netmaks

Sosnowiec

Opinie o netmaks

Igosława 2013-08-31 20:27:13
zależy wszystko od tego, na jakie chcesz aplikować stanowisko...?
2013-09-05 17:52:52
mamy dowody co gorsze dobrze że za upomnienie się o wypłatę palców nie podrzynają i gardła ale chodź i tak nie płacą
dsdfkd 2013-09-05 19:21:06
Pada tutaj określenie nie płacą................

Zaciekawiło mnie to.............

Więc płacą regularnie czy nie płacą....

???
marta 2013-09-05 21:56:53
mam pytanie do osób zorientowanych, mianowicie jak wygląda praca jako telemarketerka w netmaks? chodzi mi o warunki finansowe, godziny pracy, stopień "trudności" itp.
tonio 2013-09-05 21:58:49
marta - 2013-09-05 21:56:53

proszę o konstruktywną odpowiedź :)
też poproszę jakieś info :)
nemo 2013-09-06 13:33:12
nigdy nie było problemów z płatnością to przynajmniej w moim przypadku i nic też o tym nie słyszałam - może telemarketing ma jakieś kłopoty, ale to komórka zewnętrzna wobec nas
Ofeliac 2013-09-06 19:31:05
Nie - wynagrodzenie jest stałe, nic mi o prowizjach nie wiadomo.
margrabina-maria 2013-09-10 16:39:55
- już ktoś pisał przecież na ten temat wcześniej, dlaczego posty zostały jakoś dziwnie zdechronologizowane????!!!!
Ofeliac 2013-09-10 16:50:10
Hej, trudno mi powiedziec czy nie ma nigdy premii, bo az tak dlugo to nie pracuje ;-) Istotna dla mnie jest wysokosc wynagrodzenia stalego i to jest ok, wszystko co jest uznaniowe kojarzy mi sie z totalitarnym rezimem!
jeszcze raz zapytam 2013-09-10 23:45:35
adam 2013-09-10 23:48:19
jeszcze raz zapytam - 2013-09-10 23:45:35

proszę o konstruktywną odpowiedź :)
tu ci nikt nie odpowie, tacy to ludzie w tej firmie...
Master of Disaster 2013-09-11 15:48:22
Nikt nic nie pisał o takim stanowisku, bo ci, co pracują jako telemarketerzy, nie wypowiadają się na forach internetowych :D
ioio 2013-09-11 15:58:31
Master of Disaster - 2013-09-11 15:48:22

to fakt, zazwyczaj są tak zrezygnowani i zniechęceni, że brak im sił i chęci by się udzielać na forum. smutna prawda.
Bielecka 2013-09-12 14:11:57
Wybacz, ale się nie wypowiem konstruktywnie na temat pracy telemarketera, bo to dla mnie strasznie niekonstruktywne zajęcie, jeśli jednak chodzi o pracę w Milmexie, to godziny można ustalić sobie dowolnie z przełożonym (większość osób pracuje 9-17 lub 10-17), podobnie jak pracę w home office. Stopień trudności jest chyba normalny, zależy od stanowiska. Zdywersyfikowane zadania i dobrze, kiedy masz szeroką wiedzę, którą lubisz się pochwalić ;-)
Ofeliac 2013-09-12 15:45:23
Nie pracuję i nie pracowałam w NetMARKS - może najpierw nauczcie się pisać nazwę firmy, jeśli chcecie się w niej zatrudnić!
Bielecka 2013-09-12 15:48:14
Ofeliac - hahaha też dobre ;-) Tak pracowałam. Gdybym pracowała nadal, nie wypowiadałabym się na tym forum. Jeśli jest Pan (Pani?) zainteresowany działem, to była to księgowość / controlling. Pozdrawiam.
Bielecka 2013-09-13 14:36:32
kiepsko świadczy o Was pytanie "co ma wspólnego..." - NetMaks to tylko marka handlowa, składając papiery do jakiejś firmy, warto się dowiedzieć o jej nazwę
szybkobieżny jednorożec 2013-09-13 15:08:46
po kilkunastu juz tygodniach pracy moge wam napisac, ze atutem firmy (Milmex = Netmaks, bo widze, ze ktos ma jakies dziwne watpliwosci...?) jest przesympatyczny zespol ludzi i klimat, jaki panuje w pracy, chociaz lokalizacja w SPNT nie jest specjalnie dogodna do dojazdow :(
jak w kazdej firmie, o swoje trzeba walczyc, jednak osoby zdolne i przedsiebiorcze z pewnoscia beda zadowolone - z auta sluzbowego akurat dobrowolnie nie korzystam, bo mam swoje, ale juz opieka medyczna i przywileje przydaja sie bardzo :-) polecam, chociaz nie na 6 gwiazdek
anka 2013-09-16 22:47:57
szybkobieżny jednorożec - 2013-09-13 15:08:46

jakie auto? :o na jakim jesteś dziale?
tonio 2013-09-16 22:55:01
anonim - 2013-09-11 18:31:27

To jako kto pracujecie Wy? Bo rozumiem, że pracujecie w netmarks.
W ogóle telemarketerzy sprzedają, czy tylko omawiają na spotkania?
właśnie, bezpośrednia sprzedaż czy tylko pozyskiwanie potencjalnie zainteresowanych?
szybkobieżny jednorożec 2013-09-18 15:29:51
nie wiem czy to moge nazwac dzialem, bo jestem w pionie :D
Immortelle 2013-09-18 16:19:12
NetMaks, nie netMAKS i nie netmarks, niestety ciągle jeszcze pokutującą wśród młodych ludzi praktyką jest to, ze idąc gdzieś na rozmowę kwalifikacyjną, nie czytają dobrze nawet nazwy firmy. Czy idąc na randkę, tez nie znacie imienia swojego wybranka / wybranki?!
Ofeliac 2013-09-18 16:25:10
No cóż jeżeli chodzi o transport, to nie można liczyć raczej na autobus zakładowy ale na samochody służbowe co dotyczy osób na stanowiskach kierowników, dyrektorów, koordynatorów, managerów, ich zastępców - co do innych to nie wiem. Przestańcie z tym Marksem :D
szybkobieżny jednorożec 2013-09-18 16:37:22
nie chce sie po prostu przedstawiac z imienia i nazwiska, ok?
nie handlowym, bardziej w strone hr, a precyzyjniej mowiac, szkoleniowym i bynajmniej nie robie sobie z nikogo jaj
Bielecka 2013-09-19 16:27:31
NetMaks nie posiada przedstawicieli poza zarządem, chyba że to ten organ miałeś na myśli? Czy mówisz o salonach sprzedaży? Nie wiem, jak zarabiają specjaliści operacyjni, a telemarketerzy to już wcale i nie będę się za kogoś wypowiadać.
halliburton 2013-09-19 16:39:31
sprzedaż bezpośrednia jest za pośrednictwem call center, ale to trochę co innego niż infolinia, która z kolei tylko odpowiada na pytania - taki helpdesk czy tam support - więcej się jednak sprzedaje w salonach, bo tych osób jest więcej, poza tym produkt zyskuje przy bezpośrednim kontakcie z klientem - a co do socjalu, to był w socjaliźmie :P :P a poważnie, to są te refundacje, o których już ktoś pisał, opieka medyczna, multisport, jak chcesz to możesz wziąć komputer (laptop) i komórkę, nie wiem jak z autem, ja nie dostałem
jwsh 2013-09-26 22:37:21
Ojej

Telemarketer w Netmaks to ostatnie ogniwo w łańcuchu pokarmowym
np. dżdżownica...:)

Można go wywalić w każdej chwili bez podania przyczyny...

Zajęcie marnie opłacane - nie sprzyja rozwojowi...

Zarobki nie dobijają do tys zł....

Rodacy nie wracajcie z emigracji... nie ma poco..:)
jwsh 2013-09-30 22:48:52
Zarobki nie przekraczają tys. złotych....czyli do minimalnej krajowej trochę brakuje..

Stracisz pracę - nie dostaniesz zasiłku...
Monter 2013-11-21 00:13:24
Nie polecam, nie wypłacają w terminie wypłat, ja dostaję z 2 miesięcznym opóźnieniem. Samochód miałem dostać służbowy na dojazdy na serwisy - nie dostałem, na razie same obiecanki cacanki. Sprzęt instalatorski własny. zdarzają się montaże po 21.00 bo klient tak zażyczył (pracuję od 9.00 do 17.00) za nadgodziny nikt nie płaci. Jedyny Plus to miły i sympatyczny zespół (niestety niższego szczebla) prezesy mają gdzieś pracowników. Wcześniej pracowałem w Orange i powiem, że 100% lepiej. i wynagrodzenie dwukrotnie wyższe. oraz płatne nadgodziny i weekendy. Często zdarza się, że sieć nie działa i dostajesz baty za wykonany ale nie działający montaż. Nie polecam pracy jako monter-serwisant. Chociaż kolega na własnej działalności nie narzeka świadcząc dla Netmaksu usług.
anonim 2013-11-22 01:36:39
W call center też zalegają z wypłatą.
xxx 2013-12-12 21:36:44
Nie płacą.Do tej pory nie dostałam wypłaty za wrzesień.Mamy grudzień.Po temacie.
mateo350 2013-12-21 21:24:38
ta firma net maks to jakas kpina w grudniu nie było internetu 7 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)
zbulwersowana 2013-12-21 23:40:48
powiem krótko, wypłat jak nie było tak nie ma... nikogo nie obchodzi czy pracownicy mają za co żyć...
jwsh 2014-01-05 10:25:23
Powiem krótko - kasa się pojawiła - ale tylko połowa. Brakuje też kasy za poprzednie miesiące. Co robić?

Nie mam za co żyć - brakuje na bieżące opłaty....

Tego internetu ciągle nie ma...

Co robić dalej??????????????
Użytkownik lublin 2014-01-16 15:44:16
w kwietniu 2013 podpisałem umowę na darmowy internet z kałcją za kredyt mieli płacić raty i płacili do listopada w tym roku dostałem monit z banku o zaległościach i żadnego z nimi kontaktu... jeżeli ktoś ma jakiś aktywny numer to proszę dzwoniłem pod wszystkie... wszędzie aut. sekretarki
mmadzik 2014-01-17 14:07:57
Praktycznie od początku grudnia internetu nie ma, biuro stacjonarne zamknięte, telefony wyłączone. Ludzie, trzymajcie się z daleka...
było i nieprawda... 2014-01-21 21:22:55
Jestem na szczęście byłym pracownikiem sieci netmaks. (usunięte przez administratora)
Adam 2014-02-26 15:46:53
Witam
Czy pieniądze można jakos odzyskać, mogą sobie wziąć to urządzenie
suwalczanin 2014-03-25 16:29:33
netmaks to kolejny parchaty przekret wspólny urzedu marszałkowskiego,UE Banku pocztowego i zgrajii pejsatych
gość 2014-04-22 23:06:58
nadzwyczaj nieuczciwa firma, która dość ,że oszukała masę ludzi to jeszcze nic z tego sobie nie robi i na każde pytanie jeśli jakim cudem odpowie to jest to kłamstwo.
Sebastian 2014-08-24 20:32:27
Netmaks to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakiego nigdy nie widziałem- mam to od roku a działało ze 3 miesiące,szajs i badziew,powinni zarzad posadzic bo ten przekret przypomina to co robił amber Gold
mikooo 2014-12-03 16:54:10
no nie wiem czy wszyscy mają tam oferowaną formę umowy na franczyznę, bo jest na przykład ogłoszenie na księgowego albo na przedstawiciela handlowego i wcale nie są to stanowiska na których się wymaga takich rzeczy, no do na logike nawet komu by to się opłacało, ani nie pracodawcy ani pracownikom jednak..
maciek 2015-01-22 18:39:05
ja też nie wiem z jakich przyczyn wynikają takie sytuacje? Może ktoś rozjaśnić tę sprawe? chce jeszcze wiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa zazwyczaj?No i oczywiście zarobki w danym roku jakie są....Bede wdzieczny jak ktos udzieli info
michalK 2015-02-18 02:50:07
Witam, jestem bylym pracownikiem Netmaks - a w zasadzie to Milmex Systemy Komputerowe sp. z o.o., ul. Jagiellonska 40 w Sosnowcu. Przez kilka lat pracowalem na dosc wysokim stanowisku, obecnie firma - a tak naprawde to jej prezesi, bo wylacznie oni odpowiadaja za te sytuacje i zamierzam udowodnic, ze bylo to dzialanie celowe i dokonane z premedytacja - winni mi są 100 tysięcy złotych zaległych wynagrodzeń. Nigdy nie wierzcie w obietnice swego pracodawcy. To tylko przejściowe kłopoty, za tydzień zapłacimy, na pewno ma Pan oszczędności, wszystko będzie ok - to pierdoły opowiadane na dzień dobry OWCOM.
michałek 2015-05-10 03:45:20
od poltora roku pracuje za darmo i jestem bardzo zadowolony!
~crazy it's my live 2015-05-25 21:38:10
Rodzina prezesa powinna ;)
on 2015-09-16 01:05:06
to zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukali tysiące ludzi, mają sprawy sądowe i powinni siedzieć
Hah 2015-12-01 05:14:39
Piszesz o sobie, panie Krzyśko???
Eli 2016-08-22 02:49:24
Zarobki? Ostatnie wynagrodzenia nam wyplacono w listopadzie 2013....
hgfd 2016-09-01 14:30:28
@Eli a wiadomo dlaczego co potem nie działali czy jak?
Zostaw swoją opinię o netmaks - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netmaks