Opinie o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Astromal spółka z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Astromal spółka z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astromal spółka z o.o. sp. k. w Wilkowice

Cześć, nie wiem o jakie mury chodziło, bardziej lakierowanie by mnie w zasadzie interesowało, możecie opisać warunki na dziale? jakim sprzętem wykonujecie prace? kiedyś ktoś napomknął, że nie było odzieży ochronnej, jak jest z tym teraz? i ile dla porównania zarobi pomocnik a ile doświadczony lakiernik?

Czy Astromal spółka z o.o. sp. k. zapewnia kartę multisportu?

***** ***

Nie

@***** ***

A jakie są inne benefity pozapłacowe w Astromalu? O ile w ogóle jakieś są? Fajnie jeśli napiszesz też jak prezentują się tu wypłaty, jesteś zadowolony ze swojej pensji? :)

Baby

Nie

@Baby

No to już wiemy, ale czy coś innego w takim razie dają? Czy sama podstawa jest?

gzyms
@Przemysław

nie.

Czy firma Astromal spółka z o.o. sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mhmh Nowy wpis

Nie ma podziału na kobiety mniej, panowie więcej. Jednak stawka zależna jest od jakości pracy, doświadczenia czy Twojego zaangażowania.

Halina Nowy wpis

Z tego co czytałam na forum w ostatnim czasie pisali jedynie o braku multisportu. A co z aktualnymi warunkami pracy? Jest info na stronie, że szukają PMa. Piszą w nim o oferowaniu wielu ciekawych projektów podczas współpracy z klientami międzynarodowymi, opowiecie o tych bieżących coś więcej? Jak praca przy nich jest zorganizowana i wynagradzana?

Praca jest inna niż wszystkie ogólnie do ogarnięcia ale pod warunkiem że jest wytłumaczona przez odpowiednie osoby bo jak się trafi na panią ( J) co za baba masakra jakaś.(usunięte przez administratora)Mam nadzieję że kierowniictwo się kiedyś oczy otworzą i wyciągną konsekwecje z jej zachowania bo poniżać i poniewierać osoby nie ma prawa. Cała reszta ekipy spoko pozdrawiam pania (D) bardzo fajna kobieta Z

Mateusz

Coś aktualnie dzieje się w firmie?

Alex
@Mateusz

Przyjdz ,zatrudnij sie i zobaczysz! Firma jak firma jak chcesz pracowac i uczciwie zarobic to wbijaj. Glupie gadanie robią ci co im sie nie chce pracowac.

Nemo
@Alex

Bzdury piszecie . Firma fajna lecz kadra czyli brygadziści do wymiany. Szkolenie to farsa bez narzędzi i odzieży ochronnej .Ci co szkołą powinni sami się nauczyć a nie robić fuszerki. Jak nowy pracownik ma się nauczyć czegoś gdy nie ma narzędzi i dobrego nauczyciela ??? Brygada pani G to masakra . Nowy ma pracować bez narzędzi i jeszcze dostaje nauczycielkę co jest milczkiem bez wiedzy . Mało tego zataja przed nowymi wiedzę . Pozdrawiam panią Stenię co tak uczy ha ha . Lecz firma jest fajna i szkoda że szefowie nie widzą jak uczy się nowych pracowników . Nowych zamiast uczyć to się goni do brudnej roboty. Brygada P Glapiak to masakra dla nowych . Ale i w tej brygadzie są fajne panie co pomagają i szkoda że to nie one uczą tylko ta pani Ste. Szkoda bo praca ciekawa choć mało płatna. Pozdrawiam panią Basię super babka ta to potrafiła by uczyć nowych.

Do Nemo.
@Nemo

Wiem coś na tentemat.To mało powiedziane ,że brygadzistka G nie uczy.Ona specjalnie nie uczy .A między innymi dlatego ,że za wódkę brygadzista M potem z łaską naprawi.Takie naganianie klientów.Nie wierzę , że szefostwo o tym nie wie.W zasadzie zachowanie brygadzistki jest mobbingiem .Jak się na kogoś uweżmie to nie ma zmiłuj .Niszczy .Znam wiele osób ,które mogły tam pracować ,ale ze względu na obie panie zrezygnowały.Prymitywne ,proste intrygantki.Żałuję ,że nie zostały nagrane przeze mnie.Szczególnie brygadzistka.Można jej zachowanie porównać do siostry z zakładu psychiatrycznego z "Lotu na kukułczym gniazdem"

X
@Alex

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i ty nie pisz głupot.Nawet nie wiesz jak bardzo niektórzy chcieli tam pracować ,ale niestety system kształcenia nowych pracowników jest tam więcej niż niedoskonały.Poziom kultury brygadzistki jest bardzo niski.Szkoda,że szefostwo jest głuche i ślepe na to co ta kobieta wyczynia z kandydatami na nowych pracowników .Dla mnie pobyt w tej firmie to był koszmar .I nie ma to nic wspólnego z moimi chęciami a raczej ich brakiem jak insynuujesz .Prawda czasami boli.

Elżbieta
@X

Jak wygląda ten wspomniany system kształcenia nowych pracowników w Astromalu? Co jest z nim nie tak? Jak wygląda wprowadzenie w obowiązki i szkolenia wstępne?

Firma ok prace na lakiernik bardzo uważać na Tomasza z Pawłowic niemiły typ czepia się do wszystkiego obraża ludzi krzyczy (usunięte przez administratora) dobrał sobie kolegę z świeciechowy i komórka i fb a ty masz robić na tych (usunięte przez administratora) a szefa mają w (usunięte przez administratora)

K...
@Piotr

W necie oczerniać i pisać może każdy i co chce jak byś miał jaja (a nie masz napewno) to wpisał byś prawdziwy nick i potwierdził to faktami a tak pozostało użalanie się na forum(powodzenia w dalszej karierze ale nie w astromalu bo nierobów nie potrzebujemy)p.s pozdrowienia dla F.S

Kali
@Piotr

To chyba opinia jakiegoś frustrata, który sam chciał zarobić byle się nie narobić.

Spawacz
@Piotr

Podaj nazwisko tego Tomasza z Pawłowic szef go usunie ja się o to postaram

B. Pracownik
@Piotr

W astromalu brygadzisci czują się jak bogowie mają za nic pracowników, którzy jeszcze zostali (śmiechu warte brygady 4osobowe)nikt nie widzi co się dzieje

Nemo

Ludzie chcą pracować ale dajcie im dobrych nauczycieli i narzędzia pracy . Jak pisałem firma fajna lecz nauczyciele i brygadziści są winni że brak jest ludzi . Jaki nauczyciel taki potem uczeń . Jeszcze raz potwierdzam że firma spoko lecz to co robi się z nowymi pracownikami to skandal i farsa.

Elżbieta
@Nemo

A co takiego robi Astromal z nowymi pracownikami? Mógłbyś opisać sytuację bardziej szczegółowo?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Astromal spółka z o.o. sp. k. odbywa się również w języku angielskim?

xyz

Zależy na jakie stanowisko. Jeżeli stara się Pan/ Pani na stanowisko na którym ma się kontakt z klientem to tak. Jest krótka rozmowa sprawdzająca poziom znajomości języka obcego. Niestety nie mają w zwyczaju informować o wynikach rekrutacji mimo zapewnienia że dadzą znać nawet jeśli nie są zainteresowani współpracą.

Czy zdarzają się nadgodziny w Astromal Sp. z o.o.?

Xyz

Aktualnie nie ma nadgodzin, zresztą samej pracy póki co za dużo nie ma.

Mar

Jak wyglada praca jako operator CNC i jego zarobki? Pozdrawiam

Pensje na poziomie 2100-2500, odradzam

Ktos

Odradzam firmę! Praca w takich warunkach za te pieniądze to jakaś kpina... w dodatku nie płacą szkodliwego. Poza tym atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia, ciągłe naśmiewanie i obgadywanie za plecami, dlatego ludzie odchodzą :)

@Ktos

Jeżeli praca przebiega w szkodliwych warunkach pracodawca powinien płacić odpowiedni dodatek. Czy próbowałeś zgłosić to do działu BHP, który zajmuje się takimi sprawami? Napisz, czy udało się rozwiązać sytuację.

Ktos
@Przemysław

Zarząd twierdzi, że nic szkodliwego w tym nie ma... pracując przy żywicy, acetonie itp. itd.

Zenek

Nie polecam firmy! Za takie śmieszne pieniądze, szkoda zdrowia aby pracować w takim smrodzie! Do tego brak szkodliwego... Jeśli chodzi o produkcję to ciągłe naśmiewanie i obgadywanie za plecami nie zachęca do pracy. Ludzie zwalniają się co w ogóle nie dziwi :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Astromal Sp. z o.o.?

Prokop

6-14,14-22 lakiernia 22-6

pat

6-14 14-22

@pat

A jak z nadgodzinami? Jeśli się zdarzają, to jak często i czy są one obowiązkowe? Dajcie proszę znać.

Prokop

Dlaczego nikt nie wspomina o nowych kamerach w szatni? Czy to tak do końca jest ok?brak nadgodzin i ludzie uciekają a nie przez cwaniaków których wszędzie pełno

Hołownia
@Prokop

Mi tam atrapy kamer nie przeszkadzają. Przynajmniej kradzieże się skończyły. Sam bym chętnie dostał w swoje ręce wieśniaka który okradał swoich kolegów!

Dzik
@Hołownia

Jak ktoś kogoś okradał to trzeba było na Policję zadzwonić od tego są a nie ludzi podglądać może ktoś kto wymyślił te kamerki ma jakieś braki albo orientację zmienił ????????????

Cwaniactwo i nic wiecej. Brygadzista i jego wielki zastepca ktory robi w tej firmie cale zycie zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy. Nie dziwie sie ze nikt tam nie przychodzi tylko coraz więcej ludzi odchodzi

Helena

@Pracownik rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie. Zastanawiam się jednak co masz na myśli pisząc "cwaniactwo i nic więcej"? Z Twojego komentarza wynika, że atmosfera w pracy nie jest najlepsza. Czy wynika to głównie, ze złych kontaktów między pracownikami a brygadzistą?

@Helena

Generalnie to tak. Najbardziej rozchodzi sie o glupie teksty do pracownika. A nie daj boze cos nie wyjdzie, wtedy to juz calkiem

Tymon

A wystarczy dobrze pracować i nie trzeba obawiać się nikogo, polecam fajna firma.

nowy

Jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku magazyniera

Jasiek

Kolega chyba przewrażliwiony. Fajna firma i atmosfera a trochę żartów poprawia nastroje pracowników.

daff
@Jasiek

Przewrażliwiony? Żarty żartami natomiast są pewne granice których również "prezes" powinien przestrzegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Astromal spółka z o.o. sp. k. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Astromal spółka z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astromal spółka z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Astromal spółka z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astromal spółka z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 54 ocen.

Astromal spółka z o.o. sp. k.