Opinie o Netmaks w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Netmaks. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Netmaks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netmaks w Sosnowiec

Czanrad Nowy wpis

Byłem u prokuratora w Przemyśl sprawa poszła pod umorzenie

hgfd Nowy wpis

@Eli a wiadomo dlaczego co potem nie działali czy jak?

Eli Nowy wpis

Zarobki? Ostatnie wynagrodzenia nam wyplacono w listopadzie 2013....

Hah

Piszesz o sobie, panie Krzyśko???

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Netmaks? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
on

to zwykli (usunięte przez administratora) oszukali tysiące ludzi, mają sprawy sądowe i powinni siedzieć

michałek

od poltora roku pracuje za darmo i jestem bardzo zadowolony!

~crazy it's my live
@michałek

Rodzina prezesa powinna ;)

michalK

Witam, jestem bylym pracownikiem Netmaks - a w zasadzie to Milmex Systemy Komputerowe sp. z o.o., ul. Jagiellonska 40 w Sosnowcu. Przez kilka lat pracowalem na dosc wysokim stanowisku, obecnie firma - a tak naprawde to jej prezesi, bo wylacznie oni odpowiadaja za te sytuacje i zamierzam udowodnic, ze bylo to dzialanie celowe i dokonane z premedytacja - winni mi są 100 tysięcy złotych zaległych wynagrodzeń. Nigdy nie wierzcie w obietnice swego pracodawcy. To tylko przejściowe kłopoty, za tydzień zapłacimy, na pewno ma Pan oszczędności, wszystko będzie ok - to pierdoły opowiadane na dzień dobry OWCOM.

maciek

ja też nie wiem z jakich przyczyn wynikają takie sytuacje? Może ktoś rozjaśnić tę sprawe? chce jeszcze wiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa zazwyczaj?No i oczywiście zarobki w danym roku jakie są....Bede wdzieczny jak ktos udzieli info

mikooo

no nie wiem czy wszyscy mają tam oferowaną formę umowy na franczyznę, bo jest na przykład ogłoszenie na księgowego albo na przedstawiciela handlowego i wcale nie są to stanowiska na których się wymaga takich rzeczy, no do na logike nawet komu by to się opłacało, ani nie pracodawcy ani pracownikom jednak..

Sebastian

Netmaks to (usunięte przez administratora) jakiego nigdy nie widziałem- mam to od roku a działało ze 3 miesiące,szajs i badziew,powinni zarzad posadzic bo ten przekret przypomina to co robił amber Gold

gość

nadzwyczaj nieuczciwa firma, która dość ,że oszukała masę ludzi to jeszcze nic z tego sobie nie robi i na każde pytanie jeśli jakim cudem odpowie to jest to kłamstwo.

suwalczanin

netmaks to kolejny parchaty przekret wspólny urzedu marszałkowskiego,UE Banku pocztowego i zgrajii pejsatych

Witam Czy pieniądze można jakos odzyskać, mogą sobie wziąć to urządzenie (usunięte przez administratora)

było i nieprawda...

Jestem na szczęście byłym pracownikiem sieci netmaks. (usunięte przez administratora)

mmadzik

Praktycznie od początku grudnia internetu nie ma, biuro stacjonarne zamknięte, telefony wyłączone. Ludzie, trzymajcie się z daleka...

Użytkownik lublin

w kwietniu 2013 podpisałem umowę na darmowy internet z kałcją za kredyt mieli płacić raty i płacili do listopada w tym roku dostałem monit z banku o zaległościach i żadnego z nimi kontaktu... jeżeli ktoś ma jakiś aktywny numer to proszę dzwoniłem pod wszystkie... wszędzie aut. sekretarki

zbulwersowana

powiem krótko, wypłat jak nie było tak nie ma... nikogo nie obchodzi czy pracownicy mają za co żyć...

jwsh
@zbulwersowana

Powiem krótko - kasa się pojawiła - ale tylko połowa. Brakuje też kasy za poprzednie miesiące. Co robić? Nie mam za co żyć - brakuje na bieżące opłaty.... Tego internetu ciągle nie ma... Co robić dalej??????????????

xxx

Nie płacą.Do tej pory nie dostałam wypłaty za wrzesień.Mamy grudzień.Po temacie.

W call center też zalegają z wypłatą.

Monter

Nie polecam, nie wypłacają w terminie wypłat, ja dostaję z 2 miesięcznym opóźnieniem. Samochód miałem dostać służbowy na dojazdy na serwisy - nie dostałem, na razie same obiecanki cacanki. Sprzęt instalatorski własny. zdarzają się montaże po 21.00 bo klient tak zażyczył (pracuję od 9.00 do 17.00) za nadgodziny nikt nie płaci. Jedyny Plus to miły i sympatyczny zespół (niestety niższego szczebla) prezesy mają gdzieś pracowników. Wcześniej pracowałem w Orange i powiem, że 100% lepiej. i wynagrodzenie dwukrotnie wyższe. oraz płatne nadgodziny i weekendy. Często zdarza się, że sieć nie działa i dostajesz baty za wykonany ale nie działający montaż. Nie polecam pracy jako monter-serwisant. Chociaż kolega na własnej działalności nie narzeka świadcząc dla Netmaksu usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Netmaks - Sosnowiec

Netmaks