BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

Kandydat Klient

Czy firma BPO Network posiada dyrekcję? zależy mi na rozmowie, a Pani I.. nie jest w stanie sobie ze wszystkim poradzić. Pozdrawiam

@Kandydat Klient

tak, managera numer na stronie www

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Analityk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Manager rekrutacji

Nie szukamy analityków, a warunki pracy są zależne od firmy dla której prowadzimy rekrutacje.

Pracujesz w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Manager rekrutacji

Osoby pracujące w BPO mają umowę o pracę. Nie szukamy obecnie pracowników bezpośrednio do Naszego zespołu. Zewnętrznie jest różnie, jednak najczęściej jest to umowa o pracę.

Czy w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Joanna

Pracodawcy proponują B2B. Czekamy na takich kandydatów. Zapraszamy.

IT Manager

Szczególne - nielegalna dokumentów i prawna na orzeczenie dla niepełnosprawności.

Prawna o orzeczenia dla niesłyszących. Brak kontakt o pytaniach na kwalifikacje. Mogę przyjemność na zdalnej pracy w całej Polsce. Nie bądź dla naiwnych osobach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kaja

Ja osobiscie bardzo polecam, szukalam pracy od 2 miesięcy zgłosiłam sie do bpo, minely 2 tyg i prace mam :) Pani ktora sie mna zajmowała bardzo miła, wszystko wytlumaczy, zawsze mozna zadzwonic i dopytac z checia odpowie na kazde pytania.

JAKAŚ PATOLOGIA INTERNETOWA, NAWPISYWALI SAMI SOBIE FAŁSZYWE-POZYTYWNE NIBY-OPINIE NA SWÓJ TEMAT, NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA POZA TYM ŻE WROMBALI SIĘ NA SAMYM POCZĄTKU TABLICY OGŁOSZEŃ O PRACY, SIEDZĄ NA TYM PORTALU I CODZIENNIE WPISUJĄ TO SAMO OGŁOSZENIE

@pracownik

ten serwis tak działa, że firmy same sobie moderują komentarze, a jak wpisałam negatywne opinie o moim byłym pracodawcy, to dziwnym trafem, w ogóle się nie pokazały. Dlatego nie warto się sugerować tymi komentarzami

Dominikqa

Jestem osobą niepełnosprawną stopień znaczny i aktualnie poszukuje pracy. Czy mogę liczyć na pracę zdalną ?

Czy BPO NETWORK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Niestety nie

Pablo

Nie polecam. Firma, która tylko zbiera dane od kandydatów dzwoniąc do nich i nie przedstawiając żadnych ofert.

Prawnik
@Pablo

Jest to oskarżenie, które można kierować na drogę sądową

Bredzisław

BPO NETWORK to firma pośrednicząca.... Rotacja, rotacyjki...rotacunie.... na stanowisko Recepcjonisty szukają od miesiąca i więcej...za najniższą krajową. Recepcjonista w Warszawie ma średnio zarobki od 3500 brutto do 4500 nawet! Zastanawia mnie czy tą różnicę BPO NETWORK zabiera sobie z prowizji :) nie polecam. Szukajcie na rynku otwartym.

Rekrutacja
@Bredzisław

Idąc na rozmowę był Pan poinformowany jaki jest zakres obowiązków oraz jaka pensja jest na danym stanowisku.

Bardzo fajna firma

Dominika

Krótko i na temat: BPO NETWORK jest to jedną z najlepszych firm w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować i bardzo się z tego cieszę ,iż miałam taką możliwość dlatego też z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić ją każdemu, kto tylko posiada orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności i aktualnie szuka pracy. Nie zwlekaj więc ani chwili i jak najszybciej zgłoś swoją aplikację - powodzenia! :)

Agnieszka BPO Network

Pracuje bezpośrednio w BPO Network i to już mój 4 rok. Jestem zachwycona pracą i tym jaki cudowny zespół pracuje ze mną. Staramy się pomóc każdemu kto się do Nas zgłasza mimo, że nie jest to łatwe. Nie zawsze się nam udaje. Prowadzimy firmę mając swoje niepełnosprawności (i nie są to osoby najbardziej chore i z wykształceniem). W ciągu tych 4lata pomogłyśmy znaleźć pracę setkom osób. Stworzyłyśmy stronę Pracodawca z sercem gdzie poszerzamy wiedzę na temat niepełnosprawności i zatrudniania osób takich jak my. To co my z naszej strony robimy to tworzymy notatkę o Was, podpowiadamy jak zmienić CV żeby było atrakcyjniejsze. Podsyłamy klientom, firmom które znamy. Czasem jest tak, że ten pracodawca się nie odezwie- ma do tego prawo. Czasem prosi o chwile czasu na decyzje. Wtedy my otrzymujemy komentarze tutaj, że się nie odzywamy itd. Nasze numery są ciągle dostępne. Można też napisać email. Nic nie jest ignorowane. Zawsze wkładamy serce w swoją pracę i tak będzie do ostatniego dnia w BPO :) Zapraszamy do rozmowy z nami i kontaktu BPO Network

@Agnieszka BPO Network

KTO TO WPISAŁ? NAJWYRAŹNIEJ BPO NETWORK WPISAŁO >>> SE REKLAMĘ, W DNIU 26.01.2021, OKOŁO GODZ. 12.00 POSYPAŁA SIĘ PRODUKCJA

@Agnieszka BPO Network

Jest napisane kto to wpisał

nick
@Agnieszka

BRAK INFORMACJI O BEZCZELNOŚCI I PATOLOGII INTERNETOWEJ Z GODZ. 12.00

Tomasz
@nick

O czym prowadzicie w chwili obecnej tak naprawdę dyskusję? Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tą firmą, dlatego też chciałbym po prostu ustalić, jak wygląda tam praca. Jest może w tym wątku osoba, która mogłaby pomóc? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

BPO
@Tomasz

BPO Network zatrudnia pracowników do różnych firm więc ciężko jest określić jak wygląda tam praca. Osoby zatrudnione w BPO bezpośrednio raczej są zadowolone, ale nie szukamy pracowników wewnętrznie.

Były pracownik BPONetwork

Pracowałem na stanowisuk w firmie BPONetwork, odradzam firmę. Państwo firmy byli niekulturalne, nieprofesjonalne i mega słabo podejście. Także zaczepiają pracowników. Ta Wiem, że mają konkurencje i współpracy z kimś firmą agencją pracy i korporacją, aby utrzymywaja na siebie, nie dla pracowników. To właśnie jestem dyskryminowany przez Państwo BPONetwork, Nadal brak wsparcia niepełnosprawni pracy, nie wspiera osób głuchego i niesłyszącego. A moj znajomni większość składali CV, już prawie od pół roku nie odżywają, brak odpowiedzialności w czasie rekrutacji. Nie polecam. Przykro mi powodu.

UMIARKOWANA

Czy BPO Network to agencja tymczasowej pracy i czy są możliwości dłuższej umowy po okresie próbnym? Mam przykre doświadczenia z obecnej agencji, w której pracuje około roku, umowy są tylko przedłużane o miesiąc. Czy są możliwości stażu u Was w branży hr lub kadry i płace bądź osoby szkolącej się do zawodu hr, stanowiska niższego szczebla. Oczywiście obserwuje Waszą stronę Pozdrawiam :)

Aga
@UMIARKOWANA

Jestesmy agencja pracy, nie agencja pracy tymczasowej. Okres probny to od 1-3miesiecy- decyduje pracodawca. Zasadniczy jest dluzszy ale tez zalezy od decyzji pracodawcy. Niestety nie mamy staży :(

W BPO NETWORK pracuję już prawie 4 lata. Przez ten czas dostałam szansę na rozwój o jakim wcześniej nawet nie myślałam. Są tu olbrzymie możliwości na realizację swoich pomysłów, szefostwo wspiera na każdym etapie. Zespół jest mega zgrany, wszyscy się lubią i pomagają sobie. Praca tutaj to naprawdę super sprawa ????

wiiiii
@Monika

Czy można aplikować do ZESPOŁU BPO?

@wiiiii

Można, ale nie do działu rekrutacji bo mamy full

wiiiii
@Manager rekrutacji

Czyli na jakie stanowiska i czy są w formie zdalnej?

Joanna

Jestem osobą niepełnosprawną stopień umiarkowany i aktualnie poszukuje pracy. Czym zajmuję się państw firma?

@Joanna

Podłączę się pod pytanie. Ktoś coś wie? Czy aktualnie poszukują osób z orzeczeniem albo czy w ogóle jest możliwość aby w najbliższej przyszłości się starać o pracę w BPO NETWORK?

@Joanna

Bezpośrednio w BPO szukamy tylko chemika z uprawnieniem do nauczania. Poza jako pośrednik mamy bardzo dużo stanowisk.

@Joanna

zapraszamy na naszą stronę :)

Agnieszka BPO Network

@Agnieszka BPO Network

Jakie są mocne strony pracodawcy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Agnieszka

BPO Network nie jest pracodawcą, jest pośrednikiem

NIE MA ŻADNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO NETWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BPO NETWORK Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO NETWORK Sp. z o.o.