kasa moze sie uda a moze nie...hehe

Daria

Czyli nic nowego;) Serdecznie pozdrawiam, życze Wesołych , zdrowych i obfitych Świąt Wielkanocnych tym wszystkim z którymi pracowałam prawie rok w pgf:) Alleluja kochani!!!

no i niech moc będzie z wami :) nie można się tak przyzwyczajać do dobrego.a dzięki mieszaniu w grafiku ,ta załoga ma możliwość się bardziej zintegrować.Przecież to wszystko dla dobra ludu :)

Jak się wam podoba kwietniowy grafik? mamy niezły " miszmasz" przetasowania ludzi totalne, o których nikt nas łaskawie nawet nie raczył poinformować, poprzestawiali nas jak zwykłe meble, albo rzeczy z kąta w kąt.Zero szacunku dla pracownika, zero komunikacji z nami,kompletnie nas ignorują, a wystarczyło by zrobić zebranie i poinformować ludzi, że jest sezon urlopów i ,że nastąpią takie zmiany, człowiek jakoś by się przygotował, a tu co? nic, nikt nic nie mówi, wszystko odbywa się poza plecami.Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to zabrano nam również dofinansowanie do wczasów "pod gruszą" i dodatek do Świąt bo o tym też nas nikt nie poinformował!!!, BRAWO dla dyrekcji, oby tak dalej.

takitam

jak to obojętnie jakim kosztem ? TANIM KOSZTEM ,JAK NAJTAŃSZYM KOSZTEM :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.