Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Szok

Jestem w szoku co ja tu czytam, ale ta firma zawsze z zewnątrz wyglądała profesjonalnie... A w środku cała zgnita...

Były robol

Czy to prawda że w Bułgarii zarobki są poniżej 4 tysięcy. Bo miałem propozycję tylko że praca jako wolontariusz mnie nie interesuje.

Arek W

Dlaczego oskarżasz anonimowo? Proszę się przedstawić z imienia i nazwiska jeśli oskarżasz o mobing. Jeśli taki fakt miał miejsce udaj się do prokuratury albo sądu pracy. W innym przypadku proszę się nie wypowiadać, za bezpodstawne publiczne pomówienia grożą konsekwencje.

Wow

Aż huczy ostatnio o Arkadiuszu. Co się dzieje? Kilka lat już nie pracuje i takich rzeczy się dowiaduje...

Lol
@Wow

Chyba tobie w głowie huczy jak się dowiadujesz i nie wiesz co się dzieje. Nie pracujesz kilka lat to co tu robisz? tęsknisz?

@Lol

Coś w tym musi być skoro bardzo często pracownicy piszą nieprzychylne komentarze... Oczywiste jest to, że Toruń na to nie reaguje, bo wszyscy są kolegami A opinie są wyssane z palca oczywiście. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy.... gdyby komuś nie pasowało bardzo to by się zwolnił taka prawda. W tej firmie zawsze byli równi i równiejsi. Jeden może siedzieć i nic nie robić, drugi harować od rana do wieczora i też jest źle. Pracujecie sobie dalej w tym śmiesznym zakładzie. Waszego narzekania nikt nie usłyszy...

@Lol

A co Cie to interesuje. To jest forum ogólnodostępne i nie tylko obecni pracownicy mogą tu zaglądać. Więc zajmij się robotą.

Hmm
@Arek W

Arusiu tylu wrogów sobie narobiłeś przez te wszystkie lata... Zapewne nikt nie pisze komentarzy bez pokrycia. Niektóre określenia są być może na wyrost, albo i nie, ale na nikogo innego się tutaj nie pisze opinii. Może czas iść na jakieś warsztaty albo szkolenie z zarządzania pracownikami, może warto aby firma zainwestowała.

Franek
@Arek W

Poczuwa się poczuwa:) on nawet nie wie kto to może być , tylu ma wrogów :)

Haha

Nic nie da PIP.... za wysokie progi ale i tak życzę powodzenia! Ja też nie pracuje tam od 5 lat ale czasem zerkam na forum

@Haha

Ha, ha,... ja też się z tego już śmieję. Nic nie da.....oczywiście (Rottary Club?), ale nie wiem czy oglądałeś komisje sejmowe Grzegorza Brauna? WSZYSTKO MA BYĆ ZAPISANE I ODNOTOWANE. To, że wypłata pracownika będzie taka sama, czy dostanie premię czy nie, jest zgodne z "równymi zasadami w zatrudnieniu" (podstawa poniżej najniższej krajowej)?

Haha
@Andrzej

Szkoda twoich nerwów niestety sam nic nie zrobisz... zmien prace i tyle a sam najlepiej wiesz ze sa tam ludzie którzy będą pracowac za pół darmo... bo ,,co jo bede w chalpie robiuł" i tak to wygląda

Dziadkowiak

Jeśli zgłaszający skargę ma zastrzeżenia co do postępowanie inspektora pracy, ma prawo zgłosić skargę do okręgowego inspektora pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy. "Każda skarga wpływająca do OIP powinna być załatwiona w ciągu miesiąca. W szczególnych przypadkach termin jej rozpatrzenia może być przedłużony, o czym powiadamia się skarżącego oddzielnym pismem. Osobę skarżącą informuje się o sposobie jej załatwienia, lub w jakim zakresie została przesłana do innego organu w celu dalszego jej rozpatrzenia" (usunięte przez administratora)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy jest możliwość w Geofizyka Toruń Sp zoo pracy na część etatu?

Oczywiście, że jest - jako sprzątaczka z firmy zewnętrznej. Kiedyś zarabiało się więcej niż na dziale produkcyjnym Geofizyki.

zuber

Witam.Czy Geofizyka działa jakiś projekt na terenie kraju ? Czy jest możliwość zatrudnienia - pomiarowy/pomocnik wiertacza itp?

reg

Arus najwyrazniej ktoś Cię bardzo nie lubi,albo nietypowo prowokuje....

Niedawno zakończony projekt pod Poznaniem aż piszczał o interwencje PiP. Pomijam tu nawet wciskanie pracownikom sprzętu i pojazdów, które nie powinny pojawić się na drodze.. Niech ktoś tam posprząta w końcu. Ile razy można prosić o rzeczy oczywiste. Dla mnie czara goryczy się przelała, niektórzy traktują to miejsce jak prywatny folwark.

DoNick

Którzy np.?

Odnośnie mojego poprzedniego postu - zgłosiłem to do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY, ale pewnie nic z tym nie zrobili. Musiał by być pewnie jakiś precedens przed sądem. W PIP to im nieźle smażą mózgi bo są tuż pod masztami GSM (chyba 5 szt.), dobrze że tylko 8h.

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Ciekawy jestem czy nadal, niezgodnie z prawem, UMOWY O PRACĘ są poniżej NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ? Od 2020r - 1930 zł netto. Takie praktyki są niezgodne z przepisami o "Równym traktowaniu w zatrudnieniu".

Terenowy

Gt obecnie to nie to samo co 10, czy 20 lat temu. Kasa marna, praktycznie bez zmian. Kiedyś to było godne wynagrodzenie, a obecnie głodówe. Nie po to pracujesz w delegacji aby zarobić tyle samo co na miejscu. Od 3 lat jestem poza gt i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Pracy jest sporo, do wyboru, kasa lepsza, pracodawcy, przełożeni bardziej kontaktowi. Kto miał jakąś wartość sam opuścił szeregi, a zostali w większości ludzie bez pomysłu na siebie, pełni obaw o przyszłość. Szkoda marnować czasu na coś co nie ma sensu, jak to wogole jeszcze funkcjonuje?? Brak konkretnych podwyżek, praca w ciężkich i trudnych warunkach, nieadekwatnych do wynagrodzenia, dieta jest częścią wynagrodzenia od którego nie masz składek ZUS?? Ludzie, naprawdę są lepsze opcje i perspektywy. Powodzenia

Iz

Nie wiem jak tam jest,ale widzę wielka ekipę w Niemczech w Dolnej Saksonii.Czyli mają zlecenia.Moze nie jest tak żle

Były Lz

No to się chłopak dorobił.

seismic

Dzień dobry. Czy zatrudnia GT Ukraińców?

Paulina
@seismic

Mam nadzieję, że ktoś zorientowany szybko Ci odpowie. https://www.geofizyka.pl/pl/kariera/ - tu znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy od Geofizyki Toruń. Widzisz tam coś, co byłoby dla Ciebie odpowiednie? Daj mi koniecznie znać.

Geofizyk

Widzę i słyszę, że jesteście już pogodzeni ze stanem faktycznym, że nie próbujecie nawet krytykować tego wspaniałego zarządu. Świadczy to o tym, że duch w narodzie zaginął, ten marazm źle wróży, bo ci chłopcy poczują się pewniej, a nie powinni.

@Geofizyk

Jest trochę nowych ofert pracy na: https://www.geofizyka.pl/pl/kariera/ - to ze względu na rozwój czy rotację. Skoro jesteś związany z tą firmą może powiesz coś więcej o samej pracy, o zadaniach i możliwościach rozwoju.

@Geofizyk

Tak sobie czytam tutaj Wasze wspominki i wynurzenia, uwagi i narzekania, rady i swady i po prostu.... ręce mi opadają :-( Pracowników GT (byłych, obecnych i potencjalnych) ani fakty ani czas NICZEGO NIE NAUCZYŁY! Rozumiem starą kadrę - wielu w dobrej wierze dawało się nabierać lub starało jakoś "przetrwać" aż dotrwali do emerytur lub teraz marzą aby nabyć do niej prawo póki... firma się rozpadnie. Spokojnie. To Wy jako załoga "rozpadliście się" na pojedyncze jednostki bez honoru, siły i tego świata wartości, które dawały Polakom moc odbudować powojennie zrujnowany kraj, a potem "zbudować" zdawało się niezwyciężoną wspólnotową "Solidarność" i prosić Boga o wolną, piękną i sprawiedliwą Ojczyznę... W mętnej wodzie polskiej polityki i gospodarki od początku tylko brzytwy a nie koła ratunkowe pływały wyśmienicie doskonale wiedząc, jak całe rzesze pracowników "państwowych" firm do niej wciągnąć i.... zatopić. Całe niegdyś państwowe PGNiG (grupujące prawie 30 zakładów z ponad 45 tysięczną załogą) jest doskonałym (ale nie jedynym!) przykładem, jak można tak "zduraczyć" naród, że nie tylko od 30 lat bezkarnie narodowy majątek jest rozkradany, niszczony, wyprzedawany i zawłaszczany, ale nadal kłamcy, zdrajcy, (usunięte przez administratora) i zaprzańcy są demokratycznie (hahahaha) wybierani przez tenże naród aby zarządzali jego majątkiem.... Reasumując. Zbliżają się wybory. Zacznijcie myśleć GŁOWAMI i SERCAMI a jeśli brak wam "rozeznania" to polecam takie internetowe media jak: www.medianarodowe.pl czy www.wrealu24.pl. - dzięki którym lepiej zrozumiecie rzeczywistość oraz/czy posłuchajcie na (usunięte przez administratora) wypowiedzi takich panów jak: Michalkiewicz, Karoń, Braun, Guz, Krajski, Sumliński i wielu, wielu innych bo... wiele dzieje się w naszym kraju a niewielu to obchodzi choć... powinno! No i ufam, że KONFEDERACJA to to, na co będziecie głosować! To jedyna szansa aby (usunięte przez administratora) (również to w GT :-) definitywnie zlikwidować.

Josef
@Były pracownik PGNiG S.A.

Sam byłem pracownikiem gt.teraz myślę, że to, że już nie pracuje w tej firmie było najlepszą decyzją mojego życia.

@Josef

I o to chodzi: wykosić najlepszych i niepokornych, aby móc siebie uczynić wszechwładnymi i wiecznymi dysponentami (jak na cwanych szubrawców przystawało i co nadal jest możliwe). Polecieć nazwiskami?

Kolio
@Były pracownik PGNiG S.A.

Arus jest moim ulubiencem w tej kwestii

Były pracownik PGNiG S.A.

Ty najprawdopodobniej należysz do tych pracowników, którzy biorą z firmy to co im się nie należy, a dają wyłącznie .... przysłowiowe cztery litery. Podpisz się własnym nazwiskiem kolego "pracowniku" zamiast uprawiać anonimowo insynuacje i hejcik, który pozwala w GT takim bęcwałom jak ty od lat całkiem nieźle funkcjonować... I moja rada dla ciebie: nabierz rozumu bo czas najwyższy!

josef

haha :D

Wojciech
@Josef

Zrezygnowałeś z pracy w tej firmie i oceniasz to jako swoją najlepszą decyzję, ale nie napisałeś żadnego merytorycznego argumentu, który poparłby Twój punkt widzenia. Mógłbyś opowiedzieć o pracy w Geofizyka Toruń Sp. z o.o. i napisać jakie konkretnie sytuacje sprawiły, że masz taką, a nie inną opinię?

@Marta

Po opiniach jakie można tu przeczytać na pewno będą tłumy chętnych.

josef
@Wojciech

Zarobki, umowy śmieciowe i milion innych powodów

Tornado

Dziękuję opatrzności że GT nie została moim pracodawcą. Szkoda życia.

Nic to
@Tornado

Masz rację. Zarząd i kierownictwo G T to wyższa kasta nie mająca szacunku i traktując pracowników w sposób instrumentalny. Stanowiska na które trwa rekrutacja to z reguły gorące stołki bez perspektyw awansu a za to z perspektywa sezonowoscii przy marnych zarobkach.Geodetow niedawno zwał iano i towieloletnich pracowników. Tech transportu zwalniano jak inne stanowiska. Nie warto tracić swojego czasu na marne perspektywy. Kiedyś w terenie zarabiał się przyzwoicie obecnie są tomarne grosze.

Wojciech
@Nic to

Skoro kiedyś pracując w terenie, można było dobrze zarobić, to zastanawia mnie, dlaczego obecnie wygląda to inaczej? Pracodawca zmniejszył stawki pracownikom, czy może po prostu zleceń jest mniej?

@Nic to

Byly pracownik
@Wojciech

- Zarobki niższe niż w 1990 r Większe pieniądze zarobi teraz każdy nie daleko domu, weekendy wolne, blisko rodziny. - pieniądze się skończyły, Na godzinach każdy ci kłamie prosto w oczy, nic się na tym wieku nie zgadza. - 8 stanowisk na skierowaniu na badania, lekarz medycyny mówi że to są sami debile w tej firmie. - masz być wszechstronnie uzdolniony robić co każą , a jeszcze dadzą ci śmieszne pieniądze . - chłopaki za cały miesiąc. Na Węgrzech dostają 2500 zł, Na odsiatke brakuje godzin paranoja. Dużo by tu wypisywać nic tego nie zmieni, Ludzie sami do tego doprowadzili i nauczyli firmę.

Koniu

Wojciech nie zarobisz bo stawki zostały te same z tamtych czasów 90-tych

@Koniu

Radek

Tyle co naczytalem jest jakieś dziwne przerobilismy tematy na mazurach i od Wałbrzycha po Świnoujście wzdłuż granicy niemieckiej jako grupa wiertnicza było ciekawie i sympatycznie było gorzej i ciężko ale daliśmy radę grupa wiertnicza polacam

Cezary

Niepokojące informacje dowiedziałem się na forum a miałem zamiar starać się o pracę.

nic to
@Cezary

Czarek wal smialo z cv czeka cie blyskotliva kariera pod niesamowicie swiatlym i genialnym przewodnictwem menegmentu Geofizyki. Te wszyskie opinie pisza frustraci to nie ludzie to wilki.

Koniu

Cezary wal śmiało to co piszą na forum to brednie.Wysłaj cv, szkoda czasu bo w Toruniu za bramą czeka stu na Twoje miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo