Opinie o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEX Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VEX Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Markus zawodowy impotent

cześć pomoże ktoś? zbieram kasę na zus i urząd skarbowy potrzebuje 120 tyś zł, z góry dziękuje.

Judyta Nowy wpis

dzień dobry, chciałam sprawdzić jakie warunki pracy może mieć teraz Referent ds. poszukiwania kontaktu, taka oferta jest jeszcze widoczna w sieci od pracodawcy ale jest sprzed paru lat. po komentarzach widzę, że chyba pracy już tu nie ma? a wiadomo co się stało z byłymi pracownikami?

UOKiK Nowy wpis

Jeżeli macie problemy z windykacją to zapraszamy do kontaktu: Telefon: 22 55 60 800 mail: uokik@uokik.gov.pl ePUAP ePUAP: /UOKiK/SkrytkaESP Życzymy miłego dnia i jak najmniej kontaktów z windykacją. UOKiK

Andżela Nowy wpis

Dobrze widziałam ,ze firma od lat nie działa? Tak pisaliście tu parę lat temu. Mam doświadczenie w windykacji telefonicznej i w zasadzie tak tu trafiłam. Teraz to tylko zastanawiam się czy po takim czasie te sprawy z omawianymi zusami się już wyjaśniły?

Markus zawodowy impotent Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VEX Sp. z o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Halina

Można się dowiedzieć o co tak naprawdę w tym chodzi? Jak ktoś nie jest w temacie to może to się zdawać niejasne... Jak to na warunki zatrudnienia mogłoby potencjalnie wpływać?

Jowita
@Halina

Warunki jakiego zatrudnienia? dzwoniłam do vex bo chciałam podjąć pracę i wyszło że to firma widmo.

@Jowita

widmo? a to nie wiedziałam o tym, a jak to tak właściwie mogło wyjść? chodzi o brak odp na przychodzące telefony czy jak Pani na to wpadła?

Nie rozumiem dlaczego są usuwane komentarze informujące że firma Vex była ukarana przez uokik za praktyki łamiące prawa konsumenta,cenzura tutaj gorsza niż za komuny,moderacja powinna się wstydzić.

Fajeczka85

Dostałam mail od vex i tam jest link do strony vex.pl okazuje się że domena jest na sprzedaż to tego żebraka Markusa już nie stać na opłacenie własnej strony? niezły biedak z niego.

Prawem Na Lewo
@Fajeczka85

Nie wiem, czy nie stać, go na opłacenie domeny. Zgodnie z KRS: spółka nie miała majątku na ogłoszenie upadłości i zalega z ZUS.

@Prawem Na Lewo

domena to chyba koszt około stówki, więc no raczej to z premedytacją było? Skoro byłoby tak jak teraz tu opisujesz to jak długo tego typu stan może się utrzymywać? Stale będzie aktywna ale tylko już wirtualnie, tak?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w VEX Sp. z o.o? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Krystyna

A to firma już się zamknęła, że nie ma rekrutacji?:)

Pisior
@Krystyna

Jakis rok temu, covid ja wykonczyl ostatecznie :-) poza kilkoma hejterami co tu pod roznymi ksywami wypisuja ze niby vex ciagle dziala to ta firma jest martwa. Nawet na forumkredytowym gdzie watek o vex ma milion odslon zamkneli go aby nie mozna bylo o martwej firmie nowych wpisow dodawac. Rip vex lol

Maja
@Pisior

No ale to chyba jakaś oficjalna informacja musi być? W KRS sprawdzałeś?

Skąd to niby wiesz skoro w KRS nie ma takich informacji? Spółka jest niby aktywna to może normalnie działają?

Dariusz Kuliszenko

„Ja Dariusz Kuliszenko przepraszam VEX spółka z o.o. z/s we Wrocławiu, a także pracowników spółki VEX i prezesa zarządu Markusa Marcinkiewicza, których zniesławiłem publicznie w moich licznych wpisach umieszczanych w internecie w roku 2019 na portalu GoWork.pl na stronie o nazwie "Opinie o VEX Sp. z o.o." pod nazwami użytkowników „daro”, „daro kul”, „wiki”, "dług" oraz "pozwany". Podpisując się pod różnymi nazwami użytkowników wprowadzałem czytelników w błąd, że te wpisy dokonują różne osoby. Moje obraźliwe, poniżające oraz pomawiające słownie i pisemne komentarze na temat osób pracujących w spółce VEX, w tym Markusa Marcinkiewicza, a także zniesławiająca o przestępczą działalność ocena spółki, zawierała nieprawdziwe informacje, które wprowadzały w błąd odbiorców moich wpisów co do rzeczywistego stanu rzeczy. Przepraszam za wpisy na tej stronie, w których nazwałem firmę VEX, jej pracowników oraz prezesa zarządu Markusa Marcinkiewicza bandytami, złodziejami i oszustami. Przepraszam, że w tych wpisach zarzuciłem VEX oraz Markusowi Marcinkiewiczowi popełnianie przekrętów oraz za nazwanie ich przestępcami w białych kołnierzykach. Przepraszam, za zniesławienie VEX o nękanie. Przepraszam, że groziłem Markusowi Marcinkiewiczowi, że będę go nachodził między 21:55 a 21:59 w domu oraz, że będę go nocami szukał we Wrocławiu. Przepraszam za wpisy na tej stronie, w których groziłem pracownikom VEX pobiciem, daniem w mordę, zarobieniem w ryja windykatorom VEX i zrzucaniem ich ze schodów. Przepraszam też za groźby wypowiadane do pracowników VEX w rozmowach telefonicznych, że jeśli windykatorzy VEX do mnie przyjdą to zostaną pobici, dostaną w mordę, zrzucę ich ze schodów, poszczuje psem oraz, ze im łby odstrzelę. Nigdy nie zamierzał spełnić tych gróźb. Przepraszam pracowników VEX, że w rozmowach telefonicznych wyzywałem kobiety pracujące w VEX od (usunięte przez administratora) a mężczyzn od (usunięte przez administratora) Moje wpisy i słowa wypowiedziane w rozmowach telefonicznych były mówione w gniewie oraz nie były prawdziwe. Przepraszam Spółkę VEX, jej prezesa Markusa Marcinkiewicza oraz pracowników VEX za naruszenie tymi wpisami jej i ich dóbr osobistych, a w szczególności ich godności, czci, wizerunku, reputacji, dobrego imienia. Moje wypowiedzi i wpisy były obelżywe i moralnie naganne, a także były sprzeczne z dobrymi obyczajami. Szczerze żałuję swoich niegodnych czynów, których się w tych wpisach dopuściłem wobec pracowników VEX, jej prezesa oraz samej firmy. Ten wpis jest następstwem zawartej ugody przed Sądem Rejonowym w Działdowie w wydziale II Karnym o sygnaturze II W 299/20 w sprawie o wykroczenie złośliwego niepokojenia pracowników VEX oraz Prezesa VEX Markusa Marcinkiewicza”

@Dariusz Kuliszenko

"Groźby" pobicia czy wręcz pozbawienia życia i sygnatura akt II W? Marcinkiewicz gamoniu ty naprawdę jesteś inteligentny bezobjawowo, żeby tak samemu te posty wypisywać. Weź ty się lepiej do uczciwej roboty.

Lwtto
@Piotr

Ostro trzeba uwqżać co sie pisze bo jednak vex pozywa i sprawy karne zaklada za hejterskie wpisy

Patryk
@Lwtto

Myślę że Marcinkiewicz wrzuci ci 1,50 zł za ten wpis ze swojej kieszeni ekstra, ale na podwyżkę nie licz, VEX ledwo dycha.

arek
@Dariusz Kuliszenko

(usunięte przez administratora) jestes ,zawsze sprawdzaj kim sa nigdy nie przepraszaj przed sprawdzeniem oni zwyczajnie cie zastraszyli w tym sa dobrzy

Mateusz

Zamiast wypasać, to aż strach pomyśleć co on by z tymi baranami robił...

I co to niby zmienia? Myślisz że nie znajdą i tak jakiegoś sposobu? ;)

Asia
@Andrzej

Jeżeli wszystko zostanie zrobione zgodnie z ustawą to nie ma szans na to żeby ominąć przepisy, nikt nie będzie ryzykował więzieniem żeby omijać prawo. Szkoda bo 90% firm windykacyjnych pójdzie do piachu zostaną tylko największe fundusze.

@Asia

Czyli tu już na 100% przesądzone, że do piachu pójdzie?

Afonso
@Halina

Zobaczymy co nasz kochany rząd z tym zrobi jak wprowadzi ustawę to możemy windykacjom na pożegnanie pomachać reką.

Klient

Okropna obsluga, nie idzie się dogadać z ludźmi, przekrzykują, grożą pozwami przez telefon i zabraniają nagrywać rozmowy pod groźba pozwu, w momencie kiedy starałem wytłumaczyć pracownikowi Vex że mój dług został już spłacony w terminie i są na to papiery od osoby której ten dług był spłacony to krzyczy żeby nie robić z siebie (usunięte przez administratora) i zapłacić im, poprostu żenada

Zainteresowana

Chciałabym podjąć pracę mam doświadczenie w windykacji telefonicznej czy Vex jeszcze zatrudnia pracowników?

Zainteresowana

Nie działa to konkretnie znaczy co? że zawieszona jest działalność spółki czy firma nadal działa ale nie zatrudniają nowych pracowników? a ktoś w ogóle tam jeszcze pracuje?

Zainteresowana

Sama jesteś tępa skoro nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, nic nie pisze o tym że Vex zakończył działalność więc prosiłam o konkretne wyjaśnienie sytuacji czy możliwe że firma bankrutuje i nie zatrudnia już ludzi czy ma komplet pracowników i nie potrzebuje nowych, tak trudno to napisać?

Wiesio

Podobno Armada też upadła a prezes zmienił branże na budowlaną, ale się dzieje w tej windykacji niedługo to będą puszki zbierać.

Budowlaniec
@Wiesio

Nie no bydowlanka to teraz mega sianko daje, pewnie na tej remontowce wyciagnie wiecej niz z windykacji

ZUS o/Wrocław

Niech zbiera, niech zbiera. Długi w ZUS trzeba spłacić, nie odpuścimy. Zwindykowanie pana (usunięte przez administratora)leży w interesie publicznym.

ada

W KRS nic nie ma ze Vex nie działa lub zakończyła czy zawiesiła działalność.

Lila

Witam czy to możliwe by ktoś terenowy przyszedł po podany adres zameldowania czy to tylko takie strasznie? Dzwoniłam dziś się dogadać ale niestety osoby które tam pracują to nie kulturane osoby i tylko potrafią człowieka zmieszać z błotem.. Dostałam takiego SMS " .... Zlosliwie i nagminnie nie oddzwaniasz do nas czym pozwalasz nam ocenic, ze twoje zachowanie moze spelniac przeslanki umyslnego i uporczywego unikania rozmowy a to daje nam prawo do podjecia proby zastania Cie w miejscu zameldowania. Oddzwon sie dogadac i nie prowokuj swoim zlosliwym unikaniem rozmowy dalszych prob kontaktu. Jesli w ciagu 24 godzin do nas nie oddzwonisz to mamy prawo sprobowac Cie zastac. " przez telefon straszą sada i komornikiem nic nie można się dogadać.. Czy to możliwe by ktoś przyszedł pod adres zameldowania? Pozdrawia.

Lila

@antywindykator, tak można ale chciałam się dowiedzieć czy ktoś z tą firmą miał już doczynienia w ostatnim czasie. Dług dopiero u nich jest od 2 dni a już straszą windykatorami terenowymi jeżeli masz z nimi doświadczenie to wyjaśnij mi proszę.

raper
@Lila

Jak pożyczyłaś kasę to ją oddaj a im wyślij dowód wpłaty i będzie po sprawie. Jak cię nie stać całość to oddaj połowę teraz i połowę w czerwcu i też będzie po temacie. Obawiać się mogłabyś tylko wtedy jeśli nie oddasz kasy firmie którą reprezentują.... a czego? Poczytaj forumkredytowe

@raper

Witam a czy to prawda że może przyjść jakiś ich terenowy windykator? skoro sprawa u nich dopiero jest od 2 dni. Obrażanie przez telefon to z tego co wiem jest na porządku dziennym i to że nie można nagrywać tak jak i groźby słowne. Chcę dojść do kompromisu ale tam totalnie nie ma z kim porozmawiać jest tylko darcie i różne podteksty i straszenie.

Lila

Jak mogłam nie rozmawiac skoro wiem co leci u nich na infolini i wiem jak zostałam potraktowana. Chciałam się dowiedzieć o ich windykatorów terenowych czy to prawda tak jak piszą w sms że się pojawią?

Prawnik
@Lila

To dlaczego oszukujesz, że groźby katalne i wyzwiska skoro ani razu nie rozmawiałaś? Równie dobrze forumowicz może napisać, że skoro pożyczki nie oddajesz od 3 miesięcy to możesz być (usunięte przez administratora) Miło tak oskarżać?

Cfaniak

W morde mozna dostac? to chyba marcinkiewicz prosto w pysk i to z połykiem.

Udany
@Cfaniak

To prawda pajace z vex lubią murzyńskie pały, biorą z połykiem każdą jaka się nawinie

Lila

Nie, nie jestem z vex chciałam po prostu zaczerpnąć opinii czego się spodziewać i na co przygotować. Chcę splacic ale nie jestem wstanie wszystkiego na raz lecz małymi krokami. A ich telefony, sms wykanczaja mnie psychicznie/nerwowo.

lech

hmmmm dlaczego oszukujesz ??? zalogowałem się na forumkredytowe i tam nie piszą wcale że vex czy marcinkiewicz to pajac, czy małpa. Normalnie dyskutują o windykatorach terenowych. (usunięte przez administratora)

Lilith

Vercia zwana józkiem jak nie jesteś oszustem to udowodnij te wpisy o zezowatym marcinkiewiczu i vex na forumkredytowe

Anna Karenina
@Lilith

Każdy kto wejdzie na te forum może sobie poczytać co piszą nie trzeba nic udowadniać no chyba że ktoś jest (usunięte przez administratora)i czytać nie potrafi.

Rowicz
@Anna Karenina

Faktycznie świetna zachęta (usunięte przez administratora) Nie musisz obrażać i wyzywać forumowiczów z forum kredytowym. Odpuść sobie mowę nienawiści i znieważanie wszystkich

Alex
@Rowicz

Hahaha ales pojechał z tym komentarzem ja nie widzę żeby (usunięte przez administratora) kogoś obrażała no chyba że(usunięte przez administratora)z vex, no ale to nie jej wina że tam zatrudniają ludzi o niskim ilorazie inteligencji.

Loszka

O zezowaty dostał kontrę i się zamknął a taki wyszczekany był amerykański

Kamila

Trochę to słabe, że nazywasz firme vex gównem, kim w takim razie są pracownicy gówna którego nazywasz vex? Kim w takim razie jest prezes marcinkiewicz skoro firma to (usunięte przez administratora) Nie powinieneś tak pisać bo ktoś jeszcze w to uwierzy. Każdego należy się szacunek, a jak firma vex narusza prawo to się to zgłasza do prokuratury, a nie publicznie pomawia i przyrównuje do gówna

Pan Tadeusz
@Kamila

Zgłaszanie nic nie da policja się takimi sprawami nie zajmuje,prościej jest nagrywać te małpy i pokazywać ludziom że nie ma się czego bać uświadamianie że nie trzeba z kretynami rozmawiać i należy się z nich śmiać przyniesie 100 procent lepszy skutek niż jakieś zgłaszanie na policje.

Zaciekawiony
@Pan Tadeusz

Skoro windykator to małpa i kretyn to dłużnik kim jest? Bydłem i hołotą?

Margaret z EOS KSI
@Zaciekawiony

Ja bym prosiła żeby o pracownikach vex nie pisać windykatorzy,prawdziwi windykatorzy cechują się wysoka kulturą osobistą umiejętnością negocjacji natomiast osobnicy pracujący w vex to ludzie którzy u siebie na wsi jedynie z kim rozmawiali to świnie krowy i kury,więc pewnie u nich to normalne że do ludzi zwracają sie jak do swojej trzody,należałoby wymienić pracowników na prawdziwych windykatorów z wieloletnim doświadczeniem ale na takich pewnie firmy nie stać.

antywindykator
@Margaret z EOS KSI

Serio nie masz już gościu za kogo się podszywać tylko pod jakieś margeretki z eos ksi? Nie oszukuj ludzi chłopie, nie zmyślaj więcej

Yt

No byłem i jest napisane, że kanał usunięty za łamanie prawa, hejt i mowę nienawistną... słaba reklama skoro kanał wg (usunięte przez administratora) autor łamie prawo

wawa

Niezła reklama skasował kanał za przestepstwa, a dalej ten proceder kryminalny uskuteczniać zamierza i jak mu zamkną kanał to otworzy nowy i od nowa przetępstwa... w dodatku szczyci się że pokazuje (usunięte przez administratora) i patologię zachowania osób które mu filmy wysyłają... jeszcze mówi żeby zobaczyć jak patusy z windykacją rozmawiają... słabe to

exfankaw
@wawa

trudno się z tym nie zgodzić, na początku było to zabawne, ale potem stało się patologiczne wyzywanie, obrażanie i znieważanie każdej firmy, której akcja windykacja jest dłużna kasę. No i to nękanie vexa gdzie nie ma ani jednego filmiku że vex go windykował też jest słabe i świadczy o karłowatości kręgosłupa moralnego. Dobrze że yt za mowę nienawiści czy inne przestępstwa kanał skasował bo doprowadził do tego że windykatorzy z których chciał poniżać i obrażać prezentowali wyższą kulturę osobistą niż on sam.

Hmmm

Ostatnio czytałem, że prezes uokiku dostał wyrok z sokiku za łamanie prawa i wydawania bezprawnych decyzji. Sokik pojechał z nim jak z jakimś oszuścikiem. A prokuratura prowadzi przeciwko prezesowi uokik dochodzenie za przestępstwo z art 231 kodeksu karnego za niedopełnienie obowiàzków i przekraczanie uprawnien przy decyzjach wobec firm windykacyjnych. Nie tylko prezesowi, ale i urzednikom grozi więzienie jak zarzuty się potwierdzą. A w dodatku Najwyższa Izba Kontroli wydała wyrok, że uokik łamał prawo przy nadzorze nad rynkiem konsumentow. Chyba dlatego prezes uokiku w grudniu podal sie do dymisji bo byl juz tak skompromitowany lamaniem prawa ? I to sa fakty bo pisza o tym portale i gazety?

Luna

Nie przekonuje mnie ta argumentacja. Poczytajcie ddtorun tam napisali ze vex to (usunięte przez administratora) i jakos tez pozwani nie zostali a zatem musi to byc prawda

tornando
@Luna

no tak ddtorun dużo o nich pisze i ich pomawia i zniesławia o wiele rzeczy... bredni które są łatwo weryfikowalne w internecie, więc jak to jest poziom dziennikarstwa to raczej gorzej niż pudelek. A co do uokiku to wystarczy wyguglować Banaś rozjechał Niechciała walcem i Najwyższa Izba Kontroli chyba złożyła zawiadomienie o przestępstwach uokiku z art 231 kodeksu karnego. Sokik ostatnio też wydał wyrok na prezesie uokiku, że decyzje daje bezprawne. Prosze co piszą gazety "Wyrokiem z dnia 13 stycznia 2020 r. Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie (sygn. akt XVII AmA 12/18) uchylił w części decyzję Prezesa UOKIK z dnia 12 października 2017 r. wydaną w sprawie DDK-61-2/16/MBM. Oznacza to, że z jednej strony Sąd uznał za prawidłową decyzję w części dot. uznania praktyk za naruszające zbiorów interesy konsumentów, a także w części nakazującej publikację decyzji i oświadczań (m.in. TVP1 , Polsat, (usunięte przez administratora) a z drugiej strony uznał, że kara została nałożona bezprawnie" Jak bezprawnie to 231 kk się kłania uokikowi. Tyle w kwestii faktów i prawdy. O tym, że prokuratura śledztwo prowadzi przeciwko uokikowi za przekraczanie uprawnien w decyzjach jest skan pisma na facebookowej grupie pokrzywdzonych obligatariuszy przez getback. Artiom prowadzi tę grupę, wystarczy wejść i zobaczyć skan z prokuratury. Uokik jest winny afery getback? Koniec kropka.

rozsądek?
@tornando

We wszystkim zachować trzeba rozsądek. To że uokik podejrzany jest o przestępstwa z art 231 kk i że Najwyższa Izba Kontroli wykazała przestępstwa zaniechania obowiązków i przekroczenia uprawnień przez prezesa uokik i jego urzędników nie oznacza od razu, że we wszystkim co od 2016 roku zrobił uokik było wskutek przestępstwa i że uokik to przestępcy. To, że Sokik wielokrotnie wytyka uokikowi łamanie prawa i wydawanie nielegalnych decyzji to też z automatu nie oznacza, że wszystkie działania uokiku łamią prawo. Trzeba jednak brać poprawkę, że uokik niestety łamie prawo przy wydawaniu decyzji i nie można mieć pewności, że każda jest pozbawiona łamania prawa przez uokik. To samo z vexem. Dostali karę za pracę w wigilię, podawanie osobom trzecim nazwy firmy przez terenowych i nie podawanie pełnej ścieżki cesji dłużnikom, ale to nie znaczy, że dalej tak robią. Tak jak nie można mówić że uokik skoro raz złamał prawo to we wszystkim łamie prawo tak samo nie można mówić że skoro vex dostał karę za powyższe od uokik to nadal stosuje te praktykę. Nawet jak prezes uokiku dostanie wyrok za przestępstwo z 231kk to nie znaczy, że we wszystkim co robił wykonując służbę wobec Państwa popełniał przestępstwa. Trzeba zachować umiar. Tak samo jak dłużnik dostał wyrok zapłaty to nie znaczy, że zawsze będzie już oszukańcem i złodziejaszkiem.

knf?
@rozsądek?

A mnie się wydaje, że zmienił sie prezes uokiku aby nie powtórzyła się akcja z prezesem KNF którego wyprowadzono w kajdankach i przez to zaufanie do Komisji nadzoru finansowego spadło w społeczeństwie. Aby ratować wizerunek uokiku to zmieniono prezesa na długo zanim prokuratura czy cba zdecyduje się stawiać zarzuty. wtedy nawet jeśli zapadnie decyzja by o 6 rano aresztować byłego prezesa uokik to nie będzie już to medialnie tak atrakcyjne bo obecnie pracuje on w jakimś podrzędnym ufg, o którym istnieniu przeciętny konsument nie ma wiedzy, że taki twór w ogóle istnieje i media też nie będa pokazywać filmu z ewentualnego zatrzymania tego człowieka bo od dawna w uokik nie ma nic wspólnego. Podejrzewam, że taki był manewr z dymisją, ale jak będzie trzeba czekać do konca śledztwa prokuratury.

Irenejza
@Lila

Miałam dzisiaj dokładnie to samo. Jakaś idiotka zaczęła na mnie krzyczeć jeżeli do jutra nie zapłacę to sąd

AhedOne
@Lila

U mnie już o krok dalej bo SMS był osobiście niby od windykatora z pytaniem czy chce rozmawiać przed czy w domu hahaha idioci totalni, od ok. Pół roku windykatorzy dojechać nie mogą a wniosek do prokuratury składają od jakiś 4 miesięcy, solidnie upośledzeni ludzie są tam zatrudniani, myślą że na huki wezmą każdego, a tu zdziwko, rekrutację to wsrid pacjentów oddziałów zamkniętych robią chyba, zresztą jeżeli ich zarząd faktycznie istnieje to też IQ MAJĄ MNIEJSZE NIŻ PATYCZAKI, GROŹNI JAK PIEAKI TYPU York, naszczekaja się i tyle ....

stokrotka
@Lila

oni tez przyslali mi takiego smsa no idzis mialam wplacic600 do 14 a jak nie to dzisiaj jeszcze przyjada

stokrotka
@AhedOne

no to niezle popaprani w bani oj musza miec zajecie straszyc bomoze bedziemy portkami trzasc a ja zalegam kwote600 no ze od pazdziernika czekam co wymysla jeszcze ciekawe czy tacy ludzie beda mieli spokojne swieta

Tak właśnie jest dlatego w te ściemy jak to prężnie działają tylko(usunięte przez administratora). może uwierzyć

Kizo
@Lila

Od kiedy mogę zacząć pracować?

Misiu

Windykacja nie widoczna, nie wiem gdzie ona się odbywa i czy jest to odnoga apptrader i piramidy finansowej?

Misiu
@Lila

Chciałbym na kolacje np. dziś z jakąś pełnomocnik firmy płci żeńskiej. Tylko ona stawia.

Anna Nowak

Dnia28 czerwca dostałaSMS że nie zastali mnie w mieszkaniu i żebym się z nimi skontaktował bo jak nie to przyjdzie windykator terenowymi mnie pomimo tego że już zaczęłam spłacać na raty po 400 złoty miesięcznie na konto Barnaby to dalej mi wysyłają smsy gdy się zapytałam dalszego wysyłają mi te smsy stwierdzili że nie zapłaciłam im całej kwoty naraz tj 4670 zł i poradzcie mi osoby które są w ich bazie a miały podobny przypadek jak ja coby zrobiły na moim miejscu .

Ewa Kowalska
@Anna Nowak

Ja miałam podobny problem i wysłałam mail na fax@vex.com.pl z dowodem wpłaty i zapytaniem o sms. Sprawdzili i powiedzieli, że póki raty będę płacić i wysyłać po wpłacie dowód wpłaty to nie będzie sms. I rzeczywiście mam spokój od 4 miesięcy a jeszcze 6 przede mna bo na 10 rat mi rozłożyli mój dług. Napisz im też maila to pewnie się wszystko wyjaśni i będzie z korzyścią dla CIebie.

@Ewa Kowalska

Ale ja emaila nie posiadam tylko rozmawiałam z nimi przez telefon i powiedziałam że płacę już miesieczne raty to powiedzieli że i tak będą mi wysyłać SMS bo nie zapłaciłam im całości od razu

Krystyna J.
@Anna Nowak

Ja miałam wczoraj podobnie. Ustaliłam, że wplacam 150zł do jutra a od lipa raty po 400zł, a też sms dostałam. Ale jak wczoraj im email wysłałam to Odpisali, że zajmą się sprawą i jak wysle ten dowód wpłaty na 150zł i bede placic raty jak im obiecałam to nie będzie smsów. Jak nie masz maila co jest dziwne w dzisiejszych czasach to zaloz sobie maip na o2.pl i im wyslij maila jak ja i bedziesz miała po problemie

KP
@Krystyna J.

To trochę wygląda tak jakby anna była jednym pracownikiem vexa, a krystyna drugim i to vex sobie dobra opinię robi tymi wpisami...

Justyna Przybylska
@Krystyna J.

Ja nie musiałam nic ustalać zablokowałam telefony i od 4 miesięcy mam spokój z vexem to najlepsza metoda na nich. Spłacam komu chcę i na moich zasadach a vex się buja i grosika nie zobaczy.

Prawem na lewo
@Anna Nowak

Zobaczyłbym na kanale Akcja Windykacja jak z nimi rozmawiać. Vexa nie ma się co obawiać.

Julka LGBT
@Anna Nowak

Ja nie odbierałam telefonów od tej firmy bo mam aplikacje odebrac telefon i tam pisało że wyłudzają dane osobowe i biorą na nie kredyty, więc zablokowałam wszystkie telefony z vex, teraz się czuje bezpieczniejsza.

Same tu ofiary losu

Wszyscy którzy tu wypisują to pewnie dłużnicy, którzy pożyczek nabrali i oddawać nie chcą, a teraz ofiary z siebie robią. Żałosni jestescie????????

(usunięte przez administratora) Karana za stosowane praktyki , szykują się pozwy zbiorowe, karana nakazami sądowymi -to informacja dla tych, którzy chcą u was pracować- chcecie opinii ,dajcie reklamę :przyjmiemy do pracy każde wyrachowane ścierwo, którego nikt nie chce znać ..czy pokochać;)/zołzy, cholerycy i inni desperaci mile widziani -stanowisko kat, oferujemy prace w niemiłym zespole i satysfakcję z możliwości wyżycia się na osobach,które często z przyczyn niezależnych od nich opóźnili się w spłacie ,..to jedyna taka firma w Polsce, która ignoruje upomnienia sądów i stosuje badałwną samowolkę !! Polecam;)

A kierownicy w więzieniu.

Od jakich firm VEX skupuje długi?

Anna Nowak

U mnie akurat skupili dług od euroland

Dariusz Kuliszenko

Osobę, która podszywa się pod Dariusz Kuliszenko i dokonała wpisu dnia 31.05.2021r o godz 16.28 ostrzegam, żeby nie podszywała się pod moje nazwisko i imię. Ja Dariusz Kuliszenko nie dokonałem tego wpisu i proszę nie używać moich danych na portalu GoWork.pl. Dariusz Kuliszenko

@Dariusz Kuliszenko

Uprzejmie proszę zezowatego impotenta żeby nie podszywał się bo Dariusz Kuliszenko jest tylko jeden jedyny! i jestem nim JA!

@Dariusz Kuliszenko

Nie bo ja jestem prawdziwy Dariusz kłamco! Daro jest tylko jeden

Dariusz Kuliszenko

Ciekawe ilu z was uwierzyło w bajeczkę o pozwie i gały wytrzeszczało czytając to, pozdro dla kumatych cieszcie się życie jest piękne a vex skończony.

Dariusz Kuliszenko

Sprostowanie do moich dwóch wpisów. Błędnie zaznaczyłem, że jestem byłym pracownikiem firmy vex. Jestem byłym klientem firmy vex.

Dariusz Kuliszenko

„Ja Dariusz Kuliszenko przepraszam VEX spółka z o.o. z/s we Wrocławiu, a także pracowników spółki VEX i prezesa zarządu Markusa Marcinkiewicza, których zniesławiłem publicznie w moich licznych wpisach umieszczanych w internecie w roku 2019 na portalu GoWork.pl na stronie o nazwie "Opinie o VEX Sp. z o.o." pod nazwami użytkowników "dług" oraz "pozwany". Podpisując się pod różnymi nazwami użytkowników wprowadzałem czytelników w błąd, że te wpisy dokonują różne osoby. Moje obraźliwe i poniżające słowne i pisemne komentarze na temat osób pracujących w spółce VEX, w tym Markusa Marcinkiewicza, a także obraźliwa ocena działalności spółki, zawierała nieprawdziwe informacje, które wprowadzały w błąd odbiorców moich wpisów co do rzeczywistego stanu rzeczy. Przepraszam, że nazywałem wielokrotnie firmę VEX oraz jej pracowników, w tym prezesa zarządu Markusa Marcinkiewicza, bandytami. VEX, ani żaden pracownik tej firmy, w tym Markus Marcinkiewicz nigdy nie dokonali wobec mojej osoby czynów bandyckich. Nigdy nie zgłosiłem firmy VEX o popełnienie nękania do Prokuratury i zniesławiając VEX o popełnienie tego przestępstwa nie miałem wiedzy czy ktokolwiek zgłosił firmę VEX o nękanie do Prokuratury. Przepraszam, że pomawiałem firmę VEX o popełnianie przestępstwa złodziejstwa. Firma VEX ani żaden z jej pracowników nigdy mi nic nie ukradł. Przepraszam Spółkę VEX, jej prezesa MarkusaMarcinkiewicza oraz pracowników VEX za naruszenie tymi wpisami jej i ich dóbr osobistych, a w szczególności wizerunku, reputacji, dobrego imienia. Moje wypowiedzi i wpisy były obelżywe i moralnie naganne, a także były sprzeczne z dobrymi obyczajami. Szczerze żałuję swoich niegodnych czynów, których się w tych wpisach dopuściłem wobec pracowników VEX, jej prezesa oraz samej firmy. Ten wpis jest następstwem zawartej ugody przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa o sygnaturze III K 1034/20 w sprawie o pomówienie i zniesławienie.”

Zostaw merytoryczną opinię o VEX Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w VEX Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy VEX Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEX Sp. z o.o?

VEX Sp. z o.o