REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę REMAX Sp. z o.o. dla pracy jako Sortownik są dla was satysfakcjonujące?

Olga

Warunki są fatalne nie polecam ludzie zróbcie coś z tą firmą

! B

Nie, zdecydowanie odradzam, unikać jak ognia

@Olga

Niestety nie jest to takie proste gdyż wymaga sporej ilości czasu którego bardzo brakuje

2 były pracownik

Zapomnij o nich i szukaj gdzie indziej

@????////

O czym piszesz

Jowita

Nowy wpis mój mąż wyjechał w piątek do pracy na stanowisko Ładowacza śmieciarki po przyjeździe na miejsce gdzie czekał dwie godziny żeby dostać się do podpisania umowy ...w tym czasie przyjechał autokar z ludźmi do pracy trzy czwarta osób była albo pod wpływem alkoholu albo wczorajsi jeden po wyjściu z autokaru dostał padaczki prawdopodobnie alkoholowej i zesrał się w gacie przyjechało pogotowie które nie zabrało pana ze względu że nie chciał jechać do szpita i odmówił pomocy ...po odjeździe karetki został mu dostarczony alkohol żeby stanął na nogi...podpisując umowę z firmą na której nie jest napisana kwota którą powinien zarabiać pracownik udali się do hotelu..to co tam zobaczyłam na kamerze ...to są tragiczne warunki mieszkalne dla pracowników piętrowe łóżka z brudnymi materacami jedna szafka robotnicza na każdego pracownika i zardzewiały brudny stolik na którym w życiu nie postawiła bym miski...mąż zdecydował sie zostać i spróbować ale w nocy poczuł że coś po nim chodzi gdy się przebudził na ciele chodził po nim karaluch ludzie to jest nie pojęte nie polecam tej firmy ludzie w przytulkach mają lepsze warunki mieszkalne. Dodam że rozmawiając z Polski z agencją pracy która znalazl mąż z internetu z ofertą pracy zapewniali że będą wypłaty tygodniowe a nie po skonczonym kontrakcie 6 miesięcznym a na miejscu okazało się że jedyną kasa przez te 6miesiecu to 50euro zaliczki tygodniowe...w dodatku p.halinka która jest tam sprzątaczka wyznacza dyżury sprzątania w hotelu zmiany są tygodniowe to jest jakaś kpina nie polecam i zgłoszę to na pewno wyżej żeby wkoncu zamknęli ten burdel...jutro z rana już mnie tu nie ma

@Jowita

CHCĘ ICH PODAĆ WYŻEJ NAJLEPIEJ DO SĄDU ALE SAME UMOWY NIE WYSTARCZĄ JEŚLI MACIE ODWAGĘ PROSZĘ O KONTAKT era.jon@interia.eu

@Jowita

Unikaj ich jak ognia wspólnie z mężem, ja chcę im wytoczyć sprawę jak tylko będę miał czas

Były Pracownik.

Zdecydowanie unikać jak ognia i omijać szerokim łukiem.Banda oszustów.Agencja Remax rekrutuje dla agencji pracy tymczasowej Agero prowadzonych przez obywateli Rosji.Warunki mieszkaniowe tragedia i na odludziu zero sklepów!Praca śmieci (usunięte przez administratora) kila i mogiła na zmiany nocne i dzienne.TERAZ najważniejsze (usunięte przez administratora) na wyplatach zarabiasz ok 4-5 euro na czysto za godz. ale nie wypłacaja pieniedzy za urlop i nie oddaja kaucji za pokoj kilku osobowy(usunięte przez administratora)

Haha
@Były Pracownik.

Czyli zarobki gorsze niż w Polsce

Banan
@Były Pracownik.

Masz racje syf na hitelacha grzyby obiecaja góry ale jest inaczej oszustwo w bialy dzien zeby hotele były takie brzydkie

@Były Pracownik.

Masz rację też tam byłem i myślę to samo więcej masz wolnego niż pracujesz

Noname
@Były Pracownik.

Potwierdzam Proszę strzec się ich jak ognia

Podpisuje się pod tym

Kris

Unikać jak ognia rusek to prowadzi zarobki masakra 5 euro na godzinę i patologia (usunięte przez administratora) kiła i mogiła mają czelność wystawiać ogłoszenia pięknie napisane pracowałem tam i po tygodniu zjechałem bo musiałem się codziennie bić z pijakami a oczywiście zapłaty za tydzień nie dostałem remax omijać szerokim łukiem pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
Xd

Miałem tam jechać w tym tygodniu ale po tym co tu zobaczyłem to nawet muchy w kiblu bym z nimi nie ubił a co dopiero interes robił...

Jak długo czekaliście na odzew z REMAX Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

as

oddzwaniaja zapisalem sie w poniedzialek w srode potwierdzenie

Ile trwają przerwy w trakcie dnia?

Wojtek

To prawda ze nie płaca ?

Były pracownikkk
@Wojtek

Zyjesz z zaliczek a to jest ich widzi misie...Nie masz umowy wszystko na gębe jak zjedziesz wczesniej to nawet nie masz się gdzie upomnieć o pieniądze bo remax umywa ręce. powodzenia

@Wojtek

Prawda

@Były pracownikkk

ZGADZA SIĘ

Rafał Hirsch

Żałuję że pojechałem przez te firmę Remax sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) od dwóch miesięcy jestem w Polsce do dnia dzisiejszego nie mam żadnych pieniędzy za pracę w firmie DPD ale są jeszcze inne instytucje które wezmą się za tą agencję

Cichy1985
@Rafał Hirsch

Dostałeś pieniądze bo mnie czeka dopiero walka o wyplatę...

@Rafał Hirsch

Oni nie wypłacają przelewem tylko gotówkę, już samo to jest podejrzane

Zwłaszcza za Krzysztofa Pytel 491743430093 SĄD PRACY I INNE INSTYTUCJE

pawel?

czy pracowal ktos kolo Stutgartu przy surowcach wtornych,recykling jako operator wozka widlowego?

XXX
@pawel?

Tak tak też miałem jechać koło Stuttgartu a wywieźli mnie 5 km od granicy z Francją,po drugie ta praca na wózku wyglądała tak że biegałem jak pies po ulicach i chodnikach i zbierałem kartony,papiery i wrzucałem do smieciarki,wszystko było w paczkach związanych sznurkiem albo luzem,kubłów było kilka tylko. Kierowca smieciarki to Turas (usunięte przez administratora) jak dechy do podłogi,mieszkanie,ja miałem pokój 3 osobowy z 18-latkiem i 60 letnim (usunięte przez administratora). Po pierwszym dniu pracy udało mi się w nocy stamtąd uciec z jednym ziomkiem tam poznanym. Pociagiem pojechaliśmy w (usunięte przez administratora)

@XXX

I bardzo dobrze

tadek03

jadę do DPD w Poniedziałek co wy na to ???

Alex 09
@tadek03

Nikomu niepolecam aqentury remax. Tosa (usunięte przez administratora) pracowalismy z Zona w Randstad przy sortowaniu smieci. Warunki mieszkalne ochydne Sa Tam pluskwy I szczury. W lazienkach brud I pijanstwo

@tadek03

Proponuję poszukać czegoś innego, krótko pisząc Nie jechać

Gruby33

Czy firma jest wypłacalna na stanowisku sortowni recyklingu

@Gruby33

Myślę że ta firma w ogóle nie jest wypłacalna ,szukają taniej siły roboczej ale kto się tego podejmie? Tylko (usunięte przez administratora) bądź ktoś na skraju bankructwa

Byczek

Z tego co widzę praca jako pomocnik do dostarczania kubłów do śmieciarki to jakaś ściema.Ogloszenie ukazuje się już kilka miesięcy i widać że jakoś nikt się tam niepcha. Z tego co widac musi być to niezbyt dobrze płatna praca, a w Polsce to można naprawdę dobrze zarobić.Jakby proponowana praca przez agencje byla super to takie ogłoszenie by znikło już na dobre.Napewno nie skorzystam z ofert tej agencji.

Wąsiara z Picburga
@Byczek

no po 10 godzin za 6,5 h ????????????

kimbo
@Byczek

W polsce można dobrze zarobic ciekawe gdzie?

Wąsiara z Picburga

Ludzie nie dajcie się przez tą firmę oszukać przyjeźdźasz w piątek podpisujecie w Niemczech umowę zero na umowie ile na godzinę.Przez pierwsze 9 tygodni 5,75 h netto po tym okresie 6eur.100eur.pobierają kałcje za hotel plus za prąd 40 euro za ubrania robocze.Do pracy kieruje cie hausmajster gdzie pójdziesz robić aplikując na dane stanowisko to tak i tak nie pójdziesz na te stanowisko 160 godzin przy musisz (usunięte przez administratora) bo jak nie dasz rady zjazd masz po tygodniu czyli za tydzień pracy zarobisz 230e.minus 40e.za ubrania minus bus75 zostaje ci 115e które możesz czekać nawet 3 miesiące.Pokoje 2,3,4 osobowe oczywiście z dodatkiem karaluchy i żulami chyba ze dobrze trafisz.Nie wreszcie agencji co wam mówią bo to nie prawda.Przy dobrych wiatrach za miesiąc zarobicie 800e.

Dany
@Wąsiara z Picburga

Kolego a na tej śmieciarce jakie zarobki ogólnie??? Aż tak źle o co chodzi

Nie miała Pani z Kielc, krzyczy na kandydata, nie może przelać pieniędzy za pracę na Polskie konto walutowe w euro, każą całą zarobioną kwotę wieźć w gotówce do Polski.

NOWY

(usunięte przez administratora) OFEROWALI PRACE NA MAGAZYNIE OSTATNIO ZA 10.60 BRUTTO TO JAKOŚ NA RĘKE 7.50 150 GODZIN MIESIĘCZNIE DAJE OKOŁO 1100 EURO NA RĘKE. NIESTETY OPŁATA ZA KWATERE TO DRAMAT 300 EURO W POKOJU 6 OSOBOWYM. TO PO POTRACENIU WYCHODZI 800 EURO CO DAJE OKOŁO 3.400 PENSJI. TO SA SMIESZNE PIENIADZE.JAK MOŻNA TAK DAWAC KOGOS DO POKOJU 6 OSOBOWEGO ZA TAKIE PIENIADZE 6 OSÓB X 300 EURO DAJE 1800 EURO ZA POKÓJ .MIESZKAJAC WE DWOJE ZA 600 EURO MOZNA WYNAJAC MIESZKANIE. FIRMA NIESTETY PRZY WŁASNYM MIESZKANIU NIE ZATRUDNIA LUDZI JAKIŚ ABSURD. PRACOWNIK AGENCJI STWIERDZIŁ ZE MOZNA POMIESZKAC TYDZIEN W HOTELU POTEM WRÓCIĆ DO SWOJEGO MIESZKANIA. CIEKAWE KTO ZA WPAKOWANIE NA SILE DO HOTELU BIERZE PREMIE.....Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA WSZYSTKICH ALE KTO NORMALNY WYPROWADZI SIE Z WŁASNEGO MIESZKANIA DO HOTELU 6 OSOBOWEGO POKOJU. JUŻ NIE WSPOMNE O BARDZO NIE MIŁYCH PRACOWNICACH AGENCJI. JEŚLI KTOŚ JEST BARDZO ZDESPEROWANY POLECAM TA AGENCJE.

Pracownicy delegowani do Niemiec zarabiają często mniej niż ich miejscowi koledzy. Nowe regulacje prawne mają to zmienić. Pracownicy delegowani będą objęci specjalną ochroną. Na czym to będzie polegało? Przeczytajcie artykuł, żeby poznać nowe przepisy! Dumping płacowy? Przedsiębiorstwa z siedzibą w kraju unijnym innym niż Niemcy mogą przyjmować zlecenia z Niemiec i oddelegować swoich pracowników na budowę czy do rzeźni w Niemczech. Jeśli ci pracownicy zarabiają mniej niż lokalni wykonując tą samą pracę, zakłóca to konkurencję i może prowadzić do dumpingu płacowego. Aby zagwarantować pewną jednolitość w obrębie Unii Europejskiej, powstały nowe przepisy. Dzięki temu zagraniczni pracownicy skorzystają bardziej niż dotychczas z warunków pracy obowiązujących w Niemczech. Jakie zmiany wprowadzą nowe przepisy w Niemczech? Dzięki nowym regulacjom delegowani pracownicy z Polski i innych krajów Unii Europejskiej będą mieli prawo nie tylko do otrzymania płacy minimalnej, ale też do płac ustalanych w ogólnie obowiązujących układach zbiorowych. Pracownikom zagranicznym będzie też przysługiwał dodatek świąteczny (niem. Weihnachtsgeld) czy urlopowy (niem. Urlaubsgeld) oraz dodatek za trudne warunki pracy. Jeśli pracodawca opłaca zatrudnionym koszty podróży, zakwaterowania czy wyżywienia, to kwota ta nie może być wliczana do płacy minimalnej. Jeśli pracownicy delegowani będą wysłani w podróż służbową, wtedy koszty musi ponieść pracodawca. Generalnie dla osób spoza Niemiec obowiązywać będą po 12 miesiącach warunki zatrudnienia wynikające z przepisów wewnętrznych kraju. W uzasadnionych przypadkach pracodawcy mogą się ubiegać o przedłużenie tego terminu o 6 miesięcy. Nowe przepisy nie będą jednak obejmować kierowców TIR-ów, ponieważ sektor transportu drogowego został wyłączony ze zmian. Od kiedy wejdą w życie nowe regulacje? Niemiecki rząd przyjął w środę projekt ustawy, teraz musi go jeszcze zatwierdzić Bundestag i Bundesrat. Nowe regulacje mają obowiązywać od 30 lipca 2020. Przy pomocy tej ustawy rząd Niemiec wciela w życie wymogi unijne. Parlament Europejski i Rada Unii Europejskiej zatwierdziły reformę dyrektywy UE już w czerwcu 2018. Źródło: www.bundesregierung.de

Krzysztof 1971

Witam, czy ktoś coś wie o pracy na śmieciarkach?

Pacio
@Krzysztof 1971

Witam rowniez chce tam jechac. Ktos juz tam pracowal?

Kamila
@Pacio

Dzień dobry, z oferty o pracę można dowiedzieć się jedynie tyle, że praca może być 2 lub 3 zmianowa i nie wymagają języka. Możecie zobaczyć tutaj ogłoszenie http://www.remax-praca.pl/oferty-pracy-remax/. Mam nadzieję, że jeśli będziecie na miejscu to podzielicie się swoimi wrażeniami!

Żaneta
@Pacio

Witaj! Mój narzeczony jest tam i strasznie jest. Patologia. ???? niepolecam i oszukują.

Kamila
@Żaneta

Powiesz coś więcej? Czego można się spodziewać po pracy w Remax? I czy są wypłacalni?

Mariusz77
@Kamila

Wrażenia nie są zbyt miłe

Romen
@Pacio

Pracowalem w Zwibruken przez inna firme a szefem jest Rusek Warunki socjalne byly pod psem i zjechalem po 2 tygodniach

Obiektywny

Kategorycznie odradzam NORMALNYM ludziom wyjazdów dla tej agencji. Pojechałem do pracy jako kierowca śmieciarki kat C, po przyjeździe do Niemczech dostałem umowę o pracę jako pomocnik produkcji, sortowacz odpadów ze stawka duzo niższa niż podana w ogłoszeniu/rozmowie telefonicznej! Następnie zostałem odesłany do "hotelu pracowniczego" w którym juz po 10 minutach zaczęły sie awantury a w nocy przyjechała karetka bo ktoś kogoś pobił. W ciągu dnia jak i nocy gra głośna muzyka, słychać wyzwiska i awantury a z okien lecą butelki. W małych pokojach upchane są 4 do 6 osób, wybrańcy mieszkają w pokojach 2-3 osobowych. Normą jest wielogodzinne czekanie na transport po pracy do hotelu a wyjazdy do pracy zaczynają sie nawet 3 godziny przed jej rozpoczęciem! Niestety ale większość osób tam pracujących to alkoholicy, niektórzy to prawdopodobnie przestępcy. Już w autokarze z Polski dosłownie 5 minut po starcie była pita wódka z gwinta a na pierwszej przerwie po godzinie od wyjazdu niektóre osoby nie mogły utrzymać się na nogach. Agencja zabiera także zbyt duzo osób a następstwie czego wiele osób musi siedzieć w hotelu nie zarabiajac ani grosza bo nie ma dla nich tego dnia pracy! Podsumowując, jeśli jesteś normalnym, uczciwym człowiekiem szukającym normalnych warunków pracy i zycia to nie marnuj swoich nerwów i czasu na tą agencję. Jesli jesteś zaśnięciem pijakiem to poczujesz się tu jak w domu!

nowy
@Obiektywny

witaj też jestem kierowcą znalazłeś może coś normalnego daj znać pozdrawiam malesz2@o2.pl

Zszokowany
@Obiektywny

Nie byłeś czasem w miejscowosci Zweibrücken? Inna agencja pracy a mianowicie ALVI Personal Services z Nysy ma podobne oferty pracy. Z tego co czytałem to wszystko wygląda u nich podobnie,. Mianowicie podobne oferty pracy, tez szef Rusek, melina nie hotel i ta patologia.

Zszokowany
@Zszokowany

Z tego co widzę to chyba byliście w miejscowości Neustadt czyli byliście w innym miejscu. Jednak jest to blisko Zweibrücken czyli prawdopodobnie to jest ten sam pracodawca bo wszystko wygląda identycznie.

Mirosław
@Zszokowany

Masz doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy REMAX? Jeżeli tak, to bardzo bym prosił, abyś podzielił się z nami swoją wiedzą na temat pracy w tym miejscu. Czy według Ciebie warto tam aplikować? Można liczyć na stabilne zatrudnienie? Proszę o informację na ten temat.

Krzysztof
@Zszokowany

Agencja niemiecka nazywa się agero szef rusek Alex stawki na chwilę obecno 6e jak ja pracowałem 4.80 w okresie zimowym niezawsze jest praca ubranie robocze płatne przez pracownika zaliczka 50 na tydzień wypłata na koniec tempo pracy dość szybkie jak ja ziezdzalem jeden pracownik Waldek zarobił przez 3 miesiące 1500 e. Bo nie było pracy ubezpieczenie tylko w pracy życzę powodzenia

Mirosław
@Krzysztof

Proszę, aby w tym wątku wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat agencji pośrednictwa pracy REMAX. Twoja wypowiedź dotyczy zatrudnienia za pośrednictwem innej agencji, więc Twój wpis może być mylący dla osób odwiedzających ten wątek. Zawsze możesz znaleźć wątek dotyczący opisywanej przez Ciebie agencji i tam wyrazić swoje zdanie. Nie masz żadnych doświadczeń związanych z firmą, której dotyczy wątek tego tematu?

Krzysztof
@Mirosław

Wypowiadam się na temat pracy w agenci remax porostu jak nie jesteś w temacie to ci wyjaśnię po kolei agencja remax wysyła nas do Niemiec a tam podpisujemy papiery z agencio agero kturo prowadzi rusek alex i będę zawsze ostrzegał ludzi przed to agencio bo tam pracowałem i wiem jak tam wyglodajo warunki pracy i spania za 6 euro co płaco na chwilę obecno naprawdę nie warto ją pracowałem za 4.80 stawki podnieśli bo nie mogli znajsc jeleni ???? do pracy jak pracuje 11 lat za granic pierwszy raz spotkałem się z tako agencio a te pochlebne komentarze w większości piszo starzy pracownicy kturzy majo jakieś układy ukladziki naprawdę za te pieniądze jak chcecie wystarczy poszukać w internecie pracy a nie tam a jak już tam chcecie pracować to zaszczepcie się na teżzca i zultaczke bo pani w biurze jakoś zapomniała mi o tym wspomnieć i życzę powodzenia

Ares
@Obiektywny

Mam tam jechać jako operator jak tam jest naprawdę?Pomoże ktoś!?

Olka
@Krzysztof

Stawka to 6 euro netto ale pod warunkiem że przepracujesz więcej niż 4 tygodnie. Jeśli mniej to 4,80. Tak tłumaczą w biurze. Problem w tym że jeśli nawet zapiszesz się na np. 10 tygodni i musisz zjechać wcześniej np po 9 tygodniach bo coś Ci wypadnie, albo że jak nie ma roboty i oni Cię do domu wysyłają to za zerwanie umowy tez będziesz miał nawet mimo przepracowania 9 tygodni wszystkie godziny przepracowane po 4,80 netto...wyzysk. ..i niech tu pracownicy z biur nie piszą że jest inaczej. Wiem, że macie za zadanie dodawać pozytywne opinie...

P 10
@Mirosław

Ta agencja to porażka nie polecam pracowałem w Zweibrucken6y

zawiedziony
@Zszokowany

ja bylem w zweibrucken,bardzo duzo razy bylem za granica ale tam to mini (usunięte przez administratora),alkoholizm bijatyki kradzieze,szkoda gadac i nerwow a jak konczylem kontrakt po 6 tygodniach to ten rusek mi dal wyplate-jałmużne w wysokosci 250euro ijeszcze poprawnie po polsku (usunięte przez administratora)

Honorata

Ktoś wcześniej pisał, że też miał problemy z wypłatą od firmy DPD. I z jego opinii wynikało, że to jakieś problemy po ich stronie, a nie pośrednika. Remax jakoś to tłumaczy?

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 26 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.