Opinie o Skarabeusz w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skarabeusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skarabeusz o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarabeusz w Lublin

Czy nowo zatrudnione osoby w Skarabeusz otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pele

Witam, pracowałem tam 3 lata .NIE POLECAM, chyba,że ktos szuka pracy w charakterze niewolnika. Pracując 8 godzin dziennie jesteś pracownikiem bez zaangażownia.Szkoleń nie ma żadnych, premia nie do zrobienia,zasuwasz po 12-13 godzin za podstawę.W samochodach GPS.Praca 24h.

Ewelina Nowy wpis
@pele

Ma pani jakiś kontakt do nich ?

milld Nowy wpis

Saya sangat senang saya mendapatkan pinjaman saya dari Bantuan Pinjaman Pangeran Louis dan saya senang bisnis saya sekarang dapat berdiri lagi. Saya mendapat pinjaman saya sebesar 22.000 $ email: 24hoursloancom@gmail.com jika Anda perlu mengambil pinjaman.

Stella Nowy wpis

Jak się pracuje? Rzadko zaglądacie na ten wątek, dlaczego?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Skarabeusz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pani Davalou Monica

Jestem prywatnym pożyczkodawcą, który specjalizuje się w dostarczaniu wszelkiego rodzaju funduszy, w tym funduszy inwestycyjnych, pożyczek osobistych, kredytów dla przedsiębiorstw, kredytów na nieruchomości, pożyczek łączonych, konsolidacji, kredytów mieszkaniowych, komercyjnych i wielu innych. Email: davalou_monica_loanf@yahoo.com Pani Davalou Monica

Bruce sancosky

Uwaga !!! B / F Limited jest usługą finansową, która zapewnia pomoc finansową dla osoby prywatne i organy współpracujące. Oferujemy wszystkie rodzaje finansów pomoc o bardzo niskim oprocentowaniu 2,5%. to ma pomóc igłowanie, a także pomóc ludziom osiągnąć ich marzenia. z naszą obsługą stres finansowy i problem się skończyły. Pospiesz się dziś i skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Brucesancoskyfinance@gmail.com lub wyślij nam tekst na numer +1 - 413 - 849 - 9898 Dzięki Pan Bruce sancosky Dyrektor finansowy Telefon +1 413 849 9898 Kontaktowy adres e-mail: Brucesancoskyfinance@gmail.com

Czy są w firmie pracownicy, którzy mogliby cos podpowiedzieć?

LESLIE LOUIS

JAK dostałem kartę kredytową, która zmieniła MOJE ŻYCIE CAŁKOWICIE DZISIAJ tak jak dla mnie marzenie, właśnie dostałem pustą kartę bankomatową, to święta będą najlepsze w całym moim życiu, ponieważ rzeczy, które kupię, będą dużo. Nawet do 3 dni nie dostałem karty. Za blisko 70 000 EURO nie skorzystałem nawet z karty tak, jak powiedziała mi kobieta. Ponieważ moja karta codziennie pobiera 5 500 EUR, to jest mój dzienny limit. Nie wycofuję się za każdym razem teraz, 14 dni, kiedy korzystam z karty. Ale teraz chcę być poważny z moim wycofaniem się, abym mógł zebrać mnóstwo pieniędzy, by kupić coś innego, inwestować i dbać o siebie i rodzinę. Zawsze dobrze jest spróbować, gdyby nie to, nie wiedziałbym, czy ta karta naprawdę istnieje, ale zanim nigdy w to nie uwierzyłem. Sposób, w jaki wyjaśniła mi tę kartę, był tak jasny i zrozumiały, więc musiałem spróbować z powodu jej rad. Ale moja myśl była dwójka, ponieważ w pewnym momencie widzę kilka postów na temat ludzi narzekających, że zostali oszukani, a niektórzy powiedzieli, że to nieprawda i nie istnieje. Że biorą tylko pieniądze i przekręcają nas, ale ku memu największemu zaskoczeniu ta pani nie obciążyła mnie za tę kartę. To mnie zmotywowało, ale zapłaciłem tylko za dostarczenie mi karty. Zaryzykowałem, ale teraz żyję dużą kartą. Zaryzykuj i dołącz do milionera, ponieważ już widzę siebie jako milionera. Zanim moja karta stanie się ważna za sześć miesięcy, do tego czasu zarobiłem dużo pieniędzy. Teraz wiem, że warto spróbować w czymkolwiek, aby wiedzieć, czy istnieje, czy nie, i chodzi o spotkanie z właściwą osobą we właściwym czasie, tak jak sposób, w jaki poznałem tę kobietę. Jeśli chcesz zapisać się z kartą, możesz również dotrzeć do kogoś, kogo John Johnson nie ma na liście (americanewbllankatm@gmail.com), nie idź i nie padnij ofiarą dla tych fałszywych hakerów. Ta firma jest przetestowana i zaufana, EMAIL THEM NOW ON (americanewbllankatm@gmail.com)

janice

Nazywam się janice Albert, mieszkam tu w USA, chcę dziękuję panu Johnie Williamowi za pomoc w zdobyciu mojego Pożyczka, potrzebowałem pożyczki właśnie dzisiaj natknąłem się mu, więc powiedział mi, że w ciągu najbliższych 3 godzin, że ja dostanie moją pożyczkę i ku mojemu największemu zaskoczeniu dostałem moja pożyczka, a teraz ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwi i dobrze, skontaktuj się z nim przez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com

Cześć,   Jestem panem Jasmine Walker, prywatnym pożyczkodawcą, który daje pożyczki na czas potrzebny na życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby usunąć należności lub potrzebować kredytu na polepszenie jakości Twojej firmy, gdybyś został odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością. Pożyczamy środki osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić (usunięte przez administratora), inwestować w sprawy w wysokości 2%. Chcę skorzystać z tego medium, aby uściślić Ci, że udzielamy wiarygodnej pomocy i chętnie udzielimy pożyczki. Więc napisz do nas dzisiaj: walkerloaninvestmentcompany@gmail.com czekamy na najszybszą odpowiedź pozdrowienia Jasmine Walker

war 3

widzę że w ubiegłym roku mnóstwa nowych kierowników sekcji szukaliście do pracy - jakieś zwolnienia czy rotacja?

Teressa

wielkie świadectwo Witam, nazywam się Teressa Robinson, ofiarą oszustwa w rękach złym pożyczkodawcy, byłem oszustem prawie 12.000 euro, ponieważ szukałem pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej, mój kapitał był niski, prawie umarł, ja nie miał dokąd pójść, moja firma była w tym procesie, straciłem syna .. nie znoszę go ponownie. Wrzesień 2016, spotkałem starego przyjaciela, który wprowadził mnie na dobrego człowieka, który ostatecznie pomógł mi w celu zabezpieczenia kredytu w ich towarzystwie, chciałem możliwość powiedzenia to mój przyjaciel, dziękuję Niech Bóg wam błogosławi wszystkich, ja też jak skorzystać z tej okazji, aby poinformować wszystkich matek i osób uważać istnieje zbyt wiele oszustw tam, jeśli potrzebujesz pomocy finansowej i chcą zabezpieczyć kredyt szybko zarejestrować tylko pan Robby Kontakt email: robbyhilsoncooperative@gmail.com~~HEAD=pobj. I można o kontakt mailowy do kontaktu; teressa0009@gmail.com jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i dla potwierdzenia. należy ta firma była tylko raz wiarygodna i godna zaufania. Być mądrym. Dziękuję Ci bardzo.

podstawa jest między 3 tys a 3 500

Witam Mam pytanie ... jakie cele ma kierownik który zaczyna tworzyć sekcje od zera???

Konkurencja

Syf to jest teraz, bo kierownicy zatrudnieni przez pana K. kompletnie nie mają pojęcia o swojej funkcji. Kuszą ofertą dla przedstawiciela ale to co dają i niestety zabiorą. Też pracuję u konkurencji i mam przynajmniej spokój w przeciwieństwie do tego co jest w Skarabeuszu czy jak teraz Benefitii.

Bocian

(usunięte przez administratora). Ja pracuję w konkurencji i sama zastanawiam się czy nie przejść do Skarabeusza bo teraz to tam jest porządek i oferta dla przedstawiciel ciekawa.

były

Ciekawe od kiedy Doradca jeździ z kierownikiem na kontrolę?? Pracowałem tu i wiem, że kontrola jest po to by sprawdzić, trochę dziwne że kierownik teraz kontrolę wykonuje z Doradcą.

Borys

Nowe zasady w opłatach art są ok. Szkoda tylko że doradca który mnie obsługiwał jest zawieszony. Dzisiaj był kierownik z nim na kontroli czy odprowadzal wszystkie wpłaty. Uważam że to obniżające dla doradcy że kierownik razem z nim jeździ i przeprowadza kontrolę czy nie przywlaszczyl sobie pieniędzy. Ale z drugiej strony doradca wie najlepiej gdzie i o której zostać klienta w Lub.

Klient

Mam u nich pożyczkę, koszty podobne jak wszędzie, od stycznia mam nowego przedstawiciela, calkiem ok zresztą on jest, teraz go chyba zawiesili ale u mnie i paru innych był z kierownikiem na jakiejś kontroli. Ciekawe czy zwolnią go i znów będzie nowa osoba przychodzić po raty. Podobno teraz można na konto wpłacać i jest dużo taniej.

Barbara

Df, z tego co Ja się dowiedziałam na szkoleniu to 100 zł w dwóch częściach. 50 zł w tydzień po podpisaniu umowy a kolejne 50 zł po 18tygodniach. To premia za rzetelne obsługiwanie klienta a dla firmy bezpieczeństwo, że kolejny doradca nie będzie chodził po melinach bo dureń porozdawał pieniądze. To raczej uczciwa propozycja ;). A dodatkowo firma płaci jeszcze od zebranych rat w systemie tygodniowym i to całkiem sporo bo 7%. Dam Wam znać jak faktycznie będzie bo pracowałam wcześniej w Bocianie i to co tam się dzieje to ....

Zostaw merytoryczną opinię o Skarabeusz - Lublin

Skarabeusz
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Al. 3-go Maja 2 lok. 29
    00-391 Lublin