The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska

Gdynia

Opinie o The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska

Marta 2016-03-03 10:45:23
Pracowałam u Pani Ewy przez ponad miesiąc i była to najgorsza praca jaką dotychczas miałam. Pani Ewa jest osobą nieszanującą drugiego człowieka, pomiatającą swoimi pracownikami, nie podpisuje umów, nie jest skłonna do wypłacania wynagrodzenia. Ponadto wielokrotnie słyszałam przekleństwa i wyzwiska w kierunku mojej osoby jak i w stosunku do innych pracowników. Jest bezczelna i poniża ludzi na każdym kroku. Od takiej osoby należy trzymać się z daleka.
10
Magda 2016-04-05 00:14:31
Kasiu,
wszyscy wiemy że to ty piszesz takie bzdury a nie żadna Marta i pomawiasz Panią Ewę która dała ci pracę bo nikt inny cię nie chciał przyjąć z powodu twojego niezrównoważenia psychicznego.
Jak byś jej nie okradła i nie oszukała to pewnie zarobiłabyś dużo więcej niż te parę tysięcy które wzięłaś.
a umowy to ty nie chciałaś podpisać bo wiązałoby się to z odpowiedzialnością karną za straty jakie spowodowałaś w firmie.
A za wypisywanie bzdur i oszczerstw na Internecie mają cię podać na policję.
4
Anonim 2016-09-15 22:09:32
Żałuję,że szybciej nie przeczytałam tych wszystkich opinii w internecie..Na pewno nie zgodziłabym się na współpracę,nie wiem jak można tak traktować pracownika,ciągłe pomiatanie,poniżanie i wieczne niezadowolenie.Praca na czarno za psie pięniądze,ludzie szanujcie się
2
Zostaw swoją opinię o The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska