Profil firmy Geofizyka Toruń Sp zoo

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo

chcesz o firmie ? 2016-05-12 22:14:31
Firma była zawsze na wysokim poziomie , technicznie i organizacyjnie . Doskwierało rozbudowane kolesiostwo na bazie związkowej lub dawniej partyjnej . Problem maskowały liczne szkolenia , spotkania towarzyskie i okolicznościowe . Z dzisiejszej perspektywy , żyliśmy jak pączki w maśle . Z ogromną niechęcią przyjmowaliśmy pierwsze próby obniżania wydatków i uważaliśmy je za dziwactwo szefów . Dzisiaj , po licznych zwolnieniach , w dyrekcji niewiele się zmieniło ale w terenie jak niebo a ziemia . W którą stronę , widać po powyższych wpisach . Ropa tania , inwestorzy oszczędni . Płakać ? Wyć do księżyca ? nie wypada !
morfeusz 2016-05-15 08:56:54
Donosy donosami polak. Ja chcę tylko żeby wyciągnięto odpowiednie konsekwencje co do jednej osoby. Jaj sytuacja zostanie wyjaśniona będę mógł spokojnie spać. Oko za oko ...
Niobe 2016-05-15 19:22:24
Dej se spokój Morfeuszu . To nie Matrix .
xxx 2016-05-16 12:19:51
No to przejmujecie Kraków.
john 2016-05-16 20:06:39
No toruńczycy już w Krakowie, się dzieje. Ale jak zwykle nikt nic nie wie...
nikt co wie 2016-05-17 15:37:18
Najświeższe plotki znajdziesz zawsze za narożnikiem biurowca .
john 2016-05-17 18:05:49
Plotki to są zawsze, a w tym przypadku liczą się konkrety. Bo to nie przedszkole
GT 2016-05-17 22:40:37
Restrukturyzacja!!!
xx 2016-05-18 07:24:35
że znowu....?
john 2016-05-18 08:59:37
Restrukturyzacja polegająca na??? Zamknięciu konkurencji???
john 2016-05-19 17:54:52
Co taka cisza na forum?? Wszyscy się pochowali???
morfeusz 2016-05-19 18:47:41
Aruś napisz co odpowedział kontroling na Twoje rajdy po marketach, czekam i czekam
gal anonim 2016-05-19 23:50:33
możecie już tryumfować, Wasi prezesi położyli GK z 60 letnią tradycją na łopatki.
w 3 dni.
szkoda gadać
zero zrozumienia tematyki i kontekstu działania GK.
john 2016-05-20 06:32:05
Czyli koniec GK???
Audytor 2016-05-20 12:53:30
Sami się położyliście kilkanaście lat żyjąc oderwani od rzeczywistości, ciągle dotowani, na garnuszku Państwa.
quicknick 2016-05-20 13:31:46
Sami się położyliście w GK żyjąc i pracując jak w latach 80-tych.
Ciągle w długach i na kredyt!
john 2016-05-20 15:01:43
Kto?? Uczciwie pracujący ludzie, którzy się starali i robili wszystko żeby było dobrze.
mucha 2016-05-20 22:57:38
człowieczku z Rydzykownego miasta, jestem ciekaw jak GT dałaby sobie radę gdyby np w Indiach "wpierniczyło" wam 2/3 sprzętu (nie z waszej winy) - po prostu mieliście więcej szczęścia! Co do metod pracy to nie krytykuj nie znając ich - to wasi geodeci przy pomocy GPS-ów potrafią tyczyć z dokładnością do 10-15m ;P
john 2016-05-21 09:02:55
100 % Racji Mucha, Wejść z buta do Krakowa, Szczyt bezczelności galopującej. Ale jeszcze Toruń za to zapłaci...
leo 2016-05-21 14:41:33
To PGNiG w Warszawie karty rozdaje . I akcjonariusze . Decydują rynek i ZYSK .
uli 2016-05-21 15:57:29
Mieliście złą passę . Takie zezowate szczęście . Nie wyrok opatrzności . Co do o Rydzyka , taki rzeczywiście przebywa u nas w Toruniu . Jest to skromny zakonnik rodem z Waszych stron bo z Olkusza pod Krakowem . Bardzo go sobie cenimy choć potrafi być i utrapieniem . Krakusów nie brakuje i w GT . To oni nas wiedli a teraz wychodzą Wam naprzeciw . Będziecie u swoich .
x 2016-05-24 11:24:19
Dalej świętują w toruniu że GK upada????
toruniak 2016-05-24 17:24:51
a jakby swietowali to maja do tego prawo jedni chca cos za darmo ale w tych czasach porazka jakby firma z krakowa miala chociaz troche perspektyw to by byla do tej pory sory rynek weryfikuje finanse nara
Rychu 2016-05-24 18:57:34
Kurcze przecież wice prezes jest z AGH on jest z południa to nie da zginąć swoim. Gk już jest na prostej:).
GK 2016-05-24 21:12:28
...taaa, GT już dawno "reklamowała" na świecie "nieistnienie" GK
leo 2016-05-25 00:00:13
Szefów GT i członków obu rad nadzorczych czeka ciężka praca . Pierwsze opory sygnalizuje wczorajsza krakowska Gazeta Wyborcza . Na tym etapie są zupełnie naturalne . Z nową sytuacją wszyscy muszą się oswoić . Obie strony powinny jednak mieć świadomość , że jeśli konsolidacja się nie uda , skutki mogą pogrążyć całą polską geofizykę .
rady dla nowych 2016-05-30 20:16:22
Najlepsza praca w GT to praca siedząca , w dziale gdzie jest najmniej roboty , za największe pieniądze , gdzie można się spóżniać , zwalniać i wcześniej wychodzić . Nazwa działu jest dostępna u wtajemniczonych za narożnikiem biurowca .
Stary 2016-05-31 10:33:18
Cisza, bo związkami poszczuję!
młody 2016-05-31 22:08:00
Są i inne działy .!!!
pg 2016-06-02 19:14:22
GT ma bazę w Pile . Podobne powstaną w Krakowie i Krośnie ?
z podkarpacia 2016-06-02 20:38:34
Do pg Geofizyka w Polsce zaczęła się w Krośnie w 50- latach i do dzisiaj jest w Krośnie Baza Geofizyki Wiertniczej.
taka tam refleksja 2016-06-02 20:49:17
Troszkę złośliwa wobec nas Geofizyka Kraków donosi, że na stronie naszej GT są liczne rekrutacje a Oni są bez perspektyw pracy.
Pewnie nasi pracownicy, którzy śledzą wpisy zainteresowali się czy to jest prawdą.
Faktycznie jest rekrutacja m.in do Działu Zatrudnienia i Wynagrodzeń.
Nie byłoby to wielkim zdziwieniem gdyby nie końcowe zdanie a w zasadzie slogan opisujący wymagania i obiecujące perspektywy dla potencjonalnych zainteresowanych pracą w tym Dziale, cyt."Ciekawa praca w profesjonalnym środowisku".
Mała refleksja - w tym dziale wszyscy wiemy że 2 może 3 osoby są merytoryczne, miłe, serdeczne i przychylne dla zatrudnionych pracowników. Niestety nie można tego powiedzieć o wszystkich z tegoż działu a już głównie o 2 kierowniczkach, które w żaden sposób nie są przyjazne, profesjonalne, życzliwe i łagodne. Łączy je jedno, czyli emocje nad którymi nie potrafią zapanować.
Dlatego śmiem twierdzić że hasło o profesjonalnym i przyjaznym środowisku jest mocno nadużyte, powiem więcej to chwytliwy slogan ściągnięty żywcem z internetu. Czy się mylę? A może ktoś ma inne zdanie?

polowy z GT 2016-06-02 21:09:36
Dlaczego Geofizyka Kraków nas obwinia za złą sytuacje w swojej firmie?
XYZ 2016-06-02 21:25:03
Pracownicy GK wypowiadajacy sie na gowork obwiniaja nas za to ze jakoby sytuacja jaka jest teraz to uklad. Padaja tam argumenty jakoby poprzez konsksje polityczne nastapiolo zawlaszczenie GK przez GT. Prosze poczytac artykul w gazecie krakowskiej na ten temat. Jest bardzo obiektywny ;). Dzisiejsze oswiadczenie Prezesa Wozniaka ostudzilo troszke rozgrzane glowy osob piszacych na forum, bo jak do tej pory nie chciano uwierzyc ze GK ma dlugi
krysia 2016-06-05 10:14:45
Jest czerwiec .W GT nie mamy już ośrodków wypoczynkowych .Jak sobie z tym radzimy ?
dobra rada 2016-06-05 21:16:02
Krysiu! Do roboty w końcu się weź!
ktośtam z GK 2016-06-07 00:02:27
Kolego gdybyś znał realną sytuację Geofizyki Kraków to byś się po prostu śmiał z tego co przedstawił Prezes Woźniak - on po prostu podpisał pismo, świadomie lub też nieświadomie.

Łatwo jest mówić, ze firma w tym roku robi długi - gdy np. dopiero co neidawno zakończyła się mobilizacja na temat w maroku i kilka/kilkanaście dni temu rozpoczeła produkcja. Ktoś o podstawowej wiedzy ekonomicznej wie, że przychody dopiero następują po niej - a nie przed nią. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce na dużym temacie w Pakistanie - grupa oczekuje jedynie na zgodę na rozpoczęcie prac.

Ponadto zwróciłbym uwagę, iż chyba największym kłamstwem w tym piśmie jest pisanie o Indiach. Wszyscy wiedzieli, ze obie firmy składają oferty niezależnie (co najwyżej się mogliśmy spotkać podczas scoutingu). Zadziwiającym zbiegiem okoliczności znana firma wywaliła nas i Was z jednego przetargu, a przy wcześniejszym absolutnie nie widziała ku temu podstaw. Baa - drugi największy podmiot w Indiach tez nie widzi nic złego w tym że zarówno my jak i Wy składamy oferty dla niego.

A pisanie o przestarzałym sprzęcie? Nie róbmy jaj - w tym zakresie nasz i Wasz sprzęt jest bardzo zbliżony i jak dotychczas żaden kontrahent nie wywalił nas z przetargu przez sprzęt kilku letni (czy 10 letnie wibratory).

Więc proszę nie dajcie sobie z siebie robić idiotów - tylko spokojnie zastanówcie się o co biega. PGNiG grzecznie zgodnie z wolą jedynej słusznej partii zainwestował w potężnego górniczego bankruta i teraz próbuję kosztem innych się odbić. I tak w Exalo traci pracę ok 1000 osób, w GK pewnie z 90-95% załogi.
do GT 2016-06-07 10:14:19
Jutro nasz 16 Batalion Powietrznodesantowy z Krakowa zajmie wasz most przez Wisłę im gen Elżbiety Zawackiej . Całe NATO za nami .!!!
morfeusz 2016-06-12 21:27:28
I po co ten monitoring w firmie skoro nawet nie potraficie wyciągnąć konsekwencji jak ktoś złamie przepisy. Ewidentnie widać na nim, ze nasz kolega byl na zakupach a nie w służbowo. Zawsze w tej firmie byli równi i równiejsi. Znowu wałkoniowi udało się uniknąć konsekwencji. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozdrowienia dla naiwnych kontrolerów z siedziby
Do Morfeusza 2016-06-13 04:53:47
Morfeusz, nie zaśmiecaj więcej tego forum, napisz coś mądrego.
Morfeusz 2016-06-13 08:43:16
A co tu mądrego pisać?????? Skoro wszystko w tej firmy to układy i układziki, kolesiostwo i cwaniactwo. W tej firmie nawet Ci wmówią, że białe jest czarne i na odwrót. A potem jeden z drugim powie, że piszesz te posty , bo się mścisz bo idiota na Ciebie nakrzyczał. To tylko śpiewka żeby odwrócić uwagę od siebie. Sprawdźcie teraz monitoring - już nie ma spraw w marketach i odbierania z imprez. Zbieg okoliczności?
do Morfeusza 2016-06-13 15:03:48
Nie wszyscy w firmie zachowują się jak piszesz . Bije od ciebie rozgoryczenie . Ale zdarza się , że winę zrzuca się na szeregowego pracownika by ukryć własną . Ktoś powie , o co rozdzieracie szaty .Ten komu rozdzierają ma inny punkt widzenia .
morfeusz 2016-06-15 12:55:21
To nie rozgoryczenie(tak jak twierdzi kolega podśmiechując się w biurze) tylko zwykła chęć rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Może trochę też złośliwość
ass 2016-06-16 19:17:37
@do metfeusza - na pewno rzeczy jednak mógłbym przymknąć takie oczko szukając u was pracy - Innowacyjne Rozwiązania Geofizyczne to jednak są wielkie pieniądze i na tym najbardziej mi zalezy, atmosfera i takie tam to sprawa drugorzędna moim zdaniem.
leh 2016-06-20 10:30:13
GK , to nie manna z nieba , ale posiada skarb . Jest nim załoga . Terenowcom np stołków nie trzeba przenosić bo ich nigdy nie mieli .
jaco 2016-06-20 10:38:22
sugerujcie, ze do firmy można sie dostac tylko i wylacznie po znajomosci? wiec do kogo trzeba sie zglosic, ponieważ mnie intesuje staż u nich jednka nie wiem czy sa otrarci na przyjmowanie stażystów i praktykantów?
son ia 2016-06-21 16:14:40
ja wierzę że rozwiązania sejsmiczne i geofizyczne to jednak przede wszystkim wiedza i kwalifikacje, tutaj moim zdaniem samymi znajomościami za wiele się nie zdziała - ja bym chciała go geofizyki otworowej się do was dostać na zatrudnienie ale nie wiem czy kobiety zatrudniacie
do son ia 2016-06-21 16:35:18
Do geofizyki otworowej kobiety jak najbardziej zatrudniamy. Pracowała u nas kobieta pingwin, która żadnych lodów się nie bała.
rfg 2016-06-21 19:26:13
@son ja podjrzewam ze to od stanowiska zalezy..ale mozesz sprobowac sie z nimi skontakowac i zapytac
ada 2016-06-28 21:55:21
Gt to padaka. brak szacunku dla człowieka.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo