Opinie o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEX Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VEX Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Marcinkiewicz Markus Krzysztof

Marcinkiewicz Markus Krzysztof to jest człowiek wstydu i zakompleksiony łeb. Panie markus skończ pan żenade z tymi praktykami i straszeniem ludzi... jesteś (usunięte przez administratora) zwykły. Dawaj tych swoich ludzi oś.le. zakało rodziny. WSTYD WSTYD POZDRÓW ŻONĘ ????????

Vex ci.oty

Vexa prowadzi człowiek którego kiedyś wywalili z innej firmy bo był buraczyną od nękania. Podobno jego żona przyprawila mu rogi az do Wrocławia... a gość zarekestrował firmę na adres wirtualnego biura by go za traktowanie nie znaleźli. Ciekawe czy kare zaplaciles (usunięte przez administratora)

Filip

Dlaczego wyzywacie tutaj pana Marcinkiewicza od zezowatych? To nie jest sprawiedliwe. Mój szef nie jest zezowaty, on tylko skanuje dwukanałowo, komu zajumać kasę z kieszeni. Nie chcę tu więcej czytać o zezowatym, gdyż pozwiemy z szefem do prokuratury.

Windykator

Proszę państwa oto wypowiedź przeciętnego dłużnika - właśnie w taki o to sposób komunikują się łachmaniarze którzy nakradli pieniędzy i za grosz moralności by oddawać. Wyszło szydło z worka! Oko proszę nacieszyć i przekonać się z czym na codzień windykatorzy mają do czynienia.

Mizunek

pracownikom vexa nie trzeba nic mówić zeby im nerwy puściły tam pracują sami narkomani na głodzie to im nerwy nawet bez powodu puszczają.

Diler

Ten wasz Paweł B. to regularnie mu prochy podrzucam bo to zaawansowany ćpun i w dodatku jest moim dłużnikiem tacy to windykatorzy w vex pracują.

@Diler

A dobry masz ten towar? bo psychicznie to w tej firmie nie można już wyrobić muszę się odprężyć :)

Santa Klaus

Tak matka zezowatego jeździ pekaesem po dłużnikach dlatego trzeba czekać po 3 lata na jej wizytę.W dodatku przedstawia się jako Olgierd Zawada pewnie chciała być mężczyzną.

Baśka

Byli u mnie ostatnio, nie powiem trochę się zdziwiłam

Baśka

Proszę te 2 stówy oddac i nie robic siary!

Daro

Przecież w vexie żadne kobiety nie pracują, dwóch pracowników na krzyż, to jak może twoja dziewczyna tam pracować. Antywindykator pisał już wiele razy ile osób tam pracuję więc nieźle ściemniasz

Analena

Wtronce tylko że nie ma idiotycznych smsów są tylko idiotyczni adresaci smsów :)

Migdałowa
@Analena

kolejny raz gdy dzwonimy wyjasnic sytuacje to uporczywie nie odbierasz telefonu. Zlosliwie i nagminnie nie oddzwaniasz do nas czym pozwalasz nam ocenic, ze twoje zachowanie moze spelniac przeslanki umyslnego i uporczywego unikania rozmowy a to daje nam prawo do podjecia proby zastania Cie w miejscu zameldowania takie esemesy to chyba tworzą ludzie o małpich mózgach bo do mnie nikt nigdy nie zadzwonił tylko wciąż dostaje takie głupie esemesy jednak to prawda że tam same niedorobione małpy pracują.

Pinokio

a co szukasz pracy ?

Kosel i Zawada
@Santa Klaus

Mylicie sie ze vex nie ma terenowych bo ma. Nazwiska ktore tutaj sie wymienia juz w vex nie pracuja. Kosel robi chyba u kaczmarskiego, a zawada wyjechal do anglii i zalozyl tam firme budowlana.

GoWork regulamin

Szanowny Panie, proszę przestrzegać regulaminu GoWork, gdyż nie jest Pan na jakimś youtubie aby tutaj stosować wyzwiska, zniewagi, obelgi, wulgaryzmy, czy groźby. Proszę zachować minimum kultury osobistej lub wpisy naruszające zasady dobrego wychowania mogą być moderowane lub usuwane jeśli rażąco urągają dobrym obyczajom. Proszę przestać obrażać i grozić.

akiła

Dareczku nikt ci w to nie uwierzy. Za dużo w tobie mowy nienawiści i zniważania Marcinkiewicza od zezowatych, żeby ktoś uwierzył, że w vexie pracowałeś. Przestań już nękać bo to tylko źle o Tobie świadczy jako o człowieku. Nie dość, że zadłużony po uszy to jeszcze kłamiesz i oszukujesz innych forumowiczów.

Dareczek
@akiła

Odczepcie się chcę mieć już spokój przez was zasnąć nie mogę tylko ciągle Dareczku i Dareczku myslicie że jestem na każde wasze zawołanie? żegnam i nie wywołujcie nadaremno mojego imienia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VEX Sp. z o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Bajduś Mortadela

Po co się tak unosisz nikt tobie nie każe rozmawiać z tymi tresowanymi małpami z vex nie odbierasz telefonów i koniec bez nerwów bez problemów.

Myszka Miki

Przecież żaden Olgierd Zawada nie istnieje to taki sam twór jak rycerze jedi sithowie ewoki gwiazda śmierci bajeczka dla naiwnych.

Myszka Miki
@Myszka Miki

Od razu śmierdział mi pracownikiem vexa co tu straszyć naiwnych próbuje.

Mati

Tylko tacy tam pracują. Normalna pora na telefon wg tej firmy. Jak dotychczas nic nie przebiło sytuacji, kiedy w Wielką Sobotę był telefon o 21, że ok. 21.50 przyjedzie dwóch terenowych i żeby czekać w drzwiach.

najlepsze forum

Proszę zacząć od 7 przykazania, a potem reszty pisma świętego. To najlepsze forum jak należy postępować.

Olo

Z nimi przynajmniej da się dogadać to nie to co te wrzeszczące (usunięte przez administratora) z vex.

Antywindykator

Po pierwsze jestem Antywindykator przez duże A, a po drugie pokaż mi prawo do wyłączności dla Ciebie na tę nazwę - do tego czasu(usunięte przez administratora)

Fnn

hej antywindykator chcesz powiedzieć, że wszystkie wypowiedzi w wątku o vex z loginem antywindykator robisz ty i tylko ty i nikt inny nie używa tej nazwy?????????

uchachany

ja tylko przypomnę, że vex nie ma terenowych więc twierdzenie, że vex zapuka do drzwi to śmiech na sali... a tych windykator online nie znam i nie miałem do czynienia, ale ze zdjęc wynika, że to tylko terenówka jest

Niewierny

(usunięte przez administratora) moze tylko pisac ze detektyw windykator online naruszy mir domowy, wejdzie niezaproszony do mieszkania albo na teren posesji. Jak to co napisano o policjantach gotowych strzelac w brzuchy to prawda to rozumiem czemu w koninie gliniarz zastrzelil biednego chlopca

Niewierna
@Niewierny

Oj chłopczyku nadal nic nie zrozumiałeś sugerujesz tutaj wszystkim że skoro windykator online ma (usunięte przez administratora)to już jest nie wiadomo kim jakimś supermanem a prawda jest taka że w Polsce detektywi mają niewiele uprawnień o wiele mniej niż taki komornik, nawet nie mogą sprawdzić bilingu połączeń ani sprawdzić historii moich przelewów, tak jak pisałam każdy windykator może pogrzebać w śmietniku i to wszystko najwyżej co znajdzie to (usunięte przez administratora)

Niewierna

Ja dbam o ekologie więc korzystam tylko ze szklanych opakowań ale jak będą chcieli to butelki mogę im dać.

KPart.304KK

kanon , jesteś chyba jednych z tych osób które grzebią w śmietniku . Od tego trzeba zacząć ,ze na posesję klienta może i nie musi puścić takiego osobnika a jak chcesz pomieszać w śmietniku to zapraszam mam do posortowania śmieci zgodnie z nową ustawa śmieciową

Maja

Ahahahaha, dawno tak się nie uśmialam :))))))))))). A giwerę to on odklada na bok, czy włazi razem z nią do śmietnika????? W zmieszanych też grzebie??? Czego straszysz jakimiś przebierańcami, pseudo detektywami.

Kasieńka
@Maja

Już każdy się z tego głupiego vexa i zezowatego śmieje dlatego próbują straszyć pajacami z pistoletami na kapiszony.

Antywindykator

Ale niemądrze piszesz. Gdyby vex na swojej stronie dał takie zdjęcia to zaraz byś tu płakał że zastraszanie i groźby... a teraz cwaniakowanie... poza tym słusznie zwróciłeś uwagę, że się kiedyś vex chwalił. Najwidoczniej życie pokazało, że nie są tacy dobrzy i dlatego już się nie chwalą, a tymczasem windykator online cały czas ma fotki z bronią, z dronami, a nawet z pojazdami policji na swojej stronie. to co ty piszesz to przeszłość, a to na co ja zwracam uwagę o pistoletach to teraźniejszość.

Miłośnik broni

Ty jesteś tak głupi aż przykro że tacy ludzie po ziemi chodzą, to zdjęcie z rewolwerem jest ze strony dreamstine.com każdy je może stamtąd pobrać i sobie na swoją stronę www wkleić ot taki to windykator.online jest zarąbisty że musi cudze fotki z neta kraść hahahahaha.

Wlodek2552

Ściągneli dane prawdopodobnie z giełdy długów i żądają wpłaty na swoje konto, (usunięte przez administratora) zgłaszam sprawę na policję

Matylda

W tej firmie nic nie nie zdziwi, fajną sobie opinie wśród Polaków wyrobili.

@Matylda

a kto się w ogóle przejmuje jakimś VEX-em? nie wiadomo czy tam nawet 5 osób pracuje, a głośno o nich tylko z uwagi że ryja drą do słuchawki i idiotyczne SMS z automatu hurtowo lecą

Andżelika

Chciałabym życzyć wszystkim dłużnikom spokojnych świąt bez telefonów od szympansów z windykacji a marcinkiewiczowi życzę 100 telefonów i smsów dziennie przypominających że jest cwaniakiem który uchyla się od spłaty długu. Szympansom telefonującym z vex mnóstwa wspaniałych kredytów i utraty pracy bez możliwości znalezienia w Polsce nowej. (usunięte przez administratora)

Aleksander

Co ciekawe na swojej infolinii ta firma informuje, że nie pozwalają ich nagrywać. Otóż jest to bzdura. Zgodnie z RODO to oni muszą informować o nagrywaniu, ale prywatna osoba nie musi o tym informować, może ich nagrać, a oni nic nie mogą z tego powodu zrobić, tylko postraszyć mogą, ale nic więcej. Po prostu tego nagrania nie można wykorzystywać by komuś zaszkodzić, ale może być dowodem w ewentualnym postępowaniu przeciw firmie VEX.

Wesoły
@Aleksander

Ja się z nimi tak zabawiam jak dzwonią to informuję że rozmowa jest nagrywana i będzie upubliczniona w internecie wiesz jak szybko zwiewają? nawet do widzenia nie zdążą powiedzieć hahaha. Albo informuję że nie zgadzam się na nagrywanie poplują się do słuchawki że przyjedzie terenowy który od 2 lat jeździ i dojechać nie może, czasem podaję im do weryfikacji datę urodzenia według kalendarza Chińskiego też posapią coś do słuchawki zwłaszcza taka jedna pracownica która pluje się że obrażam jej firmę.Ale smutno mi ostatnio bo coś przestali dzwonić chyba nie chcą być gwiazdami internetu hahahha.

Panna NIKT
@Wesoły

U mnie było to samo udawałam naiwną wystraszoną dziewczynkę więc kundelki zaczęły ujadać że będą problemy odwiedziny terenowego a po rozmowie poinformowałam że wszystko jest nagrane, ale zaczęli warczeć że nie wyrażają zgody na nagrywanie że popamiętam i nagle spokój chyba się wystraszyli hihi.

Kar

Firma posiada nieaktualne dane dłużników. Od prawie roku wydzwaniają do mnie i wypisują, mimo że nie mam żadnego niespłaconego długu. Nigdy nie wiem, jakie połączenie mogę odebrać - gdy dzwonią oni jest to zawsze nagrana wiadomość, więc nawet nie mam do kogo złożyć zażalenia, że czuję się nękana. Podejrzewam, że poprzedni posiadacz mojego numeru mógł mieć problemy finansowe, jednak nie rozumiem dlaczego uporczywie kontaktują się pomimo braku interwencji z mojej strony

@Kar

Jak im nie zglosisz ze zmienil sie abonent to skad o tym maja wiedziec? Wystarczylo oddzwonic i to zglosic

Jan
@Julia

Nie jest prawdą co piszesz,co prawda bronisz swojej firmy ale litości... Do mnie również smsuja i dzwonią od dwóch lat pomimo że nie posiadam żadnych długów. Ja sam do nich zadzwoniłem z informacją że osoba której szukają nie mieszka w moim domu(wynajmowała pokój kiedyś) i zaczął się festiwal ponaglania MNIE do spłaty rzekomego długu. To wszystko prawda co dłużnicy o was piszą.Zatrudniacie tam ludzi pozbawionych krzty kultury, zastraszacie tych swoich dłużników słowami płynącymi wprost z rynsztoka.No ale jacy pracownicy taka ich "kultura oraz iloraz inteligencji" Mój sposób na was to automatyczna blokada waszych połączeń oraz smsów poprzez aplikację "Odebrać telefon" Uprzednio należy ją tylko poprawnie skonfigurować.Jest wspaniała, czasem wchodzę w jej historię i poprawiam sobie humor waszymi prostymi do bólu smsami.Aaaa i wciąż czekam z waszych "windykatorów" i choć upłynęły ponad 2 lata żaden mnie jeszcze nie odwiedził a liczę na to ponieważ mam nagrane kilka rozmów z wami w których tłumacze wam iż nie jestem osobą której szukacie, posiadam również zapisane wszystkie wasze smsy oraz historię połączeń.Tylko tych "windykatorów" brak i do sądu was o 20.000 podaje.Przyda się mi na wymianę auta. Pozdrawiam was i czekam ,na.Ja wyczekuje was :)

@Julia

bredzisz. będą ci kazali na piśmie jakieś potwierdzenia słać, listem poleconym. to są ćwierćinteligenci.

@Jan

Eeee to sciema jest. Ja miałem nowy numer z tmobile i dzwonili bo poprzednio mial ich dluznik. Kazali sobie wyslac na mail z zamazynymi danymi dowod ze ten numer nalezy do mnie i telefony i smsy dzien pozniej sie skonczyly. Zrobilem jak kazali i nie mialem zadnych problemow. Jak ktos nie okazuje im takiego dowodu to pewnie dalej dzwonia jak do dluznika. Jak sie nie chce im wysylac zamazanego rachunku to zawsze mozna na policje zglosic nekanie i tam wszystko policja ustali i zrobi co trzeba.

Maja
@Gagarin

To co w takim razie zostawiłeś jako dowód, skoro dane zamazałeś ? Nazwisko? Ulicę? Hmmm....

@Maja

Po prostu ostatni rachunek na ktorym widac moj numer telefonu, moje imie i pierwsze litere nazwiska. Reszte dane , z adresem wlacznie zamazalem. I to wystarczylo.

@Gagarin

no jasne, na maila gdzie plik można w photoshopie zrobić :D znam kilka przypadków i żądanie było jedno: papiery od operatora, z pieczątką i do koperty, inaczej telefony i SMS nie ustaną gdyż mamy podejrzenie że dłużnik usiłuje nas wykiwać. jakoś ci za bardzo nie wierzę zatem

@antywindykator

Nie wiem jakie masz doswiadczenia, ale ja mowie ocdoswiadczeniu z vex i u mnie nikt nie kwestionowal ze cos sfalszowalem. Wyslalem i nastepnego dnia wszystko ustalo, bezproblemowo.

Gagarin

Dokładnie to samo mi powiedzieli i następnego dnia się skończyło. Może coś źle doradziłeś klientom, albo było to dawniej niż w maju bo ja w maju swoją sprawę tak załatwiłem.

„nie pomogła od razu” - ale w ogóle to pomogła ?

Gagarin

Może to właśnie zrozumieli i dlatego ode mnie tylko mail chcieli. Mail nic nie kosztuje.

Zenek
@Gagarin

Gagarin śmieszny człowieczku nikt nie ma obowiązku wysyłania jakiś potwierdzeń do tej kretyńskiej firemki, do mnie wydzwaniali w sprawie jakiegoś gościa zgłosiłem sprawę na policje art 190a kk. i 107 kw. i skończyły się telefony.Jeszcze tego by brakowało żeby jakimś błaznom wysyłać dokumenty i marnować kasę na list polecony.

Photoshop
@antywindykator

I jestem pewny ze tak sfalszowany dokument w photoshopie sprawi ze vex przestanie na numer dzwonic bo nikt tam nie bedzie analizowac czy czcionka sie zgadza.

@Photoshop

Widzę że orientujesz się w dokumentach a jak sprawa wygląda z kilkoma milionami Polaków mających telefon na kartę bez abonamentu? Moja córka kiedyś kupiła mi telefon i kartę ale obecnie mieszka w Niemczech i na pewno nie przyjedzie szukać u siebie jakiejś umowy o rejestracji numeru. Czy ja poruszająca się o kulach mam teraz jechać pekaesem do najbliższego miasta po taki dokument czy nie muszę? A jak będą mnie nękać że mam im wysłać to co mam zrobić?

Babcia Jaga

O ale wpisów od siejących nienawiść pracowników VEX typowy bandyterka, zwyzywać kogoś kto używa telefonu na kartę od (usunięte przez administratora)ja chciałabym przypomnieć że świetle prawa można sobie rejestrować ile numerów SIM mi się podoba moja sąsiadka ma dzieci i wszystkie mają numer zarejestrowane na nią. Ale widzę że nie uzyskam tu informacji bo pracownicy VEX kłamią i oszukują jak zawsze Ja pisałam z prawnikami to napisali że z łamiącą prawo firmą VEX mam nie dyskutować nie muszę się z niczego tłumaczyć i całe szczęście że prawo tak działa.

Babcia Jaga

Problemy z czytaniem? córka kupiła mi telefon i zarejestrowała kartę sim na siebie ale ja żadnej umowy rejestracji nie posiadam bo to córka załatwiała obecnie mieszka w Niemczech i na pewno jej się nie będzie chciało cokolwiek robić bo dzwoni jakaś tam firma VEX do mnie :( Jeszcze chcę przypomnieć że w świetle prawa jak mi powiedział prawnik wszystko jest ok, bo nie ma przepisów zabraniających rejestracji kart SIM dla członków rodziny bo inaczej dzieci nie mogły by mieć swoich telefonów.

taki sobie
@Babcia Jaga

To jest zwykła firma windykacyjna i to jest Firma z o.o. Nikt nie ma obowiązku nic im wysyłać. Tłumaczyć, to się można przed policją, sądem, prokuraturą i komornikiem, a nie takiej firemce z o.o. co łamie prawa ludzi i ich poniża. Firma windykacyjna nie ma żadnych praw. Mogą sobie tylko pogadać i to też nie za wiele i do czasu.

to ja
@Babcia Jaga

Łamią psychicznie tylko ludzi, którzy nie znają swoich praw i zastraszają (zwykle, to ludzie starsi). Z ludzmi co znają swoje prawa mają problemy. Proponuję dla "zarządu" tej firmy douczyć swoich pracowników z prawa. No i dobierać do pracy normalnych pracowników, a nie zakompleksionych krzykaczy.

Psychoanaliza

Z punktu widzenia psychiatrycznego póki słyszy się głosy w głowie to nie jest to nic złego, ale jak się z tymi głosami rozmawia to jest już to problem natury specjalistycznej. Jeśli ktoś dodaje wpis jako jeden użytkownik, a później dodaje kilka kolejnych w ramach „dyskusji” to jest to kłopot mający podłoże schizofreniczna i warto skorzystać z pomocy fachowca zanim problem wymknie się spod kontroli.

hihihi
@Psychoanaliza

Zgadzam się z tym w całej rozciągłości i proponuję wysyłać pracowników Vex na okresowe badania lekarskie z podkreśleniem badania psychiatrycznego.

Ihihi
@hihihi

i by bylo sprawiedliwie to kazdy kto sie tu wypowiadal pod przynajmniej 2 nickami tez.

Pani Psycholog

Widzenie jednej osoby pod wieloma nickami to częsta przypadłość wśród internautów, ale na szczęście da się to leczyć nic groźnego.

antyhejter

Najwięcej bredni akurat jest w Twoich wpisach bo najczęściej są kasowane za zniewagi, pomówienia, obrazę osób LGBT i mowę nienawiści...

Kancelaria Prawna

Ale jakie skrajne opinie? należy działać zgodnie z literą prawa. To że jest jakiś cwany przestępca nie zwalnia Policji z przestrzegania prawa, nie mogą fabrykować dowodów nie mogą stosować tortur w celu wymuszenia zeznań. To samo z windykacjami to że jest(usunięte przez administratora) to nie oznacza że można go nękać, zastraszać jego rodzinę że przyjedzie windykator i zabierze wszystko z domu, stosować inne środki zastraszania. Dura lex, sed lex się kłania.

Art. 212. Zniesławienie

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Kłamstwo w skardze do uokik w zupełności wyczerpuje znamiona czynu zabronionego tego art. Kodeksu karnego. A potem sprawca będzie miał szansę się bronić w Sądzie Karnym. Może się wybroni, a może nie. Sędzia zdecyduje :)

uOkik

A skad masz pewnosc ze tego nie zrobili? Sa drogi prawne ktore przewidzial ustawodawca i pewnie z niej korzystaja. Ostatnio sad apelacyjny uznal ze uokik klamal i pomowil firmy ktore oskarzyl w 2011 roku. 8 lat trwaly rozprawy az ostatecznie wyszlo ze uokik klamal. Takie postepowania dzieja sie na salach sadowych a nie na forach wiec pewnie za 7 lat sie dowiemy czy i w tej sprawie uokik zlamal prawo.

Zniesławiający

Właśnie ciekawe jakby taki vex oskarżał o zniesławienie skoro wszystko co o nim piszą to prawda, aż mi żal tego prawnika który by się podjął tej sprawy.

Malina

a co w tym nagraniu było śmiesznego? to że zatrudniają tam osoby niepełnosprawne umysłowo? Jaki prezes tacy pracownicy.

Hoy
@Malina

Marcinkiewicz jest niepełnosprawny umysłowo ???

Nunuś
@Hoy

A sugerujesz że jest?

Hoy
@Malina

To słowa Maliny nie moje

Waldemar Kiepski haker lv. 99
@Hoy

Jak smiesz tak pisac o moim miszczu mam maksymalny poziom doswiadczenia za kare shakuje cie moja hakerskom paukom i poznam twoje ip a potem podrzuce ci niegrzeczne zdjencia.

OZKiR

Znowu zaczynasz obrażać osoby LGBT? Mało ci było po ostatnich razach?

Skucha

Dobrze napisane!

pajace z VEX

Ile wam zezowaty płaci za wpis? 2 złote? chyba lepiej puszki zbierać niż u niego pracować :):)

Nugat

Kto się uwziął? pewnie takich ludzi to w Polsce są tysiące którym zalazł za skórę wystarczy poczytać w internecie.

info

To już przesada i trzeba mieć dużo złej woli aby w ten sposób to rozumieć. Nikt nie myśli nawet, aby ktoś miał sponsorować dłużnika i za niego płacić. Bez przesady. Natomiast zdarza się, że dłużnicy zmieniają numery, operatorzy przydzielają je nowym użytkownikom, wszystko trzeba na spokojnie sprawdzić i wyjaśnić. Wystarczy złożyć reklamację na fax@vex.com.pl a postępowanie reklamacyjne się rozpocznie i problem rozwiązany będzie tak szybko jak się da.

Info

Ze słowem mówiomym to jest tak, że ciocia-klocia może podszyć się pod każdego. To, że ktoś o niezweryfikowanej tożsamości coś mówi to nie znaczy, że to prawda. Wystarczy na spokojnie złożyć reklamację i nie dać się zwariować.

Głupiutki diabełek

Ale głupiutki ten diabełek, przeciez wystarczy wyslac z zamazanymi danymi ostatni rachunek. Zostawic imie pierwsza litere nazwiska i widoczny numer telefonu emailem. Nikt nie kaze chodzic jak jakis idiota do operatorow :) wystarczy czytac ze zrozumieniem, ale jak jest sie matołem i woli isc na policje to tez dobrze, tam tez trzeba udowodnic ze jest sie wlascicielem numeru wiec tak jak sie ciolkom pisalo wszedzie wiele razy - idzcie na policje i zglaszajcie, im predzej tym lepiej :)

nick

potwierdzam, trzeba być właśnie takim człowiekiem jak zwyzywał antywindykator aby w dzisiejszych czasach używać telefonu na karte :))))) Poza tym antywindykatorze z bożej laski to nie wiem czy się orientujesz, że trzeba rejestrować prepaidy i rejestrując prepaid dostajesz kwit potwierdzający rejestrację i taki kwit też starczy każdej windykacji jako dowód że numer nie należy do dłużnika tylko innej osoby. Poza tym po co cwaniakujesz jak sam pisałeś że twój dłużnik wysłał do vexa nawet pocztą zamiast mailem taki dokument i po jakimś czasie telefony ustały. Już o tym zapomniałeś, że znów wulagrny jesteś i obrażasz ludzi?

nick

zezowaty pajac dżedaj i błazen? Masz na myśli szefa vexa marcinkiewicza? Kłamiesz bezczelnie i obrażasz zarówno pracowników vex, jak i samą firmę vex, jak i tego marcinkiewicza, a przecież gdybyś miał w rzeczywistości z windykatorami vex jakąkolwiek windykację to byś sie dowiedział, że wystarczy wysłać własnie emailem jakikolwiek dowód, że numer już nie nalezy do dłużnika. Po twoich wpisach sądzę, że vex cię nigdy nie windykował i tylko bijesz piane, aby sobie ulżyć. Poza tym co to za gdybania skoro z twoich wypowiedzi wynika, że problem że na twój numer dzwonią do innego dłużnika nigdy cię nie dotyczył i tylko fantazjujesz tutaj

lambert

A gdzie w polskim prawie są przepisy, które windykatorowi dają prawo sprawdzania u operatora do kogo dzisiaj należy numer? nigdzie nie ma bo takich praw nie mają. A dłużnicy co do zasady to ludzie którzy kogoś (usunięte przez administratora)- najczęściej wierzyciela, więc i kłamcy, więc kłamać mogą do woli "że pomyłka" i ja się nie dziwię że chcą mieć pewność, że dana osoba to faktycznie nowy abonent a nie (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora) Proste. Oni nie mają prawa sprawdzać u operatora, ty nie masz prawa im cokolwiek udowadniać = z takim myśleniem póki nie udowodnisz to będą dzwonić jak do (usunięte przez administratora). Ustawodawca uznał, że prepaidy używają głównie osoby mające kłopoty z prawem aby ukryć swoja tożsamość i dlatego nakazał ich rejestracji aby utrudnić bandytom komunikację między sobą. To też jest sygnał za kogo uważa rząd każdego kto używa prepaidów - a nawet jak jesteś uczciwy to jak się decydujesz na prepaid to masz 100% pewności, że trafisz numer bo (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), albo przestępcy więc sam się narażasz na kłopoty z dzwoniącymi do ciebie jak do poprzedniego właściciela. Nie ma też pewności czy jak numer na abonament dostaniesz to też nie po jakiś (usunięte przez administratora)dłużniku, oni najczęściej numery zmieniają. Jak utrudniasz wyjaśnienie zmiany abonenta to masz to na co zasługujesz i tyle. A co do twoich wpisów... raz piszesz, że cię windykowali, teraz, że ci powiedzieli, że będą cię nękać - założę się, że (usunięte przez administratora)i że to słowo nie zostało użyte w rozmowie przez windykatora, pewnie dostałeś standardowy tekst windykacyjny jak z każdej firmy, że póki nie przyślesz dokumentu potwierdzającego zmianę właściciela to będą dzwonić. Z tą prokuraturą to też bajki opowiadasz. Zanim cokolwiek trafi do sądu to jeszcze prokuratura musi ocenić, że faktycznie było przestępstwo, a po tym jakie sprzeczne historie wypisujesz to prokuratura oceniłaby, że to zwykła pomyłka, a nie nękanie. Ale się nie dowiemy bo nie złożyłeś zawiadomienia aby po sądach nie chodzić... taka twoja znajomość prawa jak i wiedza o tym kiedy jest nękanie :) Dobrze ci radzę, złóż zawiadomienie do prokuratury, a dowiesz się czy to było czy nie było nękanie...

Banach

Belzebubie ja ci powiem tak. Wczoraj prezes NIK Marian Banaś zeznał na komisji, że on jako szef Najwyższej Izby Kontroli nie ma wpływu na to kto komu podaje jego numer i nie wiedział, że jego numer został podany do Paolo. Najważniejsze osoby w Polsce mają takie problemy, że ich numer podawany jest przez różne osoby różnym osobom, a ty się dziwisz jakiejś windykacji która ma mniej praw niż szef skarbówki i szef niku? LOL chłopie, LOL.

Quiz

Mimo, że Twoja opowieść brzmi wiarygodnie to nawet jeśli tak było to fakt, że chcieli od Ciebie potwierdzenia formalnego o zmianie abonenta nie daje Ci prawa by Marcinkiewicza, VEX, czy jakiegokolwiek pracownika vex nazywać zezowatym pajacem, porównywać Marcinkiewicza do kapo w obozach koncentracyjnego, a sam vex to obozu koncentracyjnego jak jakies hitlerowskie obozowisko. Takim obrażaniem dajesz świadectwo własnego braku kultury i dobrych manier niestety... a to sprawia, że stajesz się po prostu kolejnym sfrustrowanym hejterem internetowym. Szkoda, że nie złożyłeś zawiadomienia do prokuratury skoro prokurator już zacierał ręce...

Julia

Zgadzam się z opinią Quiza. Windykator dzwoni bo ma taką pracę. Dłużnik podał takie numery to na nie windykator dzwoni. Dziwny to argument, ze strony mężczyzny, że jak dzwoni młodsza kobieta i ma niemiły to można ją poniżać i upokarzać tylko dlatego, że wykonuje swoją pracę i ma jakies procedury do przestrzegania. Nie wierzę w to co piszesz o prokuraturze, gdyby było jak mówisz to byś złożył zawiadomienie, a nie chodził do prokuratury by puszczać im towarzysko jakieś nagranie. Ale do rzeczy... To co tu tak nienawistnie piszesz zie jest z twojej strony to zachowanie dżentelmeńskie, ani eleganckie, ani miłe. Mimo wszystko rozmawiałeś z kobietą, która nie dzwoniła do Ciebie prywatnie tylko służbowo bo taką ma pracę i wykonywanie jakiegokolwiek zawodu nie daje nikomu prawa by upokarzać i poniżać jakąkolwiek kobietę, a to właśnie robisz w swoich wypowiedziach. Nazywanie kobiety "szczekającą małolatą" świadczy tylko o braku dobrego wychowania. Jako starszy mężczyzna obowiązują Cię zasady kultury osobistej. Nawet jak kobieta była nieuprzejma to nie daje ci to też prawa wyzywać vex od przestępców, pracowników vex od nazistów, a Marcinkiewicza od zezowatych błaznów. Masz pretensje za jakiś telefon z 2016 roku, a sam zioniesz jadem nienawiści(usunięte przez administratora)

@Julia

Tak się kończy obrażanie i poniżanie.

Mik
@Julia

Być moze, zawsze warto panować nad emocjami

Morta

Nie ma lekko

Qball
@Morta

Mowa nienawiści zawsze powinna trafiać do śmieciarki

wierzyciel

Najbardziej to mnie śmieszy ta oferta vex skip tracing jesteśmy w tym ekspertami, dałem zlecenie znalezienia dłużnika męczyli się 3 miesiące po czy oznajmili że mają informację o jego wyjeździe za ocean, po jakimś czasie okazało się że mieszka i pracuje we Wrocławiu 3 km (usunięte przez administratora)

wierzyciel

Po prostu w takim przypadku najbardziej niezawodny jest komornik który ma największe uprawnienia.

Dłużnik
@wierzyciel

Potwierdzam.

Łos superktoś
@wierzyciel

Naiwniak z Ciebie ze mną pracuje trzech gości którzy zmienili numer telefonu i VEX do dzisiaj ich szuka a minął prawie rok.

Gulasz

Od 2017 vex nie ma w ofercie skip tracing i sie tym juz w ogole nie zajmuja, moze dlatego, ze nie byli skuteczni. Wiem bo chcialem zlecic ustalenie adresu dluznika i tak mi powiedzieli. Co by sie zgadzalo z tym co piszesz - zrezygnowali z tego 3 lata temu... sa inne firmy ktore tym sie zajmuja, najlepiej szukac takich, ktore maja licencjonowanych detektywow, bo oni nawet terenowych nie maja...

Łoś superktoś

A gdzie ja napisałem że zatrudniam? chyba czytać nie umiesz, pracuje ze mną trzech gości w jednej firmie czy w tym zdaniu jest coś o tym że zatrudniam?

drob
@Łoś superktoś

Gość ma rację, nigdzie nie napisał że zatrudnia tylko że pracuje z nimi a to znaczy że nie jest ich pracodawcą tylko np. razem na kasie w biedrze tyrka. Czytanie ze zrozumieniem się kłanie

Janek

Jak to kurczę jest, że niby taki vex zły i niedobry, że na raty nie rozkłada i w ogóle niemiły, a ja jakoś problemu nie miałem. Dzwoniłem i faktycznie chcieli całość do jutra, ale dostałem mail w którym napisali, że jak wpłacę 33% to resztę rozłożą na raty. Wpłaciłem, zażyczyłem sobie reszty na 10 rat i się nie zgodzili:) ale zgodzili się na 5 równych rat na resztę. Po kilku dniach smsy ustały i się co 3 tygodnie przypominają, że za tydzień rata. Taki zły vex, ale jak wysłałem dowód wpłaty to gadka miła, przyjemna. W tym widzę problem tych co się skarżą - nie płacą wcale i mają pretensje. Miłego wieczoru :)

Janek

Ty tam pracowałaś kiedyś, a mnie windykują teraz i swoją opinię wyraziłem powyżej. Mam do tego prawo i nic ci do tego. Jeśli masz zamiar mnie obrażać to najwidoczniej jest to kwestia twojej kultury osobistej i po prostu przestań zanim zaczniesz mi ubliżać.

Janek

To była tylko moja obserwacja, możliwe, że nie mam racji, bo nie mam porównania. Ja się dogadałem i nic uciążliwego nie odczułem. Może bym odczuł jakbym nie miał na wpłatę raty, ale miałem i jest ok.

Max

Tak przypadkiem trafiłem tu na wasze wpisy. Powiem wam coś. Nieważne czy pracowałem czy nadal pracuję w VEX. Uważajcie co piszecie! Jeden z wyższego szczebla VEX, ten co Markusowi w cztery litery by bez wazeliny wlazł, niedawno wygadał się po pijaku na imprezie. W tamtym roku Marcinkiewicz się wściekł na internetowe opinie i według jego uznania hejt, pomawianie, groźby sprawę zgłosił do prokuratury. Prokuratura po kilku miesiącach wymiany pism w końcu go zbyła, adresów IP chyba nie udostępniła, albo udostępniła jakieś nieistotne dane, trochę niewyraźnie po pijaku ten opowiadał. Co jest ważne, po tym przykrym policzku Marcinkiewicz wściekł się jeszcze bardziej, ponoć powiedział że oni jeszcze za to zapłacą bo nie będą mu grać na nosie i wszedł w kontakty z jakimiś hakerami z Rosji, którzy mają wyśledzić IP niepokornych i po włamie na komputery podrzucić jakieś brzydkie zdjęcia bez wiedzy ofiary. Po czym VEX doniesie na policję że taki hejter gromadzi brzydkie zdjęcia. Naprawdę dobrze wam radzę miejscie się na baczności i uważajcie co piszecie żebyście potem nie mieli wjazdu na kwaterę o 6 rano i przykrej informacji o dziwnym znalezisku w folderze

Opek

Ale ci Markus Marcinkiewicz za skórę zalazł, że w niedziele o północy stalkujesz 400 wpisów o VEX na goworku i stwierdzasz w odpowiedzi na wpis z 2016 że on moze obciągnąć rosjanom :) widzę tu u Ciebie wielką nienawiść, albo miłość, bo od jednego drugie daleko nie leży

Pajace z VEX
@Opek

A błazny z vexa siedzą po nocach i czytają wszystkie komentarze, macie za to przynajmniej płacone?

Odór

Chyba bez to porów xd xd xd xd

Anulka

Strzał w dziesiątkę z tym komentarzem nic dodać nic ująć.

Julia

Z Twojej wypowiedzi wynika, że dzwoniąca do ciebie młodsza kobieta, pewnie studentka, miała niemiły i władczy ton i to sprawiło, że poczułeś się jak śmieć? Z drugiej strony piszesz, że tobie wolno obrażać, znieważać, poniżać bo jesteś osobą prywatną, a osoba prywatna ma prawo traktować jak śmiecia pracownika vex tylko dlatego, że jest to pracownik vex? Sam się przyznajesz, że byłeś chamski, więc zgaduję, że i ją zwyzywałeś takimi samymi albo gorszymi epitetami jakich tu używasz wobec vex. Jeśli wobec młodszej kobiety z vex zachowywałeś się chociaż w połowie tak agresywnie, wulgarnie, czy obraźliwe jak piszesz w swoich wypowiedziach o vex to nawet jak była wobec ciebie niemiła to wybacz, ale miała prawo być niemiła dla kogoś kto ją tak obraża. Nie wolno traktować żadnego człowieka jak śmiecia tylko dlatego, że jest w pracy. Co dalej? Czy za inny kolor skóry, albo preferencje polityczne czy seksualne, też będziesz wyzywał i obrażał? Jeśli ktokolwiek tutaj prezentuje niemoralne zachowania to niestety ty bo w każdej twojej wypowiedzi jest mowa nienawiści, szczególnie wobec młodszych kobiet. Poza tym ktoś już Ci tu zwrócił uwagę, że jeśli prawo złamano to od tego jest prokuratura, a nie samosądy i linczowanie na forum wyzwiskami, bo wtedy to ty łamiesz prawo i nie jesteś w niczym lepszy od tych, na których się tu użalasz. Przykro mi, ale pokazałeś, że nie jesteś w niczym lepszy od vex.

Pasikuta

Bzdury. Jak osoba prywatna jest chamska do jakiegokolwiek pracownika jakiejkolwiek firmy to każdy pracownik ma prawo traktować ją z wzajemnością i dokładnie na takim samym niskim poziomie. Wolno pracownikowi każdej firmy odwzajemnić każde jak to sam nazwałeś (usunięte przez administratora) W tym nie masz racji kolego.

Celin

Widziałem te filmiki o Celinie i nie słyszę tam w tym co mówi windykator nic złego. Z filmiku wprost wynika, że to ta Celina podała numer do kontaktu i mimo skandalicznego i bardzo niemiłego zachowania mężczyzny to windykator zachował się ok. Mimo bardzo złego zachowania i braku kultury rozmówcy. Dopatrzyłem się za to patologii gdzieś indziej, a mianowicie w komentarzach pod tym filmem z Celiną gdzie komentatorzy wyzywają wulgarnie, poniżają, a nawet piszą groźby karalne wobec windykatorów. Powoływanie się na mniej lub bardziej zmontowane i reżyserowane filmiki, które komentuje tak wielka patologia nie ma obiektywnej wartości. Wystarczy poczytać jakie wulgaryzmy, jakie wyzwiska i jakie groźby prezentują ci, co komentują takie filmy. Jeżeli komentujący film o Celinie, a są to osoby wyzywające windykatorów od K...., SK....., JE..... i CH....., piszący wprost groźby karalne wobec innego człowieka, są dla Ciebie autorytetami na które się tu powołujesz to pozostaje współczuć środowiska, którym się pasjonujesz. Twoje wpisy nie są jeszcze tak wulgarne jak te pod filmem z twoją Celiną, ale niewiele ci brakuje.

Celin

Osoba, która robi publicznie z siebie pokrzywdzonego i biednego bo jakaś studentka miała RZEKOMO cztery lata temu wobec niego NIEMIŁY TON i dlatego starszy od niej facet nie panuje teraz nad własnymi nerwami i teraz w zemście planowanej od 2016 pomawia vex o przestępstwa, których sam nigdy nie doświadczył i nigdy ich nie zgłosił do prokuratury, a vex i pracowników vex poniża że chce pluć w ich twarze, wyzywa od babsztyli, pryszczatych, do pługa młodsze kobiety wysyła, obraża, że żyją w chlewie, stosuje mowę nienawiści wobec kobiet, naśmiewa się z czyjejś choroby zeza i wyzywa od pajaców, ma bardzo poważne problemy z sobą samą i najlepiej by było aby poszukała jakiejś profesjonalnej pomocy. W dodatku sam się właśnie przyznałeś "co maja komentarze do rzeczywistości??" to jedno zdanie daje pełen obraz wiarygodności tego co tu piszesz i co jeszcze napiszesz. Skoro to co piszesz w komentarzach nijak ma się do prawdy to pora skończyć wymianę zdań z kimś, kogo wpisy są kłamliwe. Mimo to z żadnego wpisu i z filmów o Celinie nie wynika, że windykator wobec Ciebie lub tej Celiny użył słów i określeń jakie ty używasz wobec windykatora i które wymieniłem wyżej z twoich wpisów - a to znaczy, że jesteś jeszcze gorszy niż ci, na których się użalasz, że mieli "WŁADCZY TON" prosząc o przysłanie dokumentu potwierdzającego, że numer dłużnika zmienił właściciela. Najlepiej będzie jak złożysz zawiadomienie do prokuratury o wszystkie te przestępstwa, o które tutaj vex oskarżasz i pomawiasz. Na szczęście dla Ciebie one przedawniają po 10 latach więc jak to było w 2016 to nic nie stoi na przeszkodzie byś zawiadomienie złożył jeszcze dzisiaj, nawet pisemnie pocztą na adres prokuratury lub komendy, jeśli nie chce ci się przejść na komendę bo boli cię paluszek lub główka. Od razu ci podpowiem, ze po Sądach nie będziesz ciągany bo Sądowi wystarczy zeznanie które złożysz w prokuraturze/policji składając zawiadomienie, więc tania wymówka, że nie masz czasu zgłosić przestępstwa, którego rzekomo dokonano na twoją szkodę, bo masz dużo pracy, właśnie przestała istnieć. Dyskutowanie z tobą nie ma więcej sensu bo potrafisz tylko obrażać, poniżać, pomawiać i znieważać vex i jeszcze chcesz pluć na pracowników vex. Wstyd. Lepiej jak się twoją sprawą zajmie prokurator, zgłoś jak najszybciej o co vex oskarżasz albo przestań oszukiwać i pienić się na forum bo poza wizerunkiem frustrata co opluwa i poniża młodsze kobiety nic tutaj nie zaprezentowałeś. Dobry masz pomysł z tymi pozwami, szkoda tylko, że jak ty miałeś złożyć o rzekome przestępstwa zawiadomienie do prokuratury to spękałeś. Zastosuj więc swoją radę na sobie i tym akcentem życzę ci miłej soboty. Przestań już tonąć w żółci nienawiści wobec vex za jakiś telefon z 2016 (zaraz się zacznie 2020 a ty cały czas podniecasz się 2016) i weź żonę i dzieci na spacer, na lody czy do smażalni ryb albo knajpy, spędź miło czas z rodziną w ten piękny dzień. Dużo pozytywnych myśli życzę.

Celina Paulina

Popisy pracowników m.in pseudokancelarii VEX możecie odsłuchać na YT kanał Teraz ja mówię oraz Akcja windykacja.

VEX to debile
@Celina Paulina

Witaj Celinko odnaleźli Cię już te błazny z VEX ?? wydzwaniają za Tobą po całej Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o VEX Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w VEX Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy VEX Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEX Sp. z o.o?

VEX Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław