Agencja Ochrony SNS Security Kazimierz Szmerek

Kraków

Opinie o Agencja Ochrony SNS Security Kazimierz Szmerek

gwn 2014-04-11 22:59:58
od 3 lat nie dostałem umundurowania, chodzę w pryw. ciuchach, stawki z roku na rok coraz niższe, za godz. tyle co ok. 3,5 . na umowe o pracę mogą liczyć rodzina, znajomi i ci którzy mogą swą wiedzą zaszkodzić kierownikowi. szkoleń(usunięte przez administratora)
kuzmir 2014-07-07 14:12:10
Nikt u mnie nie pracuje we własnych ubraniach. Wszyscy moi pracownicy mają umundurowanie oraz garnitury. Nigdy nie płaciłem stawki 3,50 zł za godzinę NIGDY! Autor tego wpisu zapewne nie pamięta u kogo pracował i firmy mu się pomyliły, albo jest to po prostu wpis autorstwa firmy konkurencyjnej. Stawka 3,50 zł to stawka dla małorolnych stróży, cieciów - nie ochroniarzy - przesypiających przerwę pomiędzy jednym a drugi dojeniem krów na jakiejś budowie. Ja nie ochraniam placów budowy i nie zatrudniam cieciów. (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony SNS Security Kazimierz Szmerek - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony SNS Security Kazimierz Szmerek