Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR

Bydgoszcz

Opinie o Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR

anonim 2011-12-17 13:08:24
A pracowałeś tam?????Miałeś do czynienia z całą kadrą???? [usunięte przez moderatora] .Dobrze że uciekłam z tego miejsca...Toksyczni ludzie ( kilka sztuk) a reszta świetna. Pozdrawiam
2
Osram 2014-02-09 23:34:18
Ostatni gasi światło...
2
były 2014-04-10 10:50:28
Nie można zebrać w jedną ocenę charakterystyki pracy w Sopurze. Śmiało można polecić pracę w magazynie czy na produkcji (za w miarę przyzwoite pieniądze).
Praca w charakterze doradcy wymaga więcej cierpliwości i zaangażowania, bo szybko może okazać się, że zostaniesz zastąpiony następnym. Praca na tym stanowisku gwarantuje średnie zarobki (około 3,5 tys).
Zdecydowanie odradzam pracę w dziale laboratoryjnym (przynajmniej do czasu panowania obecnych przełożonych). Nic poza stresem tam nikogo nie czeka, trzeba także uważać na każdym kroku co się robi i kto się temu przygląda. Zarobki przyzwoite (w miarę upływu lat:)). Myślę, że jednak nie warto.
4
Zostaw swoją opinię o Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR