Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

RR

Jedna pani z sortowni zm.A wykupiła wszystkie sałatki z kurczakiem

RD
@RR

Jakbyś poprosił kuchareczki przygotowały by Dla Ciebie napewno nowe sałatki z kurczakiem i nie uzalalbys się teraz nad swoją niedola xd????

lak
@RR

Ale to trzeba mieć czas aby to zjeść !!??

Lakiernik

Co się podziało z moim wpisem na temat chrzachajacego świńskiego blondyna z uroda Gremlina czyżby zrezygnował się z porzucenia pracy

Od nowego roku najniższa krajowa 2800 brutto 18.30 na godzinę ja po 4 latach tyle mam i co mi dadzą na 19 zł a nowy 18.30 nie ma sprawiedliwości

Tt

No tak rząd podniesie stawkę godzinową o 1.30zl a w Ikea podwyżki na poziomie 50 groszy brutto świnie....

Rr

Nie narzekaj bo ja po 10 latach tyle niemam

Ff

Po 12 latach pracy jako operator maszyny 20.50zl. Operator (pomocnik) który dopiero rok pracuje ma 18.50. Tak działają pissyzki w Ikei.

Pedro

Dobre w tym to że możesz zostawić tą robotę bez większej straty , i podjąć coś innego bez większej straty finansowej

@Pedro

W sytuacji aktualnie panującej (pandemii) ciężko o zatrudnienie więc lepiej się trzymać tego co się ma. Można zostać na lodzie. Tyle z(usunięte przez administratora). zmień robotę to będzie lepiej.

!!!

Ja po 4 latach 17.50zł mam. Po nowym roku dadzą ochłap w postaci 18.30zł a potem będą kombinować jak by tu z pracownika wysisnąć żeby więcej musiał zapie......

Ehh

Po 6 latach tez mam najniższą krajową, prosisz o podwyżkę to mówią że się nie da i że nie od nich zależy

Ty

Ja po 6 latach tyle mialem dlatego się zwolnilem szkoda zdrowia zero rozwoju nowy przychodzi z rodzinki lidera albo mistrza i ma po 3 miesiącach tyle co ty albo i więcej bo juz operatora dostał po znajomości a ty dalej będziesz tylko pomocnokiem operatora do tyrana

Go

To i tak dobrze ja po 12 mam taką stawkę więc nie narzekaj że masz po 4 latach prawie 19zł

@Ty

jak sie nie pokazujesz zadnej inicjatywy ze chcesz byc operatorem to tyrasz jako pomocnik hehe myslisz ze sami cie na jakies stanowisko wsadza?

Ty

Jeszcze zapomniales dodać że na trzy zmiany haha robią z nas niewolników jak się tylko da haha a związki nic z ty nie robią bo mają was głęboko w zopie aby im było letko i wygodnie wy się nie liczycie

Nieogarnięte

Wielki szacunek dla mechanika Daniela,pomocna dłoń,zawsze pomoże można na Niego liczyć kiedy awaria dotyczy kuchni. Chłopak na medal:) Buziole????????????????

PISTON

Weźmnie się ktoś za te dziurawce ze stołówki ludzie chodzą po zimny oshea A wielmozne kuchareczki na palarnii całym gangiem siedzą mowie o paniach ze zmiany A

Taki sobie Andrzej
@PISTON

Cóż tak wygląda praca po za Ikea ,nie wszędzie musisz być przy maszynie przez 7h 30 min . Na budowie nawet czas na piwo się znajdzie .

Obserwator
@PISTON

Kucharki też ludzie, im się przerwa nie należy?

Ciualis

Osoba która miała styczność z osobą chorą na koronę pracuje na ff i mamy ryzyko zachorowania

Janek
@Ciualis

Reset ?

Ktos

Jesteś głupi jak prawy but na lewej nodze

Pedro
@Ciualis

Pora nauczyć się z tym żyć ,wiara że to minie jest taka sama jak w to że maseczki pomogą....

PISTON
@Janek

Reset to jest epi centrum pamdemii :D

polo

A gdzie jest Mistrz M.M z montażu dawno go nie widziałam

Aldona Wielka
@polo

To napisz do nie go i spytaj osobiście.

Iwona

Dziś byłam na montażu na tej sortowni porażka jedna pani pół zmiany gadała z koleżankami i wolała liderkę by pogadać śmiech na sali na moim dziale nie ma tak dobrze

stasiek
@Iwona

Bo na tej sortowni to liderki robią chcą, normalnie szlachta się zrobiła. Chodzą jak wielkie damy, nic nie robio i tylko narzekają.

Kkk
@Iwona

A co karwacka ty masz gorzej u siebie? Przeciez ty nic nie robisz

Mietek
@Kkk

Tam u niej to już wogóle tylko stolik postawić i polewać. Samowolka

Klakson
@Mietek

Raczej chyba na zmianie B

JA
@Kkk

Nie tylko ona, druga liderka na pakowni też nic nie robi tylko podpieprza ludzi do mistrzyni a mistrzyni nic z tym nie robi, chyba sobie nie radzi tylko paraduje w szpilkach po hali. Śmiech na sali

gość
@JA

Czy RESET to coś kiedyś umiał oprócz wydzierania się ??!!!

Hhhh
@Klakson

Klakson@ a po co tu trąbisz może idź tam i zrób porządek skoro taki pracowity jesteś że wszystko widzisz i mało łeb Ci się nie urwie .. pracuś haha

Do kucharek

Może tak wkoncu mozna bylo by się nauczyć punktualność i wydawać posiłki na czas azebysmy nie musieli swojej przerwy na odpoczynek tracic na stanie po prawie 10 minut w ścisku w kolejce zanim sie wam przypomni ze już pora na wydawanie posiłków. Jeśli tak wam nie dobrze tam ze teraz sie was czepiają ludzie to może zamieniamy sie stanowiskami, ja z chęcią posłucham disco polo przy garach a wy pobiegajcie w upale przy maszynach. Potem pójdziecie na przerwie na obiad i wrócicie głodne jak wielu z nas dziś bo szkoda nam bylo tracic przez was nasz czas. Weźcie się za pracę, my za takie numery bysmy musieli się grubo tłumaczyć ,a wobec was konsekwencji znow nikt nie wyciągnie.

Obserwator.
@Do kucharek

Nie wiem jak u was ale u nas na zmianie Panie z kuchni wydają przed czasem i są bardzo miłe. I nigdy nie było zatoru.

@Obserwator.

A na której jesteś zmianie że macie taki luksus

Glodni

Czy montaz dziś miał gdzie usiąść na przerwie czy liderek dalej będzie pisał skargi

On

Dlaczego zostały usunięte wpisy na temat szanownej liderki..... Niech za robotę się weźmie wkoncu

On

Wręcz przeciwnie.. Ona na każda osobę ma coś do powiedzenia, więc dlaczego o Niej nie mówić,,? Lata po halach i plotki zbiera, a do pracy ma dwie lewe ręce. Ciekawe czy pochwali się koleżanka, że jest sławna na forum :) pożal się Boże liderka,wstyd dla firmy, że takie osoby trzymają!!!!!

Luke Skywalker
@On

Na której zmianie jest te liderka? Będę miał na nią oko.

Jooom
@On

Jaki szef produkcji takie liderki zero zainteresowania i taka prawda

Bo na tej sortowni to wszystkie te liderki to jak Hrabianki. A pojęcia o czymkolwiek ZERO, decyzyjność też ZERO

Aaaa
@pracownik

To ni hrabianki to obiboki

Miła
@Luke Skywalker

Zmiana A. Tam są same mądre a jedna to już wogole. Teraz urlop ma bo nie lata :)

@Miła

Znieść liderów na całej sortowni albo zabrać komody żeby nie miały gdzie plotkowac

Mila

One to km przewijają w chodzeniu i podpieraniu łokci... Góra powinna zejść na całą zmianę i zaobserwować co mają takie liderki do pracy., wtedy by się zastanowili komu płacą pieniądze i za co. To są zbędne osoby w firmie

zenon
@Ktos

te stanowiska są zbędne, przecież one nic nie robią, nigdy nic nie wiedzą jak się o coś zapytasz. A jak coś się wydarzy, gdy powinny być i brać odpowiedzialność to nagle znikają. Kiedy w końcu ktoś to zauważy, że to statyści ?

Fajna
@zenon

Najszybciej na palarni można iść znając,wziąść element i tam iść się zapytac

@zenon

One tylko się spacerują i stoją przy wentylatorach żeby im się plecki nie zapociły

Aaaa
@Ktos

A to też robota bo 8 godzin postoićw jednym miejscu to trzeba mieć silną wolne

ff

Kto to?

Jasio
@On

Czy ktoś słyszał o dwóch tygodniach wolnego od 1 września?

@Jasio

I po co plotki siejesz?

??

Ukrainę przyjeli to i setek zaraz nie bedzie bo nam zabiora.A jeszcze troche to znowu zamkna na miesiac

Fajna

Czy ktoś wie o Ukraińcy ,który prawdopodobnie ma wirusa i o chłopaku który z Ikei 2 dni temu kontaktował się z księdzem chorym że Szczytna

Urop

Oddają nam nasze urlopy cośta nam pobrali w pandemii , urlop gdzie siedzieć w chaupie każą się nie powinien liczyć .... Hańba!!!

A

Gdzie mam się udać żeby się przenieść na inny dział z ff na GB?

ff
@A

Na GB.

A
@ff

Tak na GB

Drogi zarządzie Ikea Wielbark , wiem że bardzo dbacie o nas i o nasze bezpieczeństwo czy w związku z powyższym nie możecie zrobić jakiego kolwiek zadaszenia co by w cieniu odpocząć, choćby z odpadów tartacznych....?

IL

Gdzie dać wypowiedzenie do kadr czy mistrza???

Nm

Ten zakład jest paskudny chyba trzeba będzie się z nim pożegnać. Ciężko nawet tutaj dostać urlop bo zaraz wymyśli ci tysiąc argumentów żeby nie dać. Roboty dokładają coraz więcej. Jak było mało to sami urlop wciskali nie pytając się nikogo o zdanie. I nie pozdrawiam tych wszystkich lewusów chodzących na L4.

Banan

Jeśli do pt dalej nie będzie bananów to się zwalniam ;)....

Lakiernik

Może ktoś w końcu przyjrzy się przepływem materiału przez sortownie . Połowa na papierosku i w łazience ploteczki . Nie wspomnę o zainteresowaniu wszystkim co nie potrzebne .

Kkk

A 3/4 lakierni nie chodzi na palarnie? Zainteresuj się najpierw swoim działem

Rr
@Lakiernik

Lakiernia niech się lepiej skupi na tym bublowym materiale który później przepływa na sortownie a kobiety pracujące na sortowni musza ręce zrywać żeby wasze buble przewalic które i tak spowrotem do Was wracają

Stasiek
@Lakiernik

A widział kto kiedy na oczy kierownika tej sortowni ?? może by popatrzył jaki tu lans i latanie na fajka co chwila.

@Stasiek

Bo tych mistrzów liderów kierowników nie ma na produkcji, siedzą na tych kaizenach i wcinają ciastka powtarzając ciagle to samo. Nie będę mówił już o wyższym nadzorze produkcji bo oni to wogole zajmują się wszystkim tylko nie produkcja zastanówcie się czy oni są potrzebni skoro nie skupiają się na jednym celu.... kto ich zrekrutowal wstyd! Tu Pani A potrzebne są zmiany bo rutyna i stałe nawyki nie dają efektów. Zapraszam na dol

@Lakiernik

Liderki przesiadują sobie na magazynie pijąc kawkę i nikt nic z tym nie robi.

Kim
@Lakiernik

Zajmij się swoją pracą i nie interesuje się przepływem materiału , dziobiąc tu kariery nie zrobisz , a jak chcesz to musisz z tym swoim wnioskiem iść na żywo do Anki....

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.