Main Partners Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Main Partners Sp. z o.o.

Dzień dobry!

Serdecznie witamy wszystkie osoby odwiedzające profil Main Partners w serwisie GoWork.pl

Czym zajmuje się nasza Agencja?
Main Partners to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, która kieruje swoje usługi do osób poszukujących pracy oraz do firm, które chcą pozyskać pracowników w celu realizacji swoich inwestycji. Specjalizujemy się we współpracy z państwami Europy Wschodniej, Azją oraz Afryką. Rekrutujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników fizycznych, a także specjalistów z wielu branż z udokumentowanym doświadczeniem zawodowym.

Dziękujemy państwu za wszystkie komentarze – te dotychczasowe, jak i te, którymi dopiero postanowią się państwo z nami podzielić. Dokładamy wszelkich starań, by każda z opinii została rzetelnie przeanalizowana. Słuchamy uwag, a z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski. Mamy na uwadze, że bez Was nie ma Nas.

Jesteśmy nastawieni na merytoryczną rozmowę, która oparta jest na podstawowych wartościach firmy Main Partners – szacunku, uczciwości oraz poszanowaniu godności każdego człowieka.
Z tego tytułu informujemy, że treści, które będą obrażały czyjeś dobre imię, łamały prawo, lub regulamin serwisu GoWork.pl (>https://www.gowork.pl/regulamin) będą usuwane przez administratora.
Karolina

W Main Partners pracowałam ponad rok, atmosfera w firmie była przyjazna. Współpraca z innymi pracownikami układała się w bardzo przyjemny sposób. Fajne miejsce, by rozwinąć swoje umiejętności. Polecam.

Nikola

Współpraca układała się w dobry sposób, uczciwa agencja, dobre kontakty ze współpracownikami i przełożonymi.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Main Partners Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Mariusz Nowy wpis

Serdecznie polecam. Zostałem zatrudniony w firmie jako pracownik z małym doświadczenie i bardzo się cieszę z wyboru tej firmy. Przede wszystkim to super miejsce, aby rozwinąć swoje umiejętności. Intensywny czas, dużo pracy, ale dzięki temu zdobyłem mega doświadczenie i poznałem super ludzi.

Czy zarobki w firmie Main Partners Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Danylo
@Administrator

Pieniadze sa bardzo zle, nigdy nie ma bonusuw. Nie ma zadnych dodatkow, nikt tu nigdy nie slyszal o MULTISPORT i opieka lekarska. Zadnej umowy o prace, tylko cale zycie na zleceniu.

ŹLE PŁACĄ
@Administrator

Złe są zarobki tam. Nigdy nikt nie dostał kasy na świeta i żadnych premi nigdy nie było. Nie polecam, sama odeszłąm po miesiącu.

Elżbieta
@Danylo

złe zarobki to dokładnie jakie? minimalna krajowa ?

Agnieszka Nowy wpis
@Administrator

Zarobki są adekwatne do doświadczenia, które posiada pracownik. Nie rozumiem skąd informacje o braku premii lub bonusów na świeta, ponieważ są one przyznawane pracownikom :) pracowałam w tej firmie 4 lata i wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam :)

Błędne informacje Nowy wpis
@ŹLE PŁACĄ

Dzień dobry, skoro odeszła Pani po miesiącu pracy, był to zapewne okres próbny. Po tak krótkim stażu pracy (1 miesiąc na okresie próbnym ) firmy nie praktykują przyznawania bonusów lub premii.

Main Partners Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Main Partners Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Technik Automatyk.
Andriy
Kandydat

Никогда не работайте там, это воровская компания. Все уходят, потому что плохо платят и на работе, а в Оперативном отделе ты должен работать 7 дней в неделю, а тебе платят за 5. Лучше быть на войне, чем с ними.

Paulina

Pracowałam w firmie 3 lata. Main Partners dało mi możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania super ludzi. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Krzyś

Skończyłem pracę w zeszłym tygodniu, byłem zadowolony z pracy. Firma jak każda inna , raz dużo pracy , raz nie ma co robić

fr4f4r

jest ok

Karolina

Pan King
@Karolina

Potwierdzam i ja. Byłem w MP przez ponad rok i jest dużo pracy bo sytuacje są dynamiczne ale kasa jest zawsze na czas i się zgadza. Płacą więcej niż wszyscy konkurenci; nie ma dress code; idą na rekę z urlopami i nikt nie krzyczy za spóźnienie. Gdyby nie mój wyjazd do Krakowa wciąż byłbym częścią MP. Szczerze polecam bo warto; najważniejsza kwestia - mają super mega atmosferę w biurze.

@Karolina

@Karolina @Pan King, serdecznie dziękujemy za przekazaną opinię. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej! Pozdrawiamy, Zespół Main Partners

Urszula
Klient
@Pan King

Wpisy od samej firmy.

Urszula
Klient

W tej firmie nikt nawet od tygodnia nie odbiera telefonów.

Ktoś aplikuje do firmy Main Partners Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Aktualność
Nowa oferta pracy - zapraszamy do kontaktu!
Michał J

Pracy jest dużo bo firma jest mega dynamiczna. Kasa jest zawsze na czas i pomimo natłoku zadań atmosfera jest super. Szczęśliwie nie ma wyścigu szczurów i management pozwala się spóźniać i robić prace zdalną. No i każdy weekend wolny :-)

MAJOR

Dobre miejsce do nabycia doświadczenia. Jak każda firma - ma swoje plusy i minusy. Na początku można się przestraszyć ilością pracy, ale wraz z wdrożeniem jest łatwiej. Polecam na start

Kandydat

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji. Aplikowałem na stanowisko biurowe. Mimo, że finalnie nie udało mi się dostać pracy w tej firmie, muszę przyznać, że rekrutacja na stanowisko przebiegała bardzo sprawnie. Panie, które mnie rekrutowały były bardzo miłe i profesjonalne, prawie w ogóle nie czułem stresu. Po każdym etapie rozmowy otrzymywałem feedback - czego nie doświadczyłem niestety na rozmowach w innych firmach. Całość na ogromny plus.

@Kandydat

Bardzo dziękujemy za przekazaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie procesy rekrutacyjne były prowadzone na najwyższym poziomie. Niezmiernie miło jest nam czytać takie słowa. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Main Partners.

JOB OFFER!
contact: 667800574 :)

Aktualność
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu!
RK

Nie polecam! Natłok pracy ogromy, bardzo duża rotacja i reorganizacja. Ludzie odchodzą, zmieniają się a potem nie można nad niczym zapanowac. Pytanie dlaczego odchodzą...

@RK

Dziękujemy za przekazanie opinii. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych pracowników czuł komfort związany z wykonywaniem codziennych obowiązków. Szereg specjalistów pracuje nad kulturą organizacyjną Main Partners, wprowadzając przy tym rozwiązania, które systematyzują i upraszczają wszelkie procesy.

Nikt

Uciekać! Kłamstwo na każdym kroku, faworyzowanie nierobów i brak szacunku

Andrzej
@Nikt

O jakim kłamstwie mówisz? Co innego proponowano ci na rozmowie rekrutacyjnej, a inne warunki zastałeś w rzeczywistości? Napiszesz więcej konkretów?

Marcin (ten od rekrutacji)
@Nikt

@nikt - piszę jako twój dawny kolega z biurka. Kolesia, który potrafił tylko grać w gry na komórce, obgadywać resztę zespołu i na translatorze tłumaczyć maile, to uważam, że powinni wywalić cię po pierwszym tygodniu. Nie zapomnij też, że zmiana pracy co 6 miesięcy w twoim CV wygląda co najmniej dziwnie... Powodzenia na bezrobociu.

Aktualność
Zatrudnimy osoby do pracy w magazynie, po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Zostaw merytoryczną opinię o Main Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Main Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Main Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Main Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Main Partners Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Main Partners Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Main Partners Sp. z o.o.