Geofizyka Toruń Sp zoo

Toruń

Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo

rady dla nowych 2016-05-30 20:16:22
Najlepsza praca w GT to praca siedząca , w dziale gdzie jest najmniej roboty , za największe pieniądze , gdzie można się spóżniać , zwalniać i wcześniej wychodzić . Nazwa działu jest dostępna u wtajemniczonych za narożnikiem biurowca .
Stary 2016-05-31 10:33:18
Cisza, bo związkami poszczuję!
młody 2016-05-31 22:08:00
Są i inne działy .!!!
pg 2016-06-02 19:14:22
GT ma bazę w Pile . Podobne powstaną w Krakowie i Krośnie ?
z podkarpacia 2016-06-02 20:38:34
Do pg Geofizyka w Polsce zaczęła się w Krośnie w 50- latach i do dzisiaj jest w Krośnie Baza Geofizyki Wiertniczej.
taka tam refleksja 2016-06-02 20:49:17
Troszkę złośliwa wobec nas Geofizyka Kraków donosi, że na stronie naszej GT są liczne rekrutacje a Oni są bez perspektyw pracy.
Pewnie nasi pracownicy, którzy śledzą wpisy zainteresowali się czy to jest prawdą.
Faktycznie jest rekrutacja m.in do Działu Zatrudnienia i Wynagrodzeń.
Nie byłoby to wielkim zdziwieniem gdyby nie końcowe zdanie a w zasadzie slogan opisujący wymagania i obiecujące perspektywy dla potencjonalnych zainteresowanych pracą w tym Dziale, cyt."Ciekawa praca w profesjonalnym środowisku".
Mała refleksja - w tym dziale wszyscy wiemy że 2 może 3 osoby są merytoryczne, miłe, serdeczne i przychylne dla zatrudnionych pracowników. Niestety nie można tego powiedzieć o wszystkich z tegoż działu a już głównie o 2 kierowniczkach, które w żaden sposób nie są przyjazne, profesjonalne, życzliwe i łagodne. Łączy je jedno, czyli emocje nad którymi nie potrafią zapanować.
Dlatego śmiem twierdzić że hasło o profesjonalnym i przyjaznym środowisku jest mocno nadużyte, powiem więcej to chwytliwy slogan ściągnięty żywcem z internetu. Czy się mylę? A może ktoś ma inne zdanie?

polowy z GT 2016-06-02 21:09:36
Dlaczego Geofizyka Kraków nas obwinia za złą sytuacje w swojej firmie?
XYZ 2016-06-02 21:25:03
Pracownicy GK wypowiadajacy sie na gowork obwiniaja nas za to ze jakoby sytuacja jaka jest teraz to uklad. Padaja tam argumenty jakoby poprzez konsksje polityczne nastapiolo zawlaszczenie GK przez GT. Prosze poczytac artykul w gazecie krakowskiej na ten temat. Jest bardzo obiektywny ;). Dzisiejsze oswiadczenie Prezesa Wozniaka ostudzilo troszke rozgrzane glowy osob piszacych na forum, bo jak do tej pory nie chciano uwierzyc ze GK ma dlugi
krysia 2016-06-05 10:14:45
Jest czerwiec .W GT nie mamy już ośrodków wypoczynkowych .Jak sobie z tym radzimy ?
dobra rada 2016-06-05 21:16:02
Krysiu! Do roboty w końcu się weź!
ktośtam z GK 2016-06-07 00:02:27
Kolego gdybyś znał realną sytuację Geofizyki Kraków to byś się po prostu śmiał z tego co przedstawił Prezes Woźniak - on po prostu podpisał pismo, świadomie lub też nieświadomie.

Łatwo jest mówić, ze firma w tym roku robi długi - gdy np. dopiero co neidawno zakończyła się mobilizacja na temat w maroku i kilka/kilkanaście dni temu rozpoczeła produkcja. Ktoś o podstawowej wiedzy ekonomicznej wie, że przychody dopiero następują po niej - a nie przed nią. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce na dużym temacie w Pakistanie - grupa oczekuje jedynie na zgodę na rozpoczęcie prac.

Ponadto zwróciłbym uwagę, iż chyba największym kłamstwem w tym piśmie jest pisanie o Indiach. Wszyscy wiedzieli, ze obie firmy składają oferty niezależnie (co najwyżej się mogliśmy spotkać podczas scoutingu). Zadziwiającym zbiegiem okoliczności znana firma wywaliła nas i Was z jednego przetargu, a przy wcześniejszym absolutnie nie widziała ku temu podstaw. Baa - drugi największy podmiot w Indiach tez nie widzi nic złego w tym że zarówno my jak i Wy składamy oferty dla niego.

A pisanie o przestarzałym sprzęcie? Nie róbmy jaj - w tym zakresie nasz i Wasz sprzęt jest bardzo zbliżony i jak dotychczas żaden kontrahent nie wywalił nas z przetargu przez sprzęt kilku letni (czy 10 letnie wibratory).

Więc proszę nie dajcie sobie z siebie robić idiotów - tylko spokojnie zastanówcie się o co biega. PGNiG grzecznie zgodnie z wolą jedynej słusznej partii zainwestował w potężnego górniczego bankruta i teraz próbuję kosztem innych się odbić. I tak w Exalo traci pracę ok 1000 osób, w GK pewnie z 90-95% załogi.
do GT 2016-06-07 10:14:19
Jutro nasz 16 Batalion Powietrznodesantowy z Krakowa zajmie wasz most przez Wisłę im gen Elżbiety Zawackiej . Całe NATO za nami .!!!
morfeusz 2016-06-12 21:27:28
I po co ten monitoring w firmie skoro nawet nie potraficie wyciągnąć konsekwencji jak ktoś złamie przepisy. Ewidentnie widać na nim, ze nasz kolega byl na zakupach a nie w służbowo. Zawsze w tej firmie byli równi i równiejsi. Znowu wałkoniowi udało się uniknąć konsekwencji. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Pozdrowienia dla naiwnych kontrolerów z siedziby
Do Morfeusza 2016-06-13 04:53:47
Morfeusz, nie zaśmiecaj więcej tego forum, napisz coś mądrego.
Morfeusz 2016-06-13 08:43:16
A co tu mądrego pisać?????? Skoro wszystko w tej firmy to układy i układziki, kolesiostwo i cwaniactwo. W tej firmie nawet Ci wmówią, że białe jest czarne i na odwrót. A potem jeden z drugim powie, że piszesz te posty , bo się mścisz bo idiota na Ciebie nakrzyczał. To tylko śpiewka żeby odwrócić uwagę od siebie. Sprawdźcie teraz monitoring - już nie ma spraw w marketach i odbierania z imprez. Zbieg okoliczności?
do Morfeusza 2016-06-13 15:03:48
Nie wszyscy w firmie zachowują się jak piszesz . Bije od ciebie rozgoryczenie . Ale zdarza się , że winę zrzuca się na szeregowego pracownika by ukryć własną . Ktoś powie , o co rozdzieracie szaty .Ten komu rozdzierają ma inny punkt widzenia .
morfeusz 2016-06-15 12:55:21
To nie rozgoryczenie(tak jak twierdzi kolega podśmiechując się w biurze) tylko zwykła chęć rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Może trochę też złośliwość
ass 2016-06-16 19:17:37
@do metfeusza - na pewno rzeczy jednak mógłbym przymknąć takie oczko szukając u was pracy - Innowacyjne Rozwiązania Geofizyczne to jednak są wielkie pieniądze i na tym najbardziej mi zalezy, atmosfera i takie tam to sprawa drugorzędna moim zdaniem.
leh 2016-06-20 10:30:13
GK , to nie manna z nieba , ale posiada skarb . Jest nim załoga . Terenowcom np stołków nie trzeba przenosić bo ich nigdy nie mieli .
jaco 2016-06-20 10:38:22
sugerujcie, ze do firmy można sie dostac tylko i wylacznie po znajomosci? wiec do kogo trzeba sie zglosic, ponieważ mnie intesuje staż u nich jednka nie wiem czy sa otrarci na przyjmowanie stażystów i praktykantów?
son ia 2016-06-21 16:14:40
ja wierzę że rozwiązania sejsmiczne i geofizyczne to jednak przede wszystkim wiedza i kwalifikacje, tutaj moim zdaniem samymi znajomościami za wiele się nie zdziała - ja bym chciała go geofizyki otworowej się do was dostać na zatrudnienie ale nie wiem czy kobiety zatrudniacie
do son ia 2016-06-21 16:35:18
Do geofizyki otworowej kobiety jak najbardziej zatrudniamy. Pracowała u nas kobieta pingwin, która żadnych lodów się nie bała.
rfg 2016-06-21 19:26:13
@son ja podjrzewam ze to od stanowiska zalezy..ale mozesz sprobowac sie z nimi skontakowac i zapytac
ada 2016-06-28 21:55:21
Gt to padaka. brak szacunku dla człowieka.
nbv 2016-06-29 15:40:20
i co udalo Ci sie tam z nimi skontakotowac @son ja? bo tez jestem w sumie zianteresowany praca u nich
nikt 2016-06-30 09:30:28
Urząd Górniczy skontrolował GT na jednej z grup (P-138).
Skandal! Nie zauważyli, że najlepszy kierownik w dziejach GT jest geodetą
bez żadnych uprawnień i dozorów. Ciekawa jak wielka była łapówka
żeby kontrolującym zamknąć oczy na brak obowiązkowych papierów,
na tak odpowiedzialnym stanowisku?
stanki 2016-06-30 16:08:24
własnie ja słyszałem, że mozna spokojnie zarobić dobrą kase u nich jednak.
leo 2016-07-01 10:26:44
W GK i GT pracują LUDZIE . Jedni w większym , drudzy w mniejszym stopniu są expertami ale TY , który podszywasz się pod całą GT jesteś zapewne orłem . !!! Twój stołek jest dobrze osadzony skoro przetrwałeś falę zwolnień w GT . Pierdzielisz , że strachu o robotę nie znasz ale czemu Twoja szczęka klekocze . ?
ania 2016-07-01 13:57:05
czy ktoś wie czy aktualnie można się do was do interpretacji danych sejsmicznych dostać na zatrudnienie?
Miko 2016-07-05 13:40:17
Gdzie teraz Grupy Sejsmiczne pracują w Polsce?
pola 2016-07-05 13:45:32
ta firma to wydaje mi się, że ma naparwde duży potencjał i bedzie można dobrze zarobić, tylko, ze nie wiem jak obecnie sytuacja u nich wygląda, bo chyba nie m nowych ofert pracy i nie rekrutują już nikogo z tego co widze.
miczi 2016-07-06 09:33:50
@lili czyli rozumiem, że Cię zwolnili i stąd takie przemyślenia? :) Słyszałem dużo dobrego o tej firmie od osób mi znanych osobiście, więc nie będę się sugerował niektórymi komentarzami. Mam tylko nadzieję, ze rekrutacja w najbliższym czasie jednak będzie miała miejsce.
leo 2016-07-06 14:53:25
Bez biurokratów świat by zszarzał ...
Bob 2016-07-06 15:31:30
Prawda jest taka że dopóki nie zwolnią obecnych prezesów zięciów i pożal się boże dyrektora dalej będzie tak samo. Czyli oszczędności tylko na ludziach, kierownikiem grupy będzie ciągle tylko jeden Pan geodeta bez uprawnień a na skauting do GB będzie jeździł szef produkcji, który nie zna angielskiego ale za to większość wolnego czasu spędza u dyrektora w gabinecie kablując na innych. I nazywając JZ per wujek.
lili 2016-07-06 16:22:36
Będzie brakować [oczywiście biurowcom] imprezek po godzinach pracy,nikt wtedy nie widzi,nikogo oczy nie bolą gdy firmowe pieniążki idą na lewo.A terenowca z każdego centa rozliczają.W biurowcu zimą cieplutko 8 godzin drzemki i do domciu , a terenowiec ma pecha no bo zimno
Back 2016-07-06 17:29:48
Prawda jest taka, że dopóki nie wywalą obecnego zarządu zięciów, i pożal się boże dyrektora JZ, tzw człowieka wielkiej obietnicy, człowieka o którym krążą legendy, że nigdy słowa prawdy nie powiedział, to nic się nie zmieni. I taka jest gorzka prawda. Oni umieją tylko ludziom zabierać i obniżać wynagrodzenie, nic innego. Panu Zoniowi to mogliby jedynie buty czyścić. On rozumiał, że firma to ludzie, specjaliści, kadra, inżynierowie.
A teraz sprawa wygląda tak, że goedeta kierownik, który mógłby już odejść na emeryturę bez żadnych uprawnień jest Kierownikiem grupy, a innych się zwalnia, a szefa produkcji, który nie zna języka angielskiego ale za to do dyrektora JZ mówi wujku, wysyła się na skauting do GB, tak to w GT zarządzanie wygląda. Żenada i brak słów.
hgn, 2016-07-06 19:03:04
@Back czyli chcesz powiedziec ze w firmie pracuje rodzina prezesa? Juz mam dowiadczenia jak znojome szerfowej pracowały i to były bardzo złe doswiadczenia
leo 2016-07-08 14:37:54
GT rodzinami stała i stoi ... z prostej przyczyny ... wiele małżeństw powstało wśród specjalistów .
Gdyby odrzucić krewnych , bliższych i dalszych , firmie brakowałoby fachowców .
Ma to swoje plusy i minusy w praktyce , ale niczego nie wymyślimy bo to samo życie tak układa losy .
hgfc 2016-07-08 15:11:06
@leo jak mówisz zresztą bardzo słusznie samo los układa życie, ale to chyba dobrze sie pracuje bo skoro to małżeństwa to raczej sie dogadują, pprawda ?
leo 2016-07-08 18:56:56
Nawet po rozwodzie fachowcy pozostają w firmie ... tylko w innym związku.
honey 2016-07-08 21:51:22
Hej, jaka atmosfera teraz panuje? Dzięki za odpowiedź.
Brygadzista 2016-07-11 21:42:42
Witam co z Węgrami kiedy ruszamy.
kaczuszka 2016-07-11 21:48:25
czy to prawda że u was w Dziale Technologii Informacyjnych można obecnie odbyć praktykio. ja jestem chętna i oczywiście otwarta na wszystkie propozycje, jednak przydałoby się jakiekolwiek info którego na stronie jest zero bo można tylko od razu aplikować
Gregor 2016-07-11 22:41:28
Bzdura GK lepiej przedla kilka lat wstecz tylko takich młodych siurow dają na stanowisko prezesa i v-ce, a tak poza tym ja miło wspominam pracę , minus to zarobki ale trzeba z tym żyć.
Gregor 2016-07-11 22:48:30
A prezes Woźniak to z jakiej gliny jest z PiS wszędzie gdzie są jacyś z tego ugrupowania tak się dzieje, tak też się stało w firmie z innej branży energetycznej Elektrobudowa, przyszedł Pisior na stanowisko prezesa i zrobił czystke
stanki 2016-07-12 09:16:45
wydaje mi się, ze zawsze jak pojawiają się owe oferty pracy to można u nich się załapać no i zawsze tez na stronie są podawane takie informacje na pewno, wiec tyle to wiem akurat.
morfeusz 2016-07-12 10:52:26
Witam. Co tam ciekawego w firmie? Sa jakieś nowe zagraniczne kontrakty? Pozdrowienia dla Arusia
stanki 2016-07-12 11:01:36
nic nie wiem o nowych kontraktach wiec nie wydaje mi się, żeby coś było, ale ich oferty też na pewno na stronie się pojawiają, wiec to zawsze coś jest. Poza tym można zarobić u nich też do 3000 zł podobno tak średnio, wiaodmo, ze w to wlicza się kazdy dział.
pracownik 2016-07-22 08:47:06
Wracam znad morza , gdzie niedawno GT miała ośrodek wypoczynkowy i można było tanio wynająć domek . Czy GT byłaby skłonna odkupić ten ośrodek , żeby wróciły stare dobre czasy ?
okok 2016-07-22 12:48:13
Wiecie czy niedługo będą jakieś oferty pracy? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geofizyka Toruń Sp zoo