REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

Potencjalny pracownik.

Serio lepiej nie wyjeżdżać z tą firmą ? Potrzebuje pracy a oni zapewniają nawet dojazd i dają zaliczki. Więc koszty wyjazdu są minimalne. Na dpd pracowałem,ale w NL dałbym radę. Ale czy warto ? Czy zarobię godziwe pieniądze ? Czy są wypłacalni

Fremde Man
@Potencjalny pracownik.

Nie zarobisz tam godziwych pieniędzy: 7-7.5 euro na rękę po odliczeniu hotelu pracowniczego (tragicznie warunki-patologia). Są oferty z darmowym zakwaterowaniem i normalnymi warunkami, więc dobrze szukaj. Na Facebooku i różnych stronach jest dużo ciekawych ofert. Pozdrawiam

REMAX Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu w Neustadt. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Heniek

najlepiej na długość pobytu, im dłużej się pracuje tym wyższe są stawki a premia po 17 tygodniach pracy wynosi 300 euro...także fajnie.

Ola

Teraz maja takiego specjalistę, że mnie zablokował, bo zadałam mu pytanie o płynność finansową firmy! Wstydził sie nazwy podać, sama doszłam do tego, oglądając jego profil z innego konta.

zajcek

fajnie wszystko mozna jechac na swieta niezla kasa

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
Kiełek jolanta

Caly czas jade przed swietami i na swieta zeby zarobic w czasie wolnym takz epolecam

Stefan

byłem 13 tygodni dostałem premie za pobyt 150 euro do wypłaty i 100 euro za polecenie nowej osoby. Pracuje sie ok, kierownik spoko, Jak sie nie pije i chodzi do pracy jak normalny człowiek to nie ma problemu. Nieroby sie dziwia ze sa zwalniani, a kto by chcial ich trzymac. W Polsce pracu nie maja a Niemiec dopiero nie potrzebuje obibokow.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Order picker w firmie REMAX Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Jurand

Czyste (usunięte przez administratora) Wszystko nie tak jak było ustalane w biurze w polsce .Hotele z pluskwami.Kierownictwo ruskie chamy(sowieci).kreca na stawki i na godziny.zdecydowanie nie polecam.

nowy wyjazd

mam putanie do wszystkich skoro tam tak zle to dlaczego pracuje tak duzo ludzi z polski?

Bartosz
@nowy wyjazd

Też jestem tego ciekaw, może ktoś wypowie się na ten temat? Jakie są warunki pracy, jakiej pensji można się spodziewać? Liczę że ktoś związany z REMAX będzie w stanie napisać coś więcej, takie informacje są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

loi
@nowy wyjazd

zapraszam jak nie widziałaś patologi to zapraszamy

Gosc
@loi

Czy mozna wiedzieć coś więcej? Mam podjąć pracę w tej firmie

Janek
@loi

6-osobowe pokoje i ja mam płacić za takie warunki 300 euro/mc to jakiś żart chyba drugim bardzo śmiesznym żartem jest fakt, iż wynagrodzenie dostaje się po kontrakcie, czyli jak wyjedziesz na 8 tygodni kasę zobaczysz dopiero po 8 tygodniach wiec powodzenia (znajomy aplikował na Pracownik usług komunalnych).... P.S.ktoś w ogóle pracował na tym stanowisku, żeby się wypowiedzieć...

2 były pracownik
@nowy wyjazd

To ja ci odpowiem, a dlaczego w Polsce pomimo że w niektórych zakładach jest źle, ludzie siedzą i pracują? Bo niektórzy chcą, tak im dobrze, niektórzy się boją a niektórzy po prostu muszą, różne są powody

Anna k
@Janek

Ludzie co wy piszecie jak pieniądze są wypłacane po 8tygodniach. Planujecie się. Pieniądze są co tydzień

as
@Anna k

tylko zaliczki

@nowy wyjazd

A dlaczego pokoje w Polsce są po 600 zł a w innych krajach po 1200 i więcej. Dlaczego benzyna drożeje? Jak pracuje dużo ludzi ty też będziesz pracować? ????

Zenek
@Sghg

Pokój w Niemczech to jest 400 euro (usunięte przez administratora) a benzyna drozeje i jest inflacja bo Polaczkow trzeba (usunięte przez administratora) i na nich zarabiac. Przyjeli uchodzcow i beda na nich (usunięte przez administratora) jak beduiny. Tym jest Polska. Polakami gardza na calym swiecie.

Remax opole, Agero niemcy

Myślicie jak będziecie usuwać część negatywnych wpisów to wam coś pomoże? Będę was oczerniać i ostrzegać ludzi gdzie się da, bo jesteście (usunięte przez administratora) Totalne. W końcu ktoś się wam dobierze do (usunięte przez administratora) i to tak porządnie i skończy się wasza mafijna działalność

Zapraszam do kontaktu era.jon@interia.eu

Fguu

Zgadza się kolego

Daantek80
@Remax opole, Agero niemcy

Witam mam jechać w piątek na sortowanie butelek ok. Berlina. Mam pytania czy dają umowę, ubezpieczenie i meldunek jak z zaliczkami i co to jest wypłata na rękę pod koniec za całość a nie na konto i co miesiąc jest to na umowie o ile wogole jest umowa jak mieszkanie. Proszę o info pozdrawiam

Jakub
@Daantek80

Daj znać jak tam będzie bo ja mam za tydzień jechać na to samo tylko do Stuttgartu

@Daantek80

Hej Daantek80 i jak ta praca przy sortowaniu butelek? Pozdr.

Heniek
@Daantek80

umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, zaliczki co poniedziałek, podatek i ubezpieczenie płacone na terenie Niemiec, wypłata gotówka w euro, premie w zależnosci od długosci pobytu, wyzsza stawka jak się jest dłuzej albo odrazu jak masz prawo jazdy B, bezpłatny autokar do Niemiec i na powrót jak przepracujesz minimum 5 tyg. Jestem zadowolony

Nn
@Remax opole, Agero niemcy

Popieram. Za to że Chlopak dał im do zrozumienia że mają (usunięte przez administratora) sprzęt na kwaterze i powiedział że ustnie kabel i podłączy bezpośrednio do gniazda a nie uwaga NA MONETY jak w szpitalach wyrzucaja go do cpunow. UWAGA NA MAGAZYNY DPD KASPROWICZA i innych

Damian Mucha

Polecam przyjechałem w czoraj warunki fajne i spokój nawet nudy ludzie wporzatku wesoło zobaczymy jak praca ale stego co mówią jest ok robić trzeba wszędzie pozdrawiam

Dawid Zakapiorek

Zostałem wyrzucony z pracy za alkohol ale dali mi zanse za co jestem wdzieczny. Kasa ok nie jakies wysokie stawki ale w polsce nie zarobie tego

R Kielce

Przed chwilą zadzwoniła do mnie kobieta i próbowała mnie zrekrutować na DPD .Zaoferowała 3 oferty. 2 na śmieciach jedną na dpd. Logiczne jest to że jako człowiek doświadczony wyraziłem zainteresowanie tylko DPD (to taki trik sprzedażowy dwa zgniłki i perełka ) . Szanowna Pani mówi 7,5 euro Netto (czyli na rękę za godzinę pracy ) ''Co jest bardzo dziwne ''Nie umiała bądź , nie chciała podać kwoty brutto za godzinę ani pro monat na Arbeitsvertrag. Nie potrafiła mnie podać kwoty netto pro monat . (powiedziała bym sobie policzył ) Już tłumaczę o co chodzi .Niemcy to kraj który posiada płacę minimalną i Klasy podatkowe ''6'' i zeit konta .Nikt z rekrutacji w poważnych firmach nie jest w stanie (poza księgową ) powiedzieć ile ty netto dostaniesz . (Bo nikt nie wie jaką masz klasę podatkową , ile zapłacisz podatku ''Lohnsteur '' i innych głupot jak np podatek na kościół, podatek na wypadek bezrobocia Arbeitslosenversicherung podatek na kase chorych Krankenversicherung , ubezpieczenie emerytalne rentenverscherung , ect ect ) Tak że rzeczone 7, 50 euro jest kwotą abstrakcyjną wyciągniętą jak królik z kapelusza. Tak że jak ktoś zadzwoni z 66X XXX 295 ''Osobiście odradzam '' Ktoś się zastanawia czemu napisałem . Nie nawidze jak ktoś na mnie głos podnosi i nie pozwala mnie dojść do zdania i kłamie w żywe oczy .(cała przykra sytuacja tej pseudo rekrutacji trwała 2 minuty i 20 sekund ) Pozdrawiam użytków go work R

@R Kielce

Masz rację kolego byłem tam na dpd wykorzystywanie ludzi dają umowę a byłem tam w szpitalu i wg nie byłem ubezpieczony sami kryminaliści na pokojach brud marne pieniądze a pracujesz kiedy im się podoba w nocy rano po 2 godziny śpisz szok

R Kielce

Nie wiem nic na temat wykorzystywania ludzi.!!! Ja po prostu nigdy bym rzeczonej pracy nie podjął na oferowanych warunkach bo to szwindel. Natomiast inną rzeczą jest lokalizacja i ekipa z którą się w rzeczonej pracy pracuje. (Jeżeli bierzesz pracę ludzi nisko zatrudnionych to niestety musisz liczyć się z tym że będziesz pracował z człowiekiem " słabym" ( targanym życiowymi problemami) Oczywiście są wyjątki od reguły. Pozdrawiam R

Gustlik
@R Kielce

zgadzam się z tobą, wykorzystywanie ludzi ...nic o tym nie wiem. Zawsze można otworzyć swoją firmę i samemu zatrudniać ludzi, zobaczycie jakie to łatwe. Prace mają ok, jeździłem 8 lat a ludzie bardzo różni, jak to na wyjazdach za granicą, cały przedział społeczny. Od typowych "roboli" do magistrów. Pozdrawiam Neustadt ;)

Awon

To niema tam po co jechac ,ludzie mówią, że zarobki male ,piją, (usunięte przez administratora) itp

Zoska90
@Awon

Polacy wszędzie piją, juz widziałam jak sie zachowują w weekend, nie tylko w Niemczech. Wstyd za rodakow, co ma do tego Pracodawca, ludzie sobie sami mają pokoje sprzątać. Fajnie jak sie mieszka z normalnymi ludźmi a lewusów trzeba do domu wysyłać.

Sławek
@Gustlik

Drogi kolego nie wiem czy łatwe czy trudne ale miał bym szacunek do ludzi mój tata prowadzi firmę w Polsce nie dużą zatrudnia 6 osób a wiesz ile te 6 osób już pracuj u mego taty 12 lat a dla czego tak długo bo mój tata ma szacunek do ludzi i pracowników a 99% firm pośredników zarabia z każdego pracownika ok 500 700 euro ja w życiu nie wyjechał bym przez agencje (usunięte przez administratora) cię na każdym kroku za nic nie wiesz gdzie będziesz mieszkał z kim będziesz mieszkał pamiętaj pośrednik ma takie zadanie żeby cie zwerbować do pracy tak jak w ogłoszeniach zarobki od 800 do 1200 euro brutto ja dzwoniąc tylko z ciekawości do 5 pośredników i się pytam proszę pana ale ile zarobię 800 czy 1200 jak by nie było 400 euro różnicy czyli jakieś 1900 zł dzwonie do drugiego pośrednika proszę pana widziałem u was na stronie że można zarobić od 900 do 1250 euro to ja się pytam to ile ja w końcu zarobie 900 czy 1250 żaden pośrednik nie może mi powiedzieć ile ja zarobie a w polsce jest inaczej rok temu zmieniałem pracę i pytam się ile będę zarabiał a szef w prost proszę pana płacę dniówki 260 plus nadgodziny i zadałem takie pytanie ile godzin dziennie się pracuje a szef na to 8 godzin no to se przekalkulowałem 260 za dzień razy 20 dni to wypłaty będę miał 5200 zł i idąc do pracy wiedziałem że zarobię 5200 zł a u pośredników w ogłoszeniu od 700 do 1100 euro jak zadasz pytanie ile jest minimalna liczba godzin to oczywiście nie mogą ci udzielić takiego pytania jednym słowem jeżeli ktoś wybierze pracę za pośrednictwem agencji to nie wiesz gdzie jedziesz nie wiesz ile bedziesz zarabiać nie wiem czy czytacie umowy w niektórych umowach jest napisane wyraźnie jeżeli pracujecie np na jakims magazynie i nie ma tam już dla was pracy to wtedy firma może was wywalić do innego magazynu np 300 km dalej jak nie pojedziecie to dostaniecie 1000 euro kary za niewstawienie się w pracy więc mogą was rzucać z magazynu na magazyn np po całych Niemczech jak ja podpisywałem umowę o pracę dostałem tylko 3 kartki nie które umowy co dają agencję mają nawet 10 albo i 15 stron gdzie wiadomo że tam są napisane same kruczki prawne o których nie wiecie a potem jak dochodzi do wypłaty to się okazuje odtrącenia za to za tamto

@Sławek
@Sławek

Nie wiem jak ty ale ja od tej firmy dostałem umowę i jest dokładnie napisane ile się zarabia. Z tego co widzę wysyłasz to po rożnych stronach czyli mało legitne są twoje wypowiedzi.

Malgosia
@R Kielce

hej chyba jestes z konkurencji bo ja zadzwonilam i mi powiedziala brutto i mniej wiecej netto okolo bo wiadomo ze sie rozni. wiec oczerniasz firme ale wiadomo karma wraca konsekfencje takze sie ponosi anonimowosc w internecie nie istnieje

Kajtek
@R Kielce

Bzdury piszesz wszystko jest mówione wprost nie jak w firmie obok wszystko brutto a później odliczanie tego i tego. Mieszkanie transporty wszystko jest premie także o co Ci chodzi ? z tego co rozmumiem nie wyjechales a sie wypowiadasz jeszcze sam sobie odpowiadasz Mieszkam na Neu i pozdrawiam serdecznie

Mariuszek z Lehrte

Hej własnie wróciłem szukam kolegow z ktorymi pracowalem. Prosze o kontakt jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ważne ze pieniadze na czas i mozliwe zaliczki. ja jechalem zeby odbic sie troche z dlugow i sie uddalo takze polecam

Moze pracownik ...

Witam mam pytanie ... Bo z tego co tu czytalem to praca tam to totalna katastrofa ....mam oferte od nich wyjechac do ladowacza do niemiec ... I teraz ciekawi mnie czy warunki mieszkalane sa takie jak piszecie i czy z kasa jest tez strasznie jesli chodzi o wyplaty itd ... Mam szukac czegos innego czy jednak zaryzykowac ... Z gory dzieki za odpowiedz

@Moze pracownik ...

Nie polecam. Mało godzin to pierwszy czynnik. Tym z którymi jeździsz im zależy żeby skończyć jak najszybciej a Ty masz płacone na godzinę. Jeździłem z Niemcem takim chamem że szok. To co od ludzi dostawało się w "łapę" brali dla siebie. Nie dzieląc się z Tobą bo tyś Polaczek. Porażka, katastrofa Praca po 4 do max miałem 6 godzin. Co do mieszkania to naprawdę istna katastrofa. Nie da się tego opisać naprawdę słowami jakie warunki tam panują. Najgorsze to było to, że kończąc pracę o 12/13 musiałem czekać na busa do godziny około 17. Na dworze.

@Moze pracownik ...

Dodatkowo latasz za workami a nie pojemnikami. Papier. Nieraz naładowane tak że potrafi Ci się na środku ulicy wszystko wysypać. A tak tempo gonią że masakra

@Moze pracownik ...

Nie wspomnę o tym że w biurze Ci mówią że będziesz na ładowacza a dam sobie rękę uciąć że dadzą Cię na inną robotę. Tam jest tak że jeden tydzień porobisz na śmieciarce, drugi na myciu skrzynek trzeci na segregacji. 4 na DPD na rozładunku i załadunku kontenerów. I w kamieniołomach dosłownie pod gołym niebem gruz przebierać

@Moze pracownik ...

Więc jeśli jesteś normalnym człowiekiem to nie jedz. Chyba że Tobie nie straszne wszy, pluskwy. Alkoholizm, (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Moze pracownik..
@Zyczliwy

Dzieki za informacje bylem jeszcze raz w biurze aby zapytac o jakas gwarancie pani nie mogla mi jej dac ..... Wiec zrezygnowalem ja chce pracowac zarobic a nie jechac tylko po to aby cos przywiez jakies robactwo czy cos

@Moze pracownik ...

Szukać czegoś innego. Nie będę się rozpisywać bo to bez sensu ale jeśli nie chcesz zostać na lodzie i spać pod drzewem to szukaj dalej

Fguu
@Moze pracownik ...

Od razu ci piszę żebyś zrezygnował o ile cenisz własne zdrowie, życie i pieniądze. Pojechałem w tamtym roku, na umowie nie było żadnej stawki a teraz będę ich zgłaszał do Zoll

@Zyczliwy

Serio ,nie warto ,nieda się tam zarobic.

roman

Ten kto tam chce jechać i pracować niech się prześpi i spokojnie zastanowi dwa razy,mnie już tam nie zobaczą!-odradzam!

RafałBytom
@roman

może trafiłeś kiepsko, ja pracuje tu od 8 lat i jestem zadowolony, kasę mam, premię dostaje a teraz mają nową premię za polecenie nowej osoby 100 euro, więc kumpla ściągnę i zawsze dodatkowa stówka wpadnie.

@RafałBytom

tez mam taki plan, dodatkowa kasa się przyda, teraz wszystko jest takie drogie.

KrystianK-ce
@roman

każdy wie jakiej pracy szuka, ja nie narzekam a pracuje tu już kupe lat.

@RafałBytom

Serio jest ok ,da się zarobic ,właśnie się tam wybieram.

janek

Nie polecam . Pokoje 4 i 6 osobowe , łóżka piętrowe jedno przy drugim , brud i (usunięte przez administratora) . W nocy krzyki i wrzaski . Niby hotel darmowy a to (usunięte przez administratora) prawda .

KrystianBytom

Gdyby było tragicznie to nie pracowałoby tam tyle osób, jest ok. A hotele różne, ogólnie jak cos nie pasuje to pokoj mozna zmienic. Ludzie koncza umowy i zjezdzaja wiec pokoje tez sie zwalniaja.

Mariusz

Chce.pracowac.niemczech.przy.butelkach.po.piwie.po.napojach

daniel87
@Mariusz

to zgłoś się do jednego z ich biur, proste. kom: 669 504 295

Nie polecam tej agencji do pracy są nie odpowiedzialni moj maż pojechał w piatek przez ta firmę do pracy w bunde na miejscu okazało sie ze pokoje są 6osobowe płatne 300 euro za osobę oprócz tego 6euro na rękę za godzinę pracy w nocy a gdy nie podpisał umowy Pan kierownik na miejscu kazał mu wy... z hotelu w którym przebywał pare godzin po przyjeździe to jest katastrofa oprócz tego maż rozmawiał z pracownikami na miejscu którzy wyglądali jak bimy zapijaczone nik tam nie sprawdza warunków pracy i zamieszkania a sile robocza znajdują za 6euro osoby pijące nie polecam ostrzegam wszystkich zeby sie tam nie pchali chyba ze maja z głowa coś nie tak

2 były pracownik
@Anna

Jest dokładnie tak jak piszesz

Anna k
@Anna

Ale co pani opowiada .....

Konrad42
@Anna

Mam pytanie może ktoś mi poradzić czy tam można zarobić minimalnym polskim brutto zapraszam do kontaktu

Michał pijacyzna z pokoju
@Anna

Przyszedł gość i nic mu nie pasuje. Pokoj sam chciał to go wyśmialiśmy i kazaliśmy mu spadać.

Sghgg
@Anna

Miałem podobnie ale już dawno temu. Szczerze współczuję i proszę o kontakt bo szukam ludzi którzy mogliby wystąpić w roli świadków w sądzie. Mam ograniczone możliwości ze względu na brak czasu ale jeśli to tylko możliwe zrobię co będzie trzeba by ta firma nie istniała Mój mail era.jon@interia.eu

@Anna

Ta Pani z Biura nie uprzejma nie polecam obok inna agencja milsza obsluga

@Sghgg

Mam nagranie jak ta Pani nasz obsluguje każe spradac

Zuzka
@Paulina

jakie miasto?

Paulina

Kobieta w okularach bardzo nie przyjemna nie chce nas zapisac

Nowa

Mam ofertę pracy przez to biuro na komisjonowaniu odziezy praca okolice Osnabriku zamieszkanie w Melle. Może ktoś tam był lub jest i coś mi powie na temat pracy i jak wygląda zakwaterowanie.

Remek89
@Nowa

to pewnie ich nowe miejsce pracy więc kwatery prywatne, także fajnie. Godziny pracy mają, kasa na czas i jak zostaniesz dłużej to dają premię, dowiedz się w biurze po ilu tygodniach bo warto. Jak ja pracowałem to zostałem dobrze rozliczony, nie mogłem narzekać. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 26 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.