Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Expander Advisors sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Expander Advisors sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-16 16:35:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Słowa kojarzące się z Expander Advisors sp. z o.o. solidna, profesjonalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niską.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ambitni, profesjonalni, zaangażowani.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować
Najbardziej podobało mi się w Expander Advisors sp. z o.o.: zespół pracowników
Najbardziej nie podobało mi się w Expander Advisors sp. z o.o.: brak możliwości rozwoju
zdjecie uzytkownika
joko - 2009-08-05 07:37:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
fatalna firma pod każdym względem,ciagła rotacja, zjebki, brak mozliwosci awansu , brak motywatorów do pracy a kase tną wszedzie gdzie mozna
zdjecie uzytkownika
Kandydat - 2014-06-15 12:14:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich.
Aplikowałem do EXPANDER-a w czerwcu 2014 na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.
Na szczęście odbyłem tylko rozmowę telefoniczną, więc opiszę Wam w skrócie czego się dowiedziałem, żebyście nie tracili czasu na rekrutacje.
Otóż zostałem poinformowany, że stanowisko wiąże się głównie z wykonywaniem telefonów wychodzących, celem umówienia potencjalnych Klientów na wizytę z tzw. Doradcą finansowym.
I już na wstępie widać, że to ściema. Dzwonisz i nakręcasz ludzi na spotkanie, czytając ze skryptu. Zwykły telemarketing. No ale ok - jak się ktoś uprze, to sprzątacza też można nazwać konserwatorem urządzeń płaskich.
Na dzień dobry dają umowę śmieciową (zlecenie) na 3 miesiące, a potem jest do wyboru - umowa śmieciowa na 12-miesięcy albo umową o pracę na 3-miesiące, a potem też na 12 miesięcy. Docelowo na czas nieokreślony.
Morał z tego taki, że nie trzyma się to ładu i składu. Bo co by im zależało, żeby dać od razu umowę o pracę, skoro po 3 miesiącach też można o nią wnioskować? Odpowiedź jest jedna – mają darmową siłę roboczą, za którą odprowadzają mniejsze składki na śmieciówkach. A jak się ktoś upomni po 3 miesiącach o umowę o pracę, to dostanie reprymendę, że nie wyrobił 200% normy, a jak mu się uda 300%, to może dostanie. A jak się zbuntuje, to do widzenia. Przyjdą nowi frajerzy.
Praca zmianowa, przez 7 dni w tygodniu, bo przecież liczy się wyrobienie 300% normy ku chwale EXPANDER-owych pasibrzuchów z Zarządu.
Stawka podstawowa wynosi UWAGA „aż” 11 PLN brutto za godzinę. Siedem lat temu miałem więcej. Też w Call Center. No ale jak widać w EXPANDER-owym polu bawełny czas się zatrzymał. Po przepracowaniu 160 godzinnego etatu wychodzi 1760 PLN brutto, czyli 80 PLN więcej, niż wynosi najniższa krajowa. Brawo. W sam raz, żeby nie umrzeć z głodu i wegetować. Podobno jest też premia za umówione spotkanie, ale pod warunkiem, że tzw. Doradca wciśnie Klientowi jakiś produkt finansowy. Czyli znając życie może z 200 PLN brutto premii może uda się zarobić, pod warunkiem, że jej nie obetną pod byle pretekstem, jak to ma miejsce w takich kołchozach pracy. W końcu muszą wyjść na swoje.
Stanowczo odradzam. To typowe murzynowo. Nie matura, lecz chęć szczera zrobią z Ciebie EXPANDER-owego bohatera – takie motto im przyświeca. Po 4 dniach jest się już Doradcą Finansowym pełną gębą, który o tej branży wie tyle, ile wyczyta ze skryptu sprzedażowego. Kwalifikacje niepotrzebne, ponieważ, jak piszą - zapewniają indywidualnego coacha, dzięki któremu można rozwinąć skrzydła finansowe. Naturalnie do pracy za pół darmo. Śmiechu warte. Taki telefoniczny McDonald’s.
Reasumując, to firma dla ( usunięte przez administratora ).
Pozostałym radzę omijać ten [usunięte przez administratora] szerokim łukiem. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów.
zdjecie uzytkownika
presto - 2014-06-15 15:28:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Kandydat - 2014-06-15 12:14:49]:
mimo wszystko jednak Expander, z tego co mi wiadomo, nie narzeka specjalnie na brak nowych pracowników
zdjecie uzytkownika
Kandydat - 2014-06-16 13:38:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Owszem – Expander nie narzeka na brak nowych pracowników, jednakże z reguły są to zapewne tzw. Świeżaki, czyli osoby, które skończyły szkołę średnią, chcą się gdzieś zaczepić i nie mają pojęcia, (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Kandydat - 2014-06-16 13:39:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Owszem – Expander nie narzeka na brak nowych pracowników, jednakże z reguły są to zapewne tzw. Świeżaki, czyli osoby, które skończyły szkołę średnią, chcą się gdzieś zaczepić i nie mają pojęcia, że trafiły do kołchozu.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expander Advisors sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: