Geofizyka Toruń Sp zoo

Toruń

Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo

były 2017-01-01 21:31
DOkładnie tak jak piszesz. Mnie zwolniono telefonicznie. Jak psa , po iluś latach pracy i tysiącach nadgodzin. I cóż się stało ? Koledzy ściągneli mnie do konkurencji gdzie robiłem to samo za dużo większą kasę. Potem zmieniłem pracę na stacjonarną i mam normalne życie. GT nauczyła mnie tego że nie można ufać nikomu i że trzeba zawsze mieć "dupochrony". Obyście gnojki udusili się we własnym jadzie i smrodzie za wasze uczynki.
Kablowy 2017-01-03 23:14
Dzwonię do pana Piaseckiego za pracą jestem brygadzistą z doświadczeniem,a pan Piasecki mówi że mnie przyjąć nie może.Ktoś co s z tego rozumie ten człowiek konkurencję wspiera czy jak bo papiery mam czyste dyscyplinarnie nie wyleciałem,temat sie skończył i umowa i tyle .Znalazłem dobrą pracę na miejscu więc odmawiałem.Ale firma upadła więc chcę wrócić.
nikt ważny 2017-01-04 15:17
Panie Kablowy wyjaśnienie jest najprostsze z możliwych. Pan Piasecki jest osobą pamiętliwą i jeżeli odmawiał mu Pan osobiście, to On powziął do Pana osobistą urazę. Jakieś szkody, że nie ma kto pracować są w tym momencie bez znaczenia.
ON 2017-01-06 11:14
Drugie roziązanie. Dostał polecenie z wyższej kasty. NIe znasz dnia ni godziny w GT :)
greg 76 2017-01-07 18:29
Czesc, pracowalem w GT 4 lata jako kierowca z wszystkimi uprawnieniami i denerwowal mnie brak jakiegokolwiek szacunku,wiedzyi rozeznania z strony sredniego szczebla kierowniczego\wylaczajac tech, transportu\Podziekowalem po zadaniu w Rottum jak otrzymalem wyplate.Od roku zarabiam ponad 5 tys.legalnie i jestem szanowany.Zaznaczam ze w srody, soboty,niedziele jestem w domu.Panowie kierowcy tyle pracy w Polsce niech kadra pokaze jak sie jezdzi terenie, zrobcie im miejsce.Szacun dla tech. MM,AM.Pozdrawiam.
land 2017-01-10 23:11
A jak tam technik transportu d.c. i jego firma ???
korporant 2017-01-11 04:13
Rzuć nazwiskami albo opisz tych co Cie zmuszali pracować po 16h bo ciągle nie wierzę, a Ty ktoś nie pisz, że rynek pracy jest kiepski, bo kto chce to pracę znajdzie. To tylko takie klepanie kogoś kto nie chce pracy zmienić i szuka wymówek. Jakoś tyle osób odeszło na własną rękę czy ich zwolnili i nikt nie jest bezdomny, wręcz przeciwnie. Najlepsza wymówka żeby nie szukać innej pracy to zrzucić winę na rynek pracy a nie na siebie. Żenada
rob 2017-01-12 19:36
Wiele było biadolenia na prezesów , kierowników , że oszczędzają na ludziach , zwalniają z roboty .
Ale gdy z rzadka ktoś wyprzedzał wypadki i odchodził znajdując inną pracę pozostali oceniali go surowo . Niemal jak obrazoburcę . Wierzyli , że przyjdzie dla nich nagroda za wytrwanie na dobre i na złe .
Uderza jak wielu się łudziło . A przecież , że zmiany będą i jakie , było wiadomo od dawna .
Dziś pracujesz , odnosisz sukcesy ... ale jutro nieznane ...
W każdej chwili warto być przezornym i mieć wyjście awaryjne .
polikarp 2017-01-12 23:56
Słusznie kolego, słusznie
Paweł 2017-01-13 12:56
Niemcy kwatery po 18 euro z własnej pensji śniadanie i wyżywienie w niedzielę bo jest wolna.nie dziwi że tylu ludzi ucieka do konkurencji.
Marku 2017-01-13 13:57
Paweł mówisz o DMT ??
Brygadzista 2017-01-14 23:02
Szukam kontaktu odnośnie DMT
heniek 2017-01-16 03:35
Najbardziej mi brakuje barobusu... Codziennie smaczne i dobre jedzonko. Pozdrowienia dla Krysi Marzenki Kasi Doroty. Smaczne było. To chyba najlepsza i najlepiej zorganizowana jednostka w firmie
rob 2017-01-16 14:43
Małe jest piękne .
bodzio 2017-01-16 21:19
Jak tam Bieszczady na której lini jesteście ??macie ludzi do pracy temperatura super ? ja jestem w uos zarobki ok
Brygadzista 2017-01-17 19:20
Kiedy ruszył uos i gdzie
TT 2017-01-19 23:42
Panowie są jakieś nowe tematy.
GH 2017-01-20 08:43
Chłopie nikt ci nie pomoże dzieckiem jesteś.Polak to pies ogrodnika wiedz o tym.W GT nie ma kolegów.
Kierowca 2017-01-22 12:46
Panowie pomóżcie macie jakiś sposób na nadgorliwego poprawkowego.
lkj 2017-01-24 09:46
Potem geofizyk i operator będą świecić oczyma, że rekord niezaliczony. Idź na taksę panienki wozić, jak ci się nie chce po terenie jeździć.
Olek 2017-01-25 21:36
Przecież uos pada?
leo 2017-01-26 12:32
Kilka lat w GT to bogate doświadczenie życiowe .
Większość poddała się korporacji , która prowadzi ich za rączkę .
Pracownik 2017-01-26 19:06
Kierowca wes sie za prace myslisz siedziec w aucie nie te czasy musisz pomagac nierobie jeden powinni cie zwolnic
Stary 2017-01-27 00:05
Był taki w Wejcherowie narwany poprawkowy znalazł się na niego sposób zawsze jak wyczyściło się swoje odcinki to była chwila przerwy i cisza na radyjku,nocki krótkie spać się chciało człowiek zmęczony koleś usnął drajwer by mieć spokój odłączył radyjko.AP. ponoć pół godziny kolesia wołał aż ktoś do niego zadzwonił ,a że u Pabiana nie ma wytłumaczenia zrobił koleśowi ścieżkę zdrowia z bateryjką.
hahaszek 2017-01-30 12:03
A gdzie jest WejCHerowo?
daro 2017-01-31 13:35
Jak tam idą Bieszczady? skończone ?
Ryzyk geofizyk 2017-02-05 16:38
Dostałem ofertę pracy jako wiertacz. Co sądzicie? Czy warto? Ile realnie na rękę można dostać?
Fakty 2017-02-06 22:23
Kolego o nic nie pytaj tu nikt ci nie pomoże nikt nie odpowie ,mogą cię oczernić opluć pośmiać się.Tu jest Polska ten kraj naród upada czemu bo sobie nie pomagamy bo się razem nie trzymamy chcesz skłócić polaka z polakiem rzuć między nich złotówkę.
leo 2017-02-07 14:34
Po kliknięciach widać , że Ich ucieszyłeś .
Jeśli jesteś ryzyk ... przyjdż do pracy , za miesiąc się przekonasz .
Jeśli jesteś bystry ... sam sobie daj odpowiedż .
Jeśli nie ... to na geofizyka się nie nadajesz .
Edzio 2017-02-13 22:22
Witam znajome twarze jak tam na kontrakcie,można chlać w sobotę i niedzielę.
sukces 2017-02-21 20:41
Haha po dwoch latach w korpo 6 na raczke w GT trzeba jezdzic po zabitych dziurach i spac na zaplesnialych kwaterach hahahaa w korpo w delegacje bussinesem i whotelu 4 gwaizdki ot to korpo.
Zazdrosc zrzera przyklad w bydgosczy moze nie tyle co w Krakowie ale polowa gt do korpo do atosa w bydgoszczy uciekla zeby bidy nie klepac (wszyscy informatycy)-gt stac tylko na stazystow.

Pozdro z polski kat A!!

A uprzedze smog i w bydgoszczy i toruni jest i skrac zycie srednio o 12 miesiecy a w krakowie o 18 wiec slaby argument.....
fren 2017-02-22 20:19
W metropolii B chętnie przyjmują nowych pracowników i dobrze im płacą .
Tylko dlaczego po 2 - 3 latach uciekają ? Chyba nie tylko z powodu smogu .
A w GT ciepełko , rodzinnie .
polovczyk 2017-03-01 14:05
A kto jest największym donosicielem i lizusem w GT? Macie jakieś propozycje
Hak 2017-03-02 07:15
Chcesz dostać się do DMT napisz CV wyślił i czekaj.Nie licz na kolegów bo ich w Polsce nie ma.Powodzenia.
Hak 2017-03-02 07:15
ernest 2017-03-03 19:44
Ciężko jednogłośnie podać kto , bo można zakwalifikować połowę załogi ha ha ha
Bqq 2017-03-07 14:35
Jak masz problem to rozwaz inna prace w geofizyce tez trzeba pracowac nikt nie zmusza zebys tam pracowal niepisz gl ja pracuje kilka lat i nie. Narzekam mam pensje na czas a nie koperty jestes z tych co nic nie .

sprawa ale nie obrazaj tych co pracujaupot
Iwona 2017-03-13 13:10
@Bqq rozumiem, że w firmie pracujesz już kilka lat. Co możesz powiedzieć o plusach pracy w firmie?
Jakie benefity zapewnia pracodawca?
polovczyk 2017-03-15 13:42
Arussss żyjesz co tak cicho siedzisz? Gaciami trzęsiesz?
alba 2017-03-16 00:12
Ostatnio podpięli się do Medicoveru. Bez pośrednictwa GT taki wypasiony abonament obejmujący rodzinę kosztuje około 4-5 razy tyle. A to 4-5 oznacza z kilkaset zł więcej. Nie wiem jak dla pracowników "na czas wykonania pracy", ale "na czas określony" i "na czas nieokreślony" mają takie benefity.
ted 2017-03-18 09:47
Czyli można funkcjonować nie mając własnej przychodni zdrowia , ośrodków wypoczynkowych
i rozbudowanej administracji ! Bez potężnych magazynów , o których dziś mało kto już pamięta ...
Zgodnie z planami sprzed dziesięciu lat powstaje firma kadrowa a przy niej sieć podwykonawców ... KADRY GT ... są głową ... ale niech pamiętają , że to LUDZIE TERENU SĄ SOLĄ tej firmy .
Pentagon przy wsparciu Łącznika rządzą ale bez zmotywowanych terenowców GT daleko nie ujedzie ..!
alba 2017-03-18 15:19
Oczywiście, że można, czasem nawet trzeba, byle nie popadać w przesadę. Nie wszystko "leży na półce i czeka" u producentów sprzętu i części.
haha 2017-03-19 23:06
xyz 2017-03-19 23:10
a tak szczerze to po odliczeniu twoich kosztów to z 1500 ci zostanie nie ma za co robić szkoda czasu
konfitura 2017-03-21 22:30
I jeszcze Cię gonią nieroby z wielkimi brzuchami. Tym cwaniakom niedługo się skończy. Obserwuje i wyciągam wnioski
Torunianka 2017-03-25 05:46
Faktycznie bywa tutaj nieciekawie. Mój kuzyn jest księdzem i zarabia od 8 do 11 tysięcy złotych miesięcznie w zależności od ilości pogrzebów, ślubów i chrztów. Podatek płaci śmiesznie niski, więc ta kasa jest praktycznie na czysto. Ma bardzo dobrze płatny etat w szpitalu jako kapelan oraz zarabia na sakramentach i kropi firmy itp. Pytałam go czy mógłby mi załatwić jakąś robotę (w końcu mają swoje szkoły, przedszkola, media, uczelnie i inne biznesy) to powiedział, że może mi załatwić pracę, ale za Bóg Zapłać, czyli charytatywną. Na taką pracę to ja nie mogę się zgodzić, bo wynajmuję pokój i coś muszę jeść. To już wolę zostać w Opusie i zarobić na chleb, masło i opłatę wynajętego mieszkania.
Były 2017-03-25 23:58
Ktoś jest w Austrii? Jak idzie?
Rydzyk 2017-03-26 11:50
Dziwne warunki.A na bramie bazy terenowej mamy napis ''Arbeit macht frei''.
Były 2017-03-26 22:21
Piszesz poważnie? Czy taka atmosfera?
lkj 2017-03-27 00:17
No... łapanki na ulicach Torunia są, by na bazę terenową wysłać "dostawę"? A to się porobiło, przedtem była selekcja ochotników.
Zostaw swoją opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo