Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi

Radgoszcz

Opinie o Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi

wax 2016-02-13 13:06:51
Witam,
widzę że moja opinia będzie pierwsza i mam nadzieję że kolejne będą takie jak moje.
Firma Tarsmak to pierwsza firma w której jestem tak pozytywnie zaskoczony - firma opiera się na relacjach z pracownikami w sposób bardzo miły, przyjacielski - wręcz rodzinny.
Przełożeni bardzo w porządku, w odróżnieniu do wielkich molochów (tzw KORPORACJI ) Potrafią zrozumieć człowieka, pomóc mu w osiągnięciu celów a nie tylko siedzieć na laptopie i wysyłać maile z poleceniami. Myślę że takie działania dają o wiele lepszy efekt.

Przełożonych można porównać do poniższej sytuacji:
Są dwa rodzaje dowódców, jedni którzy krzyczą "naprzód" a drudzy zaś krzyczą "za mną" - analogicznie Kierownik i Dyrektor zdecydowanie krzyczą za mną.
Pozdrawiam
1
jurek 2016-04-04 22:15:04
sos dobry ale opakowanie do D..Y skaleczyłem palec na korku od sosu całe szczęście ze nie dałem dziecku bo krawędzie klapki od sosu są jak skalpel
Zostaw swoją opinię o Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi - Radgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi