Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

Widzę ze teraz ''jedzie'' już każdy na każdego ludzie opanujcie się bo wy nie długo sie po zabijacie.Zamiast walczyc o lepsze wy rywalizujecie miedzy sobą.

qqq

nie wiem gdzie ty widzisz ciągle siedzące sprzataczki na stołówce.....do 25 minutowej przerwy ma każdy.z tego co mi wiadomo to bardzo ciezko pracuja jak kazdy z nas,i wcale nie chciałbyś/chiałabyś robić to co one!!!!

LALA

Ja napisze tak nie tylko brygadzistki mają dobrze i nic nie robią również sprzataczki!.Obecnie jestem na drugiej zmianie i za kazdym razem jak wejdę na stołówke one siedzą.!! Niech zrobi ktoś z tym porzadek!

Brawo,to są tematy warte podjęcia dyskusji!Popieram.Pań i panów biurowych jest coraz więcej,mają coraz więcej kaprysów,dlatego firma jest w takiej sytuacji.Pracownicy już nie są w stanie zapracować na ich pensje,więc obcinają ich *wypłatki*

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
miły do bólu

najpierw niech się wezmą za te pożal się boże brygadzistki snują sie po halach nic nie robią powinny stać na lini i [usunięte przez moderatora] jak normalni pracownicy bądzcie pewne nasze panie w czerwonych beretach ta sprawa bedzie poruszona

WAZELINA

PRACOWAŁEM W WIELU ZAKLADACH ALE TO CO SIE DZIEJE W LISNERZE PRZECHODZI WSZELKIE GRANICE.JEDNYM SLOWEM KIEROWNICTWO TEGO ZAKLADU TO JEDNA WIELKA [usunięte przez moderatora] ,TRAKTUJA LUDZI JAK MURZYNOW NAJCHETNIEJ CHCIELI BY PRZEZ 8GODZ BY CZLOWIEK ROBIL JAK NAJLEPSZY ROBOT BEZ PRZERWY POMIATAJA LUDZMI JAK SZMATAMI

P@P

do LUKA masz rację nie wszystkich mierzy się jedna miarą, co do wypowiedzi xxxxxxxxxx powinniśmy dążyć do podnoszenia naszych pensji zasadniczych, w podstawie są premie a tu jak nie pracujesz to nie otrzymujesz i to jest problem nr 1 pracodaca ma pole manewru może zabrać lub dać. pozdrawiam.

Luka

Witaj Kz.Szacunek dla innych oczywiście,choć muszę przyznać,że to czasami bardzo trudne,ale staram się być ok.Twoje słowa podniosły mnie na duchu,postaram się (głowa do góry).dzięki.

Luka

xxxxxxxxxxxxxx.Niestety nie ma pomysłu na to,kobiety jedne pilnują,aby nie przekroczyć normy,a drugie?no cóż.Gnają jak mogą i nie wiem po co.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

luka niewjem kim yesteśale yak kobiety myślały tak yak twoje słowa teras to nasze zarobki były by dwa razy wienksze ale one szypćiej j wienciej robioą nato yusz nic nie poradzimy może ty masz yakiś pomysł pozdrawiam

kz

Luka, mało optymizmu w Twych słowach. Pamiętaj może być lepiej, a wszystko zależy od Ciebie. Głowa do góry. Szacunek dla durgiej osoby i samego siebie jest najważniejszy.

IP

Do P@P. Chyba mylisz pojęcia. Winić ustawodawcę za wprowadzenie pakietu walczącego z kryzysem? Fakt, że za późno, że trochę antypracowniczy. Przegięciem jest wykorzystywanie go do zastraszania pracowników, tak jak dzieje się to u nas w firmie. To,że mamy sezonowość sprzedaży nie oznacza, że ktoś może bezkarnie okradać pracownika. Wprowadzenie 4/5 i znakomite wyniki naszego zakładu, mówią same za siebie. Teraz wszyscy gadają o 12 misięcznym okresie rozliczeniowym. Ciekawe czym ma być to podyktowane, kolejnym wzrostem sprzedaży kosztem naszych pensji aby "równiejsi" mogli dostać premie?

Luka

Witaj xxxxxxxxxxxxxxxx.Jak na taką pracę to mało zarabiamy,ponieważ podwyższyli normę,akord,wyrabiamy o wiele więcej niż kiedyś,a wypłaty nie rosną tak jak powinny.Ale szanuję to,że mam tą pracę,bo w tych czasach ciężko z nią.Zwłaszcza Ci dojezdni z mniejszych miejscowości mają ciężko.Jest jak jest i raczej już nigdzie lepiej nie będzie,Ale jakiś szacunek dla ludzi powinien być.Z poważ..

P@P

Masz rację że płacą za mało, jak byś mieszkał 70 km od zakładu i płaciłbyś za przejazd ponad 350 zł to zobacz ile zostało by Tobie na ręke na chilę obecną dojazdy są płacone przez zakład, co umożliwia otrzymanie chociaż tego 1500 zł na ręke. większa część pracowników jest w wieku starszym i dojezdna z poza okolic Poznania, gdzie o prace w obecnej chwili jest bardzo trudno, jeżeli zakład przestanie płacić za przewozy to przewoźnicy podniosą nam stawki co najmniej o 20% . Warto i nad tym sie zastanowić gdyż niem takiej ustawy że pracodawca jest zobowiązany płacic za przewozy, powiesz że jak przestaną płacić to nie będą mieli pracowników. napewno w istniejącej sytuacji znajdą się inni na nasze miejsca chociaż za te 1500 zł. Wiem że jak powiesz pracodawcy z Poznania że mieszkasz poza Poznanie to każdy pracodawca zaoferuje Tobie najniszą średnią krajową, chyba że masz odpowiednie referęcje, ale i to nieraz nie pomaga. W lisnerze na produkcji pracują tacy co mają wysze wykształcenie i znają kilka języków obcych. Pozdrawiam.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

witam luka masz racie yak zwolnisz to ci powiedzom ż nie wyrabiasz śię i na koncu poprostu ci zwolnia gosc pytal ile można zarobić firma posredniczonca placi 1500 na renke ale zata prace to zamalo tak jak w lisneze placom grosze wybur nalezy do ciebie odp pozdro

Luka

Pracodawca robi co może żeby ludzie mieli pracę tak jak i oni,wypłaty zawsze są na czas,chodzi o ludzi i atmosferę jaką sobie sami stwarzają.Podasz rękę a oni kłody rzucają pod nogi.jesteś miły to Ci [usunięte przez moderatora] obrobią i tak w kółko.Ludzie pracuję z wami i jest coraz gorzej,może inaczej mnie wychowano-mamo dziękuję ci,że jestem jaki jestem.A większa grupa Lisnera niech się zastanowi nad sobą i jak ich inni będą pamiętali.Z poważaniem.

P@P

to nie zakład powinni zamknąć, lecz tych co nie rozumieją że mamy prace i wypłacane pensje przed 10 każdego miesiąca nie największe, ale wysze jak na zasiłku dla bezrobotnych przez 1/2 w roku. to nie pracodawcę powinieneś winować, tylko rząd że stwarza takie możliwości i udogodnienia dla pracodawców

Luka

No i słówko do stanowisk nad pracownikami! Nie wszystkie kobiety na produkcji to bydło,bo naprawdę są osoby które na takie miano nie zasługują.Z poważaniem...

Luka

Ludzie byli zachłanni,zawistni i będą-nie ważne czy to Lisner czy inna firma! Jak ktoś chce pracować to pracuje,zrobi co trzeba i idzie do domu.A [usunięte przez moderatora] co nie mają głosu w domu za dużo udzielają się w pracy,a to widać i droga pantoflowa działa przez nich nawet stworzona,he.To ludzie nie potrafią się zgrać,każdy powinien mieć troszkę szacunku do drugiego człowieka.Problem tkwi jeszcze w tym,że pracowite dziewczyny są rozchwytywane a lesery odpoczywają na ustronnych stanowiskach bo tam się pierwsze pchają i jeszcze im żle.Inne muszą biegać i w pracy i w domu i się nie skarżą,kiedy one mają odpocząć?

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner