S.I. "Naprzód"

Kraków

Opinie o S.I. "Naprzód"

Kasia 2017-08-08 08:21
o i mała mi co wiecznie na chonorowym i po korytarzach lata sama za pracę się weź a nie panią doktorową rznie .tak samo pani Roksana z izby teraz wieRNA oddana firmie lata do biura a na popoludniowkach w transporcie weekend wódkę chwała. Żenada z tymi ludźmi.
Kasia 2017-08-08 10:22
CAŁY SZPITALUBIE LAJKI NA FACEBOOKU Mateusza zwanego spaiderman wstawiał od pracowników poprzez personel pielegniarski. Cały szpital chuczal no a kierownictwo hmm
IREK 2017-08-09 14:13
Bałagan i syf "Panie sprzątające z Inowrocławia" to jedna wielka pijacka ekipa. A sprzątać nie potrafią, na pole w kapustę a nie do szpitala !!!!!!
orzeł 2017-08-09 14:23
" w innych firmach już by dawno wyleciały " ale to jest Naprzód tu się" pracuje " byle jak byle kim i byle czym. Rozpadnie się to jak Konin !!!!!!!! link do fotek poproszę z libacji
Krasnal 2017-08-12 17:25
Byle co jesz i byle co gadasz zastanow sie zanim cos napiszesz
basia 2017-08-19 16:52
kolejna pani Justynka po school British która liczychce nie umie. 168 godz z tego 10 dni urlopu 80 godz a ona mi karze 12 12 robić ale nie mamy przekracza 168 godz .totalna pomyłka z panią Justyna ulice zamiatac albo wnuki pilnować bo ta funkcja przerasta p.justyne
P. 2017-08-19 17:04
ciągnąć was z Inowrocławia to największa pomyłka. mogliście gniazda i zdychac tam.w transporcie po 16 godz.i na mapach dziadowy.
Ol 2017-08-19 22:10
W miom szpitalu to co robi naprzod to porazka mobink ponizanie lidzi przyjmuja chorych umyslowo alkocholikow syf kila i mgila. A kirowniczka potrawi mawet naublizac ludziom od ruznych. Ludzie ostrzegam przed ta firma sama sie z niej zwalniam.
m.a.m.a 2017-08-20 17:31
Pracowałam w tej Firmie i prawda jest taka że ludzie którzy mają problem z alkoholem są dobrze traktowani. Prawda jest taka że człowiek z grupą od psychiatry nie powinien pracować w szpitalu przy lekach i przy pacjentach a takich ludzi przyjmuje się i nawet jak nie przyjdą do pracy to ich się usprawiedliwia. Kto pozwolił ,kto daje zgodę na pracę takich osób są oni zagrożeniem jest wiele innych zakładów pracy dla tych osób. To jest chora firma ,czytam że od kilku lat to samo nic się nie zmienia. Wyrzuca się osoby ,albo zmusza do pracy na kilku oddziałach co utrzymują się tylko z tej pracy często mają grupy z ortopedii ,od neurologa nimi się pomiata. Myślę że kiedyś ,ktoś asystentkami zacznie pomiatać jak one to robią.Wstyd że Polak Polakowi robi to. A grupę donosicieli ceni się , tylko niech kierownictwo sprawdzi u żródła a potem niech wyciąga konsekwencje . Nie polecam pracy tam. Jest dużo innych Firm w tej chwili co z grupami przyjmują . Jak wam się uda omijajcie tą firmę dużym łukiem.
Olivia 2017-08-21 21:05
Od Mojego narzeczonego to się możesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo chyba sama chlejesz po kątach :) Jak masz jakieś kompleksy to ci mogę je wyleczyć :* za grosze pracuj rybko.
Krystian 2017-08-21 23:04
Gosia 2017-08-21 23:08
Kaśka z endokrynologii również pije i to się zgadzam i roksana z sprzątających to jest szpital alkoholików oraz agencja towarzyska. A co wstawiał możesz podesłać linkiem ?
Kasia 2017-08-23 00:14
transport i roksana to na leczenie się nadają. Same wpadki.firma pijaków toleruje.a normalnych zwalniają
Byla salowa 2017-08-26 21:44
Poliklinika olsztyn i firma nsprzod syf totalny salowe woda sama myja co na to panie epidemiologiczne ano nic z tym nie robia tam juz robaki sie zalegly
transport 2017-08-27 23:07
twój chłopak to jest polmozg
:) 2017-08-28 18:36

Dobrze, że masz na tyle wartości w sobie i nie napiszesz kim jesteś a No tak pewnie kolejny chory umysłowo z grupą chlejący pod szpitalem.
Olsztynianka 2017-08-28 22:09
Olsztyniacy odezwijcie sie zbierzmy sie i zrobmy z naprzod pozadek!!!!!!!!.
Nick 1 2017-08-29 17:54
na Facebook wstawianie fotek z socjalnego transportu z browarami to jest normalne według ciebie.
transport 2017-08-29 19:53
ochrona danych osobowych. rozumiesz rybko?
Hanna 2017-08-30 11:08
@Kasia a wiesz może za co te osoby zostały zwolnione? Powiedz o tym coś więcej. Co to znaczy, że firma toleruje pijaków? Podając takie informacje w ten sposób, pomagasz osobom chcącym się zatrudnić w S.I.
Kasia 2017-08-30 16:30
Napisze tak szpitalne osoby które kilka lub nascie lat robią sa przeszkodą dla firmy są nie wygodni .im glupszy tym leprzy. Czy na oddziałach czy w transporcie czy chłopaki w niebieskich .im lepsza grupa na łeb tym lepiej nic nie rob nic się nie ucz ważne ze jesteś na liście. I kasa leci a ci co chcą pracowac a nie mają grypy są gojenie ubliża się im.pijaki tez są dobrze traktowani dużo się przymyka oko.wychodzi na jaw jak juz do dyrekcji szpitala dojdzie.czas szukac pracy bo to juz jak obóz. Tylko jest ta różnica ze swój swego gnebi. Omijanie te ścierwa jak masz lepsza okazję pracy
Jurasz 2017-08-30 17:50
pracownicy na zlecenie znowu nie dostali umowy -transport mała grupka w transporcie 1 os ma robić prace za 3 za te samą pensję .na oddziałach nie lepiej teraz to mi w sobotę 5 oddziałów przyjdzie sprzątać wrzesień a co dalej.może pan regionalny osik w końcu ta rodzinę obiecana ściągnie na mopa i do kuchni.
Liderka 2017-08-30 17:55
A wiesz co to znaczy zniesławienie pod to podchodzi odpowiedni paragraf i dobra kara.
Salowa 2017-08-31 23:21
Tak wywalic z polikliniki naprzod niech ida w diably zgafzam sie!!!!!
Olsztynianka 2017-09-04 21:01
Naprzod z polikliniki pognac to zlodzieje ponizaja pracownikow i kaza sama woda sprzatac a epidemologia szpitalna na to oko przymyka ale do czasu.
Ela 2017-09-04 21:11
Ale alkocholikow dobrze traktuja i umuslowo chorych co nic nie potrawia zrobic tacy sa dobrze traktowani w poliklinice olsztyn. Kto tam rzadzi widomo halina.hehe
Ela 2017-09-04 21:11
Salonpwa 2017-09-04 22:29
Polikilnika to syf naprzod woda sprzata tak halina kaze wode sama daje kur...a jak oni prxechodza kontrole co na to szpital chyba dobrze im w tym gnoju.
Basia 2017-09-04 22:39
Zgadzam sie z toba hanno
Basia 2017-09-04 22:39
Zgadzam sie z toba hanno
Haneczka 2017-09-05 08:52
Nie wiem co Wam nie pasuje- mi praca w Jurasza odpowiada, zastanawiam się tylko dlaczego Panie z Inowrocławia powinny pracować do 18 a o 17,45 krążą po przystanku czekając na autobus !!!!! Co na to kierownictwo???
basia 2017-09-05 19:30
praca jak praca .ale jak ktoś brzeczy nad uchem i jeszcze neka tel w domu bryg Justyna to nie jest ok bo krzykiem nic nie zdziała jak ma problemy w domu to niech nie przenosi ich na pracowników. Bo nikt głupi nie jest jak to potrafi pani Justyna nazwać. Osly od mopa.
Nick 2 2017-09-05 19:36
prawda księżniczka o niewyparzonej gębie. śmieci pełno krzyczy w brudowniku a co jak w transporcie 2 chłopaków od 1 września na 2 zmianie .rozerwać się mają moloch jest i nikt nic nie zdziała bezradny jest kontroling oraz dyrekcja ta firma wykłada karty i ma asy.a szpital mała myszka pod miotla
Magda 2017-09-06 22:22
tak mi również się podoba praca panie brygadzistki ok.te leniwe kwoki szpitalne są wiecznie na nie i pijoki z transportu. Tylko chlac a śmieci pełno nygusy. pielęgniarki na ta firmę gadają a same chciały by mieć tak dobrze jak my.polecam firmę
Oszukani przez klaudie 2017-09-06 22:41
Pani klaudio z polikliniki olsztyn czemu pani nas oszukuje okrada nas pani z naszych cieszko zarobionych pieniedzy idziemy do inspekcji pracy spadnie pani z tego stolka jest pani mloda na takie stanowisko nie zna pani zycia pani na chleb nie brakuje a my cieszko pracujemy i jestesmy oszukiwani przez pania sprowadzimy telrwizje trzeba w koncu zrobic porzadek. Pracwnicy z polkliniki olszytn.
Dalowa 2017-09-06 22:55
A ty co podpierdalacz.o komu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlazisz i lixrsz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e
Salowa 2017-09-06 23:00
Tak w poliklinice olsztyn pijakow toleruja dupowlazow i tych co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kitownictwu liza i podpierdalaczy co donosza na innych a dokladnie na tych co sumiennie pracuja
Poliklinika olsztyn 2017-09-07 12:35
Dzis znowu dostalismy malo srodkow czystosci i czym mamy sprzatac
jurasz 2017-09-09 09:02
kolejne szykują się odejścia. ok 10 pracowników opuści miejsca pracy przez brygadzistKE Justynę. Nikt nie da się ponizac. Brygadzistka wyzywa obraża pracowników. Pracownicy z Ukrainy są wykorzystywani po 4 dni po 12 pracują 1 dzień przerwy potem 5 dni po 12. nic dziwnego że dziewczyny tracą przytomność na oddziałach i są wyworzeni na sor. Jeśli nikt nie zrobi porządku z panią Justyna to na święta szpital będzie bez obsady.
Weronika 2017-09-10 06:58
Przepraszam!
Ale nas nikto nie zmusze pracować!
My sami tak chcemy bo przyjechali tu żeby zarobić!
Tak jak Polacy jadą do Niemiec albo jeszcze gdzieś!
Pani Justyna jest dla nas jak mama!i zawsze nam pomaga!
A ta dziewczyna która była w piątek na izbie przyjęć, to miała migreny,i jest nawet zlecenie od Liekarza.
To poprosze jeżeli cos ma PAN/pani jakiś pytania!
Poprosze jutro do biura!
Pozdrawiam Brygadzistka Weronika Eismont!
Weronika 2017-09-10 14:17
Proszę pani !
Ale ta Pani nie wtracila świadomość!
To po pierwsze.
A po drugie jeżeli pani nie podoba ta praca i w ogólnie tu pracować!
To trudno!
I ja żadnego razu nie widziała żeby Pani Justyna na kogoś krzyczala i mowila rożny brzydki rzeczy do pracowników!
To jest kłamstwo!
I w ogólnie pracowniki z Ukrainy zadowolony z współpraca z Pani Justyną!
Jeżeli pani mi nie wierze to może pani sama sprawdzić u pracowników z Ukrainy!!!!
Ania 2017-09-10 14:35
Dzień dobry!
Jeżeli ktoś martwie za mój stan,to już wszystko dobrze.
Przytomności ja nie straciła.
Ja miała tylko wysokie scisnienie,przez to co miała migreny,za wszystko martwilam się,i wyjechała do innego kraju.
Pracowniki z kardiologii pomogli sprawdzić mój stan,i dzięki im mi dali pomoc na izbie przyjęć.
I kiedy mi było źle,ze mną cały czas byli Brygadzistki pani Weronika i pani Justyna!
Wszystko pracownikiem i brygadzistki do mnie fajnie odnosi się... I to mi jest przyjemno że jestem z innego kraju,a czuje się jak w domu.
I moja porada do pani,która to pisała:
Prosto wykonywać swojej pracy,mac współpracy z innymi pracownikami,i będzie lepiej pracować,i nie będę tak ciężko.
Pozdrawiam Ania z kardiologii,Ukraina(napisano z moich slow z pomocą mojej koleżanką)
Obsdrwator 2017-09-10 21:09
Ludzie ale wy dajecie sie wykozystywac za te marne grosze nie macie wogole godnosci
Weronika 2017-09-10 21:50
A pani wie ile my zarabiamy?
Jeżeli było malo to tu nie pracowali!
I wystarczy pisać te bzdury,kłamstwa... Bo już nie mogie to słuchać!
Wiktor 2017-09-11 08:37
Kali jeść , Kali pić. Nauczcie się pisać i mówić .
Obsdrwator 2017-09-11 22:37
Wiem ile tam sie zarabia no niestety ale grosze. Trzeba brac dodatkowe dyzury zeby dorobic ale kosztem zdrowia. A za zdrowie nam nikt nie zaplaci.
Pracownik 2017-09-14 21:18
No z Ukrainy są zadowoleni by robili nawet za 900 zł po 12 godzin dziennie i 4 wolnymi dniami
Obsdrwator 2017-09-17 20:20
A jak za te 900 zloty przezyc
Hanna 2017-09-20 20:26
@jurasz @Kasia Na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Obsdrwator czy pracowałeś kiedyś w S.I. ? Czy są jakieś premie?
Obsdrwator 2017-09-23 16:33
Slucham?
Zostaw swoją opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.I. "Naprzód"