Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

GB

Dostaliśmy kolejnego policzka w twarz, tak myślałem że coś wymyślą aby jak najmniej dać ale że zabiorą całkowicie za 5 dni urlopu to totalna przesada.... brak słów

Łun
@GB

Nie ze (usunięte przez administratora)ta się za głupie 130zł na mc chcecie zrobić źle dla ręki która was karmi , do lasu na grzyby jak nie pasuje....pozatym dla tego ochłapa chodzicie do roboty z koroną wirusem smarczecie i kichacie oby tylko dostać te parę groszy... Tfu ! Pazerne ludzie....

@GB

A skąd taka wiadomość ? czuli dodatku za brak chorobowego przez ostatnie 3 miesiące nie będzie? Pewnie jeszcze dodatek świąteczny zabiorą

Ff

Wiecie, że w tym miesiącu już jest osiągnięty rekord produkcji? A zostały jeszcze 3 dni do końca miesiąca. Zaoszczędzone pieniądze, które nam ukradli, podzielą między siebie albo wyjadą do Las Palmas lub Las Vegas.

@Ff

Jest rekord mimo prawie braku setek

Ciekawe kto pójdzie w tym tygodniu na setkę na GB po kryjomu pewnie najbardziej potrzebujące czyli liderki z ff

Ktos
@Anna

Możesz i ty nikt Ci nie broni

Aaaa
@Ktos

Czy to prawda że mają płacić 13

@Aaaa

Tak i 14 też mają płacić w metrach do przerzucenia

Dokladnie i beda cie ganiac jak psa zeby wiecej metrow zrobic. Co robia zwiazki ze nic nie robia nawet ich nie widac? ludzie trzymajcie sie od tego zakladu najlepiej jak najdalej.

Odpoczatku istnienia firmy nic nie robili i nie robia , a wirus nic nie ma do tego

Megiii
@pracownik

Jak nic nie robią ??? Dostaliście po 10 sztuk maseczek na miesiąc . W toaletach płyn do dezynfekcji rąk i na wejściu do stołówki też podobno można rączki zdezynfekować. A teraz to że ci nie dobrze po 10 minutach od tej maseczki , że brakuje ci powietrza , że ta maseczka po 10 minutach jest już mokra , powinno się ją wymienić na suchą ale jak skoro musi starczyć tych pozostałych do nie wiadomo kiedy . Nie wiecie kiedy dadzą wam kolejne maseczki . to nie jest ważne Ważne że oni jako firma dali wam papierek do podpisana że zapewnili wam ochronę przed covid 19 . A najważniejsze w tej firmie to nie chorować i robić metry.!!!!! Jednych się oszczędza , drudzy muszą ciągle zapiepszac po wszystkich halach . Nie długo popadacie jak muchy od tych maseczek w tej temperaturze. Panie Dyrektor jak ludzie zaczną chorować przez te (usunięte przez administratora) Maseczki to kto będzie robił metry ??? Zapraszamy pana na 8 h na produkcję w maseczce.... Osoby które noszą na stałe okulary muszą je zdejmować bo parują od tych zajeba... Maseczek ..!!!!!! czy pan panie dyrektorze tego nie widzi jak ludziom jest duszno , że brakuje powietrza . Tylko umiecie straszyć naganami a gdzie tu się liczy dobro pracownika ?? !!!!!!!!!!!

liderka
@Megiii

A nastepny główny operator chowa sie po maszynach i materiale. Bo ma pracownika do roboty niech ktos z tym w koncu zrobi??Dlaczego jeden musi zapiepszac za dwóch a drugi sie chowa !!!!!

DJ
@liderka

Liderki z sortowni, to już chodzą jak hrabiny ! nic nie robią tylko ploty. Za dużo ich jest.

Gg
@DJ

Dodać trzeba że uczniowie pomagają na sortowni odstawiać materiały na podesty ale komu ? Młodym dziewczynom a kobiety starsze same przewalają wiece czy boki.gdzie są liderki i jak one ludzi ustawiają że jedni zapis.psza.c muszą a drudzy laicki w pracy mają.zm c

Klakson
@Gg

Proponuję tydzień w spa. Albo podrasować ubranka na bardziej obcisłe.

Obi
@DJ

A szczególnie ta biała z maszynowni

Ka
@Gg

Hrabina to liderka ze zmiany C z sortowni

Krolowa
@DJ

A niektore nie sa juz liderkami a dalej chodza i nic nie robia !

Fajna

Już nas wybijali z premią, jeszcze nie dali a już ludziom zabrali tym co na zwolnienia chodzili i tym co wysyłali ich na (usunięte przez administratora) na urlop powyżej 5 dni,teraz wszyscy na zwolnienia bez niczego (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku

Fan
@Fajna

Firma robi co chce i wszyscy klaszcza a oni plują nam w twarz co za premia zabrać za 5 dni urlopu panie Wiśnie to tylko 150 zł netto na miesiąc może panu potrzeba i szefowej śmiech aż mi wstyd że czegoś takiego się doczekaliśmy

Fajna

Tyle Ukraińcow dzisiaj było w Ikei,az wstyd ze biorą obcokrajowcow a Polakow nie chca przyjmowac,WSTYD

@Fajna

Bo Ukraińce są tańsi. Niedługo to będzie firma ukraińska. 80% cudzoziemców będzie "pracowało".

Fajna

Czy ktos cos wie na temat ostatniego zebrania z dyrekcją odnosnie wolnego

@Fajna

Pewnie nie będzie to metry trzeba zrobić

Pedro
@Fajna

Ja wiem że ma nie być premii za frekwencję , gdyż ludzie kaszlą i kichają a i tak do roboty jeżdżą i narażają innych przez swoją pazerność

Czy dalej kierowca autobusu zabiera wszystkich czy 50 %???a może 30%

pedro
@Nowy

dofinansowanie dla tych co nie będą dojeżdżali autobusem bym dał , no bo jak teraz ustalić 50% autobusu, kto niby ma jeździć a kto nie?

@pedro

Transport publiczny nie dotyczy transportów pracowniczych.

Megiii
@Ff

Czyli w autobusie przewożących pracowników Ikeii nie ma możliwości zarażenia się covid 19 ???

Obiektywny
@Megiii

W autobusie to niech wszyscy zakładają maseczki to się nie zarazi. Ma tylko kilka osób. Dziwi mnie to że tak beztrosko podchodzi większość ludzi niby uswiadomionych do tej kwestii. Dopiero jak się pochorują to zrobią wielkie halo i wszyscy będą winni tylko nie oni.

pedro
@Obiektywny

nie widzisz że ta pandemia tylko w mediach jest ??? pewnie potykasz się o zmarłych na covid co dzień w drodze do biedry ? czemu expediętki w sklepach jeszcze żyją? przypomij sobie co tvpis nam w kwietniu zaoferował w sensie te zwłoki trumny padający ludzie na chodnikach w chinach ......gdzie to jest ?

Ww
@pedro

Bo na 38 milionów 200 tys czy 300 to kropla w morzu narazie sfera wyższa się zaraza ale spokojnie zobaczymy jak zimą minie.a jak ci malo jedź do szpitala

Gosc
@pedro

W kwietniu to się zajmowali ciężkimi przypadkami a teraz robią dużo więcej testów i więcej jest osób bezobjawowych

Dojazd do pracy

Mam 3 wolne miejsca na dojazdy Chorzele-Wielbark zmiana ff A ...teraz mam południe ???? ktoś chętny to napiszcie tu z kim się skontaktować.

Jack

Błędy rekrutacyjne się zdarzają. Pani kierownik musi to naprawić.

Bobek

Ciekawe co będzie jak w autobusach będzie ograniczona liczba miejsc ciekawe jak ludzie bez prawka dojadą do pracy

...
@Bobek

Kiedyś autobusów nie było i też jakoś do roboty dojechali.

ok

kiedy wypłata bendzie ?

ADam
@ok

Już jest

Głodny Opertor

Kotleciki z piątku mniam mniam ,niby rybka A smakuje jak ze psa zmielonego razem z budą, ziemniaczki takie pychota ,nawet ciasto jakby zrobił z nich dla rybek to płoć by sraczki dostała .

Rozczarowana

Zakład IKEA Wielbark to porażka jakich mało. Brak dbałości o pracowników. Zwolnienia podczas kryzysu. Ludzie traktowani jak śmieci Nie potrzebni do kosza!!!

Obiektywny
@Rozczarowana

Bo w pracy trzeba pracować a nie przychodzić jak na randki. Nie za to Wam płacą.

A co zwolnili kogoś?

Zetor
@Bobi

Ludzie sami się zwalniają tylko problem w tym że jak się chcesz zwolnić to jeszcze ci problem robią.

@Obiektywny

Pracować to za mało !!!! W Ikea trzeba tyrać!!!!!

@Rozczarowana

Ale to już było i nie wróci więcej.....

@Rozczarowana

Każdy to wie ze w Ikei liczą się metry człowiek jest hen hen daleko

RR

Kiedy będzie na stołówce ten wspaniały bigos tylko żeby nie trzeba było do wigili czekac

Lojezu

Kiedy będzie nowy dyrektor w tartaku i na fabryce płyty ???

marek
@Lojezu

a co się stało ze starym?

Ola

Tak trenuje krzyki reset !

Kkk

Nasza trenerka Ania S. Jest najlepsza!! Pozdro :-*

Obserwator

Będziesz trenerem spacerniaka .

Kierownik

A o co chodzi z tym magnumem?

Kkk
@Kierownik

Magnum to taki dobry lód

Maly
@Kkk

Marian zrobi Ci

Rysio

Ta ze zm a no fajna

On

Słyszałem że szykuje się zbiorowe oskarżenie o mobbing liderki z giepow ze zm a. Wiecie coś na ten temat

Stary pracownik
@On

Srutu trutu. Temat stary jak świat. Firma potrzebuje takich ludzi, bo kto będzie poganiał.

Fajny 29

nie pozdrawiam czarnulki z kuchni.kobieto wes sie za robote. nakladasz nam te jedzenie jak dla swin dla swoich lalusiow tylko nakladasz jak chcesz i ile chcesz kazdy glupi to zauwarzy.ty przyszlas tam pracowac czy podrywac zajetych facetow :-)

suc
@Fajny 29

Nie dość, że swoim ziomkom kładziesz podwójne porcje, to jeszcze podrywasz czyichś mężów, oj nie ładnie.

Świnia
@Fajny 29

Chyba jedzenia dla swin nie widziales i nie jadles . Jak trzeba wam wiecej sera do zapiekank czy cukier do kawy i itp to chodzicie sie plaszczycie przy wydawce a tak to opisujecie na forum wstyd w domu lepiej nie jesz ja bym wam nawet grama wiecej niczego nie dal nie pasuje ci to wypisz sie z obiadow . Żeby nie ta kuchnia w ikei to bys suchy chleb jadl bo w domu nie chcialo by sie robic

1:0

Smaczny był dziś kwas na obiad z chlebem pieczonym w zamrażarce?

Kiedy będą nowe przyjęcia ?

...
@Nowy

W każdej chwili teraz to przyjmują kogo popadnie.

Lala
@...

Pozwalniali starą, dobrą obsadę to teraz przyjmują wszystkich po kolei. Tylko ,że taki byle kto z ulicy , świeżak nie będzie miał takiego pojęcia o pracy jak osoby,które w Ikei przepracowały kilka lub kilkanaście lat

Jj
@Lala

Umówmy się, że dobrych ludzi raczej się nie pozbyli, (mówię o produkcji). Problem w tym, że dobrzy pracownicy sami się zwalniają, a firma robi niewiele, żeby ich zatrzymać.

....
@Jj

No właśnie, przecież wiem kogo zwalniałam ????

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.