Opinie o Skarabeusz w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skarabeusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skarabeusz o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarabeusz w Lublin

Lucyna

Polecam firme skarabeusz , udzielaja szybkich pozyczek , bardzo chwale sobie ta firme i ich obsluge. Dostalam pieniadze wtedy kiedy najbardziej ich potrzebowalam. Nie maja wygorowanych wymagan , nie zadaja zaswiadczen. Odsetki tez nie sa bardzo wysokie - biorac pod uwage inne firmy pozyczkowe

ania

jak odbywa sie u nich udzielenie pozyczki, sprawdzaja bazy

ela11
@ania

nawet z komornikiem dają ale pierwsza pożyczka 500 zł polecam

Adrianek
@ania

dobre u nich jest to, ze wlasnie latwo daja pozyczke, nie trzeba zadnych zaswiadczen, ani innych podobnych papierkow - ja tez gotowke dostalem od reki, bardzo szybko

zatrudniona

Pracuje w jedny6m z oddzialow Skarabeusza, zarowno kierownictwo spoko jak i zarobki też, nie zamierzam rezygnować z etatu w tej firmie, a ci którzy wypisują bdzury, nie doceniaja chyba pracy w dzisiejszych i tak trudnych czasasch.

Grzegorz

JA BRAŁEM pożyczkę w SKARABEUSZU ostatnio i nie moge narzekac, dostałem pieniądze bez problemu, spłacam też wszystko w terminie i nikt mnie nie nęka, ani nie nachodzi, więc mogę powiedzieć, że Skarabeusz to porządna firma

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Skarabeusz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja się już pogubiłam w tym całym spłacaniu. Było tak, że płaciłam dwa tygodnie z góry, kolejne dwa nie i znów kolejne dwa z góry. Wszystko było dobrze. Nagle zaczęli przyjeżdżać na początku miesiąca (gdy wcześniej płaciłam ok. osiemnastego pierwszą ratę, nie mam skąd wziąć nagle na spłatę a oni niespecjalnie chcą mi pójść na rękę, straszą rozwiązaniem umowy itp.

Joanna

Odradzam brania pożyczki w tej firmie! Groźby użycia siły, pobicia rodziny pożyczkobiorcy, nękanie, ubliżanie, zastraszanie i wulgarne zachowanie pracowników pojawiają się już po krótkiej zwłoce w tygodniowej racie. Brak jakiejkolwiek ugody. Firma określa się mianem mafii i o niewielką kwotę jest w stanie pozbawić kogoś zdrowia. Omijać szerokim łukiem!

mariane
@Joanna

jesteś pewna że kogoś pobili bo to poważny zrzut ? poza tym sama piszesz że nie spłacałaś rat...nie do końca wierzę w te słowa - ja też ostatnio brałam u nich kasę ale spłacałam w terminie bo chyba to dośc wazne nie ?

@mariane

Nie napisałam, że kogoś pobili, proszę czytać ze zrozumieniem, ale że pojawiły się takie groźby. Zwłoka ze spłatą nie upoważnia do takiego zachowania. Różne są są sytuacje życiowe i nie zawsze jest możliwość terminowej spłaty (zwłoka była krótka). Co nie oznacza zaraz pozwolenia sobie na zastraszanie czy obrażanie rodziny pożyczkobiorcy. Mam prawo do wystawienia własnej opinii na temat firmy i ostrzeżenia innych przed ich metodami.

sandrusia
@Joanna

Oczywiście, że masz prawo do wystawienia własnej opinii. Ale groźba pobicia, to też bardzo poważny zarzut. I to też jest karalne. Dlaczego w takim razie nie poszłaś na policję? Jakoś mi się nie chce wierzyć w te metody "windykacji", o których tu wypisujecie. Żadna firma na coś takiego sobie nie pozwoli, bo sprawa w sądzie od razu i nikt więcej z usług takiego pożyczkodawcy nie skorzysta. Nie sądzę, by aż tak ryzykowali nadszarpnięciem swojego wizerunku, w końcu są inne, dużo skuteczniejsze metody, niż zastraszanie.

celinka
@Joanna

"Firma określa się mianem mafii"??? Sami o sobie tak mówią??? Chyba coś Ci się pomyliło. Nikt nie robiłby sobie takiej antyreklamy. A jeśli chodziło Ci o to, że ludzie tak o nich mówią, to żeby tak było, też trzeba mieć konkretne powody.

@celinka

Sęk w tym, że ani kierownik, ani nikt inny nie wierzy w owe pogróżki i słowa pracownicy. Jaki miałabym inny cel pisania tego, niż ostrzeżenie innych ludzi? Także byłam w szoku "rozmową", która toczyła się w domu. Pracownica dała dosadnie do zrozumienia, że posługują się niezgodnymi z prawem metodami. Obecnie sprawa jest w toku, więc nie mogę zdradzić więcej szczegółów.

Regina
@Joanna

No ja tak myślę, że celem może być na przykład oczernienie firmy. Ale może się mylę. Oby. W każdym razie, to są bardzo poważne zarzuty, a ja nie słyszałam o żadnej sprawie karnej wytoczonej Skarabeuszowi, więc wydaje mi się po prostu, że są to historie z palca wyssane. Przecież o czymś takim od razu byłoby głośno.

Anna Głowacka
@Joanna

Joanno droga, ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Świadoma jesteś tego? Wiesz, że to pod kryminał zalatuje? Jeśli to nie jest prawda (A TAK WŁAŚNIE MYŚLĘ), to są to pomówienia. Jaka firma tak się zachowuje w dzisiejszych czasach??? Konkurencja by ją zniszczyła! Piszę taka pewna o tym, bo brałam pożyczkę w Skarabeusza, sama miałam problemy ze spłatą rat, ale nic takiego mnie z ich strony nie spotkało

Słoneczko

no właśnie też się złapałam za głowę, jak to przeczytałam, rozumiem zwalczać konkurencję, ale żeby aż tak? moja mama miała pożyczkę w Skarabeuszu i nie było mowy o takiej sytuacji

mam pytanie ile czeka się na kontakt z przedstawicielem bo ja już 4 dni czekam i cisza?

Anna Bielacka

ja pracowałam tam przez 6 miesięcy i bardzo miło wspominam ten okres. Praca była naprawdę przyjemna i przede wszystkim dobrze płatna. Bardzo podobało mi się też to że w razie jakichkolwiek problemow mogłam iść i poprosić o pomoc kierownika.

toolekkkkbanananan

Skarabeusz jak sam nazwa wskazuje to gówniana firma lipna oszuści i (usunięte przez administratora) ,ci co piszą pozytywnie o tej firmie to pracownicy włażący w (usunięte przez administratora) swojemu kierownikowi zreszta tam są sami kierownicy kierownik kierownika i tak dalej zwykle leszcze a co do tej firmy to nękają ludzi po domach jak spóźnia sie parę dni z spłatą jakieś dziwne telefony(usunięte przez administratora)

Katarzyna L.
@toolekkkkbanananan

Poziom twoich wypowiedzi świadczy tylko o tobie. Trzeba było ocenzurować twój wpis, żeby w ogóle mógł być widoczny. Tak samo, jak ty zarzucasz, że osoby piszące pozytywnie o Skarabeuszu, to osoby powiązane z firmą, tak również i tobie można powiedzieć, że reprezentujesz konkurencję. Ale przecież na fora wchodzą różni ludzie, żeby móc wyrazić swoją opinię, nie tylko kierownicy czy inni pracownicy Skarabeusza. Jakieś dziwne te twoje zarzuty. Ja tam na pracę w Skarabeuszu nie mogę narzekać - dobrze płatna, wypłata na czas. I tyle.

Hanka1978
@toolekkkkbanananan

ludzie, co wy chcecie od tej firmy, pracuję tam i nie wiem, o co wam w ogóle chodzi! to jest tylko zwykłe podkładanie pod nogi kłód konkurencji - tak myślę... bo jaki byłby inny cel tego? czy mój odział mógłby się aż tak bardzo różnić od tego, co niektórzy tu piszą? Skarabeusz jest moim pracodawcą od ponad pół roku i bardzo sobie chwalę, nie miałam w tym czasie żadnych dziwnych sytuacji!

Anka MAlina

Nie wiem czemu spora część użytkowników tak narzeka na te firme,ja brałam u nich pożyczke i wszytko odbyło się w miłej i profesjonalnej atmosferze.Umówiłam sie na spotkanie z doradca poprzez ich strone internetową,szybko do mnie oddzwonili,wybraliśmy dogodny dla mnie termin i godzinę.Dla mnie najważniejsze było to,że firma akceptuje różne formy zatrudnienia,co nie jest tak powszechne w innych firmach.Dlatego ja ich cenie i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich pożyczek.

kinia

Ja tez splacam pożyczkę w terminie. Z tego co wiem Skarabeusz w razie problemów ze spłatą rozkłada zadłużenie na raty. Ogólnie jestem zadowolona z tej firmy i myślę że w przyszłości jeszcze skorzystam z ich usług

lusia

Pracowałam w Skarabeuszu przed zajściem w ciążę. Miło wspominam ten okres. Zarobki miałam odpowiednie. Szefostwo zawsze służyło pomocą a atmosfera w firmie była bardzo fajna, taka na luzie. Nikt nikogo nie "goni"ł i nie nękał.

Greg
@lusia

No tak, można u nich znaleźć pracę, bo rotacja ogromna. Z tego co wiem w jednym z oddziałów odeszło w ciągu 1,5 roku 8 kierowników. Przyjmują każdego kto tylko chce u nich pracować - nie ważne ze z poprzedniej firmy wyleciał np za kradzież. W Skarabeuszu znajdzie miejsce. I zapewniam, że mimo szczerych chęci 8h/dobę nie wystarcza, bo "zarząd" (ha ha ha) zrobi wszystko by ci utrudnić pracę. Cała kadra "zarządzająca" jest totalnie niekompetentna - prosta tabelka lub mail to prawdziwe wyzwanie, a sposób traktowania pracowników poniżej wszelkich standardów. Szczerze i zdecydowanie odradzam.

gencjana
@lusia

lusia w polsce w ogole ciezko z pracą wiec ludzie biorą jak leci a potem robią złą opinie firmie taka prawda..ja kiedyś miałam do czynienia z tą firmą i bez obaw polecę ją

Rafaello
@Greg

"Zarząd zrobi wszystko by ci utrudnić pracę"? - A OD KIEDY TO SZEFOSTWO UTRUDNIA SWOIM PRACOWNIKOM PRACĘ? Po co mieliby to robić? To tylko z niekorzyścią dla nich... (usunięte przez administratora)

karolina

Brałam pożyczkę na początku tego roku i nie narzekam na tą firmę. Nikt o nic się nie czepiał. Spłacałam regularnie i bez opóźnień a Pani która do mnie przyjeżdżała była bardzo miła i rozmowna. Myślę, że gdy będę znów potrzebowała gotówki to zgłoszę się do nich.

karolinagul
@karolina

to podobnie jak ja - jesli nie mam kasy idę do nich i wiem czego sie spodziewać i jak to działa :) wg. mnie firma jest w porządku to że pracuja w niej czasami nieodpowiedni ludzie nie swiadczy o całej firmie

dora
@karolinagul

ja juz czekam tydzień na pożczke i jak na razie lipa

Tequilla

No to chyba dobrze, że można znaleźć u nich pracę, skoro w dzisiejszych czasach tak trudno o to... Wiadomo, zawsze znajdą się niezadowolone osoby, to pewnie też zależy od konkretnego miejsca i stanowiska, ale generalnie w każdej firmie można by się do czegoś przyczepić, nie ma idealnego szefa i idealnego miejsca pracy :). Mój kuzyn pracuje w Skarabeuszu i nie narzekał do tej pory, wiem też, że jest zadowolony z zarobków, także chyba nie jest tam aż tak źle.

nick

Poszukaj normalnej firmy, albo jak musisz to zatrudnij się i intensywnie szukaj dalej. Jak wytrzymasz psychicznie to oni sami cię nie zwolnią, bo rotacja jest ogromna, 90% pracowników zwalnia się sama. Rekrutacja to ściema, jak masz spoko papier, a do tego nie jesteś karany to biorą cię z pocałowaniem w rękę. A jeśli w innej firmie nic nie ukradłeś, nie pobiłeś klienta, nie podrobiłeś umowy i umiesz się wysławiać to masz zapewnione stanowisko. Aha, wszystko musi być zapisane, żadnych ustnych obietnic, bo mają wybiórczą pamięć. Dobrze też pić dużo melisy, przyda się w tej firmie.

Pola
@nick

w moim przekonaniu to wyglada tak, skoro bierzesz pozyczkę to chyba wiesz ze musisz ja spłacić, tak? ja tez brałam w skarabeuszu i bylo wszystko ok spłacałam regularnie i nie było jakis nieprzyjemności, skoro ludzie biora kase i nie spłacaja to ja sie nie dziwie ze sa telefony czy jakies napomnienia, ciekawa jestem jak ty bys zaragował jak bys pozyczyl 10 kola i kumpel by ci nie oddawal, czekał bys i grzecznie sie usmiechal? czy zadzwoniłbyś i powiedział ze czekasz na kase?

Radomsko

Odradzam brania pożyczki w tej firmie. (usunięte przez administratora) i nic więcej. O grosza w stanie są najazd na dom zrobić. Brak słów. Podziw dla tych którzy za marne grosze są tak silni psychicznie, że mają cierpliwość chodzić i zbierać pod strachem i obelgami o tak słabe zbiórki. To teraz na to wskazuje, że jeśli ktoś nie wpłaci raty tyg to trzeba mu nóż do gardła podłożyć, żeby z ziemi wykopać. Żałosne!

gloria
@Radomsko

Ty chyba brałaś pożyczkę w nie tej firmie, o której mowa. W Skarabeuszu, prawda jest taka, że jeżeli ktoś spłaca terminowo, to nie ma problemów - bo wywiązuje się z umowy. A jak ktoś sprawia problemy i się wymiguje od spłaty, ucieka i robi uniki to jak Twoim zdaniem należy się upomnieć? Ciekawa jestem co Ty byś zrobiła. Ludzie mnie zaskakują. Biorą pożyczki, a potem dziwią się, że trzeba ją spłacać. U mnie wszystko przebiega dobrze, zdarza się dzień lub dwa zwłoki z mojej strony, ale nikt mnie nie straszy, bo spłacam i nie robie problemów.

kartuz
@Radomsko

Ale w jakim sensie najazd na dom? czy dużo się spóźniałeś ze spłatą? chyba gdybyś płacił na czas nie mieliby podstaw żeby cie odwiedzić :)

ofelka
@Radomsko

Nie przesadzasz czasem? Przecież takie działania są bezprawne, mało tego - to przestępstwo! Żadna firma nie może sobie na coś takiego pozwolić, od razu sprawa karna. Nóż do gardła przykładali, a Ty nie poszedłeś zgłosić tego na policję? Prawie Ci uwierzyłam. Proszę, ludzie, nie wypisujcie tutaj takich bredni, bo to z daleka śmierdzi konkurencją, która w mało subtelny sposób próbuje pozbyć się rywala. Brak mi słów, jak widzę takie wpisy...

wow

jesteś przedstawicielką, a przedstawiasz się jako MARIAN! dobre!! po prostu straszysz przedstawicieli tak? zakaz konkurencji obowiązuje w obie strony-wiesz o tym przedstawicielko Marianie???

DOROTA

Co to za firma!!! Czekam już 5 dni na pożyczkę!!! Idę do konkurencji!!! Kierownik przestał odbierać telefony - brak profesjonalizmu!!! Proponowali mi wcześniej pracę - podziekuję.

kaja
@DOROTA

Ja też u nich załatwiałam pożyczkę i nie miałam problemów - cały czas miałam kontakt z osobą odpowiedzialną za moją sprawę - może ten Pan zachorował albo coś? Dopytywałaś się? :) Wydaje mi się, że nie ma co demonizować bo w firmach pracują też tylko ludzie :)

Chinka
@DOROTA

Kto bierze pożyczkę i szuka pracy w jednej firmie?!? Dla mnie to jest jakieś absurdalne! I co - może powiesz jeszcze, że pracę zaproponowali Ci, kiedy byłaś zaciągnąć wspomnianą właśnie pożyczkę? Przecież z daleka widać, że jesteś "od konkurencji" i robisz tutaj antyreklamę Skarabeuszowi. Podejrzane mi się to wszystko wydaje dlatego, że ja na pożyczkę czekałam tylko jeden dzień, więc tym bardziej nie wiem skąd te zarzuty. Może coś nie zadziałało jak powinno - zdarza się w najlepszych systemach, w każdym razie ja nie mogę narzekać na obsługę pożyczki. Poszło wszystko "raz dwa".

były kierownik podkarpackie

BYŁEM TAM KIEROWNIKIEM PRZEZ 3 MIESIĄCE. ATMOSFERA FATALNA, SZKOLEŃ BRAK, DURNE PROCEDURY I MAŁE ZAROBKI W STOSUNKU DO WYMAGAŃ. NA TERENIE GDZIE PRACOWAŁEM TO JUŻ ÓSMY KIEROWNIK W CIĄGU ROKU. LUDZIE NIE CHCĄ TAM SIĘ NA DŁUGO ZAANGAŻOWAĆ. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

matryna 2012

SKARABEUSZ SP. Z.O.O. TO FIRMA BEZ ZASAD. SĄ NIEUCZCIWI. PRACOWAŁAM 2 MIESIĄCE. INACZEJ BYŁO MÓWIONE NA TEMAT WARUNKÓW PRACY NIŻ JEST W RZECZYWISTOŚCI.

Zdziwiona
@matryna 2012

A umowę podpisywałaś? Bo "na gębę" - za przeproszeniem - chyba nikt się z Tobą nie umawiał na nic. W umowie o pracę na pewno były klarowne i jasne warunki, zgodziłaś się na nie. Ja pracowałam w SKARABEUSZU i nie rozumiem, skąd ta nagonka na nich...

aliss
@Zdziwiona

też mi się wydaje że poważna firma nie robi nic na gębę :) przecież oni musza mieć dokumentację i wszystko na papierze ludzie :) trochę wygląda mi to jak zemsta byłego pracownika :) przecież na chłopski rozum - firma równa sie papierki :)

KATARZYNA
@matryna 2012

No ale to, jakie się ma warunki w pracy powinno być w umowie, a nie "mówione" bo umowa decyduje o wszystkim, a nie wierzę, że taka firma załatwia te sprawy w taki sposób, no i skoro podpisałaś umowę, to zgodziłaś się na określone warunki... Ja tam nie wiem, co niektórzy tak narzekają, pracuję w tej firmie od trzech miesięcy i jest OK, nie mam problemów, ani z szefostwem ani z wynagrodzeniem

Zostaw merytoryczną opinię o Skarabeusz - Lublin

Skarabeusz
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Al. 3-go Maja 2 lok. 29
    00-391 Lublin