Opinie o MX3 w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MX3. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MX3 o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MX3 w Wrocław

Aaa Nowy wpis

Mamy 2024 rok i co tam teraz się dzieje, nadal kasa niecała wpływa? Mnie to zastanowiło, że jak był szukany monter, to obowiązki z wymienionych wszystkie z dopiskiem "po szkoleniu", a montaż linii doziemnych i napowietrznych - "dla najlepszych". Czyli wszyscy są monterami, ale jedni robią łatwiejsze, inni trudniejsze i co wtedy z wypłatą? Brakowałoby, żeby dla wszystkich taka sama.

MM

Bardzo długo zwlekałam z opinią ponieważ tak chamskiego i mściwego prostaka chciałam zwyczajnie wyrzucić z pamięci. Aż kusi zadzwonić do Pani Rokickiej i wysłac jej parę filmików ... aż kusi zadzwonić do prokuratury i wysłać inne nagrania ale czy to coś zmieni, czy odzyskam pieniądze ? Myślałam, że tylko we Wrocławiu takie cuda się działy ale gdzie się p. Rokicki nie pojawił tam wiocha i afera, Szczecin, Z.Góra Warszawa czy podkarpacie ... wszędzie ten (usunięte przez administratora) zostawia smród

Lucas Nowy wpis
@MM

To zrób to ,na co czekasz, będziesz patrzył jak inni cierpią?? Masz dowody pokaz je ,pomożesz wielu oszukanym. Takie firmy trzeba likwidować. Pozdrawiam serdecznie

wygrany

Tak informacyjnie - kolejna sprawa w Sądzie Pracy wygrana

Iwona
@wygrany

Masz na myśli swoją sprawę? O co niby w niej chodziło? Chyba, że tak tylko podpuszczasz?

Wygrany Nowy wpis
@Iwona

Tak. Moja własna sprawa. O uznanie stosunku pracy i wypłatę zaległego wynagrodzenia. Odwoływał się Rokicki do wszystkich świętych, ale poległ. Ciekawe było uzasadnienie i podsumowanie Pani Sędziny.

Iwona Nowy wpis
@Wygrany

Tak? No to spoko. A podzielisz się tym podsumowaniem czy to dla Ciebie zbyt poufne?

Jak wygląda sprawa grafiku w MX3. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kiedyś w Mx3

Raz idzie raz nie idzie. Zależało to... w sumie cholera wie czego. W sumie większość rzeczy w MX3 (za mojej kadencji tam) zależała od tego samego

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MX3 na stanowisko Monter instalacji Światłowodowych FTTH? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wojtek

To prawda ze właściciel nie wypłaca wynagrodzenia?

Kiedyś w MX3
@Wojtek

To nie tak, że całego wynagrodzenia nie wypłaca. Nie wypłaca sporej części (przynajmniej tak było jak ja pracowałem tam). Raz to była obiecana premia, raz okazało się, że za wykonaną pracę dostaliśmy 70 % z umówionej stawki, a pozostałe 30% wtedy mieliśmy dostać jak klient zapłaci MX3 (z tego, co wiem większość osób nigdy nie dostało tych brakujących 30%). Podsumowując, dość często okazywało się, że ustalenia jedno, a rzeczywistość drugie, dziwnym trafem zawsze na niekorzyść pracownika. No i wygląda, że niewiele się zmieniło po moim odejściu

Franek

Czy jesteście pewni , że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma, wszędzie zdarzają się gorsze momenty?

Strasznie kibicujący
@Franek

Kolego sympatyczny. Idealnych firm nie ma, prawda. Wszędzie zdarzają się gorsze momenty, prawda. Problem z MX3 jest taki, że tam czasem zdarzały się momenty lepsze, a gorzej to na co dzień było. Czy można napisać coś dobrego? Ano można. Lokalizacja firmy jest dobra, ludzie tam pracujący w porządku (przynajmniej za mojej kadencji). Ale co z tego jak wspomniany w wielu postach Prezio jest farmazoniarzem i chamem nieprzeciętnym. Nie dotrzymuje danego słowa, nie wypłaca wynagrodzenia (a przynajmniej sporej jego części), obiecuje gruszki, już nawet nie na wierzbie, a w Rowie Mariańskim.

heheh
@Franek

Nie, właściciel to taki typowy janusz biznesu, mocny w dymaniu biednych studentów bez pracy i w żenującym podrywaniu ładniejszych studentek. Do większych tematów jest cienki jak sik węża. A z tego wszystkiego stać go na Hyundaia w leasingu. Warte swojej ceny?

Rzetelna_opinia
@Strasznie kibicujący

Wszystko idealnie ujęte. Mistrzowie kłamstwa. Obietnice nie pokrywają się z rzeczywistością. Panuje idea: Praca dla pracownika jest dostateczną nagrodą. Z dala od Prezia, jego mobbingu i kłamstw. Ps. Dla tych co jeszcze się zastanawiają: umawiane premie to fikcja. Miej wszystko na papierze!

Ja2

@CC czyli innej opcji niż o dzieło nie ma?

Jaka umowa obowiązuje w MX3 podczas okresu próbnego?

CC

Za moich czasów, to nawet po okresie próbnym większość leciała na dzieło. Wątpię, żeby coś się zmieniło w tej firmie z dykty i kartonu.

wysoce zainteresowany

Podobno szykuje się sprawa w sądzie...

Poinformowana wybitnie
@wysoce zainteresowany

Nie jedna sprawa, nie jedna....

Niepoinformawany wcale
@Poinformowana wybitnie

Są jakie wieści ze sprawy(spraw) przeciwko Sz. P. Melichiorowi?

1:0
@Niepoinformawany wcale

Tak, MX3 przegrało sprawę.

pogromca oszustów

nie wiem kto ale nie obejdzie się bez wstawienia protezki tylko jeszcze nie wiem kto bedzie ją wstawiał !!!!!

WONSZ

Widzę w tej śmiesznej firemce bez zmian

BardzoNiezadowolona

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Prezes wymyśla bardzo interesujące obietnice aby zyskać/zatrzymać pracownika - na słowach jednak się kończy. Minął rok, a pieniędzy nadal brak - wątpię, że je kiedykolwiek zobaczę. Szkoda czasu i zaangażowania na pracę w tej firmie. Niczego się nie nauczyłam, jedyne co zyskałam to nerwy. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami powyżej. Uciekać jak najdalej!

Strasznie kibicujący

Oby wszyscy odzyskali to co im należne,a czego "milczący na wieki prezio" jakoś nie może wypłacić

EMIKSCZY

Dostał ktoś pieniądze?

MZG
@EMIKSCZY

prawie 3 tys w plecy ....

Ciekawski

W świetle powyższych, w większość negatywnych opinii, bardzo mnie ciekawi kto i dlaczego napisał przy wejściu do siedziby firmy "MX3 OSZUŚCI". Kto? Nie wiem. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam

Marian007

Dajesz Alojzy!!!

zadowolona udobruchana

to wszystko nie jest prawdą, jest tu świetnie, atmosfera dopisuje niczym pogoda w lipcu. Dziewczyny były złe, więc je zwolnili. Polecam nieserdecznie, zapraszam na rozmowy. WIDZIMY się wkrótce!!!

Ogarnięty
@zadowolona udobruchana

@zadowolonaudobruchana Tekst niczym wyjęty z ust prezia rokickiego lub kogoś z jego watahy.. jak ktoś taki może zarządzać spółką,nazywać siebie dumnie prezesem..tak oszukiwać i kłamać naiwnych ludzi.. wypłać w końcu człowieku zalegle pieniądze ludziom!!!!, którzy ciężko je zarobili,a nie zajmujesz się planowaniem zakupem nowego auta.. nikt Cię nie będzie szanował, dopóki ty nie zaczniesz szanowac ludzi. A Ci którzy odeszli mieli dosyć obiecanek bez pokrycia. Trzeba sie pogodzić ,że ludzie odchodzą ,a nie ty ich zwalniasz. Nie zawsze ostatnie słowo należy do ciebie. Aaa i za pomówienia też jest paragraf...przypominam, ale twój prawnik pewnie o tym wie. Ps.małe litery użyte celowo.

na pohybel oszustowi

ciekawe, ze ten zawsze gadający, nawijający makaron na uszy, mający zawsze tyle kłamstw do powiedzenia bolek, poza jednym zdecydowanie kompromitującym samego siebie wpisem, cicho siedzi... czyżby -"zamilknął na wieki"???

CHECKPOINT

Dzień dobry wszystkim, Mija kolejny miesiąc rozliczeniowy a pieniędzy wciąż nie ma. Trzeba więc w końcu podjąć odpowiednie kroki. Wszyscy, którzy nie zobaczyli wypracowanych, należnych im pieniędzy a chcieliby o nie powalczyć w większym gronie - pisać na oszukanimx@wp.pl . Nie do wszystkich mamy kontakt dlatego musimy się jakoś zorganizować aby walczyć o swoje. Nasze motto - lepiej być bezrobotnym niż pracować w MX3.

oszukany....

dziwne, ze ten ktoś (nazywający sie dumnie prezesem)- choć tak naprawdę jest pospolitym, chamskim oszustem i prostakiem - dalej brnie w swoim świecie oszustwa i naciągania naiwnych ludzi.... dziwne ze tego kogoś koledzy z zarządu przyzwalają na takie praktyki swojego "kolegi".... gratuluję tym co mieli odwagę, tak jak ja, powiedzieć STOP i współczuję tym co sie na taki krok jesscze nie zdecydowali.

Zostaw merytoryczną opinię o MX3 - Wrocław

• Jak się pracuje w MX3?

Zobacz opinie na temat firmy MX3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MX3
1.2/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Wietrzna 14A lok. 3
    53-024 Wrocław