Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo

Pracowałeś w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
KOTLIN/ opinia - 2014-06-26 00:43:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kotlin wygrała G-Kraków wczoraj było ogłoszenie przetargu...
więc nie napalajcie się zbytnio bo kolejne tematy GT też przegra z Krakowem bo jedzie ceną na minusie by tylko mieć pracę lub z UOS-em który np. zatrudnia ok 35 osób w biurowcu a nie kilkaset jak nasza firma GT, a robią to samo a nawet więcej bo mają jeszcze dwa działy oprócz sejsmiki: szczelinowanie i wiertnictwo.
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-06-26 17:57:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zobaczymy, tak czy owak tez w mediach mozna wyczytac inne opinie niz Twoja, wiec nie skreślałbym tak od razu geofizyki. szczegolnie jeśli mówimy tutaj o szczelinowaniu i wiertnictwie. Jest w tym kasa, ale to osobny temat do tego czym zajmuje sie GT.
zdjecie uzytkownika
AD? - 2014-06-26 18:59:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo aktywny wykształciuch.Przyjmij się do pracy w GT,popracuj na grupie jako fizol a wtedy będziesz miał odmienne wpisy.Pozdrawiam terenowców!
zdjecie uzytkownika
abc - 2014-06-27 18:59:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej,zadowoleni panowi z "barborki"? Taka cisza a jednak "mama" GT nie jest taka zla zawsze to jakies dodatkowe pieniaazki do budzetu. W innych firmach nie daja no nie?
zdjecie uzytkownika
driv3r - 2014-06-27 20:03:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W sumie niezle sie zdziwilem ze w ogole cos wpadlo, nawet pozytywne zdziwienie.
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-06-27 23:14:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rozumiem Waszą sytuację, szkoda że tak odebrałeś mój komentarz. tak czy owak, nie skreślałbym z miejsca geofizyki mimo wszystko.
zdjecie uzytkownika
greg 76 - 2014-06-29 11:47:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [abc - 2014-06-27 18:59:45]:
Czesc Terenowcy.Pieniadze ktore przyszly to tylko "barborka"czy jeszcze jakis podzial z zysku ? Ja otrzymalem prawie 800 zl chyba sie nie pomylili,dla mnie to duzo. Pozdro.
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-06-30 12:09:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@greg 76: nawet jak sie pomylili to leć do bankomatu i kup zonie coś ładnego z tej premii :). pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
aaa - 2014-06-30 22:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Barborka przecteż już była. Każdy coś dostanie..?
zdjecie uzytkownika
alan - 2014-07-01 17:13:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukam pracy, ale nie wiem czy nie jestem za młody na tę robotę. macie jakas minimalne wymagania co do wieku do pracy fizycznej?
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-07-07 16:16:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
lepiej nie ryzykowac z tą wołowiną, swoją drogą ciekawe ze w Unii Europejskiej takie rzeczy przechodzą jeszcze. Mam pytanie do Was tam na Węgrzech, jak Wam płacą, w forintach?
zdjecie uzytkownika
Ty - 2014-07-07 16:52:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wykształciuch - 2014-07-07 16:16:37]:
Pracując za granicą mamy płacone w złotówkach.Co więcej umowy mamy na polskie tematy,jakbyśmy pracowali w kraju.także ta zagrnica to trochę taka fikcja...
Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
pks - 2014-07-08 07:25:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
proszę podajcie lokalizację bazy (grupy)na węgrzech 2014.07.10
zdjecie uzytkownika
As - 2014-07-08 11:37:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pks - 2014-07-08 07:25:23]:
Za zielonym Ziłem w lewo i prosto na alubat wiertoków.
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-07-08 13:36:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Ty: albo żartujesz albo to jakis wyzszy poziom kreatywnej ksiegoowsci. :) tak czy owak poczytajcie przepisy jak to wyglada prawnie, wiesz jak jest.
zdjecie uzytkownika
pks - 2014-07-08 13:57:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ASIOR CHYBA NIE CHCESZ ŻEBYM TRAFIŁ DO JUGOSŁAWII
zdjecie uzytkownika
Ty - 2014-07-08 15:05:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wykształciuch - 2014-07-08 13:36:57]:
Nie to nie są żarty,wiele razy byłem-byliśmy na tematach zagranicznych i zawsze umowy były na krajowe tematy.Nigdzie w papierach nie mam że pracowałem za granicą.Albo pracujemy na takich zasadach jak firma narzuca,albo żegnaj...Przepisy przepisami,a życie pokazuje inaczej!
zdjecie uzytkownika
RTS - 2014-07-08 18:12:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [wykształciuch - 2014-07-08 13:36:57]:
Bo to proszę kolegi nie jest delegacja, a delegowanie pracownika, co pracodawca może na maksymalnie 3 miesiące zrobić i GT to wykorzystuje. Coś widzę, że kolega z prawem pracy jednak nie tego do końca. To jawne nadużycie, to fakt, ale niestety w granicach prawa. Jak na razie. Czekam aż PIP się temu przyjrzy, podobnie jak pracy w nocy na Węgrzech, czy rozliczaniu wypracowanych za granicą nadgodzin po polskiej podstawie bez żadnej premii.
zdjecie uzytkownika
abc - 2014-07-08 20:49:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [As - 2014-07-08 11:37:06]:
Kolego jak nie wiesz to sie nie odzwaj. Twoj jezyk pisany nienadaje sie nawet do rynsztoka.

Myslisz ze jestes smieszny,nieeee to obraz twojego poziomu intelektualnego.Mileeo zycia na tym poziomie.Pozniej sie dziwimy ze kadra nas tak traktuje. Sami ich utwierdzamy ze nasz iloraz inteligencji wynosi 20% ,no zawsze to plus.Pozdrawiam wszystkich pracujacych i oczekujacych.
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2014-07-09 12:23:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, ta oferta na praktykanta na stronie internetowej jest dalej aktualna? Akurat szukam jakiegoś zaczepienia, nawet pomimo tych opinii (trochę poczytałem, ładne kwiatki tam macie).
zdjecie uzytkownika
wyplata - 2014-07-09 12:33:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to jakaś kpina
zdjecie uzytkownika
driver - 2014-07-09 12:56:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wyplata - 2014-07-09 12:33:08]:
W3? Dolicz barborke i wyjdzie normalna :/
zdjecie uzytkownika
As - 2014-07-09 15:39:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Patryk - 2014-07-09 12:23:04]:
Przynajmniej używam polskich znaków, jak piszę... :D
zdjecie uzytkownika
wykształciuch - 2014-07-10 14:41:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko żeby polskie urzędy nie powiedziały czegoś w stylu, że panie jak pan pracowałeś na Węgrzech to tam się zgłaszaj po radę. Polskie prawo może być takim labiryntem. Geofizyka powinna miec tu jasne zasady wyjazdu.
zdjecie uzytkownika
GG - 2014-07-21 14:12:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do rozstawu wpiszcie w YouTube Bigdog Evolution
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo

Twoj email:
Wiadomość: