BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Pracuję w firmie około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Praca tutaj daje dużo satysfakcji, jak i również panuje tutaj bardzo miła atmosfera.W zespole są na prawdę życzliwe osoby, a dzięki temu z chęcią zaczyna się każdy dzień pracy. Polecam każdemu. :)

Monia

W BPO Network pracuję ponad 3 lata. Panuje tu naprawdę miła atmosfera, zespół jest zżyty, wszyscy starają się sobie pomagać i się wspierać. Takie relacje są niezwykle cenne. Pracują tu same ON i każdy rozumie, że można mieć gorszy dzień i w tym dniu mniej się wypracuje. Wypłata zawsze na czas, umowy są przedłużane :)

Ilona

Pracuję już jakiś czas w agencji, pracujemy dla różnych firm i to pracodawcy decydują o tym czy chcą kogoś czy nie. Pracują tu fajni ludzie, firma wypłacalna jest. W dzisiejszych czasach uważam że to jest najważniejsze.

Lena

Bardzo miła i spokojna atmosfera w pracy. Przyjaźni ludzie. Gorąco polecam

IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Młody

Pracuje w tej Firmie od 2019 roku i jestem bardzo zadowolony :) Jest miła atmosfera , każdy każdemu pomaga rozwiązywaniu problemu , Jeśli jesteś osobą miłą rzetelną i dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków to Firma BPO Network jest właśnie dla ciebie :) Nawet jeśli przykładasz się lecz idzie tobie troszkę słabiej od innych to również aplikuj tutaj nie ma dyskryminacji żadnej ponieważ każdy ma inne orzeczenie o niepełnosprawności , A Firmie można się rozwijać i Awansować :) Bardzo dobre zarobki są i najważniejsze Firma jest wypłacalna na czas jeszcze się nie zdarzyło żeby się spóźniła :) Także każdemu mogę polecić Firmę BPO Network nieważne jaki masz stopień niepełnosprawności Aplikuj a jak znajdą coś dla ciebie to na pewno się odezwą :)

Kamil

Jak najbardziej polecam, miła, luźna atmosfera i pieniądze na czas.

BPO Network jest super firmą!

Pracy szukałam kilka miesięcy. Składałam podania na kolejne stanowiska i początkowo, mimo że przechodziłam pierwsze stopnie rekrutacji pozytywnie, to nic nie dawało. Ale nie zniechęcałam się i ta moja wytrwałość mi się opłaciła, bo pewnego dnia Pani rekrutująca w BPO sama do mnie zadzwoniła, że mają dla mnie ofertę pracy i mnie zatrudniają. Po kilku miesiącach sami mnie przenieśli do lepszej firmy, gdzie jest stabilniejsze zatrudnienie, tak że nie można się od razu zniechęcać, tylko przeć naprzód. Walczyć o swoje i się w końcu uda. To dobra firma, ale z pustego i Salomon nie naleje! Ludzie! Koronawirus nie tylko atakuje zdrowie człowieka, jego aktywność objawia się wszędzie! Zaczął się kryzys, który niszczy też rynek pracy osób niepełnosprawnych. Cierpliwości! Jak nie ma ofert pracy, to oni też ich na potrzeby konkretnej osoby nie stworzą! A jak jest oferta pracy, a chętnych do niej kilkudziesięciu, to wiadomo, że pracodawca wybierze sobie tego, który mu się najbardziej podoba - co nie zawsze znaczy obiektywnie najlepszego. To nie rekruter BPO decyduje, tylko pracodawca. Pamiętajmy o tym!

Wypłacają dodatkowe nagrody w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Juby37

nagrody za co?

Agnieszka

Jako premie? Jesteśmy agencją to zależy od pracodawcy.

lupus

Jestem po rozmowach kwalifikacyjnych, które zakończyły się pomyślnie. Rozmowy były przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Polecam wszytkim!!!

jarek

oczywiscie doceniam pozytywne opinie i jestem pełen podziwu. ale jesli ktos świadom dotacji z PEFRON I ICH WYSOKOSCI PRZY ODPOWIEDNICH STOPNIACH NIEPEŁNOSPRAWNOSCI PROPONUJE PRACE Z WŁASNYM KOMUPUTEREM I WŁASNYM STAŁYM ŁĄCZEM, TO BARDZO ŻLE ŚWIADCZY O PRACODAWCY,KORZYSTAJACYM Z NIEŚWIADOMOSCI,BYC MOŻE OSÓB ZAINTERESOWANYCH.... BARDZO NIE ŁADNIE ,WYKORZYSTYWAC NIESZCĘSCIE LUDZI DO ROBIENIA BIZNESU NIEWSPÓŁMIERNEGO DO DOCHODU TAKIEJ OSOBY....

Katarzyna
@jarek

Panie Jarku, na jakiej Pan podstawie zakłada wysokość wynagrodzeń pracowników, są bardzo różne, a prawo pracy nie zakazuje wykorzystywania komputera prywatnego pracownika do wykonywania pracy. Zatem opinia Pana wyrażona publicznie jest dla BPO bardzo krzywdząca i nie powinna mieć miejsca.

jak to wyglada w praktyce
@Katarzyna

prawo stanowiace o telepracy przewiduje ekwiwalent za sprzet telepracownika i prawdopodobnie agencja BPO przestrzega tych przepisow. czyli wyplaca co miesiac dodatekdo pensji za korzystanie z wlasnego łacza internetowego i komputera. sama omijam pracodawców próbujących obejsc ten przepis.

Zatrudniony
@jarek

Szanowny Panie . Wykonuję pracę tzw zdalnie czyli ze swego komputera i z domu co dla mego schorzenia jest jedyną realną formą dorobienia do renty i jestem z tej współpracy w pełni zadowolony. Natomiast jeżeli ktoś znalazł niszę na rynku i na tym zarabia ( pomagając nam) to co w tym złego ??? Zazdrościsz Pan załóż Pan konkurencję i zaproponuj lepsze warunki a do Pana wszyscy przejdą. Proste???Proste. Takie jest niestety prawo rynku. Tak było j, jest i będzie . Proponuję poczytać von Hayeka.

Jak to wygląda w praktyce?
@Zatrudniony

@zatrudniony - dostajesz ekwiwalent za użycie własnego komputera, internetu i pradu? Zwykle jest taki aneks do umowy. Oczywiście te koszty mogą być symobliczne,spotkałam się z kwotami od 6 (sic!)do 80zl/mc

byly pracownik ZPCH
@jarek

Pracodawca zatrudniający zdalnie pracownika z niepełnosprawnością otrzymuje dotację na utworzenie stanowiska pracy ,sprzęt łącze internetowe.Otrzymując kasę z Pefron nie ponosi kosztów zatrudnienia . Jest to zwykłe oszukaństwo. PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK PONOSIĆ KOSZTY ZAOPATRZENIA W SPRZĘT

@jarek

Panie Jarku, czy Pan zdaje sobie sprawę z tego, że my jako agencja nie zatrudniamy tylko z dotacji PFRON?

zerujpfron
@BPO NETWORK Sp. z o.o.

zatrudniacie ludzi z potrojnym i poczwornym odpisem pfron. to są kwoty rzedu 6000-7000. koszt pracodawcy 2800-miesiac. zostaje tak ze 3-4 tys. zarobku na JEDNYM pracowniku. co miesiac. brawo!

zeruj pfron2
@zerujpfron

patologia wymusza działanie takich patologicznych agencji jak BPO. Gdyby nie wadliwy system pfron nie bylo by takiej sciemy

Niepełnospr.
@jarek

Szczerze mówiąc, niepełnosprawnych firmy nie lubią zatrudniać. Jeśli są chętni do takiej współpracy to supper. Co do korzystania ze wsparcia ze str. Pfron to się nie dziwię, dlaczego nie... Pozdrawiam

@Katarzyna

Na jakiej podstawie, państwa firma wyludza orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,żadając załączenia w ogloszeniu od ponad roku, skanu ożeczenia. Wyłudzenie ww dokumentu celem osiągnięcia korzyści materialnej w postaci dofinansowania z PEFRON jest nielegalne, i określone jako przestępstwo z KK. Jak Państwo tacy mądrzy to dlaczego nie publikujecie swojego ożeczenia? Wiem dlaczego, już wiem jaki jest symbol podany w ożeczeniu ni na napewno nie jest to kręgosłup tylko inna część ciała

Niestety zawiodłem się na agencji BPO Network. Na początku kwietnia złożyłem swoje CV na jedno ze stanowisk oferowanych przez agencję. Przeszedłem przez wszystkie etapy rekrutacji (rozmowa, testy) i dostałem maila, że zostałem przyjęty do pracy. W ciągu kilku dni miał skontaktować się ze mną ktoś z kadr. Skontkował się? Oczywiście, że... nie. Zatem postnowiłem sam zadzwonić po ponad tygodniu i uzyskałem informację, że zatrudnienia zostały wstrzymane. Pytam się - dlaczego? „Nie wiem. Zostały wstrzymane”. Nie jest to poważne traktowanie pracownika/kandydata. Po co zawracacie ludziom d*** całym procesem rekrutacji, żeby na koniec powiedzieć „zatrudnienia zostały wstrzymane”? Czemu nie poinformujcie ich o tym sami tylko czekacie, aż człowiek sam zadzwoni i spyta się dlaczego milczycie? Zachowanie bardzo nie fair.

Stopień umiarkowany

To agencja pośrednictwa i nie mieli wpływu na decyzję faktycznego pracodawcy, który rozmyślil się bez podania przyczyny. Pośrednik na infolinii mógł trafniej dobrać słowa ale sam pewnie był identycznie zaskoczony jak pan.

@Stopień umiarkowany

„Zaskoczony”... nawet się uśmiałem... to jest cyrk, a nie agencja... a przykro mi to pisać, bo tak być nie powinno... nie dość, że płacą grosze to jeszcze chcą, żeby z utęsknieniem czekać na odpowiedź od nich... ja jestem generalnie im wdzięczny, że się rozmyślili, bo przez tę ich długą zwłokę i brak odpowiedzi znalazłem pracę u normalnego, poważnego pracodawcy za ponad dwa razy większą pensję... także ja nie mam na co narzekać. Przykre jest natomiast to, że są ludzie, tacy jak Ty, którzy bronią takiego nieprofesjonalizmu. Z takim brakiem szacunku do siebie nie liczcie na to, że oni nabiorą szacunku do nas, niepełnosprawnych. Po takim zachowaniu ta agencja jest skreślona w moich oczach na zawsze, bo jak popychadło nie dam się traktować.

Stopień umiarkowany

Mylisz się, nie zostałem zatrudniony przez agencję bo mam li i jedynie umiarkowany stopień. Tak, u nich liczy się jak najwyższą doplata do pensji, czyli najlepiej i stopień znaczny, i schorzenie szczególne. W tej chwili pracuję bezposrednio u pracodawcy,nie przez żadną agencję. Brak profesjonalizmu u takich pośredników to niestety paskudna plaga. Staralem sie tylko usprawiedliwic tego czlowieka ktory byc moze obok profesjonalizmu nawet nie stal. Przecież na stronie widać ze zatrudniają młodych ludzi tuż po studiach - tak wynika ze zdjec pracownikow,tez żadnych kokosów im nie płacą. Jeżeli czules się nieprofesjonalnie/nieetycznie potraktowany to możesz zgłosić szefostwu osoby która Cię tak potraktowała. I nagrywać wszelkie "rozmowy rekrutacyjne".

Stopień

A można prosić o namiary na pracodawce u którego Pan pracuje ? też bym się tam zgłosił

Umiarkowany
@Stopień

Nie zatrudniają zdalnie, to duże firmy z zagranicznym kapitałem z polskimi oddzialami w W-wie. Nazwy firm na literkę O lub M. Jak na analityka danych z biegłymi kilkoma jezykami obcymi to i tak o wiele za dużo podpowiedzi.

VELPIT

Zgadzam się z tobą (bo jak popychadło nie dam się traktować.) tylko jak to zrozumiemy jes rozgoryczenie że są takie osoby które swym zachowaniem i działaniem czynią drugiemu coś nie do przyjęcia.

Edyta
@VELPIT

Firma ta pośredniczy z innymi firmami szukając do nich osób niepełnosprawnych posiadających przeróżne kwalifikacje.Zdania na temat działalności BPO NETWORK mogą być podzielne niemniej jednak ważnym aspektem jest to, że firma w zakresie swoich działań stara się jak najbardziej umożliwić osobom niepełnosprawnym szybkie znalezienie pracy. Czy ktoś, kto korzystał z oferty firmy może poświadczyć, że firmy współpracujące z BPO to w większej mierze sprawdzeni i rzetelni pracodawcy?

cyrki

to nie cyrk tylko dobrze pomyslany biznes na chorych

haha

moze znależli kogos z wyższym stopniem ? nie pomyslałaś?

wyjasnienie

proces rekrutacji jest po to że BPO zbiera baze danych ON , selekcjonuje na podstawie stopnia i dostarcza pracodawcom osoby z najwiekszym odpisem PFRON szwindel i dyskryminacja

@wyjasnienie

Co masz na myśli poprzez "szwindel i dyskryminacja"? Napisz proszę jakieś konkretne przykłady, na podstawie których masz taką opinię o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. Z tego co mi wiadomo, selekcja oparta o stopień niepełnosprawności jest powszechną praktyką i nie jest przestępstwem.

serce1

Witam, mam prośbę, osoby, które aplikowały do firmy BPO NETWORK , piszcie jak to wygląda, czy zostaliście zatrudnieni, lub nie, po prostu piszcie na temat, pozdrawiam.

Syrenka
@serce1

BPO Network – Oferta dla Firm BPO Network to agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników pełnosprawnych i niepełnosprawnych na Polskim rynku pracy. Nasza firma wykorzystuje możliwości optymalizacji Business Process Outsourcing do usprawnienia i minimalizowania kosztów w firmach Klientów związanych z procesami administracyjno-kadrowymi. Do grona zadowolonych klientów należą: – KRK Partnerzy sp. z o.o. – Content Hero sp. z o .o. – Migtel sp. z o.o. BPO Network rekrutuje a pracujesz min dla tych firm wymienionych powyżej.

@serce1

Zostałam zatrudniona :) Po okresie próbny dostałam znaczną podwyżkę. Pracuje w firmie od roku.

@Syrenka

Tak to działa, Powiązane ze sobą podmioty. Trafne spostrzeżenie. Natomiast co do warunków płacowych, możesz i znać 3 języki, mieć 10 lat doświadczenia, a jak mantra usłyszysz wynagrodzenie na poziomie najniżej krajowej:) Jest to nie do przebrnięcia.

Misior
@Agnieszka

Okres próbny trwał 1 miesiąc i po tym okresie znaczna podwyżka;)))

kasia270789
@serce1

pracuje od 10.11.2017r. opinie na temat firmy mam pozytywną trafiłam na wspaniałą grupę ludzi z którymi świetnie się pracuje i czas milej leci oraz na wspaniała przełożoną która we wszystkim nam pomaga mam nadzieje ze uda mi się tu zostać jak najdłużej :)

@Misior

Tak :) Złe opinie zawsze dotyczą osób które nie miały po prostu kwalifikacji lub nie sprawdziły się na danym stanowisku. Potem piszą negatywne komentarze.

Bobinka

Nic dodać, nic ująć!

Bobinka
@kasia270789

Podpisuję się pod każdym zdaniem... No, może z małym wyjątkiem dotyczącym daty zatrudnienia, jako iż swoją przygodę z tą - skądinąd świetną - firmą zaczęłam o miesiąc wcześniej, tj. w październiku 2017r. i też jestem mega zadowolona! :)

odp2
@Agnieszka

jedyną kwalifikacją do pracy jest grupa inwalidzka najepiej 1. nikt nie patrzy na cv ani kwalifikacje

Sławomir.

Polecam, polecam. BPO Network to solidni ludzie tam pracujący. Panie wykonują pracę z całym zaangażowaniem i na pewno nie zostawią WAS POSZUKUJĄCY na LODZIE. Wiem co piszę. Naprawdę PANIE są solidne. Pan Płaczkiewicz to też osoba godna zaufania. Wszyscy mają duży współczynnik EMPATII.

@Sławomir.

Czy ktokolwiek z umiarkowanym stopniem pracuje za pośrednictwem agencji BPO Network?

odp2
@Stopień umiarkowany

nikt nie odpowiedział więc chyba nie

Magda

Witam wszaytkich serdecznie ...Prosze o powazne i dokladne i realne opinie na temat pracy u W BPO network jakie sa realne zarobki i premie i czy wogole jest mozliwosc awansu ..Przymierzam sie do rozpoczecia pracy w tej firmie ...Z gory dziekuje za wszsytkie odpowiedzi

@Magda

Fajnie, gdyby ktoś udzielił Ci takich informacji, sam jestem tego ciekaw. Może znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i podzieli się swoimi wrażeniami? Takie wpisy są bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem CV do BPO NETWORK, więc zachęcam do dzielenia się opiniami.

@Adam

Widzę że zero entuzjazmu i wypowiedzi cóż pozostaje zatrudnić się gdzie indziej

@Magda

Nie minęło tak wiele czasu, może jednak znajdzie się ktoś kto orientuje się w tym temacie? Jeśli nie, to może warto wybrać się na rozmowę i samemu przekonać się na co można liczyć w BPO NETWORK? Jeśli już zdecydujesz się wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej, to może podzielisz się tu swoimi przemyśleniami na jej temat? Byłbym bardzo wdzięczny.

@Adam

Szanowny Adamie przeszłam rozmowę rekrutacyjna i nadal cisza już 3 tygodnie więc nie mam się czym dzielić

@Magda

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że trzy tygodnie od rozmowy kwalifikacyjnej to już całkiem sporo. Ale może być też i tak, iż w BPO NETWORK trwa jeszcze rekrutacja na to stanowisko i w związku z tym jeszcze nie dostałaś wiadomości zwrotnej. Zechcesz nam na razie powiedzieć, w jakiej atmosferze przebiegała rozmowa rekrutacyjna?

Małgosia 55

Jeszcze moja 5/5.

Małgosia 55

Dziękuję za pomoc i empatię którą otrzymałam od całego zespołu a szczególnie od pani(usunięte przez administratora). Jest to bardzo miła i wyrozumiała osoba. Ma bardzo profesjonalne przygotowanie do swojej pracy, przy tym nie przestała być Dobrym Czlowiekiem. Co jest szczególnie ważne w kontakcie z osobami niepełnosprawnymi. Za to bardzo dziękuję i polecam wszystkim poszukującym pracy i potrzebującym pomocy w jej otrzymaniu. Ja już ją mam. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Maciej

Bardzo polecam, bardzo dziękuje Pani Agnieszce za cierpliwość do mnie i tysiąca pytań na które zrozumiałe odpowiedziała ;)

Adode

Możecie coś napisać o operatorze chce? Widziałem ogłoszenie że szukają, jakie zarobki?

@Adode

Widziałeś, że stanowisko operatora maszyn CNC dotyczy osób, które mają orzeczenie o niepełnosprawności? Czy masz takie orzeczenie i chciałbyś spróbować swoich sił na tym stanowisku? W ogłoszeniu na to stanowisko widnieje informacja o tym, że pracodawca wymaga od potencjalnych kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy takowe doświadczenie masz?

Bpo Network
@Marek

W naszych ogłoszeniach jest napisane czy dotyczy to osób tylko niepełnosprawnych czy każdego typu pracownika. Pensja na to stanowisko waha się miedzy 2500 zł brutto, a 4000 zł brutto na okres próbny w zależności od spełnianych wymagań pracodawcy.

Bpo Network
@Adode

2500-4000 zł brutto

@Bpo Network

2500-4000 zł zależy od umiejętności i spełnianych wymagań

@Marek

To stanowisko nie dotyczyło osób z niepełnosprawnością

Hildegarda S.

Przez dłuższy okres czasu byłam bezrobotna i całkowicie straciłam nadzieję, że znajdę jakąkolwiek pracę. Przypadkowo trafiłam na ogłoszenie BPO Network, wysłałam swoje CV. Już następnego dnia zadzwoniła do mnie Pani z rekrutacji i przedstawiła mi szczegóły oferty. Bardzo miło wspominam tę rozmowę. Od tego telefonu do zatrudnienia minęło kilka tygodni w czasie których udało mi się załatwić wszelkie formalności. Jestem wdzięczna tej firmie za to że dała mi nadzieję, że nawet beż wysokich kwalifikacji jestem wartościową osobą na rynku pracy i że nie wolno się poddawać w poszukiwaniach. Gorąco polecam firmę BPO Network.

@Hildegarda S.

Mogłabyś napisać, na jakie stanowisko aplikowałaś w przypadku ogłoszeń o pracę dodawanych przez firmę BPO NETWORK? Chciałbym, abyś napisała nieco więcej o samej rozmowie rekrutacyjnej. Czy osoba, która zadzwoniła do Ciebie, zadawała pytania, które miały sprawdzić Twoją wiedzę przydatną na tym stanowisku pracy, czy raczej była to rozmowa ogólna? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało.

Kingula

BPONetwork jest de facto miejscem gdzie mogę stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. To tutaj poprzez charakter mojej pracy mogę mieć ciągły kontakt z ludźmi telefonicznie i na skype. Kontakt z innymi osobami również niepełnosprawnymi tak jak ja sprawia mi ogromną przyjemność. Jest to moje ,,Małe okienko na świat,, ponieważ jestem osobą z małej miejscowości. Firma daje mi możliwość rozwoju dzięki różnym rekrutacjom np. językowym. Atmosfera w zespole jest fantastyczna, każdy czuje się potrzebny.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.