Opinie o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEX Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VEX Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEX Sp. z o.o w Wrocław

P.

Pracuje w firmie 8 miesięcy. najpierw 3 miesiące okresu próbnego, a potem normalnie. Podstawa to faktycznie minimalna krajowa, ale jest 11 składników premiowych z których ludzie sobie miesiąc w miesiąc robią premie na poziomie 2000-3000zł na rękę. Do tego premia dla pracownika kwartału i teraz były "13-stki" wypłacone jako premie roczne. Ja dostałam mniej bo pełnego roku nie przepracowałam, ale dostałam. Praca nie jest łatwa bo dłużnicy z którymi rozmawiamy są bardzo niemili, często na nas krzyczą i wyzywają. Zdarza się wtedy, że człowiekowi puszczą nerwy i coś odpyskuje, ale liderzy za takie zachowania dają kary -25% premii to wszyscy staramy się panować aby mimo wyzwisk i obrażania nas przez dłużników nie ulec emocjom bo nas to za drogo kosztuje. Takich chamskich dłużników nie jest wiele, więc praca raczej spokojna i rzadko kiedy głos się podnosi. A że rozmawiamy o długach to nic dziwnego, że większość dłużników co nawyłudzała kilka chwilówek na swoje renty czy małe pensje obraża się, że ktoś na raty po 200zł nie pozwala tylko wymaga wpłaty kwoty adekwatnej do wysokości długu to inna sprawa. Pracuje się fajnie, grafik elastyczny, jak się wcześniej zgłosi zmiany to idą na rękę i robią zamiany. Średnio raz na 2/3 miesiące mamy różne integracyjne imprezy, ostatnio byliśmy w escape roomach, potem na strzelnicy, teraz mieliśmy wyjazdowe szkolenie w zamku. Firma dba i inwestuje w pracowników. Ja jestem zadowolona i nie odczułam niczego o czym tutaj się pisało.

Jadwiga

A skąd masz wiedzę o tych warunkach finansowych i warunkach zatrudnienia? Pracowałeś tam, czy plotki?

Ml

Pracowałam 3 miesiące i musiałam zrezygnować bo chcieli na mnie wymusic podpisanie umowy o prace a ja wolalm na umowie zlecenie bo sie ucze i po skonczonym semestrze chce na rok wyjechac za granice do pracy. Proponowali podwyzke, szkolenia zewnetrze przez jakas super firme, ale ja sie zalapalam do pracy tylko na chwile i nigdy dluzej pracowac nie chcialam. Ekipa jest super, wszyscy sobie pomagaja, pracuje sie fajnie tylko zadan duzo, czlowiek nie ma chwili dla siebie bo pracowac trzeba. Placa niezle bo 13 zeta za godzinowke i premie za realizacje norm od 150 do 1200zl mozna co miesoac extra netto zgarnac, kolezanki sa 3 co takie premie miesiac w miesiac maja mi sie udalo 600. Praca na zmiany. Duzo ucza duzo szkola. Mi bylo fajnie :) Pozdrawiam was kochane :*

Wacław
@Ml

Proszę o pomoc. Jaki komornik ich obsługuje bo chciałbym się z nim dogadać zanim mi zajmie konto?

Maja

@antywindykator na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o firmie VEX Sp. z o.o i nie obrażaniu nikogo na forum.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VEX Sp. z o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ksush

Świetna firma! Polecam!

Homo homini lupus

Życzę Ci tego abyś, z przyczyn niezależnych od Ciebie, znalazł się w podobnej sytuacji i też ktoś nazwie Cię oszustem i złodziejem. Nie pozdrawiam.

Adaś z Wandy 23

He He He

Maja

@Zbulwersony każdy ma możliwość zgłoszenia reklamacji. Jeśli jakiś wpis według Ciebie narusza zasady regulaminu, to możesz go zgłosić do administratora portalu, który rozpatrzy Twój wniosek. Dokładna procedura znajduje się w $10 regulaminu, który znajdziesz na dole strony.

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Wątek ma służyć wymianie informacji oraz zostawianiu opinii na temat firmy VEX jako pracodawcy. Nie jest to miejsce na obrażanie innych użytkowników, czy pracowników. Obecna dyskusja nie wnosi żadnych merytorycznych treści.

Zbulwersony
@Maja

Maju, skoro jesteś przedstawicieme goWork.pl to odpowiedz na pytanie: Dlaczego administratorzy i właściciele tego portalu pozwalają by tak nieodpowiednie, wulgarne, obraźliwe treści były publikowane?

?

aaaa i pod ten wizerunek to i ja się podłączam, bo mam pewną wizję i jestem ciekawy jak jest w rzeczywistości :)

Jack

coś nie pykło, a nie chciałem być anonimowy....

Jack

szukałem trochę, ale się udało. Czytam i oczom nie wierzę. Widzę, że P(usunięte przez administratora)

ukredytowany

Marcus właściciel vexa najlepszy windykator w Polsce, tak się stara aby klienci płacili a nie potrafi na stronie podać danych adresowych. Może ich główny zarobek to sprzedaż książki marcusa A propos ma ktoś jego książkę? pewnie lepsza niż dowcipy masztalskiego z lat 80... na okładce ten pączuś to pewnie on nie?? heeeeeeeeeeeeee a tak serio to warto przeczytać jego książkę jak jej było "zawodowy windykator" ???? :):):):):):):)

Julian
@ukredytowany

Warto przeczytac ksiazke zawodowy windykator wystarczy ja wygooglowac :)

Maja

@Filip Koselto dobrze, że w firmie można liczyć na dobrą atmosferę oraz możliwości rozwoju. Wspominasz o szkoleniach, które są organizowane dla pracowników. Jakiego zakresu one dotyczą? Często się odbywają? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy VEX.

Stella

Pracujesz w vex ze o tym wszystkim wiesz czy tak ci sie wydaje i zgadujesz?

stella

Czyli ściema bo nie masz zielonego pojęcia co się dzieje w firmie i piszesz co ci sie wydaje. Szkoda, bo myslalam, ze moze jakies fakty, a nie mity, znasz.

@Maja

Dotyczą całego zakresu windykacji. Co do częstotliwości to odbywają się tak często jak trzeba - tak mocno uśredniając - na samym początku wydrażające oraz szkolące z zasad windykacji na danym projekcie, w momencie gdy wprowadzane są jakieś nowości czy w obsłudze pojawia się nowy rodzaj projektów oraz gdy sam pracownik potrzebuje doszkolenia, fajne jest to, że można bez problemu poprosić o szkolenie.

Filip Kosel

Miło mi, że ze swoim krótkim stażem w windykacji już stałem się "legendą" wśród dłużników, jest mi bardzo miło z tego powodu :)

Filip Kosel

Nigdy nie byłem terenowym, co to za mitomania? :)

Filip Kosel

Poproszę dowody, wiem że wiele rzeczy które tu piszesz to ściema i nie trzeba być bardzo ogarniętym by to zauważyć :)

Stella

No i tyle byłe z tych twoich raportów i faktów. Same wymysły, oszczerstwa. Na bank jesteś dłużnikiem, którego windykowaliśmy i do dziś nie możesz przeboleć tego faktu.

Zdzich

Jak na renomowaną firmę posiadającą szeroki zakres wiedzy z prawa polskiego i nie tylko. Mało tego znają techniki motywacji, persfazji, manipulacji i psychologi w proporcji 1 do 100%. Dodatkowo posiadają szeroki wachlarz wiedzy z Skip Tracingu nie rozumiejąc zasad działania tej techniki. Doświadczenie budują na łamach wypowiedzi na blogach i forach internetowych. Ukierunkowani są tylko i wyłącznie na sobie.Zapominają o jednej zasadzie Prawo działa w dwie strony. W dobie dzisiejszej techniki i cybernetyzacji świata laik potrafi założyć taką firmę.

Filip Kosel

Zdecydowanie polecam firmę VEX, świetna firma jeśli chcesz się rozwijać i nauczyć windykacji od podstaw, a na swoim przykładzie wiem, że jeśli dodatkowo jesteś ambitny i pracowity to można śmiało 1000-2000 premii miesięcznie wyciągnąć, zależy to od stopnia Twojego zaangażowania. Oprócz fajnych pieniędzy oferuje świetna atmosferę, super ludzi i na prawdę dobre, i solidne szkolenia. Pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących i cały zarząd, mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze kiedyś okazję by razem współpracować :)

agentID90210

Fajnie się pracuje. Jesteśmy podzieleni na zespoły i pracujemy na dwóch call centerach. Kasa jest OK bo płacą podstawę i dodatki do podstawy za wykonanie normy statusów. Można 2-3 tysie na rękę wyciągnąć. Trzy miesiące temu padł rekord chłopak wyrwał 5500zł na rączkę samej premi i jak dotąd nikt tego nie powtórzył, ale w zależności czy się chce komuś pracować to można i 500 i 1000 i 2000 premii do podstawy wyrwać. Swoje najpierw na umowie zlecenie 13zł brutto na godzinę trzeba przepracować kilka miesięcy, ale potem umowa o pracę. Kasa na czas, nagrody na czas, premie na czas. Jest supcio. Aaaaa i nie szukają do nas z doświadczeniem tylko same osoby które nigdy w windy nie pracowały. Polecam, dołącz do nas hihihi :)

Mariolka

Stare czasy. To był jakiś dziwny narybek pracowników w 2015. Od 2016 90% ludzi się wymieniło i teraz team jest zarąbisty! Bardzo dobrze, że tamci (wulgaryzm) już nie pracują bo tylko atmosferę psuli, a tak szefostwo znalazło rewelacyjnych ludzi, z którymi chce się żyć, pracować i cieszyć. Każdy sobie pomaga, nie ma niezdrowych klimatów. Jest super! Kasa płynie, ostatnio podwyżki dostaliśmy, a z miesiąca na miesiąc premie leją się otwartym strumieniem! Naprawdę super!!! Polecam wszystkim!

Tomasz Andersz

A ja wiem, że udało się vexowi po postawić przed sądem kolejnego dłużnika, który w internecie wypisywał klamstwa na temat firmy na różnych forach internetowych. Kozaczył aż w końcu sąd karny postawił mu zarzut 212 kk i rura mu zmiękła i podpisał ugodę i wysłał przeprosiny i ma karę do zapłaty. Pewnie vex te przeprosiny niedługo wrzuci na stronę www. Najlepsze, że ten dłużnik oczerniał w połowie 2015 roku i dopiero teraz się udało się ustalić IP i postawić go pzed sądem. Długo to trwało, ale się udało.

Jadwiga

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zamiast się normalnie rozstać wolą po odejściu opluwać w internecie, aby sobie ulżyć. Czasem lepiej zagryźć zęby i rozstać się jak normalny człowiek i nie mieć potem problemów.

Poinformowana

Dziś sąd wydział karny wydał prawomocny wyrok skazujący kolejną byłą pracowniczkę która we wrześniu 2015 używając wulgaryzmów kłamliwie obrażała vex w internecie. Dostała zawiasy za 212kk i ma zapłacić vex 3500zł. Tak się kończy rumakowanie w internecie i wypisywanie kłamstw. Fajnie było obrażać w internecie... a teraz czas za to zapłacić!

Zostaw merytoryczną opinię o VEX Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w VEX Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy VEX Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEX Sp. z o.o?

VEX Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław