BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Witam, Ja pracuję w tej firmie od niedawna ale naprawdę nie żałuję decyzji. Praca ciekawa pozwalająca na kreatywność i rozwój pracownika. W firmie panuje super atmosfera i wszyscy dobrze się rozumieją. Serdecznie polecam

Adrian

Dzięki BPO Network udało mi się znaleźć zatrudnienie. Posiadam pracę w której mogę się rozwijać, umowa jest spisana na jasnych zasadach a wynagrodzenie wypłacane terminowo. Ludzie którzy tam pracują naprawdę naprawdę chcą pomóc - przez cały proces rekrutacji byłem z nimi w stałym kontakcie a przeprowadzone rozmowy były rzeczowe i profesjonalne. Polecam.

Maria

Firma przyjazna. Z całego serca chcą pomagać znaleźć pracę ON. Szukają zawsze najlepszych rozwiązań. Polecam bardzo.

Glapus

Pracuje w BPO od niedawna i powiem szczerze bardzo fajna praca miła atmosfera wspaniali ludzie nie mogę narzekać Polecam serdecznie

IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ilona

Pracuję w BPO Network ponad 1,5 roku, nie ma żadnych problemów z wynagrodzeniem, atmosfera w pracy jest super. Czego więcej można wymagać od pracodawcy. Jak do tej pory firma moje oczekiwania spełnia w 100 %.

BPO NETWORK Sp. z o.o.

MEGA POZYTYWY I SAME SUPERLATYWY! Bo tylko na takie zasługuje firma, o której jest tutaj mowa. Nie jest to pierwsza firma, w jakiej mam nie tyle okazję, ile Przyjemność (świadomie używam tego sformułowania) pracować, ale zdecydowanie najlepsza! Przy całym swoim, de facto wieloletnim już doświadczeniu z różnymi pracodawcami jedno mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem: BPO Network oraz w ogóle cały pracujący tu zespół to najlepsze co mi się mogło przytrafić... I mówię absolutnie serio, bo tak fantastycznej atmosfery nie ma chyba nigdzie indziej, aczkolwiek to tylko jedna z jakże licznych jej zalet. Pozdrawiam serdecznie i polecam każdemu z całą stanowczością!! :) Bogusia

Niczego

Nie jestem zadowolony, bo nie zatrudniają osób do pracy na stanowisku. Zero rekrutacji :/

Alicja
@Niczego

Ja akurat zostałam zatrudniona przez nich :) 3.01 zaaplikowałam do nich, 4.01 zadzwoniła rekruterka żeby porozmawiać, był to pierwszy etap rekrutacji. 7.01 miałam kolejną rozmowę i po niej dostałam informację że będę zatrudniona. Miałam już rozmowę z kadrami które wzięły moje dane do spisania umowy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy gdyż u mnie poszło wszystko ekspresowo :)

Jak to wygląda w praktyce

Mam pytanie- czy zawsze wynagrodzenie dla pracownika równe jest minimalnej krajowej? Ostatnio pojawiaja się również oferty z dość specyficznymi wymaganiami (dwa języki obce biegle, specjalista ds rekrutacji dla międzynarodowej korporacji - trochę dziwne byłoby dowiedzieć się ze to za 1400 netto) - warto aplikować?

Hm
@Jak to wygląda w praktyce

Faktycznie dziwne za 1400 zł

Jak to wygląda w praktyce?

@Syla, znam dosc dobrze realia finansowe zatrudniania ON. Teraz praktycznie wszędzie (bez pośredników tez) niepełnosprawny zarobi minimalną krajową, niezależnie od stażu pracy,stanowiska i obowiazkow/odpowiedzialnosci/doswiadczenia, nie wspominając już o wielkości firmy i ew rozstrzale płacowym (pracownik z doplata pfron vs zwykly). To demotywujące. Wiem jak działa agencja pośrednictwa, kilkanaście do dziewieciu lat temu, na początku drogi zawodowej, byłam w ten sposob zatrudniana. Co dziwniejsze, nie zgarniali przy tym nie wiadomo jakiej prowizji. Bezpośredni pracownik zarobił może z 10% więcej ode mnie (lata 2006-9). Przy znacznym stopniu (osobiście mam znaczny; zreszta zwykle takich pracownikow najczedciej sie zatrudnia ze względu na wysokość doplat) pracodawca dostaje 1800zl dofinansowania (i doskonale o tym wie, w dużych firmach tez). Całkowity koszt pracy po stronie pracodawcy (pensja brutto plus obowiazkowe skladki ubezpieczeniowe) to okolo 2450zl przy pensji minimalnej. Zeby pracownik byl oplacalny, ma wypracowac od 700zl zysku w gorę. Praca agencji polega na zewnętrznej obsłudze "uzerania sie" z przestarzałym technicznie systemem obsługi dofinansowan pfron, obsłudze kadrowo-placowej oraz na zrekrutowaniu pracownika. Duże korpo w permanentym kryzysie wola nie powiekszac swoich macierzystych działów hr wiec te praktyki są opłacalne. Agencja pośrednictwa poszukuje na dość szeroki przekrój stanowisk. Informacja chociazby o widełkach płacowych podczas publikacji ogloszenia nie jest w tym kraju niestety przyjęta. Chyba zamiast narzekać, lepiej samemu dokształcic się z zewnetrznej obsługi dofinansowan do wynagrodzen i zaoferować takie usługi na własnych warunkach.

oroboros

hej tu nie chodzi o pensje tylko. Taka firma dostarcza większym firmom odpowiednia liczbę ON , żeby nie płaciła wysokiej kary na Pfron. Kwoty są milionowe dlatego w tych firmach tak na prawdę ON ie pracują, nie muszą skoro ktoś nie płaci 1 mln kary na Pfron. proceder dobrze wyjasnia fajny Pan na stronce zeronapfron pl

oroboros2

pensja minimalna jest wprowadzona by ON nie byli poszkodowani i była równość szans. obojetnie czy ktoś pracuje za trzech czy nic nie robi na umowie, dla Pfronu te wygladazę ładnie równo pracuja niby nie ma mobingu itd. generalnie polecam takie agencje dla ON dlatego że bierze się kase za nic. Dodatkowo osoby niepełnosprawne chętnie zgadzają się na pensje minimum, wszak maja dodatkowo renty. Za taka lekką pracę super dostosowaną do ON zus nie może odebrać rent. Szczególnie dotyczy to telepracy. pozdro !

Syla 25
@oroboros2

Oroboros2 Powiedz gdzie jest taka praca, w której bierzesza kase za nic? Chetnie się tam zrekrutuję. Jak nie byli poszkodowani? Nie wiem o czym piszesz? Ja mam dziecko na utrzymaniu, problemy ze zdrowiem i nie przyznano mi renty. Jestem osoba wykształconą i po tym jak mi oznajmiono, że to co teraz zarabiam to jest maksimum to stwierdziłam, że najwyższy czas zacząć szukać normalnej pracy. Uwierz mi, że ciężko utrzymać rodzinę z takiej pensji. Do tego w pewnej agencji nawet nie zapytano mnie na co jestem chora i moje stanowisko jedynie pogorszyło mój stan zdrowia, więc nie wiem w jaki sposób dostosowują te stanowiska? Ich to g**** obchodzi, abyś się tam zatrudnił. Po za tym dam Ci przykład. Pracownik w firmie X zarabia 3500 zł netto, ten sam pracownik z agencji dla ON zarabia 1800 zł, mając ten sam zakres obowiązków w tej samej firmie. Tylko dlatego, że jest osobą niepełnosprawną? Sprawiedliwe? Dla mnie nie, a to przykład z życia. Oczywiście nie wszędzie tak jest i wszystko zależy od wykształcenia i doświadczenia. Co prawda są też plusy takich agencji, bo człowiek ma 10 dni urlopu więcej i pracuje 7, a nie 8 godzin. To się chwali, tylko co z tego, jak nie ma szans na godne zarobki. Jak ktoś ma rentę i mu to wystarcza to jego wybór.

Syla 25
@Jak to wygląda w praktyce?

Jak to wygląda w praktyce? Nie narzekam, tylko dzielę się swoimi doświadczeniami. Trzeba negocjować na początku lub po okresie próbnym z agencją i firmą, u której się pracuje. Nawet pod pretekstem rezygnacji. Ja co umowę dostawałam podwyżkę, dopiero wtedy jak mówiłam, że następnej nie podpiszę. I zawsze trzymali mnie do samego końca i po terminie dawali mi tą podwyżkę z bólem serca. Prezes pewnej agencji prawie zawału dostał, że go tak naciągnęłam. Po za tym mam wrażenie, że ON zgadzają się na to, bo wychodzą z założenia, że nie zasługują na więcej. Znam wiele osób niepełnosprawnych, które są bardziej efektywne niż zdrowi pracownicy, a zarabiają mniej. To mnie boli bardzo, no ale taka polityka. Jedynie mogę prosic abyscie negocjowali stawki do tego progu rentowego. Ja bylam glupia i kiedys zgodzilam sie na 1200 zł, bo mi wpierali , że jak na pierwsza prace to duze pieniadze (bez renty). Człowiek był młody i naiwny i niestety się tam zasiedziałam, tylko dlatego, że miałam niskie poczucie własnej wartości. Co prawda z agencją BPO NETWORK nigdy nie współpracowałam. Moje doświadczenia dotyczą zupełnie innej agencji. Na te forum trafiłam przypadkiem, bo chciałam zobaczyć opinie o nich, czy też jest taka masakra jak w innych agencjach i się trochę tu rozgadałam :)

oroboros2
@Syla 25

ON zgadzaja sie na pensje minimalne zeby nie stracic renty. co ma powiedzieć orzecznik zus jak ciężko chory przyszedł by na komisje i powiedział że zarabia 3000 brutto

Agnieszka
@Jak to wygląda w praktyce

Nie zawsze. Zależy od stanowiska. Można podać ile by się chciało zarabiać

Jak to wygląda w praktyce
@Agnieszka

między "oczekiwaniem" a stanem faktycznym jest subtelna różnica. wsrod niepelnosprawnych z wyksztalceniem i znajomoscia jezyków panuje duża depseracja i yaka sama konkurencja konkurencja, wiec zatrudniona zostanie osoba proponujaca stawke minimalna. zaraz po studiach tez bylam tak zdesperowana na ciekawą pracę , że zadowalalo mnie minimum, po 12 latach pracy jednak za minimum niestety nie utrzymam rodziny, chocbym nie wiem jak się starała.

Jak to wygląda w praktyce?
@oroboros

@oroboros Przestań raz na zawsze mylić pojęcia. Tu są opinie o agencji bpo. Nie zeronapfron.pl, tylko bpo. To co tu reklamujesz to jakis tam teoretyczny konstrukt, który jeszcze nigdy nikogo nie zatrudnil. Popieram wypłatę minimum krajowego za minimum wysilku, ale BPO dla którego przecież nie pracujesz wymaga 100%zaangażowania na często wymagających stanowiskach, i też za minimum, ew po probnym 50zł brutto podwyżki. Jak chcesz pisać o zero na pfron, to poproś by właściciel tej firmy założył tu konto i pisz mu peany

eka
@oroboros2

nie wszyscy mają renty

Grażyna

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Henryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

@Henryk

prawdopodobnie aktualnie ogłaszane oferty na stanowiska "rekruter zdalny" są ofertą bezposrednio od nich, a nie posrednictwem pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w BPO NETWORK Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

BPO network to agencja posrednictwa/headhuntingowa. Rzeczowo oraz na temat odpowiedzieć mogą tylko zatrudnieni tam rekruterzy. Ja sama biorę udział w procesie rekrutacyjnym dla klienta BPO. Co do tego pośrednika, mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Przeszłam preselekcję ale ostateczny wynik i tak będzie zależeć od klienta końcowego agencji BPO.

Polecam, łatwa aplikacja, szybki kontakt.

pracownik769

Jak dla mnie firma jest w porządku, ekipa naprawdę fajna. Pracuję w BPO NETWORK już od ubiegłego roku. Kasa wypłacana na czas, umowa o pracę, jak pracownik się sprawdzi na okresie próbnym to przedłużają umowę. Uważam, że firma godna polecenia.

@pracownik769

Przy dopłatach z PFRON pieniądze dla pracownika na czas to niestety konieczny wymóg. Zasada działania agencji jest taka,ze oprócz optymalizacji pfron biorą tez duze pieniądze od samego pracodawcy. I na inwalidow za minimalna krajowa zarabiają całkiem nieźle.

@Stopień umiarkowany

*na inwalidach

Janett

Witam, Aplikowałam na stanowisko telemarketer. Miałam kilka rozmów, testów w tym zakresie. Pracownicy są bardzo mili i uprzejmi i spokojnie tłumaczą, jeśli coś jest nie zrozumiałe. Nastawienie pracowników do osoby starającej się o pracę, jest rzetelne i czuje się miłą atmosferę.

@Janett

Dostałaś pracę?

sylwester

złożyłem swoją aplikację i do mnie zadzwonili , już jestem zadowolony z konkretnej rozmowy z Panią Lilianą , a co będzie dalej czas pokarze.

Cezary1967

witam nie spotkałem się nigdy z bardziej kompetentną i rzeczową osobą niż Pan Paweł zdaje się, który zawsze ma wiele cierpliwości i konkretnie udziela rad i rzetelnych informacji na temat aktualnych ofert na stronie firmy. Serdecznie polecam rozmowę z tym Panem PŁACZKIEWICz, jednocześnie mam nadzieję że wreszcie i dla mnie uśmiechnie się los i znajdę dzięki tej firmie pracę Jak na razie czekam na zatrudnienie mnie jako analityk internetowy, ale brałem też udział w innych rekrutacjach. Rozumiem jednak że nie każdy może zostać przyjęty.

michall

Złożyłem 2 razy do nich cv.Oddzwonił jakiś nieogarnięty pan,który nie wie z kim rozmawia,nie wie,na jakie stanowisko była aplikacja itd.Słabo,bardzo słabo.Zadaje pytania,a potem nie czeka na odpowiedzi,obiecuje,że "ktoś oddzwoni",a potem cisza.Wczoraj minęło 5 tygodni od jego telefonu.Firma to kpina!!!Nie polecam

axe
@michall

firma poluje na 1 grupe inwalidzka, i okrada pfron z milionów zł, wysłać donos do pfron !

na razie poszukujący pracy
@axe

... jak ktoś chce pomóc znaleźć pracę dla ON i jeszcze trochę kasy przytulić to cóż ... takie życie. Ja im nie żałuję . Mam nadzieję, że pracę znajdę taką którą jestem w stanie wykonywać w domu. Cóż z tego, że za mniejsze pieniądze alee. zawsze 1. Dodatkowy grosz 2. Mam co robić i nie będę myślał tylko o bólu 3 . Komuś się przydam.

Katarzyna
@michall

Pan owszem mógł zadzwonić dwa razy, ale odnośnie dwóch stanowisk najprawdopodobniej, może warto zadzwonić do Nas, a nie wypisywać szkalujące wypowiedzi. Nikt nie zapewnia kandydatów o zatrudnieniu bowiem tylko pracodawca takie zobowiązanie podejmuje. Brak kontaktu z Naszej strony najprawdopodobniej wynika z niepodjęcia decyzji przez pracodawcę. Mamy wiele osób zatrudnionych z Naszych procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiam

realista
@axe

Taaak polują na tzw JEDYNKĘ. Ze SZCZELBĄ chodzą i SZCZELAJĄ . Człowiecze ogarnij się.))))

@realista

Chodzi o to, że osoby z umiarkowanym stopniem nikt z tej agencji w żadnym wypadku w ogóle nie weźmie pod uwagę przy rekrutacji :) żerowanie na desperacji, ot co.

Ola1997

POLECAM. Bardzo miiła i żetelna obsługa Infolinia sprawnie działa i pan Paweł Płaczkiewicz cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i radzi na jakie ogłoszenie o pracę zwrócić uwagę. Pozdrawiam załogę i więcej takich pracowników cierpliwych jak Pan Paweł

Witam . Podobnie jak pani Krystyna choruję na stwardnienie rozsiane z tą różnicą ,że ja choruję od 20 lat mam wykształcenie farmaceutyczne policealne (to jest jedyne moje wykształcenie). Niestety SM praktycznie od razu "zabrało" mi nogi i ręce też nie są na tyle sprawne co kiedyś w wyniku tej choroby nie byłam w stanie nawet ukończyć stażu w aptece stałam się osobą niepełnosprawną (mam orzeczony stopień znaczny).Próbowałam nauczyć się szybkiego pisania na klawiaturze, ale rączki latają po niej jak chcą(spastyczność rąk). Pokładam wielką nadzieję w BPO NETWORK ,że odezwą sie do mnie z ofertą pracy .

Zainteresowana

BPO NETWORK to profesjonalista z bardzo dobrą opinią jako pracodawca. Właśnie aplikowałam i czekam!!

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.