Main Partners Sp. z o.o.

Opinie o Main Partners Sp. z o.o.

Prawda

Prawda że to miejsce pelne możliwości

Dużo pracy dużo możliwości

Są tam możliwości by od zera dojść do bohatera.

lalantha

hello I am Lalantha karunaratne , I am looking for English speaking job.

@lalantha

Hello, please Contact with us on (usunięte przez administratora) +48 885 940 035

Jest ok

W gruncie rzeczy to jest to dobre miejsce.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Main Partners Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Administrator Systemów Linux.
strata czasu

Dziwaczne to miejsce w którym wszyscy wytrzymują max 6-8 miesięcy

Marzena
@strata czasu

Nie ma tu dosłownie nikogo z ponad rocznym stażem pracy?

MG

Bardzo polecam prace w tej firmie. Pracuję tu już ponad rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracownicy zawsze są mili, pomocni i zaangażowani. W firmie panuje bardzo ciepła atmosfera co w dużej mierze można zawdzięczać podejściu jakie ma szefostwo do pracowników. Prezes firmy to przesympatyczny, konkretny facet z którym zawsze można porozmawiać i znaleźć wsparcie, rzadko kiedy spotyka się tak fajnego prezesa jakim jest Michał. Przesympatyczna i mega profesjonalna grupa koordynatorów, dział rekrutacji i administracji pełen profesjonalizmu, dział legalizacji składający się z kompetentnych pracownikow. To wszystko składa się na miejsce pracy do którego chce się przychodzić. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pensje na czas i premie za osiągnięte cele. Naprawdę nie wiem skąd są te negatywne opinie… albo to osoby które zabolało rozstanie z firma albo ktoś pisał o kompletnie innej firmie

Elżbieta
@MG

dzieki wielkie za tak obszerną opinie, chcialam dopytac o przyjecie do pracy, moze pamietasz jak bylo. czy jako nowy miales kogos kto cie wprowadzi do firmy, pokaze gdzie co i jak dziala, kogos na kogo mozna liczyc jak cos nie wiesz, czy po prostu wszyscy pomagali jak mogli ?

EX

Firma jak firma… niestety powielają schemat doceniania nowych pracowników a tych z długim stażem pracy nie. Jak ktoś wspomniał wcześniej faworyzacja nierobów plus układy z przełożonymi … słabo słabo

Arek
@EX

prawda

@EX

No ale jak faworyzacja nierobów jak nowi dostają więcej od ciebie , pracuje od niedawna i gdzie są Ci starzy zasłużeni pracownicy dysponujący wiedza co ich nikt nie docenia ?

Magda
@Nowy

Janusz to TY?

Stefania

Bardzo pozytywnie będę przypominać sobie prace w Main Partner. Dobra firma, wypłata na czas, premie, bonusy za dobrą pracę. Codziennie Miła atmosfera, smaczna kawa, owocowe wtorki, wyjazdy integracyjne całą firmą☺️. Przestronne, klimatyzowane biuro w piękniej zabytkowej wyremontowanej kamienicy w fantastycznej lokalizacji. Międzynarodowe środowisko pracy. Bardzo profesjonalny dział rekrutacji, który nawet w 1 dzień jest w stanie zrealizować projekt. Polecam każdemu prace w Main Partners!

Wanda
@Stefania

Firma dobra, wypłaty na czas… a czy te wypłaty tez dobre? Czy ich plus to tylko to ze są w terminie?

Mariusz

Serdecznie polecam. Zostałem zatrudniony w firmie jako pracownik z małym doświadczenie i bardzo się cieszę z wyboru tej firmy. Przede wszystkim to super miejsce, aby rozwinąć swoje umiejętności. Intensywny czas, dużo pracy, ale dzięki temu zdobyłem mega doświadczenie i poznałem super ludzi.

Paulina

Pracowałam w firmie 3 lata. Main Partners dało mi możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania super ludzi. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Krzyś

Skończyłem pracę w zeszłym tygodniu, byłem zadowolony z pracy. Firma jak każda inna , raz dużo pracy , raz nie ma co robić

fr4f4r

jest ok

Urszula

W tej firmie nikt nawet od tygodnia nie odbiera telefonów.

Aktualność
Nowa oferta pracy - zapraszamy do kontaktu!
Michał J

Pracy jest dużo bo firma jest mega dynamiczna. Kasa jest zawsze na czas i pomimo natłoku zadań atmosfera jest super. Szczęśliwie nie ma wyścigu szczurów i management pozwala się spóźniać i robić prace zdalną. No i każdy weekend wolny :-)

MAJOR

Dobre miejsce do nabycia doświadczenia. Jak każda firma - ma swoje plusy i minusy. Na początku można się przestraszyć ilością pracy, ale wraz z wdrożeniem jest łatwiej. Polecam na start

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji. Aplikowałem na stanowisko biurowe. Mimo, że finalnie nie udało mi się dostać pracy w tej firmie, muszę przyznać, że rekrutacja na stanowisko przebiegała bardzo sprawnie. Panie, które mnie rekrutowały były bardzo miłe i profesjonalne, prawie w ogóle nie czułem stresu. Po każdym etapie rozmowy otrzymywałem feedback - czego nie doświadczyłem niestety na rozmowach w innych firmach. Całość na ogromny plus.

@Kandydat

Bardzo dziękujemy za przekazaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie procesy rekrutacyjne były prowadzone na najwyższym poziomie. Niezmiernie miło jest nam czytać takie słowa. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Main Partners.

JOB OFFER!
contact: 667800574 :)

Aktualność
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu!
RK

Nie polecam! Natłok pracy ogromy, bardzo duża rotacja i reorganizacja. Ludzie odchodzą, zmieniają się a potem nie można nad niczym zapanowac. Pytanie dlaczego odchodzą...

@RK

Dziękujemy za przekazanie opinii. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych pracowników czuł komfort związany z wykonywaniem codziennych obowiązków. Szereg specjalistów pracuje nad kulturą organizacyjną Main Partners, wprowadzając przy tym rozwiązania, które systematyzują i upraszczają wszelkie procesy.

Zostaw merytoryczną opinię o Main Partners Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Main Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Main Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Main Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Main Partners Sp. z o.o.