Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

nogel

Pracuje w tej firmie około 5 lata, jedyną osobą co podnosi wszystkim ciśnienie jest mała czarna [usunięte przez moderatora]. Nie spotkałem się jeszcze z tak problematyczna osobą. Jej sposób w jaki odnosi się do ludzi pozostawia wiele do życzenia; żadnego szacunku żadnych norm moralnych. Będąc w kontakcie z innymi kierownikami panuje kultura, poziom rozmowy z czym "kierownik" [usunięte przez moderatora] nigdy się chyba nie spotkała. Najbardziej bawi mnie jej forma pisania e-mail, totalny brak zachowania interpunkcji oraz składni. Moim zdaniem stanowisko kierownicze nie polega na darciu "RYJA" tylko na umiejętnościach interpersonalnych. Fakt, że [usunięte przez moderatora] wzbudza starach u innych trzyma dyscyplinę, ale towarzyszy temu pogardą w oczach większości pracowników. Ta wypowiedz nie jest tylko moim osobistym odczuciem ale potwierdzona przez rozmowę z kilkoma pracownikami, którzy na swoje nieszczęście muszą z nią pracować i tolerować - smutne to ale prawdziwe.

xxx

Mam pytanko Czy w tej firmie ktoś wie ,jak przedstawiciele handlowi jezdzą sobie po całym kraju po godzinach pracy-na czyj koszt? na pewno nie swój!- może wartoby było sie nad tym zastanowić.

darek

to potrzebujecie elektromechaników nadal?

Luigi

beret - 2011-03-16 21:28:33 dla normalnych ludzi praca jest. elektromechanicy są potrzebni i nawet nieźle się mają. ale robią sporo.... Nie powiedział bym że sporo robią,maja idealna prace i zapewne ładny zarobek (aż chce się iść na kierunek elektryka) płaca niezła,pod tym względem nie można narzekać ale wiadomo ze jak masz dużo to chcesz jeszcze więcej... Generalnie zależy kto jest na jakim stanowisku,jedni zapier... równo a inni prawie wcale,jeśli chodzi o ludzi to jest tak jak wszędzie są w porządku ale zawsze się znajdzie parę (usunięte przez administratora) np. ten wszystko wiedzący i najlepiej robiący [usunięte przez moderatora]... Najgorzej jest jak się komuś coś wydaje. Pozdro dla Nocnej Zmiany

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
beret

darek

witamwie ktos moze czy ruszyło sie cos z robota w lisnerze na stanowisku elektromechanika?

da

a przyjmuja na stanowisko elektryka?

ewa07002

czytam poszczególne opinie i w związku z tym pytanie dla zarządzających :CZY KTOKOLWIEK BYŁ PRZESZKOLONY Z EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI I ZARZĄDZANIA PODWŁADNYMI?moja odpowiedz brzmi :KADRA ZARZĄDZAJĄCA POSIADA ZERO WIEDZY NA TEN TEMAT ,ZERO INTELIGENCJI . 'BY DOKONAĆ WIELKICH RZECZY,NIE TRZEBA BYĆ WIELKIM GENIUSZEM,NIE TRZEBA BYĆ PONAD LUDZMI, TRZEBA BYĆ Z NIMI'-

tgb

zajefajna fucha...

d

no wlasnie ja probowalem sie cos dowiedziec kiedys o tej firmie.chodzi mi dokladnie o stanowisko elektryk-mechanik.mozesz mi cos na ten temat powiedziec?

Nobody

I bardzo dobrze, po co pierdoły wypisywać, jak nikt nie ma nic mądrego do napisania

chyba juz nikt tu nie pisze

czarna

Witam :-) Mam pytanie odnośnie pracy, czy przyjmują na dzień dzisiejszy do lisnera? Czy mógłby ktoś podać mi jakieś namiary dzięki którym mogłabym sie z nimi skontaktować? Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :-)

wróżka

Jeśli ktoś chce zarobić, to polecam. A tak poza tym, większość firm stawia na wyzysk pracowników, jeżeli ktoś nie chce się podporządkować, polecam założenie własnej działalności póki są jeszcze dotacje z UE.

anonimka - 2009-09-08 20:04:54 własnie są układy i układziki nie jedna osoba z produkcji ma troche wyzsze wykształcenie od brygadzistek a robią na liniach...i gdzie tu sprawiedliwość....pewnie [usunięte przez admina] i dlatego są na wyższym stanowisku:D a [usunięte przez moderatora]

gość

Mam pytanie. Jak wygląda praca w sekcji sprzątającej na nockach? Ludzie w porządku?

salceson

czesc, wie ktos co sie dzieje z brygadzistka Gosia D ? Od dawna jej nie widac...

anonnn

To ile mechanicy teraz zarabiają to wiedzą oni sami, żaden się do tego nie przyzna. A jak macie płakać bo brygadziści was źle traktują to zgłoście to gdzie trzeba i po sprawie.

Lisneroza (listeroza)

anonim - 2010-05-18 14:48:48 witam,czy mo¿e mi kto� powiedzieæ jakie zarobki ma elektryk /elektromechanik i czy jest ró¿nica w p³acy gdy jest zatrudniony bespo�rednio przez pracodawc¹ czy przez agencjê Ramstad Kiedyś to mechanicy zarabiali najwięcej na produkcji, ale odkąd jest system dwunastomiesięczny, to im się trochę ukóciło, bo już zero nadgodzin, a w weekendy przyjść niekiedy muszą. Teraz mają prze***ane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner