REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

zmotywowany

Szukali rekrutera z jęz. niemieckim. Na rozmowie o pracę zapewnili, że dadzą znać jaki wynik rekrutacji. Nie dostałem żadnej wiadomości. Kompletny brak profesjonalizmu.

ASDAD
@zmotywowany

Nie masz czego żałować, nie bądź zjebem

amator_pracy

dostałem ofertę pracy na sortowni...…….. stawka 5,90 Może ktoś tam pracuje i mógłby coś n/t tej pracy napisać albo wrócł już. Chętnie na maila :(usunięte przez administratora)

@amator_pracy

Masz na myśli pracę w Niemczech, a stawka którą podajesz jest w euro prawda? Firma Remax oferuje zatrudnienie na stanowisku: sortowacz butelek i skrzynek oraz sortowacz surowców wtórnych. W tej pracy znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale musisz być przygotowany do pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym. Daj znać jeżeli się zdecydujesz na wyjazd i pracę.

@Antoni

Rozumiem Antoni , że jesteś kimś z agencji Remax ? Więc zapewne czytałeś poniższe opinie - również te na temat rosyjskiego pośrednika o imieniu Alex pod czułą opiekę którego REMAX- PRACA kieruje zwerbowanych ludzi.

@amator_pracy

Nie jestem pracownikiem agencji Remax, ani nie mam z nią żadnych powiązań i nic nie wiem o pośredniku, o którym piszesz. Interesuje mnie opinia osób które wyjeżdżają do pracy poprzez tę agencję pośrednictwa. Dokładniej jakie warunki proponują, czy zapewniają dobry kontakt z koordynatorem i czy rekrutacja jest przeprowadzana profesjonalnie. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie może będziesz tak miły i opiszesz swoje doświadczenia z Remax.

@Antoni

osoba z agencji Remax , na wstępnej rozmowie podała wyłącznie stawkę zarobku 5.90 i już więcej się nie odezwała. Trudno nazwać to profesjonalizmem.

Robert
@Antoni

Koordynator mieszkający w jednym budynku po22 zamyka się i ma wszystko daleko gdzieś. Pijaństwo na potęgę. Nie polecam!!

@amator_pracy

Stawki są uzależnione od ilości tygodnik tam przepracowanych nie polecam koordynator jest cały czas na miejscu z wami w miejscu zamieszkania jeśli będzie to WORMS to pokoje są 8 osobowe jedną toaletą razem z prysznicem jedną kuchnią umową zlecenie meldunek to lipa próba zjazdu przed terminem problem z pieniędzmi jeżeli ktoś niema wyjścia to niech jedzie najlepiej wychodzi się pracując w dpd ale godziny pracy są męczące

Kazimierz
@Adam

Mógłbyś dodać jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem i możliwością opieki lekarskiej w razie choroby? Pokrywa to pracodawca, czy trzeba zająć się tym we własnym zakresie?

@amator_pracy

Minimalna w niemczech to 9.19.

On

Za co 5,90€ pytam sie 30 min pracy

To co tu czytam to jakiś szok.Myślałem wyjechać ale dam sobie spokój.Przecież to jakiś żart zarabiać 6 euro i mieszkać z jakimś(usunięte przez administratora).

Frank

Odradzam pracy poprzez ta agencję, kłamią, oszukują, żeby tylko ktoś pojechał do pracy w Niemczech, zero solidności, kłamstwo co do stawki za pracę za granicą, warunki zakwaterowania tez marne, większość ludzi to alkoholicy, a co do pracy to jeśli ktoś chce pracować za śmieszne pieniądze za granicą to już indywidualna sprawa danej osoby, ja stanowczo odradzam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
Tomekk

Witam, Znalazłem dziś ofertę pracy w Niemczech kierowca c na śmieciarkę wypłata około 3ty€. Z tego co czytam lepiej dać sobie spokój?

Tomala

Jutro wyjeżdżam z Bielan Wrocławskich do Niemiec przez Remax. Mam pracować jako operator wózka widłowego lub ładowarki,mam nadzieje,że będzie praca codziennie,że będą nadgodziny i że wrócę do Polski zadowolony i będę chciał wracać tam do pracy

Xxxxxx
@Tomala

Jeśli do recyklingu to współczuję

Wojciech
@Xxxxxx

@Xxxxxx Czy jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z REMAX. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Napisz bardziej szczegółowo. Dzięki.

@Wojciech

16,06,2019 r.zakończyłem współprace z firma DPD w Lerthe ,do której pojechałem przez biuro Remax Łódź , i do tej pory mnie nie rozliczyli . czy ktoś ma jakieś pomysły ???

Kamila
@Marcin

Brak wynagrodzenia przez tak długi czas jest niepokojący. Jakie jest stanowisko firmy REMAX Sp. z o.o. w tej sprawie? Jeżeli nie uda Ci się odzyskać pieniędzy powinieneś zgłosić tę sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy. Liczę na Twoją odpowiedź co do rozwoju sytuacji.

Agnieszka

Czytając wszystkie opinie o firmie remax i pracy przy sortowaniu śmieci jestem zgodna co do płacy warunków zakwaterowania i td. Ja pracowałam tam 2015 i to co czytam nie uległo zmianie. Ale są nadal osoby które i tak będą tam pracować a czy takie warunki zaakceptować chcą to ich sprawa. ....

Wiktoria

Firma Remax proponuje standardowe jak na pośrednictwo pracy stanowiska oraz w teorii ciekawą lokalizację u naszych zachodnich sąsiadów. Jednak na tym pozytywy się kończą, ponieważ teoretycznie dobre zarobki oraz rzekoma dyspozycyjność jest niestety iluzją. Niskie opłacanie pracowników, nieprzejrzystość oraz niedyspozycyjność pokazują wady firmy, które niestety są dotkliwe. Nie wydaje mi się, żeby taka praca była przyjemnym doświadczeniem, jednak może Remax w końcu weźmie sobie do serca opinie zniesmaczonych pracowników i skupi się na podnoszeniu standardów panujących w ich firmie.

Bartosz
@Wiktoria

Szkoda, że nie jesteś zadowolona z tej firmy. Ofert pracy jest jednak sporo, więc może przy odpowiednim researchu dałoby się znaleźć oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom? Liczę, że ktoś jeszcze wypowie się na ten temat i podpowie nam czy korzystanie z usług pośrednictwa firmy REMAX jest dobrą decyzją.

Tomasz

Potwierdzam WSZYSTKIE negatywne informacje, wszystkie fakty i argumenty na: nie. Odradzam. W 2019 tyle samo zarobicie w swoim mieście, bez tych wszystkich "atrakcji". Remax szuka naiwnych. Nie podpisujecie żadnej umowy z tą firmą. Remax tylko wywozi tanią siłę roboczą dla Agero Group. Na miejscu dowiadujecie o prawdziwych warunkach pracy i pobytu. Widziałem różne miejsca w Europie. To warto zobaczyć z jednego powodu - po pobycie tam, nie będziecie już NIGDY narzekać na swoją pracę.

Krzysztof
@Tomasz

Proszę posłuchać rady kolegi pracowałem tam 2 lata temu i nic tam się nie zmieniło jak wam pasuje stawka 6,50 na godzinę to proszę bardzo dobra rada zaszczepcie się na teżzca i zultaczke i powodzenia

Aneta
@Krzysztof

Stawka, o której nadmieniłeś faktycznie może wydawać się nieco zaniżona. A jak długo byłeś zatrudniony w REMAX? Mogłoby być tak, że po jakimś czasie pracodawca podniósłby Ci stawkę - nie uważasz? Wiemy, że firma ta oferuje prace za granicą. I dlatego chciałabym Cię zapytać, jak wobec tego przedstawia się kwestia zakwaterowania pracowników? Macie je zapewnione?

@Krzysztof

obecnie proponowana stawka 5,90

dokładnie tak ..

. ...

Siema jestem na dpd ok kilka lat ale mogę powiedzieć że robimy po 20 godzin prawie dziennie i na hotelach są spusty (usunięte przez administratora) i w ogóle nie polecam święto Janka

@. ...

Pracę, którą podjąłeś za pośrednictwem firmy REMAX polecił Ci znajomy, czy może sam aplikowałeś na któreś z dodanych przez agencję ogłoszeń? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej agencja informowała, że w miejscu, gdzie będziesz pracował, obowiązuje tak duża ilość godzin w pracy?

MAREK

NIE POLECAM FIRMY REMAX ORAZ WSPOLPRACUJACYCH Z NIMI FIRM AGERO I IPL Z NEUSTAD NIE SA SLOWNI MOWIA ZE PO 7 EURO PRACA A ROZLICZAJA PO 4,80 PLUSKWY W MIESZKANIU BRUD SMRÓD PELNO KRYMYNALISTOW I BRUDASÓW I ALKOHOLIKÓW I (usunięte przez administratora) SAMA FIRMA JAKO FIRMA ZLE WSPOMINAM NIE POLECAM TEJ FIRMY UWAZAJCIE NA NIĄ

Zawiedziony

Witam wszystkich powiem jedno to są (usunięte przez administratora) naciąganie. Żaden normalny człowiek tam nie pojedzie, ludzie uciekają. Tam jest zbierabina ludzi z całego kraju, połowa z nich jest normalna druga połowa to osoby z pod filarów. Jestem kierowca i pojechałem tam na śmieciarki, nie dość ze czekałem tydzień aby łaskawie ktoś do mnie przyszedl że mogę iść do pracy (jak kobieta do mnie dzwoniła to dala mi 24 godziny aby się spakować i jechać)nikt nikt do mnie nie przyszedł. Dobrze że wziąłem pieniądze i miałem za co wrócić bo gdybym nie to to nie wiem co ze mną by było. Byłem w pokoju z paroma ludźmi ścisk, śmierdziało w niem jakby ktoś tam umarł( wydaje mi się że to stary szpital). To ich zdaniem był naj lepszy hotel, a ludzie inni którzy ze mną przyjechali pojechali do hotelu który na podłodze ma pluskwy( to są białe robaki które gryza). W nocy nie mogłem spać budziłem się co chwile i patrzyłem czy nic po mnie nie chodzi. Cały szef chodził z ochroniarzem nie wiem czy czegoś się bał czy co, jak mi tam ludzie zaczęli gadać oni tam siedzą bo nie mają za co wrócić. (usunięte przez administratora) dobrze że z tamtąd uciekłem.

Zawiedziony
@Zawiedziony

Pani która do mnie dzwoniła powiedziała, że jest dużo pracy a co się okazało na miejscu że siedziałem w domu. Kazali mi czekać że coś będzie, ja tam pojechałem do pracy a nie czekaći siedzieć w domu ( za siedzenie tam nie dają kasę). Ludzie mi powiedzieli że chyba przyjechałem na zastępstwo jak, ktoś będzie potrzebował wolne w pracy lub pójdzie na urlop.

Mirosław
@Zawiedziony

Jak długo byłeś w tym miejscu? Czy rzeczywiście do końca dni, które tam byłeś nie otrzymałeś żadnych obowiązków, które mogłeś wykonywać? Rozmawiałeś może bezpośrednio z szefem, dlaczego nie ma dla Ciebie pracy, mimo że w takim celu tam przyjechałeś? Opisz precyzyjniej, jak to wyglądało.

Ilona

@Gabriel, z tego, co napisałeś mam rozumieć, że idąc do pracy za pośrednictwem firmy REMAX mogą zdarzać się dni, że pracownik nie będzie mieć żadnej pracy i nie otrzyma za ten dzień wynagrodzenia? Wiesz może, dlaczego tak się dzieje? Agencja w trakcie rozmowy informuje potencjalnego kandydata, że takie sytuacje mogą mieć miejsce?

Gabriel

W małych pokojach upchane są 4 do 6 osób, wybrańcy mieszkają w pokojach 2-3 osobowych.Agencja zabiera także zbyt duzo osób a następstwie czego wiele osób musi siedzieć w hotelu nie zarabiajac ani grosza bo nie ma dla nich tego dnia pracy!

Ilona

@Pawel1991, nie odpowiem Ci, czy to prawda, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy REMAX. Najlepiej sugerować się opiniami, które zostały odpowiednio uargumentowane oraz potwierdzone przez innych użytkowników, jednak jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie REMAX to myślę, że powinieneś spróbować swoich sił i podzielić się z nami swoimi wrażeniami na temat tego miejsca pracy.

Ilona

W chwili obecnej firma REMAX poszukuje pracowników na dwa wolne stanowiska pracy w Niemczech: https://www.gowork.pl/praca/remax-sp.-z-o.o.;pr Czy ktoś z Was zastanawiał się nad złożeniem aplikacji na któreś z tych stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na podobnych stanowiskach za pośrednictwem tej agencji pracy i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.

Pawel1991
@Ilona

jestem chętny jak najbardziej ale czy to prawda co pisza na forum o waszej firmie?

Ilona

@Gumis, opinia, którą dodałeś w wątku opinii o firmie REMAX nie powinna zawierać słów wulgarnych oraz obraźliwych. Na przyszłość, proszę, abyś odpowiednio dobierał słownictwo, aby ten problem zniwelować. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego uważasz, że firma REMAX ma jakiś związek z rzekomym "szmuglowaniem"? Może była to sytuacja, która nie ma nic wspólnego z pracodawcą? Przybliż opisaną sytuację.

Gumis

Firma Remax to jedna wielka lipa , Rusek andrej ktory to prowadzi ta prace w Niemczech to zarobek 100 euro na tydzien a zapierdol przy telewizorach duzy ,Firma Remax w Opolu gada co innego , a spanie to baraki blaszane, a tak apropo Firma remax z Opola gadala o wyszych zarobkach i .Miala byc umowa na 3miesiace,a rusek dal na 6 miesiecy jeden wielki kouchoz o ludziach cotu pracuja. Niema pensij tygodniowej tylko 50 euro co tydzien zaliczki ,zastanawiam sie czy firma Remax ma cos wspulnego z narkotykami bo jak bylem na miescie to podiechal samochod i wysiadlo 4gosci z propozycia o bardzo duzym zarobku za szmuglowanie, co teraz zrobic niech ktos cos poradzi.

patryk

witam a o której mniej więcej są wyjazdy z kiel lub gliwic

Ilona

@Sw Neustadt, a przed wyjazdem jakie stanowisko jest wpisane na umowie, przecież REMAX musi z Tobą taką podpisać, więc jak oni to robią, że nie wie się co się dokładnie będzie robić przed przyjazdem na miejsce?

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 26 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.