Main Partners Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nowa oferta pracy - zapraszamy do kontaktu!

Pracodawca

 Aktualność

JOB OFFER!
contact: 667800574 :)

Pracodawca

 Aktualność

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu!

Pracodawca

 Aktualność

Zatrudnimy osoby do pracy w magazynie, po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry!

Serdecznie witamy wszystkie osoby odwiedzające profil Main Partners w serwisie GoWork.pl

Czym zajmuje się nasza Agencja?
Main Partners to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, która kieruje swoje usługi do osób poszukujących pracy oraz do firm, które chcą pozyskać pracowników w celu realizacji swoich inwestycji. Specjalizujemy się we współpracy z państwami Europy Wschodniej, Azją oraz Afryką. Rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników fizycznych, a także specjalistów z wielu branż z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym.

Dziękujemy państwu za wszystkie komentarze – te dotychczasowe, jak i te, którymi dopiero postanowią się państwo z nami podzielić. Dokładamy wszelkich starań, by każda z opinii została rzetelnie przeanalizowana. Słuchamy uwag, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski. Mamy na uwadze, że bez Was nie ma Nas.

Jesteśmy nastawieni na merytoryczną rozmowę, która oparta jest na podstawowych wartościach firmy Main Partners – szacunku, uczciwości oraz poszanowaniu godności każdego człowieka.
Z tego tytułu informujemy, że treści, które będą obrażały czyjeś dobre imię, łamały prawo, lub regulamin serwisu GoWork.pl (>https://www.gowork.pl/regulamin) będą usuwane przez administratora.

Main Partners Sp. z o.o.