Main Partners Sp. z o.o.

Opinie o Main Partners Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!

Serdecznie witamy wszystkie osoby odwiedzające profil Main Partners w serwisie GoWork.pl

Czym zajmuje się nasza Agencja?
Main Partners to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, która kieruje swoje usługi do osób poszukujących pracy oraz do firm, które chcą pozyskać pracowników w celu realizacji swoich inwestycji. Specjalizujemy się we współpracy z państwami Europy Wschodniej, Azją oraz Afryką. Rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników fizycznych, a także specjalistów z wielu branż z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym.

Dziękujemy państwu za wszystkie komentarze – te dotychczasowe, jak i te, którymi dopiero postanowią się państwo z nami podzielić. Dokładamy wszelkich starań, by każda z opinii została rzetelnie przeanalizowana. Słuchamy uwag, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski. Mamy na uwadze, że bez Was nie ma Nas.

Jesteśmy nastawieni na merytoryczną rozmowę, która oparta jest na podstawowych wartościach firmy Main Partners – szacunku, uczciwości oraz poszanowaniu godności każdego człowieka.
Z tego tytułu informujemy, że treści, które będą obrażały czyjeś dobre imię, łamały prawo, lub regulamin serwisu GoWork.pl (https://www.gowork.pl/regulamin) będą usuwane przez administratora.

W Main Partners pracowałam ponad rok, atmosfera w firmie była przyjazna. Współpraca z innymi pracownikami układała się w bardzo przyjemny sposób. Fajne miejsce, by rozwinąć swoje umiejętności. Polecam.

@Urszula

Jak możesz to tak właściwie udowodnić i z czego wynika to stwierdzenie? Padła kwestia rozwoju umiejętności. O które w szczególności mogło tu chodzić?

Nikola

Współpraca układała się w dobry sposób, uczciwa agencja, dobre kontakty ze współpracownikami i przełożonymi.

Elizka Nowy wpis

Kolejny raz widzę ze jest ponowiona oferta pracy dla specjalisty ds. helpdesk. Zarobki tak jak napisano są do ustalenia zastanawia mnie jednak sama rozmowa. Co na niej docelowo może być sprawdzane?

Frania Nowy wpis

Czy są tu może osoby które już się zatrudniały albo pracują na stanowisku młodszego specjalisty ds. legalizacji? Podstawa została podana wprost (5 500 zł) ale w treści można też odszukać informacje o systemie prowizyjnym. Interesuje mnie ocena wysokości podstawy co do nakładanych obowiązków. czy można je uznać za adekwatne?

M Nowy wpis
@Frania

Wg mnie jest adekwatnie, najlepiej przyjść na rozmowę rekrutacyjną i dowiedzieć się szczegółów.

Dzień dobry. bardzo zainteresowała mnie ta nowa oferta dla specjalisty HelpDesk. Mam już doświadczenie i szukam czegoś na Żoliborzu. Piszą ze wymagają min roku doświadczenia. jakieś stawki wtedy można się spodziewać? A jaka przypada osobie, która ma 3 lata za sobą?

Nowy wpis

na tyle co się Pani wycenia , a firma i tak będzie miała swój budżet i trzeba rozmawiać

Wyzywanie się miedzy sobą? Widzę, że jedna osoba pisała o takich okolicznościach w trakcie pracy, czy do dziś już to nie występuje jednak? Atmosfera po prostu zaczęła mnie interesować, zwłaszcza że odnosili się co do niej jeszcze ze dwa lata temu. czy przez ten okres czasu zdążyły zajść jakieś większe zmiany?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Main Partners Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Administrator Systemów Linux.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii... Miejsce do pracy jest, a przynajmniej za moich czasów było straszne... Nie wiem co gorsze : bycie wyzywanym przez współpracowników od (usunięte przez administratora) czy przełożeni, którzy uważają, że to śmieszne.

Agacia

Kasa 4200 zł brutto to jest kasa na start współpracy? Czy normalna pełna pensja dla pracownika? Pytam o posadę Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. administracji i HR. Czy po okresie wdrożenia pensja urośnie np. do 5000 zł brutto?

Morda

jest ok

Obserwator

Bardzo śmieszy mnie podawany przez pracowników atut tej firmy: "pensje na czas". W dzisiejszych czasach to raczej standard.

Maria
@Obserwator

A jakieś inne rzeczy tez widzisz, które można pochwalić? Mnie bardziej interesuje praca wewnątrz struktury, z tego co widzę jest oferta dla HR admina z opisu której wynika, że ścisłe współpracuje się z działem kadr i płac, wiec ta terminowość tez na to stanowisko przypada? Jest napisane także, że przysługuje UZ na próbnym na kwocie 4 tys brutto., czy po przejściu na uop można liczyć na podwyżkę?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Main Partners Sp. z o.o.?

Zosia

Absolutnie nie polecam. Brak profesjonalizmu. Cała rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez Pana rekrutera z jakimiś podtekstami i dziwnymi pytaniami. Zupełnie nie dotyczyło to rozmowy kwalifikacyjnej.Po 5 minutach wstałam i wyszłam . Po prostu mnie zmroziło. Jak można dopuszczać takich ludzi do kontaktu z innymi ludzmi.

Ala
@Zosia

Ogólnie rzecz biorąc to rekrutacja ma kilka etapów czy to był twój pierwszy? Trochę zaciekawił mnie temat bo sama szukam pracy. Długo się czeka na odzew od nich? I jakie pytania tam padają? Bo brzmi jakby były mocno niestandardowe delikatnie mówiąc. Wiadomo może jakie warunki finansowe na początek proponują?

zosia
@Ala

To była bardzo niewłaściwe zachowanie rekrutera, dlatego dziwię się, że Firma dopuszcza takiego Pana do romowymi z innymi ludzmi. Generalnie mam bardzo dużwiadczenie zawodowe, za sobą sektor prywatny, publiczny, więc jak zobaczyłamw w jakim kierunku przebiega rozmowa- wstałam i wyszłam. Nie wiem jakie warunki finasowe, bo po 5 minutach opuściłam salę. Generalnie Pan zaczął obrażać mojego pracodawcę, nazywając go debilem itd... można sobie wyobrazić. Ja osobiście nie polecam ...

Jak wygląda ścieżka kariery w Main Partners Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

SUPER

Praca jest dynamiczna ale rozwojowa :)

Wiktoria
@SUPER

W jaki sposób można się rozwinąć w tej firmie? I na jakim stanowisku jest ten rozwój możliwy? :-) To o awans chodzi?

Malutka93
@SUPER

Tak. Do tylu.

Pan King
@Karolina

Potwierdzam i ja. Byłem w MP przez ponad rok i jest dużo pracy bo sytuacje są dynamiczne ale kasa jest zawsze na czas i się zgadza. Płacą więcej niż wszyscy konkurenci; nie ma dress code; idą na rekę z urlopami i nikt nie krzyczy za spóźnienie. Gdyby nie mój wyjazd do Krakowa wciąż byłbym częścią MP. Szczerze polecam bo warto; najważniejsza kwestia - mają super mega atmosferę w biurze.

@Karolina

@Karolina @Pan King, serdecznie dziękujemy za przekazaną opinię. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej! Pozdrawiamy, Zespół Main Partners

Urszula
@Pan King

Wpisy od samej firmy.

@Urszula

Maja

Znalazłam ogłoszenie, że poszukują kogoś na stanowisko prezenterki telewizyjnej gier. Dość zaintrygowało mnie to ogłoszenie ale chciałam zapytać o szczegóły. Ile tak rzeczywiście msc wychodzi na takim stanowisku? Wie ktoś? W ogłoszeniu jest umowa zlecenie. Można potem przejść na umowę o pracę?

Ciekawski

W jaki sposób firma odnosi się do work life balance? Czy praktykują tą możliwość? Po opiniach widzę że roboty sporo

Czy zarobki w firmie Main Partners Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Danylo

Pieniadze sa bardzo zle, nigdy nie ma bonusuw. Nie ma zadnych dodatkow, nikt tu nigdy nie slyszal o MULTISPORT i opieka lekarska. Zadnej umowy o prace, tylko cale zycie na zleceniu.

ŹLE PŁACĄ

Złe są zarobki tam. Nigdy nikt nie dostał kasy na świeta i żadnych premi nigdy nie było. Nie polecam, sama odeszłąm po miesiącu.

Elżbieta
@Danylo

złe zarobki to dokładnie jakie? minimalna krajowa ?

Agnieszka

Zarobki są adekwatne do doświadczenia, które posiada pracownik. Nie rozumiem skąd informacje o braku premii lub bonusów na świeta, ponieważ są one przyznawane pracownikom :) pracowałam w tej firmie 4 lata i wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam :)

Błędne informacje
@ŹLE PŁACĄ

Dzień dobry, skoro odeszła Pani po miesiącu pracy, był to zapewne okres próbny. Po tak krótkim stażu pracy (1 miesiąc na okresie próbnym ) firmy nie praktykują przyznawania bonusów lub premii.

vr4frrf4d
@ŹLE PŁACĄ

co za brednie , beznadziejny jest ten portal

@vr4frrf4d

Co czemu beznadziejny? W sensie, że oni kit według Ciebie wciskają? Jak tak to jaka jest prawda w takim razie? :/

Wyzysk

Bez komentarza

@Wyzysk

Słabo to brzmi. :/ A ile powinny według Ciebie wynosić, żeby można byłoby serio być zadowolonym?

fyi
@ŹLE PŁACĄ

po miesiącu pracy nie dostać premii ? i jeszcze po miesiącu pracy nie dostać kasy na święta ? to faktycznie grubo

ukraińczyk
@Danylo

jest multisport , jest opieka medyczna , polowa komentarzy chyba jest napisana przez kogoś kto nigdy nie pracowal w MP

Dyrektor
@ŹLE PŁACĄ

Przyznam szczerze, że to w zasadzie ciekawe bo jak można mieć premię i kasę na święta jak się pracowało miesiąc? Jak przychodzisz to akceptujesz wynagrodzenie , czyż nie ? To w sumie nie rozumiem jak ktoś może pisać takie rzeczy. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, jedni pracują miesiąc, inni dłużej a inni kilka lat a są i tacy co pewnie na emeryturę odejdą. Przychodzę do firmy rozmawiam o wynagrodzeniu, nie interesuje mnie bo jest za małe to według mnie to nie przyjmuję pracy i szukam dalej. Najlepiej przyjąć pracę a później narzekać że za mało, to jakbyś sprzedał samochód a później pisał na sprzedawcę, że śmieć bo za mało zapłacił :D. Litości! Zatrudniam ludzi do swojego zespołu, rozmawiamy o wynagrodzeniu , jeśli kogoś interesuje to się dogadujemy i podpisujemy umowę, jak ktoś piszę póżniej że odszedł bo było za małe to chyba nie poważne jest ?

Jacek
@Dyrektor

Dlaczego w ogłoszeniach o pracę nie podajecie wysokości oferowanego wynagrodzenia? Ile mogę na początku zarobić, jako operator linii produkcyjnej (ile wynosi podstawa, a ile ta premia)?

JA
@Dyrektor

Ciekawe to miejsce, gdzie Dyrektor bawi się w odpisywanie na Gowork...az tak źle z opinią ludzi, że trzeba interweniować?

Mykola
@Danylo

Tu mmasz rację. Nie było żadnego dodatku a dużo pracy było.

@Mykola

A co z benefitami? Bo ktoś niżej pisał, że są... Dodatkiem rozumiesz jakieś 5 stówek do pensji np, tak?

dexter
@Jacek

większośc ogłoszeń nie ma podanych , najlepiej wiedzieć samemu ile się jest wart

vr4frrf4d
@Marzena

jest beznadziejny ponieważ to plotkarski portal , dodający wpisy są anonimowi/ bezkarni, wystarczy ze ktoś jest obłąkany i może tu pisać codziennie co tylko mu się podoba i nikt tego nie zweryfikuje.

Prawdomowny
@Danylo

Jest tam dobrze. Kawa bez limitu i owocowe dmi

@vr4frrf4d

zweryfikujesz pewnie dopiero jak sam sprawdzisz tu to podpytać się można. to w zasadzie skoro tu jeszcze jesteś to ciekawa bym była co na święta w firmie ostatecznie w tym roku było, dasz znać?

Były

Bardzo dobre miejsce na karierę. Szybko się pracuje ale warto.

@Były

Tobie się udało taką zrobić? Z szybkością pracy chodzi o zrobienie targetów? Są normy wydajnościowe z których pracownik jest rozliczany?

pumba

jest ok

Trafny wybór

Dla osób, które lubią wyzwania to super miejsce

Halina
@Trafny wybór

Widzę, że jesteś zadowolony, a możesz napisać co konkretnie Ci się podoba w tej firmie. Zarobki, atmosfera czy ciekawa praca? Jestem ciekawa

ZADOWOLONY

Nie ma na co narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Main Partners Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Main Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Main Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Main Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Main Partners Sp. z o.o.