Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Neonet S.A

zdjecie uzytkownika
Centrala - 2014-09-27 20:07:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [RKS NEONET - 2014-09-24 14:39:03]:
RKS - zachowaj chociaż troszeczkę kultury. Dzięki
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2014-09-27 20:17:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystkim popaprańcom mowię- fora ze dwora jak nie pasi w Neonet. My Wam już dziękujemy za waszą beznadziejną robotę. Już czekają i szukają was wszędzie- UJAWNIJCIE się. Konkurencja Was szuka!!! A może tak do GB- Vixon szuka takich kadłubków
zdjecie uzytkownika
poperam - 2014-09-28 09:16:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Popieram w 100%.
Czy nadal obowiązuje zwrot kosztów za paliwo o połowę mniejszy niż ustawa przewiduje?
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-28 15:14:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [poperam - 2014-09-28 09:16:32]:
Ustawa przewiduje (a może to rozporządzenie?) maksymalne stawki w budżetówce. Przepisy nie określają minimalnych stawek więc pracodawca ma prawo określić je na poziomie nawet 10gr za 1km.
zdjecie uzytkownika
alwk - 2014-09-28 22:18:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
10 gr za kilometr powiadasz? Czyli mam dokładać do szkolenia na które wysyła mnie pracodawca a które to szkolenie jest ponad 300km od domu?

Tam jest mowa że nie może być wyższa ale nie ma nic że może być niższa jeżeli pracodawca nie daje swojego transportu... .
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-29 01:24:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [alwk - 2014-09-28 22:18:38]:
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że pracodawca ma prawo co nie oznacza że musi. Druga rzecz to rozporządzenie. Określa ono maksymalną stawkę ale nie określa minimalnej. Nie miej więc pretensji do jakiegokolwiek pracodawcy (Neonet nie jest wyjątkiem) że ma niższe stawki.
Dlaczego ma w rozporządzeniu być informacja że stawka może być niższa. Stawka maksymalna oznacza nie więcej niz .
zdjecie uzytkownika
x - 2014-09-29 07:08:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sad but true - 2014-09-29 01:24:56]:
Przepraszam
A z kąd neonet ma wziąć pieniądze żeby wszystkim za wszystko płacic ile chcą
Sami piszecie że obrotów niema.
Ale pieniądze to wszyscy by chcieli.
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-29 09:43:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na delegacje muszą mieć.
zdjecie uzytkownika
daf - 2014-09-29 09:59:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sad but true - 2014-09-29 09:43:31]:
Z pustego to nawet Salomon nie naleje.
Słyszałeś takie przysłowie.
Oddaje idealnie sytuację.
zdjecie uzytkownika
ha ha ha - 2014-09-29 10:10:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [poperam - 2014-09-28 09:16:32]:
BRAWO! Idioci i tak nie zrozumieja tylko dalej będa wylewac jad i dawac upust swoim kompleksom :-)
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-29 11:42:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [daf - 2014-09-29 09:59:17]:
Nie ma kasy to nie jadę albo robię KW z kasy
zdjecie uzytkownika
old - 2014-09-29 13:03:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sad but true - 2014-09-29 11:42:40]:
Ciekawe

Nie pojedziesz to do zwolnienia.
Zrobisz KW z kasy , dyscyplinarka i windykacja.

Zatankujesz , pojedziesz i będziesz szczęśliwy że pracujesz .
Realia są takie , przyjacielu.

I nie upominaj się o kasę bo też cię zwolnią , pewnie jesteś młodym pracownikiem i nie wiesz jeszcze jak to działa.
Jeżeli znasz zasady i je przestrzegasz to nie jest w neonecie tak żle jak tu piszą niektórzy.
zdjecie uzytkownika
iwan - 2014-09-29 15:44:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [old - 2014-09-29 13:03:11]:
Od kiedy nie płacą za delegację? Zawsze płacili. Tez uważam ze nie jest źle. Ktoś chyba sciemnia z brakiem kasy za delegacje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-09-29 17:46:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego. Delegacji nie ma. Kilometrowka jest. Temat zamkniety.
zdjecie uzytkownika
megan - 2014-09-29 18:17:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2014-09-29 17:46:50]:
No własnie jest kilometrówka .
Płacą jak płacą.
Ciesz się że w ogóle przynajmniej cokolwiek ci zwrócą.
Nie zwróciliby nic też byś pracował.
Do wyjazdu musisz dołozyć bo na paliwo nie starczy.
Ale co nie pojedziesz bohaterze ?
Postawisz się rksowi .
NIE nie postawisz się.
To po jakiego ... zaczynasz wątek , nic nie zmienisz.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-09-29 19:46:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [RKS NEONET - 2014-09-24 14:39:03]:
a kto ci napisał "wyruchać klienta" jakoś w swoim poście tego nie zauważyłem. Ale zmiłą chęcią się z tobą spotkam :) podaj namiary sam do ciebie przyjade. nie wiem czy zrozumiałeś wogóle tekst...(kłania się druga klasa podstawowa niezrozumienia słowa pisanego-na wagary się chodziło...) który pisałem bo odnosisz sie do wpisu który mówi co innego: Jak tak piszecie o handlu to się po prostu do niego nie nadajecie. A gość który płacze że do niego nie oddzwonili to chyba został na poziomie przedszkola.A te wasze narzekania że wszędzie jest lepiej tylko nie w neonet to jakaś sprawa grubą kreską pisana... jest takie przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Ludzie moi drodzy praca w handlu na tym polega by sprzedać towar idąc do pracy sumienie zostawiasz w domu. Masz sumienie nie nadajesz sie do handlu czy do neonetu czy do media czy do każdej innej firmy z branży handlowej, jak byście mieli swoją firme tak samo byście żenili sprzęt-towar by zarobić wtedy dopiero byście zrozumieli na czym polega HANDEL.
P.s. Nie jestem RKS-em ani jego przydupasem :)))
zdjecie uzytkownika
Anty Mex - 2014-09-29 20:47:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-09-29 19:46:24]:
Święta racja. Na Madagaskar z nieudacznikami. Neonet jest tylko dla elity a wszystkie negatywy wpisują ci co do Elity nie pasują
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-29 22:51:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [x - 2014-09-29 07:08:56]:
Pisze się "skąd"
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-29 22:59:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2014-09-29 17:46:50]:
Kilometrowka to składnik delegacji. Drugim składnikiem jest dieta. Pracodawca nie wyplaca jej jeśli zapewni wyżywienie. Wysokość diety zależy od ilości godzin na delegacji i od ilości zapewnionych posiłków. W workflow wypelniasz delegację pozycję kilometry, czas i czy było wyżywienie. Dieta sama się wylicza.
Na szkoleniach zwykle są posiłki.
Nie wiecie a piszecie.
zdjecie uzytkownika
Pytanie - 2014-09-30 08:23:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czemu w ofercie pracy jest napisane "Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą"? Czy ktoś kto to pisał zastanowił się nad doborem słów? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
zdjecie uzytkownika
graham - 2014-09-30 08:31:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Pytanie - 2014-09-30 08:23:59]:
Czepiasz się drobnej literowki. Miało być "zwijającą". Ty się nigdy nie pomyliles?
zdjecie uzytkownika
On7 - 2014-09-30 12:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak jedziecie na otwarcie nowego salonu należy się kierowcy delegacja za kilometry oraz za wyżywienie bo firma nie zapewnia 3 posiłków. Wiem bo sam się rozliczałem , wtedy dieta jest rozliczana jako 50% jak dobrze pamiętam.
zdjecie uzytkownika
świeżak z dzisiaj - 2014-09-30 13:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-09-29 19:46:24]:
Masz sumienie nie nadajesz się do handlu czy do neonetu czy do media czy do każdej innej firmy z branży handlowej, jak byście mieli swoją firmę tak samo byście żenili sprzęt-towar by zarobić wtedy dopiero byście zrozumieli na czym polega HANDEL.
Ty chyba naprawdę jesteś głupi.... Wg ciebie, zarobić znaczy oszukać.... Handlować znaczy oszukać.... OK!
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-08-05
Żródło: Gowork.pl
Nowy Dwór Gdański
(pomorskie)
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów RTV, AGD, IT i nowych technologii. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Sprzedawca – Doradca Klienta AGD/RTV Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • aktywną, osobistą obsługę klientów opartą
zdjecie uzytkownika
ktos - 2014-09-30 18:02:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wątpię bo osoby jadące są wtedy najczęściej na urlopie i robią na zlecenie co oznacza, ze del. się nie wypisuje wtedy
zdjecie uzytkownika
sad but true - 2014-09-30 18:26:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ktos - 2014-09-30 18:02:32]:
Wg nowych zasad obowiązujących od zeszłego roku tak właśnie jest. Nowe zasady są ciut korzystniejsze od wczesniejszych.. Za km ci nie płacą bo jedziesz na wolnym bądź urlopie i masz umowe-zlecenie. Jeśli jednak firma nie zapewnia ci hotelu na otwarciu to RKS wystawia delegacje.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neonet S.A

Twoj email:
Wiadomość: