Opinie o Lisner w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lisner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lisner o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Jarocin

qwerty

to niech kazdy sie podpisze pod swoja wypowiedzia no raczej nikt tego nie zrobi a jezeli ktos robi to za kogos to juz jest lamanie prawa

qwerty

gdy ktos juz uzywa kogos nazwiska to juz jest zle bo wypowiedz powinna byc anonimowa

qwerty

bede straszyl bo to juz jest przegiecie wypowiadac sie w kogos imieniu i jeszcze pisac bzdety o innej osobie takze ktos ma 2 osoby na karku a ip wystarczy ze dostane zgode to mi administrator wyda i dowiem sie kto to zrobil

@@@

Ludzie, a niech każdy pisze co chce, a Wy to czytajcie z przymróżeniem oka, bez emocji. Po prostu stosunek lekko olewawczy. A Ty qwerty nikogo nie zastraszaj szukaniem ip, a jak coś ci się nie podoba to nie czytaj. PROSTE :)

Firma Lisner prowadziła rekrutację na stanowisko Operator techniczny / Mechanik wydziałowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
qwerty

i tak sie sklada ze juz znalazlem ip takze ktos odpowie za to co napisal i sie wyboli

qwerty

wiara to juz ma takie pomysly ze nawet podszywa sie pod innych zastanowcie sie co robicie bo to moze drogo kosztowac ip wystarczy znalesc i po gosciu sprawa zalatwiona

beee

aa - 2010-01-11 18:19:55 takie forum ma jedną podstawową wadę, że każdy może się wypowiadać i wtedy czytamy to co czytamy... właśnie takie są uroki forum, po to ono jest. Panuje wolność słowa i każdy ma prawo do wyrzucenia z siebie wszystkiego co jest związane z pracodawcą i wspólpracownikami. A jak się komuś nie podoba, to niech nie czyta :)

aa

RENATA

....................... - 2009-12-02 18:34:49 Z matiasów Ja chyba wiem o jakiego mechanika chodzi. Pewnie (usunięte przez moderatora)

pal

Ludzie Wy nie doceniacie tego co macie.Prawda jest taka ,że ranstand przyjmuje kazdego do pracy nie sprawdzając jego cv-każdy tam może pracować i pracują- (usunięte przez moderatora).Takich osób nikt i nigdzie do pracy by nie przyjął a w lisnerze tak-!! właśnie te osoby najwięcej krzyczą!im nigdy nic sie nie podoba!! Dlaczego bruźdźicie na swoich pracodawców zamiast zmienic sobie prace jak wam sie nie podoba nikt was nie trzyma!! Dobrze wiecie, ze nigdzie nie znajdziecie pracy ze swoją przeszłością i marnym wykształceniem ! Więc lepiej zabierzcie się pozrądnie do pracy zamiast wykrzykiwac te obelgi !! A co do brygadzistów z Alaski to powinno ich się zwolnic jako pierwszych!!

hejka

Z tym rozwalaniem zwiazkow przez brygadzistow to tez nie do konca prawda, ze tylko oni sa winni. Mlode dziewczyny chcac dostac umowe same wlaza im do lozek i rozwalaja ich rodziny.Robia to bardzo swiadomie i z duzym wyrachowaniem.

pies na baby

a ja słyszałam/em że mają wymienić stare końcówkowe bo są już nie wydajne i zamiast pracą zajmują się plotkami.I pamiętajcie ,że kij ma zawsze dwa końce.Życzę miłych i rodzinnych świąt!

asdfgf

słyszałam że nie jeden brygadzista rozwalił związek swoich pracownic i teraz brygadziści są zwiazani ze swoimi podwladnymi.........................

bee

Ciekawski? a może ciekawska? Przecież to logiczne,że ktoś z kadry to pisał! A wy jak takie barany piszecie co chcą wiedzieć.

luka

Masz rację,są pracownicy którzy zawsze narzekają i mają dwie lewe ręce.Ale zawsze mają dużo do powiedzenia na boku oczywiście.Ludzie tu piszą o takich bzdetach,że w głowie się nie mieści,no i o błędach nie wspomnę.Pewnie zdarzają się jak każdemu,ale... .A teraz już po imionach i działach piszą-ja tylko pytam-"GDZIE WASZA GODNOŚĆ,GDZIE WYCHOWANIE???????????? Wstyd mi,że obcy ludzie czytają te opinie,wstyd mi za kolegów i koleżanki,którzy nie wiedzą z zawiści co pisać. Najlepiej o kimś ,bo po co o sobie!

llll

Najlepiej pracuje się z brygadzistkami MG;JF

Roma

Trudno zgodzić się z większością zgorzkniałych, ukrytych i frywolnych wypowiedzi. Wszelkie pretensje w stosunku do większości kadry kierowniczej są bardzo złośliwe. Nie ukrywam że większość pracowników właściwie wykonuje swoją pracę a ci co rzekomo narzekają mają dwie lewe i nigdzie nie będą zadowoleni. Dziś jest wolność więc w czym problem. Z pewnością na malkontentów czekają inne firmy! Powodzenia. Co do wymagalności to niejeden domorosły donosiciel wydał sam wyrok . Bo co to oznacz że ryba z podłogi może iść dalej do produkcji? Stwierdzam że jest ona w stosunku do niektórych niechlujów zbyt mała. Szczerze dziwię się i jestem zarzenowany poziomem większości głosów.

pol

1500/1800 na początek

pal

ono - 2009-09-10 19:58:59 zgadzam się z tym co napisałeś,Ci co to wypisują nie mają za grosz kultury w sobie,są niezrównoważeni psychicznie,brak im taktu jeśli wogóle wiedzą,że taka cecha istnieje.Wielcy bohaterowie,bo piszą na forum anonimowo a nie potrafia powiedzieć co ich boli.Jak im sie nie podoba praca to niech sobie znajdą lepszą,ja osobiście im współczuje tak ubogiego zasobu słownictwa i braku poszanowania dla samego siebie.mam tylko nadzieje posiadając tak niski poziom inteligencji,zrozumieją co czytają. to trzeba było się uczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo tylko idioci ,którzy nie mają co robic w domu wypisują te obelgi pod adresem kolegów i koleżanek z pracy. pewnie sami patrzycie brygadzistką/brygadzistą w oczy i sie podlizujecie a za plecami obgadujecie. drugą sprawą jest to ze tylko chorzy ludzie zamiast po pracy spędzac czas z rodziną i przyjaciółmi to zajmują się pisaniem o pracy!jak psy ,które gryzą rękę ,która je karmi

@-małpa

witam wszystkich.Nie ukrywam że pracuję w Lisnerze i to nie krótko.To prawda,że kiedyś było lepiej.Na obecną chwilę atmosfera nie jest najciekawsza.My,to znaczy pracownicy produkcyjni mamy przechlapane i tego nie da się ukryć.Ale inni tego nie widzą.Chodzi mi o osoby z zarządu i kierownictwo.Jeśli chodzi o mechaników, niesłusznie ich obwiniacie,choć mają swoje za uszami,jak każdy z resztą.Po prostu jest ich za mało na taką produkcję.A maszyny nie są nowe i coraz częściej się psują.Powinniśmy poruszyć temat raportów z produkcji.Zdarza się,że mamy awarię,musimy czekać na mechanika ale niestety wszyscy są zajęci.I co wtedy?Oczywiście brygadziści nie zaznaczają w raportach żadnej awarii.Później my musimy [usunięte przez moderatora],żeby nadrobić stracony czas.Wiadomo,że każdemu zależy na tym,żeby wyrobić co najmniej normę,ale nie wszyscy brygadziści tak myślą.Moim zdaniem gdyby w raportach istniały adnotacje dotyczące awarii,firma zadbałaby może o systematyczne serwisowanie maszyn.Co do brygadzistów i brygadzistek,zdania są podzielone.Każdy ma prawo mieć gorszy dzień i tzw.lenia ale bez przesady!Jeżeli zależy brygadzistom na jak najwyższych wynikach produkcji,powinni też się w to zaangażować i kiedy trzeba,pomóc dziewczynom na liniach produkcyjnych,a nie jak to bywa stoją i patrzą jak inni pracują.W końcu ich wysokość ich wynagrodzeń zależy od tego jak wysoki akord wyrobi dana linia produkcyjna.Ale zostawiam już ten temat.Jeśli chodzi o romanse i romansiki,każdy ma swoje życie i każdy decyduje za siebie.Jednym słowem RÓBTA CO CHCETA byle nie kosztem innych,którym zależy na was.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Jarocin

Lisner